Pokaż ze źródeł:
Środa [22.10.2014, 00:00] Alior przejął Meritum Bank

To była okazja czy zakup po uczciwej cenie? Odpowiedź na to pytanie poznamy za dwa lata, gdy Meritum zrealizuje ambitne plany. »

Środa [22.10.2014, 00:00] Francuska matka chce nakarmić Orbis

Grupa Accor za 142,3 mln EUR chce sprzedać Orbisowi spółki zarządzające 46 hotelami w regionie. »

Środa [22.10.2014, 00:00] Archipelag SKOK

KNF rozrysowała system powiązań w imperium SKOK — spółki zarządzane przez wąską grupę ludzi są poza kontrolą jej i… kas »

Środa [22.10.2014, 05:00] Kolejna fala spadkowa euro

To efekt spekulacji, jakoby już na grudniowym posiedzeniu Europejskiego Banku Centralnego miała być omawiana kwestia wdrożenia programu skupu obligacji korporacyjnych. »

Środa [22.10.2014, 05:00] ES-System: Ożywienie w branży

Drugie półrocze jest dla ES-Systemu, grupy specjalizującej się w produkcji systemów oświetleniowych, zdecydowane lepsze niż początek roku. »

Środa [22.10.2014, 05:00] „Krach” nie powinien być zaskoczeniem

Ostatnie tygodnie to okres podwyższonej zmienności na rynkach, który wiele osób autentycznie zaskoczył. Pojawiły się minorowe komentarze i nerwowe zapytania, co czeka nas w przyszłości. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [21.10.2014, 22:51] PE: Stanowisko w Unii dla Polaka

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych Wojciech Wiewiórowski odejdzie prawdopodobnie do Brukseli. »

Wtorek [21.10.2014, 22:50] Oskładkowania umów zleceń: Posłowie podzieleni ws. terminu

We wtorek w Sejmie odbyło się drugie czytanie rządowego projektu nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz niektórych innych ustaw. »

Wtorek [21.10.2014, 22:28] USA. Tylko pięć lotnisk przyjmie samoloty z państw objętych ebolą

Podróżni przybywający do Stanów Zjednoczonych z państw dotkniętych epidemią eboli będą mogli wjechać tam tylko przez pięć wyznaczonych lotnisk. Są to porty wyposażone w odpowiednią aparaturę m.in. do badania temperatury ciała ludzkiego. »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: Artykuły - komentarze

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
hotmoney Wątek założony przez: hotmoney 01.03.14, 10:23 zgłoś

Trik, który skasuje zaległy abonament RTV. 1400 zł do przodu

Poczta też ma bałagan w papierach.Oto sposób jak można wygrać legalnie z Pocztą Polską, która wysyła wezwania do...... http://www.hotmoney.pl/Trik-kt(...)o-przodu-a33378

Najlepsza wypowiedź:

Gość
01.03.14, 10:43
82%  18%
(346 - 78)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
i jaki z tego morał? na bezrobociu idzie się troche podszkolić z przepisów i dowiedzieć kto rządzi tą afryką w srodku Europy.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Achim
[11.10.14, 10:58]
0%  0%
(0 - 0)
Achim
Achim
Zygfryd 21 marca 2014r napisałem pismo do PP o uwierzytelnienie mojej sprawy. Otrzymałem przed chwilą odpowiedź, iż podobno zostałem poinformowany o nadaniu nr identyfikacyjnego w sierpniu 2008r z informacją, że PP miała obowiązek przesłania zawiadomienia i się z tego wywiązała. Więc chyba to kończy sprawę.
Dostałem również informację że wysłano mi pismo o nadaniu nr ewi tylko że ja pisma nie otrzymałem a TPSA nie potrafi mi udowodnić iż ja pismo odebrałem.
Oni sie tłumaczą iż zgodnie z ustawą wywiązali się z obowiązki. Pytałem się prawnika jak powinno wygladać zawiadomienie? Powiedział że wymogiem jest aby takie pismo zostało wysłane listem poleconym. Niestety TPSA jak wysłała do mnie takowy list to pewnie był to list zwykły, który mógł się zgubić albo trafił do innej osoby która go np. wyrzuciła.
Tak więc dalej twierdzę że TPSA nie wywiązała się z obowiązku powiadomienia mnie o nadaniu takowego numeru i dzisiaj wysyłam do nich kolejne pismo. zobaczymy:)

