Pokaż ze źródeł:
Wtorek [30.09.2014, 22:08] Znów czerwono w USA

W trakcie wtorkowej sesji na Wall Street giełdowe indeksy poddawały się dosyć sporym wahaniom, a inwestorzy nie mogli się zdecydować, w którym kierunku pchnąć je bardziej zdecydowanie. »

Wtorek [30.09.2014, 21:45] Koniec fatalnego kwartału dla złotego

W trzecim kwartale złoty należał do najsłabiej spisujących się na świecie walut. »

Wtorek [30.09.2014, 21:41] Kalendarium, środa 1 października
Wtorek [30.09.2014, 22:08] Spadkowy dzień i wzrostowy kwartał

Wtorkowa sesja za oceanem zakończyła się spadkami głównych indeksów. Nie jest to jednak powód do zmartwień dla inwestorów. Patrząc z perspektywy całego kwartału, Wall Street ma za sobą kolejne trzy miesiące wzrostów. »

Wtorek [30.09.2014, 18:23] Najlepsze spółki zakończonego kwartału

Zamknięcie wtorkowej sesji to jednocześnie koniec III kwartału na GPW. Zobacz, które akcje wypadły najlepiej w WIG20, WIG50 oraz WIG250. »

Wtorek [30.09.2014, 17:10] Rynek czeka na działania EBC

Dzisiejsza sesja w Europie przebiegała pod dyktando kupujących. Nawet kolejne spadki w Chinach nie popsuły nastrojów na naszym kontynencie i przez znaczną część sesji mogliśmy obserwować wzrosty. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [30.09.2014, 23:45] Włoscy rolnicy stracili 100 milionów euro z powodu rosyjskiego embarga

Na 100 milionów euro obliczają Włosi straty swojego rolnictwa i przemysłu spożywczego z powodu zakazu ich eksportu do Rosji. »

Wtorek [30.09.2014, 23:29] W Iraku i w Syrii trwają walki z islamistami

Brytyjskie lotnictwo włącza się do walki z islamistami w Iraku i Syrii. Brytyjskie myśliwce po raz pierwszy zbombardowały pozycje radykałów w Iraku. Tymczasem na granicy iracko-syryjskiej toczą się ciężkie walki na lądzie, a coraz bardziej niespokojnie jest na granicy turecko-syryjskiej. »

Wtorek [30.09.2014, 23:15] Nowa misja NATO w Afganistanie

Będzie nowa misja NATO w Afganistanie. To efekt podpisanej w Kabulu afgańsko-amerykańskiej umowie o bezpieczeństwie. Dokument pozwala międzynarodowym siłom utworzyć nowy kontyngent, który na początku przyszłego roku zastąpi kończącą się misję Sojuszu. »

Wtorek [30.09.2014, 01:00] Separatyści: Lenin to twórca Ukrainy

Rozmowa z 
Mirosławem Rudenko, 
wiceprzewodniczącym samozwańczego parlamentu Donieckiej Republiki »

Wtorek [30.09.2014, 01:00] Niezależny artysta prowadzi wojnę

Thom Yorke, wokalista Radiohead, zaskoczył niezapowiedzianą premierą nowej płyty dostępnej 
w sieci za 6 dolarów. »

Piątek [26.09.2014, 15:13] Mądrzej, szybciej, taniej

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Studentka Wątek założony przez: Studentka 15.03.11, 16:38
Tagi: zagranica studenci zgłoś

Jak i gdzie szukać pracy za granicą? np w UK czy Holandii?

