Pokaż ze źródeł:
Piątek [29.08.2014, 15:46] Indeks Chicago PMI pozytywnie zaskoczył

Indeks Chicago PMI wzrósł w sierpniu do 64,3 pkt., i tym samym znacznie przebił oczekiwania rynkowe. »

Piątek [29.08.2014, 15:44] Minister energetyki Rosji ostrzega UE przed ryzykiem dotyczącym dostaw gazu

Minister energetyki Rosji Aleksandr Nowak przestrzegł w piątek przed ryzykiem związanym z dostawami gazu dla państw UE przez Ukrainę. Na konferencji prasowej z komisarzem UE ds. energii Guentherem Oettingerem nazwał krytyczną sytuację przed sezonem grzewczym. »

Piątek [29.08.2014, 15:28] Energa ma list intencyjny z Intelem ws. inteligentnych rozwiązań w energetyce

Grupa Energa oraz Intel podpisały list intencyjny w sprawie współpracy w zakresie innowacyjnych projektów rozwojowych dla sektora energetycznego w Polsce, poinformował Intel EMEA Business GTM Director Tomasz Klekowski. »

Piątek [29.08.2014, 15:48] Indeksowe kontrakty terminowe w teorii i praktyce

GPW zaprasza na szkolenie „Indeksowe kontrakty terminowe w teorii i praktyce”, które odbędą się 30 września w Centrum Giełdowym na Sali NewConnect. »

Piątek [29.08.2014, 15:40] Warimpex: Przecena rosyjskiego portfolio

Deweloper wyszedł z praskich hoteli, rozbudowuje kompleks biurowy w St. Petersburgu i planuje nowe biura w Krakowie. »

Piątek [29.08.2014, 15:32] Budimex zbuduje autostradę pod Tuszynem

Wart przeszło ćwierć miliarda złotych kontrakt na budowę trzeciego z fragmentów autostrady A1 pomiędzy Strykowem a Tuszynem zdobył Budimex »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [29.08.2014, 17:35] Jakie informacje znajdą się na nowym dowodzie osobistym?

Najmniej kontrowersji budziło wyeliminowanie z nowych dowodów osobistych danych dotyczących koloru oczu i wzrostu - powiedział w Polskim Radiu 24, doktor Wojciech Wiewiórowski, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. »

Piątek [29.08.2014, 17:08] Palikot: Tusk szefem Rady Europejskiej? Wielki sukces Polski

Janusz Palikot pozytywnie o pozycji Donalda Tuska. Szef Twojego Ruchu nie ma wątpliwości, że objęcie przez premiera stanowiska szefa Rady Europejskiej byłoby zarówno jego osobistym sukcesem, jak i sukcesem Polski. Palikot podkreślił, że żaden polityk w historii naszego kraju po 1989 roku nie miał możliwości pełnienia tak ważnej funkcji w Europie. Do tego, zdaniem Palikota, na pewno nie byłby to powód do radości na Kremlu. »

Piątek [29.08.2014, 17:05] Sikorski o Ukrainie: Jeśli to wygląda jak wojna, to jest to wojna

Mocne słowa Radosława Sikorskiego na temat sytuacji na Ukrainie. "Jeśli to wygląda jak wojna, brzmi jak wojna i i zabija jak wojna, to jest to wojna" - napisał na Twitterze szef polskiego MSZ. »

Czwartek [28.08.2014, 01:00] Kalendarz inwestora
Środa [27.08.2014, 22:43] Złota 44 sprzedana

Orco Property sprzedała Złotą 44 za 63 mln euro. »

Czwartek [21.08.2014, 10:35] Brytyjscy dżihadyści

Zabójca amerykańskiego dziennikarza Jamesa Foleya prawdopodobnie jest Brytyjczykiem. To zaniepokoiło władze w Londynie. Minister spraw zagranicznych Philip Hammond powiedział, że jego rząd jest świadomy "znacznej liczby" brytyjskich obywateli zaangażowanych w operacje ekstremistów za granicą. »

Kategoria tematyczna: Artykuły - komentarze

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
hotmoney Wątek założony przez: hotmoney 01.03.14, 10:23 zgłoś

