Pokaż ze źródeł:
Niedziela [22.01.2017, 20:30] Kalendarium, poniedziałek 23 stycznia
Niedziela [22.01.2017, 17:39] Miedwiediew: nie należy mieć złudzeń co do szybkiego zniesienia sankcji

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział w niedzielę, że nie należy się łudzić i liczyć na szybkie zniesienie nałożonych na jego kraj sankcji. Zdaniem premiera, który przemawiał na zjeździe rządzącej partii Jedna Rosja, sankcje utrzymają się jeszcze długo. »

Niedziela [22.01.2017, 16:19] Kobiety mogą stracić na rynku pracy

Nie w każdym przypadku umowa z pracownicą tymczasową w ciąży powinna być przedłużona do porodu — uważają pracodawcy. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Czwartek [19.10.2017, 19:52] Putin: Zamknięcie granicy Rosji z Donbasem oznaczałoby rzeź

Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w czwartek, że zamknięcie granicy pomiędzy jego krajem a "republikami ludowymi" na wschodzie Ukrainy doprowadzi do rzezi; Rosja - jak mówił - nigdy do tego nie dopuści. »

Czwartek [19.10.2017, 19:45] Morawiecki: Dzięki zapełnieniu luki VAT przywróciliśmy powagę państwa

W tym roku zapełnimy lukę VAT na kwotę ponad dwadzieścia miliardów złotych, a w przyszłym roku o kolejne dziesięć miliardów - mówił wicepremier Mateusz Morawiecki w czwartek w TVP Info. To jest, jak dodał, przejaw "przywrócenia powagi państwa". »

Czwartek [19.10.2017, 19:41] 6 proc. PKB na zdrowie wcześniej niż w 2025 r.? Radziwiłł: Przeanalizujemy to

Premier Beata Szydło zadeklarowała, że będziemy analizować możliwości ewentualnego skrócenia czasu dochodzenia do 6 proc. PKB na zdrowie - powiedział po spotkaniu z protestującymi lekarzami rezydentami minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. »

Czwartek [19.10.2017, 22:00] Wierzyciele nie chcą płacić za nieskuteczną egzekucję

Projekt ustawy o kosztach komorniczych budzi kontrowersje nie tylko wśród przedstawicieli tego zawodu, ale i wierzycieli. Ze zdecydowanym sprzeciwem tych ostatnich spotkał się pomysł wprowadzenia opłaty końcowej w wysokości 150 zł, która będzie pobierana od nich w przypadku, gdy egzekucja okaże się nieskuteczna. »

Czwartek [19.10.2017, 21:36] Putin: Odpowiemy szybko w razie sankcji wobec naszych mediów w USA

Jeśli w USA zostaną wprowadzone ograniczenia dla działania rosyjskich mediów, to Moskwa odpowie na nie identycznymi ograniczeniami wobec mediów amerykańskich i uczyni to szybko - powiedział w czwartek prezydent Rosji Władimir Putin. »

Czwartek [19.10.2017, 20:55] HFPC: 120 tys. zł odszkodowania za pomyłkę sądu

120 tys. zł odszkodowania przyznał sąd mężczyźnie, który po pomyłce innego sądu spędził 81 dni w więzieniu tylko dlatego, że ktoś inny o tym samym imieniu i nazwisku popełnił przestępstwo w czasie warunkowego zawieszenia jego kary - podała Helsińska Fundacja Praw Człowieka. »

Poniedziałek [16.10.2017, 10:52] Irlandia czeka na uderzenie Ofelii

Irlandia przygotowuje się na nadejście huraganu Ofelia, który nadciąga w jej kierunku z Azorów. Przewiduje się, że huragan przyniesie opady deszczu i silne podmuchy wiatru, a następnie przeniesie się nad Wielką Brytanię »

Poniedziałek [16.10.2017, 09:10] Mazowsze chce sprzedać się turystom

35 przedstawicieli dziewięciu grup produktów i 30 biur podróży wspólnie pracowało nad tym, by turystyczne atrakcje Mazowsza przekuć w gotowe oferty turystyczne - skończył się pierwszy warsztat Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej »

Czwartek [12.10.2017, 10:44] Polska Izba Turystyki zaprasza na TT Warsaw

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2017 - namawia prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski »

Kategoria tematyczna: Kredyty

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
adamzwawy Wątek założony przez: adamzwawy 05.06.17, 08:44
Tagi: wakacje / kredyt / pieniądze / bank zgłoś

Kredyt bankowy na wakacje bez wizyty w oddziale banku

Na wakacje potrzebuję wziąć 7000 zł kredytu ale ciągle jestem w drodze bo pracuję jako kierowca, więc nie mam kiedy iść do banku. Szukam takiego kredytu, żeby można było załatwić wszystkie formalności bez wizyty w placówce, najlepiej przez internet. Polecicie mi jakiś bank?