Razem z moim chłopakiem kończymy właśnie studia i zastanawiamy się nad pracą za granicą, bo w Polsce to każdy wie jak jest... ja kończę zarządzanie a on filologię angielską. Czy ktoś kto już wyjeżdżał za granicę do pracy mógłby mi doradzić w jaki sposób moglibyśmy szukać pracy? jakieś konkretne strony internetowe na których są ogłoszenia? za pomoc z góry dzięki:)

Najlepsza wypowiedź:

Gość
15.03.11, 20:08
70%  30%
(7 - 3)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Zastanów się co potrafisz, potraficie robić, puknij się w łeb i kombinujcie tutaj, bądź jedźcie na zmywak.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

gość
[17.05.14, 21:40]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Nie pasuje Ci ze takie a nie inne warunki są w Polsce? to sie zainteresuj łosiu jeden z drugim czemu tak jest, komu pozwoliles dojsc do wladzy i kogo trzeba od niej odsunąć. Idź na wybory i zmien cos swoim glosem, zapracuj na przyszlosc swoją, swojego narodu i pańswa, swoich dzieci i wnuków, a nie idź na łatwizne zjeżdzając za granice!
paweł
[08.04.14, 19:05]
0%  0%
(0 - 0)
paweł
praca w Polsce to porażka ale i np w Niemczech też bajki nie ma wiem bo pracowałemi widziałem co do UK nie wiem nie byłem
zezo
[01.03.14, 12:25]
0%  0%
(0 - 0)
Na ukrainie nie daja pracy to ludzi morduja a walcza o swoje
TnS Group
[27.12.13, 12:52]
0%  0%
(0 - 0)
TnS Group
Jeśli chcecie zacząć karierę zawodową zagranicą, polecamy pracę tymczasową. Nasza agencja posiada oferty o różnej rozciągłości czasowej - od 3 tygodni do nawet pół roku (a i one mają możliwość przedłużenia). Podczas takich zajęć można nawiązać kontakty, pokazać się z dobrej strony pracodawcom i kto wie, może znaleźć coś perspektywicznego. Oferty tymczasowe nie mają wysokich wymogów (choć są też oferty dla specjalistów z długoletnim doświadczeniem), wystarczy komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego. Pośrednik załatwia wszystkie niezbędne dokumenty i oferuje opcjonalnie transport i zakwaterowanie. Na początek to naprawdę dobre rozwiązanie. Zapraszamy na naszą stronę, tam co tydzień nowe oferty. Pozdrawiamy, zespół T&S Group Polska.
Załączniki:
1tns.jpg
gość
[04.04.13, 14:16]
0%  0%
(0 - 0)
gość
moze ktos pomuc jak znajsc prace jako pilarz lub przy sadzeniu drzewek gdzie szukac to muj adres email a.gorecki559@wp.pl obecnie jestem bez pracy a musze wyjechac bo w tym kraju sie wpakowalem w klopoty finansowe a chcialbym z nich wyjsc wiec prosze o pomoc serdecznie dziekuje i mam nadzieje ze sie ktos odezwie nieznam zadnego jezyka
gość
[04.04.13, 13:20]
0%  0%
(0 - 0)
gość
szukam pracy jako pilarz lub przy sadzeniu drzewek moze ktos polecic jakas strone gdzie muglbym znajsc takie oferty
PaNNa
[13.11.12, 11:26]
100%  0%
(1 - 0)
Praca za granicą zawsze była bardziej opłacalna, niezależnie od zajęcia
Gość
[28.10.12, 11:32]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Gość
[27.10.12, 11:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Autor Widmo
[08.06.11, 20:26]
0%  0%
(0 - 0)
Autor Widmo
W UK i wśród Polonii jest to dość znany serwis, stąd mogłeś słyszeć o nim. Masz rację z szukaniem przez znajomych. Też świetny pomysł
Gość
[08.06.11, 19:06]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
"@Autor Widmo, koleżanka ze studiów wspominała że w tamtym roku znalazła pracę przez serwis Poloniusz.