Trik, który skasuje zaległy abonament RTV. 1400 zł do przodu

Poczta też ma bałagan w papierach.Oto sposób jak można wygrać legalnie z Pocztą Polską, która wysyła wezwania do...... http://www.hotmoney.pl/Trik-kt(...)o-przodu-a33378

Najlepsza wypowiedź:

Gość
01.03.14, 10:43
82%  18%
(345 - 78)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
i jaki z tego morał? na bezrobociu idzie się troche podszkolić z przepisów i dowiedzieć kto rządzi tą afryką w srodku Europy.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Mazur-ek
[20.08.14, 18:55]
0%  0%
(0 - 0)
Mazur-ek
Dwa lata temu znajomemu weszli na pobory i teraz płaci.
Mazur-ek
[19.08.14, 19:39]
0%  0%
(0 - 0)
Mazur-ek
Dzisiaj dostałem UPOMNIENIE - zgrozo na 1590 zł - piszę do PP. Będę informował.
Zygfryd
[11.08.14, 12:55]
0%  0%
(0 - 0)
Zygfryd
21 marca 2014r napisałem pismo do PP o uwierzytelnienie mojej sprawy. Otrzymałem przed chwilą odpowiedź, iż podobno zostałem poinformowany o nadaniu nr identyfikacyjnego w sierpniu 2008r z informacją, że PP miała obowiązek przesłania zawiadomienia i się z tego wywiązała. Więc chyba to kończy sprawę.
Ala
[07.08.14, 19:31]
0%  0%
(0 - 0)
Ala
Wysłałam Poczcie Polskiej do Gdańska takie właśnie pismo z prośbą o dok. uwierzytelnione mojej sprawy. Mija 3 m-c, a odpowiedzi nie ma! Czy poczta ma obowiązek zmieścić się w 30 dniach urzędowych na odpowiedź? Skoro nie mam przez 3 m-ce odpowiedzi, to znaczy, że...wygrałam? Sprawa do kosza? no bo ile mogę czekac????
Gość
[03.08.14, 13:41]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Dlaczego do tej pory nie wypowiedział się na ten temat żaden poseł,rozumiem w TV bo nie dopuszczą ale na forum?Sprawa już trwa długo i władza osiągnie co chce jeśli ludzie będą rozproszeni.Nawet 92 letnia kobieta miała trafic do więzienia .
WOLNA EUROPA
[31.07.14, 11:40]
0%  0%
(0 - 0)
WOLNA EUROPA
Kilka miesięcy temu wysłałem do Poczty Polskiej w Bydgoszczy odwołanie wzorując się na tym artykule i cisza ... Jak długo mam czekać na odpowiedż tych oszustów ?
nbn
[28.07.14, 21:54]
0%  0%
(0 - 0)
nbn
Jacek
Słowa premiera, czy nawet prezydenta nie są obowiązującym prawem! Chyba nie wiesz kto i w jaki sposób stanowi w Polsce prawo.