Najlepsza wypowiedź:

gość
05.06.17, 08:48
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Jest taki nowy bank, w którym kredyt gotówkowy nawet do 50 000 zł możesz wziąć przez internet na wakacje i na każdy dowolny cel. Ofertę znajdziesz na stronie www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe a ten bank nazywa się Inbank. Wszystkie formalności załatwisz o każdej porze, bez wychodzenia z domu.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

gość
[05.06.17, 08:48]
100%  0%
(1 - 0)
gość
Jest taki nowy bank, w którym kredyt gotówkowy nawet do 50 000 zł możesz wziąć przez internet na wakacje i na każdy dowolny cel. Ofertę znajdziesz na stronie www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe a ten bank nazywa się Inbank. Wszystkie formalności załatwisz o każdej porze, bez wychodzenia z domu.
Margaret2
[05.06.17, 22:45]
100%  0%
(1 - 0)
Margaret2
Przydała mi się informacja o możliwości wzięcie kredytu gotówkowego przez internet na 15 000 zł na wakacje na Origo Mare P&V Village Club. Zapowiadają się wspaniałe wakacje 2017 i mam nadzieję, że chłopak w końcu mi się oświadczy.
Karol
[06.06.17, 13:48]
100%  0%
(1 - 0)
Karol
Powiem Wam, że na tej stronie, której adres jest powyżej to na wakacje wziąłem pożyczkę Internetowa z prowizją 0% w kwocie 20 tys. zł bo za część pieniędzy zrobię remont kuchni i salonu, a za to co zostanie w pojedziemy na wczasy nad morze, nad nasz polski Bałtyk. W internecie każdy ma lepiej! No nie ;)
Gosia
[08.06.17, 19:57]
100%  0%
(1 - 0)
Gosia
Na wakacje specjalną ofertę kredytu gotówkowego z kieszonkową ratą ma bank, którego nazwa kojarzy się telefonami komórkowymi. Pożyczyłam od nich 3500 zł przez internet, więc według mnie ten właśnie kredyt gotówkowy na wakacje warto wziąć, a zobaczyć sobie można szczegóły na www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe i po sprawdzeniu sięgnąć szybko po pieniądze na wakacje nawet do 200 tys. zł bez zaświadczeń o dochodach.
Piotr
[10.06.17, 10:28]
0%  0%
(0 - 0)
Piotr
Dziękuję Gosia! I ja skorzystałem z oferty tego kredytu gotówkowego z kieszonkową ratą na wakacje w Łabie, na które jadę w lipcu. Dwa tygodnie spędzimy w Łebie i mamy nadzieję, że to będzie udane Lato, Wakacje 2017 w Łebie. :)
Karolina
[12.06.17, 16:49]
0%  0%
(0 - 0)
Karolina
Gosia
Na wakacje specjalną ofertę kredytu gotówkowego z kieszonkową ratą ma bank, którego nazwa kojarzy się telefonami komórkowymi. Pożyczyłam od nich 3500 zł przez internet, więc według mnie ten właśnie kredyt gotówkowy na wakacje warto wziąć, a zobaczyć sobie można szczegóły na www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe i po sprawdzeniu sięgnąć szybko po pieniądze na wakacje nawet do 200 tys. zł bez zaświadczeń o dochodach.
Gosia, jeśli szukasz miejsca, żeby spędzić udane Lato i Wakacje 2017 to polecam Ci Sopot, a kredyt nas Wakacje 2017 też wybrałam sobie na tej stronie, którą podajesz, z tym, że ja wybrałam pożyczkę Internetową 0% w kwocie 10 000 zł. :)
gość
[24.06.17, 12:32]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Jaką pożyczkę pozabankową polecacie na wakacje? Chcę pojechać z dziewczyną na dwa tygodnie nad morze i na ten cel potrzebuję szybko pieniędzy.
Tomasz
[26.06.17, 07:30]
0%  0%
(0 - 0)
Tomasz
Na wakacje polecam Ci najlepszą pożyczkę na raty do 10 000 zł przez internet. Ta pożyczka jest Nr 1 na w rankingach na pożyczkę ratalną przez Internet do 10 000 zł. Bezpieczną pożyczkę ratalną SuperGrosz możesz uzyskać, wypełniając wniosek online na stronie www.get-money.pl/chwilowki W serwisie pożyczkodawcy wszystkie koszty i opłaty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Pożyczka do 10 000 zł do spłaty nawet w 48 wygodnych ratach na wakacje to najlepsze rozwiązanie.
celina
[02.07.17, 23:05]
0%  0%
(0 - 0)
celina
Mam podobnie. Nie chciałam rozwiązywać swojej ciężkiej sytuacji finansowej jakąś wątpliwą pożyczką, a bank nie chciał mi udzielić kredytu. Problemy rozwiązałam dzięki wonga.
oewonga
[16.07.17, 13:24]
0%  100%
(0 - 1)
Witam! Celina, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów, ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów. Więcej na wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Pati
[17.07.17, 07:16]
0%  0%
(0 - 0)
Pati
Dosłownie trzy dni temu zdecydowaliśmy się na wyjazd wakacyjny nad polskie morze. Potem sprawdziliśmy stan konta i okazało się, że nie mamy zbyt dużo kasy. Wiec skorzystałam z rady Gosi i zajrzałam po kredyt z kieszonkową ratą przez internet na wakacje nad Bałtykiem w mega niskiej cenie i błyskawiczną wypłatą - wzięłam ten kredyt wczoraj, wieczorem zarezerwowałam pokój blisko morza, a w piątek jedziemy na wakacje nad Bałtyk!

