Pokaż ze źródeł:
Sobota [30.08.2014, 15:03] Kaczyński popiera kandydaturę Tuska

Popieramy Polaków, chcemy, żeby Donald Tusk został przewodniczącym Rady Europejskiej – oświadczył w sobotę w Rybniku prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. »

Sobota [30.08.2014, 13:44] Ukraina przechodzi do ataku w obwodzie ługańskim

Siły ukraińskiej operacji antyterrorystycznej przeszły do ataku w obwodzie ługańskim na wschodzie kraju – poinformował w sobotę rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO), Andrij Łysenko. »

Sobota [30.08.2014, 13:16] Komorowski: Rosja dokonała inwazji na Ukrainę

Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w wywiadzie dla radia Deutschlandfunk, że wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę konieczne są sankcje przeciw Rosji oraz wzmocnienie wschodniej flanki NATO. Ostrzegł przed polityką ustępstw wobec Kremla. »

Sobota [30.08.2014, 15:38] Mabion coraz bliżej końca badań

Firma opracowująca leki biopodobne zakwalifikowała niemal 80 proc. pacjentów do głównego badania klinicznego nad swoim lekiem MabionCD20. Komisja DSMB kolejny raz dała zielone światło do dalszych badań. »

Sobota [30.08.2014, 15:14] Techniczny portfel pod kreską, a indeksy poszły w górę

Portfel złożony z ośmiu spółek stracił w sierpniu 1,6 proc. Eksperci nie składają jednak broni 
i typują firmy na wrzesień. W nowym portfelu dominują firmy o dużej i małej kapitalizacji. »

Sobota [30.08.2014, 15:11] Dziewięciu faworytów z WIG50

Giełda › Tym razem eksperci „prześwietlili" indeks WIG50. Zdaniem aż trzech specjalistów gwiazdą najbliższych miesięcy może zostać Kruk. Jednak wachlarz inwestycyjnych propozycji jest dużo szerszy. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Sobota [30.08.2014, 15:49] Polska nie zezwoliła na przelotszefa MON Rosji. "To się odbije na stosunkach"

Incydent z niewpuszczeniem przez Polskę do jej przestrzeni powietrznej samolotu z ministrem Szojgu, na pewno wpłynie negatywnie na relacje polsko-rosyjskie. Tak mówił szef rosyjskiej Dumy Państwowej Siergiej Naryszkin, cytowany przez media. »

Sobota [30.08.2014, 15:47] Kaczyński poparł Tuska. "Polsce się to należy"

Jarosław Kaczyński popiera kandydaturę Donalda Tuska na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. "Polsce się to należy" - powiedział prezes PiS podczas wizyty w Rybniku. »

Sobota [30.08.2014, 15:25] Brytyjskie media: Tusk na prezydenta Unii

Przed dzisiejszym szczytem Unii w Brukseli brytyjskie media podkreślają wysokie szanse Donalda Tuska na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej - najwyższego zgromadzenia decyzyjnego Unii złożonego z szefów rządów jej 28 państw członkowskich. W Wielkiej Brytanii mniej mówi się natomiast o rywalce Tuska, duńskiej premier Helli Thorning-Schmidt. »

Sobota [30.08.2014, 07:17] Gitarzysta wszechstronny

Trio gitarzysty Marka Napiórkowskiego wystąpi w niedzielę w cyklu Wilanów Jazz All Stars- pisze Marek Dusza. »

Czwartek [28.08.2014, 01:00] Kalendarz inwestora
Środa [27.08.2014, 22:43] Złota 44 sprzedana

Orco Property sprzedała Złotą 44 za 63 mln euro. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Studentka Wątek założony przez: Studentka 15.03.11, 16:38
Tagi: zagranica studenci zgłoś

Jak i gdzie szukać pracy za granicą? np w UK czy Holandii?