Tak, ale skoro ktoś o takiej pozycji jak premier namawia do nie płacenia i wprowadza społeczeństwo wo błąd, to teraz powinien zapłacić za wszystkich z własnej kieszeni.
ed
[28.07.14, 21:37]
0%  0%
(0 - 0)
ed
A co jeśli przyszło już wezawanie z sądu lub Urzędu Skarbowego? Mozna jeszcze do PP wysłać takie pismo.
Gość
[18.07.14, 16:27]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Gość
Teraz w związku, że "Wysłane upomnienie o zaległościach w opłatach nie ma uzasadnienia" od razu do prokuratora, zgłosić próbę wyłudzenia/oszustwa ;)
EgzekucjaBezprawna
[15.07.14, 14:58]
60%  40%
(3 - 2)
EgzekucjaBezprawna
Poczta Polska dalej prowadzi masowe egzekucje w skali całego kraju przez Urzędy Skarbowe. Uczulamy, że są bardzo krótkie terminy na działanie w przypadku otrzymania tytułu wykonawczego od Naczelnika Urzędu Skarbowego. Dlatego po otrzymaniu pisma od Naczelnika Urzędu Skarbowego należy zapisać datę odbioru pisma i się skontaktować. Zajmujemy się tymi sprawami od początku do końca. Mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com
Gość
[09.07.14, 10:50]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja
Abonent zmarł w 2004 a itak nadali mu numer 2008 podobno za potwierdzeniem
ja
[09.07.14, 10:49]
0%  100%
(0 - 1)
ja
Abonent zmarł w 2014 a itak nadali mu numer 2008 podobno za potwierdzeniem
ja
[09.07.14, 10:48]
0%  0%
(0 - 0)
ja
Nutka
jedna jaskółka wiosny nie czyni - w dobie komputeryzacji można zrobić wszystko a kto dostał upomnienie ma numer identyfikacyjny w bazie PP .Poczta miała osobiązek nas powiadomić wg rozporządenia a nie doręczyć nr identyfikayjny więk każdy dostanie kopię nadania z pismem wyjaśniającym i jak udowidnicie że takiego pisma nie otrzymaliśmy bardzo mnie to ciekawi bo jestem w tej samej sytuacji.
Jacek
[19.06.14, 08:40]
33%  67%
(1 - 2)
Jacek
Słowa premiera, czy nawet prezydenta nie są obowiązującym prawem! Chyba nie wiesz kto i w jaki sposób stanowi w Polsce prawo.
Jacek
[19.06.14, 08:39]
50%  50%
(1 - 1)
Jacek
Słowa premiera, czy nawet prezydenta nie są obowiązującym prawem! Chyba nie wiesz kto i w jaki sposób stanowi w Polsce prawo.
Jacek
[19.06.14, 07:39]
33%  67%
(1 - 2)
Jacek
AbonamentNielegalny
[18.06.14, 15:05]
100%  0%
(1 - 0)
AbonamentNielegalny
Z uwagi na to, że powstają inicjatywy odnośnie pozwu zbiorowego to trzeba jasno napisać, iż nie ma tu podstaw do takiego powództwa. Będzie to samo co w Amber Gold, że Sąd odrzucił pozew wielu poszkodowanych, którzy powinni działać we własnym interesie. Tak samo jest w tych sprawach. Jeśli po otrzymaniu upomnienia nie zostaną podjęte kroki prawne, sprawa zostanie skierowana do egzekucji skarbowej. Naczelnik Urzędu Skarbowego zajmie wierzytelności takie jak rachunek bankowy, wynagrodzenie za pracę, nadpłatę podatku czy Vat. Poczta Polska działa przez swoich prawników, dlatego nie działać na własną rękę, bo zostaniecie Państwo wmanewrowani w ślepą uliczkę i stracicie tylko czas. Reprezentujemy każdego klienta indywidualnie w tych sprawach. Jest też mało czasu na działanie, bo tylko 7 dni po otrzymaniu upomnienia. Taki sam termin jest na możliwość wzruszenia tytułu wykonawczego. Jeśli już Poczta wyegzekwuje roszczenie to będzie trudno oddzyskać. W takim wypadku kontakt pod mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com
AbonamentNielegalny
[18.06.14, 15:04]
0%  0%
(0 - 0)
AbonamentNielegalny
Problem jest też taki, że większość ludzi nie buntuje się przeciwko bezprawnym działaniom i złamaniu podstawowych zasad Konstytucji RP i tzw. naczelnej zasady zaufania obywateli do Państwa. Specjalnie też będą wrzucane artykuły i komentarze, które będą zniechęcały Państwa do tego by zawalczyć. Zarzuty co do tej działalności Poczty Polskiej są poważne. Niezdecydowanych też się nie przekona, ale razem możemy zdziałać więcej. Również zapisać kiedy został odebrany list polecony z upomnieniem czy tytułem wykonawczym. W żadnym wypadku nie pisać wniosku o rozłożenie na raty czy umorzenie, bo to i tak nic nie da, a za jakiś czas przyjdzie tytuł wykonawczy od Naczelnika Urzędu Skarbowego. Obsługujemy tego typu sprawy. Mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com
Gość
[18.06.14, 09:55]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Jak zwykle rzeczywistosc jest inna niz pobozne zyczenia roznych sond i ankiet
Gość
[14.06.14, 22:49]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
też dostałam takie pismo. Co mam robić @

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.