Sory... miało być Poczta Polska a nie TPSA :)hehehe
Achim
[11.10.14, 10:49]
0%  0%
(0 - 0)
Achim
Zygfryd
21 marca 2014r napisałem pismo do PP o uwierzytelnienie mojej sprawy. Otrzymałem przed chwilą odpowiedź, iż podobno zostałem poinformowany o nadaniu nr identyfikacyjnego w sierpniu 2008r z informacją, że PP miała obowiązek przesłania zawiadomienia i się z tego wywiązała. Więc chyba to kończy sprawę.

Dostałem również informację że wysłano mi pismo o nadaniu nr ewi tylko że ja pisma nie otrzymałem a TPSA nie potrafi mi udowodnić iż ja pismo odebrałem.
Oni sie tłumaczą iż zgodnie z ustawą wywiązali się z obowiązki. Pytałem się prawnika jak powinno wygladać zawiadomienie? Powiedział że wymogiem jest aby takie pismo zostało wysłane listem poleconym. Niestety TPSA jak wysłała do mnie takowy list to pewnie był to list zwykły, który mógł się zgubić albo trafił do innej osoby która go np. wyrzuciła.
Tak więc dalej twierdzę że TPSA nie wywiązała się z obowiązku powiadomienia mnie o nadaniu takowego numeru i dzisiaj wysyłam do nich kolejne pismo. zobaczymy:)
Gość
[09.10.14, 19:54]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja mam sytuację bardzo interesującą. Dostałem z poczty "wezwanie " do zapłaty. Wysłałem pismo w sprawie potwierdzenia nadania "ichniego" numeru. List był polecony z informacją (sms) potwierdzającą odbiór. Po miesiącu nieotrzymywania potwierdzenia zgłosiłem pisemną reklamację. W blankiecie wymagano wycenę mojej poniesionej szkody z tego tytułu. Podałem wartość "zaległości" - ciekawe co będzie dalej. Czy coś powinienem teraz zrobić?
Gość
[06.10.14, 17:41]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Już to nie działa, pokapowali ,że w internecie ten "myk" jest zbyt powszechny ;-(
Gość
[06.10.14, 12:32]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
a i jeszcze przy okazji jak będę widział się z prawnikiem, spytam czy to co oni robią nie jest naciągnięciem i może sprawe im założe....się zobaczy !!!
Gość
[06.10.14, 12:31]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja w lutym chyba wysłałem im to pismo, dziś przyszedł polecony o nadaniu nr ewidencyjnego tv i radia z dniem 1,10,2014 także idziem na poczte wyrejestrować media, gdyż przede wszystkim praktycznie stoją i się kurzą
POlać
[05.10.14, 20:18]
0%  0%
(0 - 0)
POlać
Qrwa ja zapłaciłem porąbany kraj
córka zmarłego emeryta sciganego o abonament
[24.09.14, 06:15]
0%  0%
(0 - 0)
córka zmarłego emeryta sciganego o abonament
Wysłałam takie pismo. Dostałam informację, że pismo wysłali zwykłym listem, bo ustawa nie nakłada na nich obowiązku wysyłania listem poleconym. Skoro list do nich nie wrócił, uznali ze adresat otrzymał. Instytucja, która nie gubi listów. Hahahaha
Gość
[10.09.14, 18:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
EgzekucjaBezprawna
Poczta Polska dalej prowadzi masowe egzekucje w skali całego kraju przez Urzędy Skarbowe. Uczulamy, że są bardzo krótkie terminy na działanie w przypadku otrzymania tytułu wykonawczego od Naczelnika Urzędu Skarbowego. Dlatego po otrzymaniu pisma od Naczelnika Urzędu Skarbowego należy zapisać datę odbioru pisma i się skontaktować. Zajmujemy się tymi sprawami od początku do końca. Mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com