Razem z moim chłopakiem kończymy właśnie studia i zastanawiamy się nad pracą za granicą, bo w Polsce to każdy wie jak jest... ja kończę zarządzanie a on filologię angielską. Czy ktoś kto już wyjeżdżał za granicę do pracy mógłby mi doradzić w jaki sposób moglibyśmy szukać pracy? jakieś konkretne strony internetowe na których są ogłoszenia? za pomoc z góry dzięki:)

Najlepsza wypowiedź:

Gość
15.03.11, 20:08
70%  30%
(7 - 3)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Zastanów się co potrafisz, potraficie robić, puknij się w łeb i kombinujcie tutaj, bądź jedźcie na zmywak.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

gość
[17.05.14, 21:40]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Nie pasuje Ci ze takie a nie inne warunki są w Polsce? to sie zainteresuj łosiu jeden z drugim czemu tak jest, komu pozwoliles dojsc do wladzy i kogo trzeba od niej odsunąć. Idź na wybory i zmien cos swoim glosem, zapracuj na przyszlosc swoją, swojego narodu i pańswa, swoich dzieci i wnuków, a nie idź na łatwizne zjeżdzając za granice!
paweł
[08.04.14, 19:05]
0%  0%
(0 - 0)
paweł
praca w Polsce to porażka ale i np w Niemczech też bajki nie ma wiem bo pracowałemi widziałem co do UK nie wiem nie byłem
zezo
[01.03.14, 12:25]
0%  0%
(0 - 0)
Na ukrainie nie daja pracy to ludzi morduja a walcza o swoje
TnS Group
[27.12.13, 12:52]
0%  0%
(0 - 0)
TnS Group
Jeśli chcecie zacząć karierę zawodową zagranicą, polecamy pracę tymczasową. Nasza agencja posiada oferty o różnej rozciągłości czasowej - od 3 tygodni do nawet pół roku (a i one mają możliwość przedłużenia). Podczas takich zajęć można nawiązać kontakty, pokazać się z dobrej strony pracodawcom i kto wie, może znaleźć coś perspektywicznego. Oferty tymczasowe nie mają wysokich wymogów (choć są też oferty dla specjalistów z długoletnim doświadczeniem), wystarczy komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego. Pośrednik załatwia wszystkie niezbędne dokumenty i oferuje opcjonalnie transport i zakwaterowanie. Na początek to naprawdę dobre rozwiązanie. Zapraszamy na naszą stronę, tam co tydzień nowe oferty. Pozdrawiamy, zespół T&S Group Polska.
Załączniki:
1tns.jpg
gość
[04.04.13, 14:16]
0%  0%
(0 - 0)
gość
moze ktos pomuc jak znajsc prace jako pilarz lub przy sadzeniu drzewek gdzie szukac to muj adres email a.gorecki559@wp.pl obecnie jestem bez pracy a musze wyjechac bo w tym kraju sie wpakowalem w klopoty finansowe a chcialbym z nich wyjsc wiec prosze o pomoc serdecznie dziekuje i mam nadzieje ze sie ktos odezwie nieznam zadnego jezyka
gość
[04.04.13, 13:20]
0%  0%
(0 - 0)
gość
szukam pracy jako pilarz lub przy sadzeniu drzewek moze ktos polecic jakas strone gdzie muglbym znajsc takie oferty
PaNNa
[13.11.12, 11:26]
100%  0%
(1 - 0)
Praca za granicą zawsze była bardziej opłacalna, niezależnie od zajęcia
Gość
[28.10.12, 11:32]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Gość
[27.10.12, 11:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Autor Widmo
[08.06.11, 20:26]
0%  0%
(0 - 0)
Autor Widmo
W UK i wśród Polonii jest to dość znany serwis, stąd mogłeś słyszeć o nim. Masz rację z szukaniem przez znajomych. Też świetny pomysł
Gość
[08.06.11, 19:06]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
"@Autor Widmo, koleżanka ze studiów wspominała że w tamtym roku znalazła pracę przez serwis Poloniusz.