Polecam również szukanie pracy poprzez znajomych, rodzinę itp. wtedy najpewniej jest. :)
Autor Widmo
[11.04.11, 00:41]
100%  0%
(1 - 0)
Autor Widmo
Najlepiej szukać pracy przez ogłoszenia. Szukasz dobrego serwisu (Poloniusz.pl- sprawdzony), wybierasz oferty i dzwonisz. :) Trochę samozaparcia i coś znajdziesz. Do tego np. na poloniuszu dogadasz się po pl. Przy okazji tak samo możesz załatwić mieszkanie.
Gość
[17.03.11, 15:47]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
witam tez mam taki roblem gdyz szukam pracy za granica wraz z moja dziewczyna z zawodu jestem elektrykiem i pracuje dorywczo gdzie sie da w zawodzie a takze w budownictwie jako... pomocnik co do tego to praca ciezka 11 godzin przy betoniarce i noszeniu za 2tys miesiecznie wiadomo kokosow nie ma ale dobre i co tylko chodzi o to ze chcemy zarobic by zaczac budowac wlasny dom dziewczyna pracuje w hurtowni zarobki jak na kobiete nawet 1500zl w porownaniu z praca w sklepie tyle ze 300zl na paliwo musi wydac bo praca nie na miejscu do tego studia zaoczne ktore chce poswiecic jesli udaloby sie znalezc jakos prace za geanica . szukamy i wysylamy cv i nic z jednego dzwonili biura ale okazalo sie ze to oszusci doswiadczenie mam w paru zawodach dorywczo pracowalem w zakladzie stolarskim ukladalem kostke i wiele inych takich rzeczy nie mam ojca wiec wszystkie jego obowiazki musialem przejac zwiazane z pracami w domu gdyby ktos mogl nam jakos pomoc doradzic podac adresy jakis firm bardzo bylbym wdzieczny m.jasiurkowski@interia.pl
Gość
[16.03.11, 14:19]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Nie rób sobie jaj p**dryku jeb..y! Wiadomo że po zarządzaniu i jakiejś filologii to możesz zmywać gary lub jak biały murzym je..ć na taśmie lub w magazynie. Takie bogate ćwoczki sobie jaja na forach robią bo wiedzą że zarządzanie i wszystkie ....logie to najgorsze g...o. I raczej UK i Holandia to nie dobry pomysł. Postaraj się następnym razem. [/cytat]
Posłuchaj.. sam jesteś bogatym ćwokiem i nie obrażaj mnie, bo na serio jestem studentką i nie chcę pracować w Polsce, w państwie które okrada obywateli zamiast im pomagać... znam się na rachunkowości przedsiębiorstw, na ustawach i bardzo dobrze umiem język angielski, więc myślę że nadaję sie do czegoś więcej niż do zmywania garów...
Gość
[16.03.11, 13:31]
0%  100%
(0 - 2)
Gość
6 zl w polsce na zmywaku ?? gdzie bo ja chetnie sie dowiem!! ja pracuje jako kierowca za 5 zl za godzine !! zal !! trzeba uciekac z plski !! wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma !!
Gość
[16.03.11, 11:42]
67%  33%
(2 - 1)
Gość
Przede wszystkim pracę znajdź przed wyjazdem,nie jedź w ciemno.Bo może sie okazać że stracisz kasę przeznaczoną na bilet a pracy nie znajdziesz czyli finansowo jeszcze bardziej sie pogrążysz(sprawdź stronę: skocz. pl/agd2011 )
Gość
[16.03.11, 11:24]
33%  67%
(1 - 2)
Gość
juz umiera ta kraina tego nikt juz nie powstrzyma
Gość
[16.03.11, 09:59]
67%  33%
(2 - 1)
Gość
ja pracuje jako inzynier we francji 8300 euro brutto. na zachodzie szanuja twoja prace i godziwie ci za nia placa
Gość
[16.03.11, 08:22]
50%  50%
(3 - 3)
Gość
pracuje za granica jako finansista indywidualny i na dom w Hiszpanii zarobilem w przeciagu roku . Nie myslcie ,ze kazdy kto pracuje na Zachodzie to sprzata albo zbiera truskawki
Gość
[16.03.11, 08:19]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
[cytat] [autor] do Agaty [/autor] Po 2 latach pracy ,kupilas wlasne mieszkanko? nie przesadzasz???? [/cytat]

no bo to dziw...pro..kórwa jest nie sprzątaczka !!!!!! chyba jako sprzątaczka nie byłaby tak w niebowzięta pracą za granicą...

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.