Kaśka
[07.09.14, 19:26]
0%  0%
(0 - 0)
Kaśka
Z tego co się orientuję do KRRiT mogą pisać o umożenie długu os które ukończyły 60 lat i nie zgłosiły tego na poczcie, jest też coś o niskich dochodach, ale dokładnie nie pamiętam było to wszystko w g wyborczej w sierpniu.
Kaśka
[07.09.14, 19:15]
0%  0%
(0 - 0)
Kaśka
Nie wierzę w ten trik z nadaniem numeru, każdy go otrzymał. Ale napewno nie zaszkodzi sprubować żeby potem nie żałować. Pisałam takie pismo znajomej jakieś 3 miesiące temu i do dziś nie otrzymała odpowiedzi. Wiem napewno, że wszelkie pisma odnośnie umorzenia itp kierujemy do Warszawy do KRRIT, jeśli zdecydujemy się walczyć o swoje pieniądze z KRRiT to trzeba wysłać do Bydgoszczy /adres na wezwaniu/ koniecznie prośbę o wstrzymanie egzekucji naliczonej zaległości. Chodzi o to, że takie sprawy długo się wloką i żeby międzyczasie komornik nie zajął naszego konta.
Mazur-ek
[20.08.14, 18:55]
0%  0%
(0 - 0)
Mazur-ek
Dwa lata temu znajomemu weszli na pobory i teraz płaci.
Mazur-ek
[19.08.14, 19:39]
0%  0%
(0 - 0)
Mazur-ek
Dzisiaj dostałem UPOMNIENIE - zgrozo na 1590 zł - piszę do PP. Będę informował.
Zygfryd
[11.08.14, 12:55]
0%  0%
(0 - 0)
Zygfryd
21 marca 2014r napisałem pismo do PP o uwierzytelnienie mojej sprawy. Otrzymałem przed chwilą odpowiedź, iż podobno zostałem poinformowany o nadaniu nr identyfikacyjnego w sierpniu 2008r z informacją, że PP miała obowiązek przesłania zawiadomienia i się z tego wywiązała. Więc chyba to kończy sprawę.
Ala
[07.08.14, 19:31]
0%  0%
(0 - 0)
Ala
Wysłałam Poczcie Polskiej do Gdańska takie właśnie pismo z prośbą o dok. uwierzytelnione mojej sprawy. Mija 3 m-c, a odpowiedzi nie ma! Czy poczta ma obowiązek zmieścić się w 30 dniach urzędowych na odpowiedź? Skoro nie mam przez 3 m-ce odpowiedzi, to znaczy, że...wygrałam? Sprawa do kosza? no bo ile mogę czekac????
Gość
[03.08.14, 13:41]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Dlaczego do tej pory nie wypowiedział się na ten temat żaden poseł,rozumiem w TV bo nie dopuszczą ale na forum?Sprawa już trwa długo i władza osiągnie co chce jeśli ludzie będą rozproszeni.Nawet 92 letnia kobieta miała trafic do więzienia .
WOLNA EUROPA
[31.07.14, 11:40]
0%  0%
(0 - 0)
WOLNA EUROPA
Kilka miesięcy temu wysłałem do Poczty Polskiej w Bydgoszczy odwołanie wzorując się na tym artykule i cisza ... Jak długo mam czekać na odpowiedż tych oszustów ?
nbn
[28.07.14, 21:54]
0%  0%
(0 - 0)
nbn
Jacek
Słowa premiera, czy nawet prezydenta nie są obowiązującym prawem! Chyba nie wiesz kto i w jaki sposób stanowi w Polsce prawo.

Tak, ale skoro ktoś o takiej pozycji jak premier namawia do nie płacenia i wprowadza społeczeństwo wo błąd, to teraz powinien zapłacić za wszystkich z własnej kieszeni.
ed
[28.07.14, 21:37]
0%  0%
(0 - 0)
ed
A co jeśli przyszło już wezawanie z sądu lub Urzędu Skarbowego? Mozna jeszcze do PP wysłać takie pismo.
Gość
[18.07.14, 16:27]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Gość
Teraz w związku, że "Wysłane upomnienie o zaległościach w opłatach nie ma uzasadnienia" od razu do prokuratora, zgłosić próbę wyłudzenia/oszustwa ;)

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.