Polecam kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą przez internet na wakacje nad Bałtykiem w mega niskiej cenie - HIT:: www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe
celina
[23.07.17, 23:51]
0%  0%
(0 - 0)
celina
Są jednak osoby, które swoje akumulatory ładują, odpoczywając w pobliżu domu. Tak sobie myślę, że dzięki kwocie maksymalnej w wonga można otrzymać kredyt na remont czy inne przedsięwzięcia wymagające dodatkowego nakładu finansowego.
gergo
[01.08.17, 00:00]
0%  0%
(0 - 0)
gergo
Pożyczka w wonga za pierwszym razem jest korzystna - koszt 10 zł. A jak jest z kolejną?
loki
[09.08.17, 23:53]
0%  0%
(0 - 0)
loki
Co zrobić w przypadku kiedy nie mogę spłacić raty wonga w terminie?
Panteon
[16.08.17, 15:43]
0%  0%
(0 - 0)
Panteon
Pożyczka "Pieniądze pod ręką" z przelewem gotówki na konto nawet w 15 minut z dostępnością 24/7 online - to ta oferta na stronie www.get-money.pl/chwilowki zainteresowała mnie najbardziej ze względu na przejrzyste warunki oraz możliwość otrzymania pierwszej pożyczki do 1500 zł za darmo! W innych firmach już brałem, więc tera złożyłem tutaj wniosek, pieniądze w kwocie 1500 zł już dostałem i jak oddam za 30 dni to nie zapłacę za tą pożyczkę złamanego grosza.
oewonga
[23.08.17, 09:06]
0%  0%
(0 - 0)
loki
Co zrobić w przypadku kiedy nie mogę spłacić raty wonga w terminie?

Witam! Loki w przypadku problemu ze spłatą pożyczki skontaktuj się z naszymi konsultantami – wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na spłatę zobowiązania.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=hotmoney.

matrial
[01.10.17, 15:22]
0%  0%
(0 - 0)
matrial
A w wonga jaki jest koszt kolejnych pożyczek?
Milusia
[01.10.17, 15:31]
0%  0%
(0 - 0)
Milusia
Koszt każdej pożyczki oferowanej w sieci przez firmy pożyczkowe może sobie szybko sprawdzić w kalkulatorze kredytowym na stronie www.get-money.pl/chwilowki - a potem porównać z kosztami innych pożyczek i w ten sposób wybrać najlepszą opcję dla siebie.
oewonga
[06.10.17, 20:07]
0%  0%
(0 - 0)
matrial
A w wonga jaki jest koszt kolejnych pożyczek?

Witam! Matrial, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=hotmoney.

mataka
[15.10.17, 23:54]
0%  0%
(0 - 0)
mataka
Czy ta infolinia jest całodobowa?

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.