Pokaż ze źródeł:
Niedziela [22.01.2017, 20:30] Kalendarium, poniedziałek 23 stycznia
Niedziela [22.01.2017, 17:39] Miedwiediew: nie należy mieć złudzeń co do szybkiego zniesienia sankcji

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział w niedzielę, że nie należy się łudzić i liczyć na szybkie zniesienie nałożonych na jego kraj sankcji. Zdaniem premiera, który przemawiał na zjeździe rządzącej partii Jedna Rosja, sankcje utrzymają się jeszcze długo. »

Niedziela [22.01.2017, 16:19] Kobiety mogą stracić na rynku pracy

Nie w każdym przypadku umowa z pracownicą tymczasową w ciąży powinna być przedłużona do porodu — uważają pracodawcy. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Sobota [24.06.2017, 13:52] Niemożność Międzymorza. Dlaczego bliższy związek krajów Europy Środkowej jest tak trudny?

Dla krajów Europy Środkowej bliższy związek polityczno-gospodarczy miałby zbawienne znaczenie, lecz nie powstanie bez przezwyciężenia pamięci wzajemnych krzywd i potężnego protektora. »

Sobota [24.06.2017, 13:41] Węgry silnie popierają politykę Orbana. Odrzucili w sondażu kwoty relokacji migrantów

Zdecydowana większość Węgrów (87 proc.) odrzuca obowiązkowe kwoty relokacji migrantów – wynika z sondażu ośrodka Nezoepont, opublikowanego w sobotę w dzienniku „Magyar Ideok”. »

Sobota [24.06.2017, 10:19] Wyspiarze rzucili się na polskie obywatelstwo. Ataki na Polaków zanikły

W Wielkiej Brytanii rośnie zainteresowanie uzyskaniem polskiego obywatelstwa. "W 2016 r. wydaliśmy ponad 50 tys. paszportów, co stanowiło 14-procentowy wzrost w stosunku do roku 2015 - powiedział konsul generalny RP, Krzysztof Grzelczyk. »

Sobota [24.06.2017, 20:00] Dane osobowe ekspertów nie mogą być utajnione

Ocena ekspertów nie zastępuje rozstrzygnięcia organu w przedmiocie oceny wniosku o dofinansowanie realizacji projektu z udziałem środków z budżetu Unii Europejskiej. »

Sobota [24.06.2017, 19:12] Autobus miejski w Poznaniu został ostrzelany. Najprawdopodobniej z broni pneumatycznej

Ok. godz. 14 doszło do ostrzelania poznańskiego autobusu linii nr 95. Jak przekazał PAP w sobotę podkom. Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji, wszystko wskazuje na ostrzał z broni pneumatycznej. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. »

Sobota [24.06.2017, 17:35] SLD w wyborach do sejmików pod szyldem SLD Lewica Razem

Kandydaci SLD i ugrupowań partnerskich wystartują w wyborach do sejmików pod szyldem SLD Lewica Razem - poinformował w sobotę przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty. Jak dodał, do startu zostali zobowiązani m.in. b. parlamentarzyści Sojuszu. »

Środa [21.06.2017, 11:41] Europoseł krytykuje niemieckich dziennikarzy

Artykuł w "Sueddeutsche Zeitung" jest dowodem na to, że część dziennikarzy niemieckich mediów stawia się w roli polityków - mówi w rozmowie z PAP europoseł PiS, prof. Zdzisław Krasnodębski komentując tekst w niemieckiej gazecie na temat Polski. »

Poniedziałek [19.06.2017, 07:29] Cena ropy wciąż spada

Ceny ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają i są poniżej 45 dolarów za baryłkę. Jest ryzyko jeszcze mocniejszej zniżki cen surowca, jeśli dane o zapasach ropy w USA rozczarują - podają maklerzy. »

Środa [14.06.2017, 19:57] Marek Dietl ma zostać prezesem GPW

Nie Stanisław Kluza, ani nie Jarosław Grzywiński, a Marek Dietl został oficjalnie zgłoszony przez Ministra Rozwoju i Finansów działającego w imieniu Skarbu Państwa na stanowisko szefa GPW. »

Kategoria tematyczna: Nieruchomości (domy, mieszkania, działki)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Karina Wątek założony przez: Karina 24.04.17, 10:46
Tagi: agencje nieruchomości zgłoś

Agencje nieruchmości Poznań

Witam, czy zna ktoś dobrego pośrednika nieruchomości z Poznania? Muszę szybko sprzedać mieszkanie, więc szukam kogoś naprawdę skutecznego. Dobre opinie słyszałam o agencji Twój Pośrednik na Chwaliszewie. Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ich temat?

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

Patryk
[25.04.17, 11:59]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Patryk
Tak, ja korzystałem z usług pana Marcina z Twój Pośrednik. Udało mu się szybko sprzedać moją kawalerkę, która była zadłużona. Cała współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie.
Wcześniej próbowałem współpracy z innymi biurami, ale niestety wszyscy rozkładali ręce słysząc, że mieszkanie jest zadłużone, dopiero pan Wilczyński zajął się moją sprawą z sukcesem.
ololka
[27.04.17, 21:56]
0%  0%
(0 - 0)
ololka
A czy ktoś wie jaka jest prowizja,którą pobiera biuro?
Patryk
[04.05.17, 21:46]
0%  0%
(0 - 0)
Patryk
ololka
A czy ktoś wie jaka jest prowizja,którą pobiera biuro?

Wiesz co, zwykle do każdej oferty jest inna stawka. Najlepiej zadzwoń do pana Marcina Wilczyńskiego, on na pewno udzieli Ci rzetelnej informacji: 533 580 580
Janek
[30.05.17, 19:11]
0%  0%
(0 - 0)
Janek
Wilczyński sprzedawał moje mieszkanie. Szybko i z bardzo dużym zyskiem. Współpraca na plus!

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.