Polecam również szukanie pracy poprzez znajomych, rodzinę itp. wtedy najpewniej jest. :)
Autor Widmo
[11.04.11, 00:41]
100%  0%
(1 - 0)
Autor Widmo
Najlepiej szukać pracy przez ogłoszenia. Szukasz dobrego serwisu (Poloniusz.pl- sprawdzony), wybierasz oferty i dzwonisz. :) Trochę samozaparcia i coś znajdziesz. Do tego np. na poloniuszu dogadasz się po pl. Przy okazji tak samo możesz załatwić mieszkanie.
Gość
[17.03.11, 15:47]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
witam tez mam taki roblem gdyz szukam pracy za granica wraz z moja dziewczyna z zawodu jestem elektrykiem i pracuje dorywczo gdzie sie da w zawodzie a takze w budownictwie jako... pomocnik co do tego to praca ciezka 11 godzin przy betoniarce i noszeniu za 2tys miesiecznie wiadomo kokosow nie ma ale dobre i co tylko chodzi o to ze chcemy zarobic by zaczac budowac wlasny dom dziewczyna pracuje w hurtowni zarobki jak na kobiete nawet 1500zl w porownaniu z praca w sklepie tyle ze 300zl na paliwo musi wydac bo praca nie na miejscu do tego studia zaoczne ktore chce poswiecic jesli udaloby sie znalezc jakos prace za geanica . szukamy i wysylamy cv i nic z jednego dzwonili biura ale okazalo sie ze to oszusci doswiadczenie mam w paru zawodach dorywczo pracowalem w zakladzie stolarskim ukladalem kostke i wiele inych takich rzeczy nie mam ojca wiec wszystkie jego obowiazki musialem przejac zwiazane z pracami w domu gdyby ktos mogl nam jakos pomoc doradzic podac adresy jakis firm bardzo bylbym wdzieczny m.jasiurkowski@interia.pl
Gość
[16.03.11, 14:19]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Nie rób sobie jaj p**dryku jeb..y! Wiadomo że po zarządzaniu i jakiejś filologii to możesz zmywać gary lub jak biały murzym je..ć na taśmie lub w magazynie. Takie bogate ćwoczki sobie jaja na forach robią bo wiedzą że zarządzanie i wszystkie ....logie to najgorsze g...o. I raczej UK i Holandia to nie dobry pomysł. Postaraj się następnym razem. [/cytat]
Posłuchaj.. sam jesteś bogatym ćwokiem i nie obrażaj mnie, bo na serio jestem studentką i nie chcę pracować w Polsce, w państwie które okrada obywateli zamiast im pomagać... znam się na rachunkowości przedsiębiorstw, na ustawach i bardzo dobrze umiem język angielski, więc myślę że nadaję sie do czegoś więcej niż do zmywania garów...
Gość
[16.03.11, 13:31]
0%  100%
(0 - 2)
Gość
6 zl w polsce na zmywaku ?? gdzie bo ja chetnie sie dowiem!! ja pracuje jako kierowca za 5 zl za godzine !! zal !! trzeba uciekac z plski !! wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma !!
Gość
[16.03.11, 11:42]
67%  33%
(2 - 1)
Gość
Przede wszystkim pracę znajdź przed wyjazdem,nie jedź w ciemno.Bo może sie okazać że stracisz kasę przeznaczoną na bilet a pracy nie znajdziesz czyli finansowo jeszcze bardziej sie pogrążysz(sprawdź stronę: skocz. pl/agd2011 )
Gość
[16.03.11, 11:24]
33%  67%
(1 - 2)
Gość
juz umiera ta kraina tego nikt juz nie powstrzyma
Gość
[16.03.11, 09:59]
67%  33%
(2 - 1)
Gość
ja pracuje jako inzynier we francji 8300 euro brutto. na zachodzie szanuja twoja prace i godziwie ci za nia placa
Gość
[16.03.11, 08:22]
50%  50%
(3 - 3)
Gość
pracuje za granica jako finansista indywidualny i na dom w Hiszpanii zarobilem w przeciagu roku . Nie myslcie ,ze kazdy kto pracuje na Zachodzie to sprzata albo zbiera truskawki
Gość
[16.03.11, 08:19]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
[cytat] [autor] do Agaty [/autor] Po 2 latach pracy ,kupilas wlasne mieszkanko? nie przesadzasz???? [/cytat]

no bo to dziw...pro..kórwa jest nie sprzątaczka !!!!!! chyba jako sprzątaczka nie byłaby tak w niebowzięta pracą za granicą...

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.