Pokaż ze źródeł:
Niedziela [22.01.2017, 20:30] Kalendarium, poniedziałek 23 stycznia
Niedziela [22.01.2017, 17:39] Miedwiediew: nie należy mieć złudzeń co do szybkiego zniesienia sankcji

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział w niedzielę, że nie należy się łudzić i liczyć na szybkie zniesienie nałożonych na jego kraj sankcji. Zdaniem premiera, który przemawiał na zjeździe rządzącej partii Jedna Rosja, sankcje utrzymają się jeszcze długo. »

Niedziela [22.01.2017, 16:19] Kobiety mogą stracić na rynku pracy

Nie w każdym przypadku umowa z pracownicą tymczasową w ciąży powinna być przedłużona do porodu — uważają pracodawcy. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Piątek [24.03.2017, 11:41] Sondaż: Polacy przestali się bać o pracę. "Obecne opinie są najlepsze w historii"

W ciągu roku z 49 do 25 proc spadł odsetek negatywnych opinii na temat rynku pracy w Polsce; jednocześnie już prawie dwie trzecie (65 proc.) Polaków jest przekonanych o możliwości znalezienia pracy; z możliwością jej utraty liczy się 29 proc. - podkreśla CBOS. »

Piątek [24.03.2017, 11:37] 73 proc. Węgrów chce pozostania kraju w Unii Europejskiej

Zdecydowana większość (73 proc.) Węgrów uważa, że ich kraj powinien pozostać w Unii Europejskiej, choć ponad połowa jest niezadowolona z kierownictwa UE w Brukseli – wynika z opublikowanego w piątek sondażu ośrodka Nezoepont. »

Piątek [24.03.2017, 11:29] Le Pen: Ukraiński rząd, który "doszedł nielegalnie do władzy", dopuszcza się zbrodni na wschodzie kraju

Szefowa Frontu Narodowego i kandydatka na prezydenta Marine Le Pen oceniła w piątek w Moskwie, że obecny "wrogi" stosunek władz Francji do Rosji nie jest uzasadniony. Zapowiedziała, że będzie zabiegać o anulowanie sankcji zabraniających Rosjanom wjazdu do UE. »

Piątek [24.03.2017, 12:56] Niemcy: Bundestag przyjął poprawioną ustawę o mycie

Bundestag przyjął w piątek poprawki do ustawy o pobieraniu opłat od samochodów prywatnych za użytkowanie autostrad i dróg krajowych w Niemczech, uwzględniając rozwiązania wynegocjowane przez rząd w Berlinie z Komisją Europejską. »

Piątek [24.03.2017, 12:16] Le Pen: Nie ma powodów do wrogich relacji Francji z Moskwą

Szefowa Frontu Narodowego i kandydatka na prezydenta Marine Le Pen oceniła w piątek w Moskwie, że obecny "wrogi" stosunek władz Francji do Rosji nie jest uzasadniony. Zapowiedziała, że będzie zabiegać o anulowanie sankcji zabraniających Rosjanom wjazdu do UE. »

Piątek [24.03.2017, 12:14] Piotr Walczak wiceministrem finansów i wiceszefem KAS

Premier Beata Szydło powołała Piotra Walczaka na stanowisko wiceministra finansów i zastępcę Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.- podał MF na stronie internetowej. »

Poniedziałek [16.05.2016, 22:00] Trójmiasto z zieloną falą

Nie przeszkadzać samochodom, dopieszczać pasażerów innych środków komunikacji – to priorytety samorządu. »

Niedziela [15.05.2016, 19:16] „Turandot": Lekko odświeżona bajka o miłości

„Turandot" w Łodzi to rzadki przypadek wielkiego widowiska, któremu sukces zapewnił dyrygent. »

Niedziela [15.05.2016, 06:00] KRS do szybkiego wygaszenia

Kiedy bałagan prawny dotknie wymiaru sprawiedliwości, to ten, będąc już dziś w zapaści, może się nie podnieść. A zapłacą za to obywatele. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Mikka Wątek założony przez: Mikka 28.02.17, 18:51 zgłoś

Co to za cholerstwo??

Czerwone plamy pod kolanami i na zgięciach łokci. Wysypka i nie do wytrzymania swędzenie. Czy może to byc prezent po wizycie na basanie?

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[28.02.17, 21:00]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
to może być świerzb!!! miałaś kontakt z osobą zarażoną???
monika
[06.03.17, 11:25]
0%  0%
(0 - 0)
monika
ja ostatnio też się mecze ze świerzbem, masakra, cala podrapana, ale juz na szczescie koncze kuracje.. wspolczuje wszystkim ktorzy to lapia...
Mikka
[06.03.17, 22:39]
0%  0%
(0 - 0)
Mikka
no właśnie nie kojarzę żebym miałą kontakt z kimś kto to ma! jedyne co mi przychodzi do głowy to basen. Monika, czym Ty sie leczysz?? ile to trwa? czy koniecznie muszę iść do lekarza czy mogę w aptece też zapytać? nie mogę sie nigdzxie dostać!
monika
[13.03.17, 10:46]
0%  0%
(0 - 0)
monika
ja leczyłam się novoscabinem i lekami przeciwalergicznymi, trwało to ok miesiaca, wiec polecam uzbroic sie w cierpliwosc...
Mikka
[15.03.17, 22:18]
0%  0%
(0 - 0)
Mikka
monika
ja leczyłam się novoscabinem i lekami przeciwalergicznymi, trwało to ok miesiaca, wiec polecam uzbroic sie w cierpliwosc...
ale w sensie po miesiącu objawy całkowicie ustąpiły? jak to stosowałaś?
bbc
[21.03.17, 15:19]
0%  0%
(0 - 0)
bbc
po miesiącu jakoś występują ale nie zdziw się jak swędzenie będzie się utrzymywało...

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.