Pokaż ze źródeł:
Niedziela [22.01.2017, 20:30] Kalendarium, poniedziałek 23 stycznia
Niedziela [22.01.2017, 17:39] Miedwiediew: nie należy mieć złudzeń co do szybkiego zniesienia sankcji

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział w niedzielę, że nie należy się łudzić i liczyć na szybkie zniesienie nałożonych na jego kraj sankcji. Zdaniem premiera, który przemawiał na zjeździe rządzącej partii Jedna Rosja, sankcje utrzymają się jeszcze długo. »

Niedziela [22.01.2017, 16:19] Kobiety mogą stracić na rynku pracy

Nie w każdym przypadku umowa z pracownicą tymczasową w ciąży powinna być przedłużona do porodu — uważają pracodawcy. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Piątek [22.09.2017, 13:35] Trend demograficzny w Polsce odwrócił się. Imponująca liczba urodzeń

Od stycznia do lipca urodziło się 235,1 tys. dzieci - o 18,2 tys. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - podał GUS. To naprawdę imponujący wzrost - oceniła w rozmowie z PAP szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska. »

Piątek [22.09.2017, 13:00] Zapad-2017: Rosja modernizuje wojsko w ekspresowym tempie

Ćwiczenia wojskowe Zapad-2017 pokazały, że armia Rosji jest modernizowana w szybkim tempie, wdraża doświadczenia zdobyte podczas operacji w Syrii i uzyskuje w dużej skali broń najnowszej generacji - ocenia w piątek dziennik "Izwiestija". »

Piątek [22.09.2017, 12:26] Założyciel Biedronki: Polska lepszym kierunkiem inwestycyjnym od Portugalii

Alexandre Soares dos Santos, założyciel sieci Biedronka, w wywiadzie dla portugalskiej telewizji TVI24 wskazał Polskę jako dobry obszar do inwestowania. Podkreślił, że jest ona znacznie lepszym kierunkiem dla realizowania przedsięwzięć niż rodzima Portugalia. »

Piątek [22.09.2017, 16:28] Hiszpania: Wszczęto śledztwo dot. finansowania referendum w Katalonii

Hiszpańska prokuratura generalna wszczęła śledztwo dotyczące finansowania zaplanowanego na 1 października referendum niepodległościowego w Katalonii. Sprawdzane są firmy, które wspierają kampanię plebiscytu uznawanego przez Madryt za nielegalny. »

Piątek [22.09.2017, 16:18] Orban: Zarzuty stawiane Polsce są bezpodstawne. Nie ma miejsca dla inkwizycji politycznej w UE

- To, jak Unia Europejska traktuje obecnie Polskę, to jest brak szacunku. To jest niegodne. Z Polską należy rozmawiać z szacunkiem – podkreślił premier Węgier Viktor Orban po spotkaniu z premier Beatą Szydło. Jak zaznaczył, oskarżenia o gwałcenie praworządności w Polsce są bezpodstawne, a Węgry sprzeciwiają się temu, by były one stawiane jakiemukolwiek państwu. - Unia Europejska nie może bezpodstawnie uruchomić żadnych procedur prawnych, ani nawet grozić ich uruchomieniem. Kiedy się podważa praworządność w Polsce, to ma to charakter polityczny. To wygląda jak inkwizycja. Węgry nigdy tego nie poprą, będziemy solidarni ze wszystkimi, których dotkną takie oskarżenia. Nie ma miejsca dla inkwizycji politycznej w Unii Europejskiej – podkreślił Viktor Orban. »

Piątek [22.09.2017, 16:08] Środowisko kardiologów apeluje do premier ws. wycen świadczeń

O wstrzymanie wdrażanych od października zmian w finansowaniu leczenia stanu przedzawałowego zaapelowało w liście do premier Beaty Szydło środowisko kardiologów. Specjaliści sprzeciwiają się m.in. wprowadzeniu limitów na leczenie dławicy piersiowej. »

Piątek [22.09.2017, 08:32] Ryanair gotów płacić odszkodowania

Kłopoty irlandzkiej linii odczuje 1,5 tysiąca polskich pasażerów, którzy kupili bilety na loty do końca października »

Piątek [22.09.2017, 08:15] Zwiedzanie Polski śladem regionalnych potraw

Prawie 200 wystawców – lokalnych producentów żywności - zaprezentuje swoją ofertę podczas targów Smaki Regionu w Poznaniu. W wydarzeniu wezmą udział reprezentanci wszystkich polskich regionów i pięciu zagranicznych »

Piątek [22.09.2017, 07:47] W Tatrach zima

20 centymetrów śniegu leżało rano na szczycie Kasprowego Wierchu. Biało zrobiło się m.in. w Dolinie Pięciu Stawów Polskich i na szczytach okalających Morskie Oko »

Kategoria tematyczna: Własna firma (prowadzenie działalności, podatki, kadry, ZUS)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 28.02.17, 14:03
Tagi: usługi / ksiegowe zgłoś

Usługi księgowe

Potrzeba dla średniej firmy usług księgowych, czy ktoś wie gdzie najlepiej szukać kompetentnych w firm?

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[01.03.17, 10:28]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Usługi księgowe, finansowe oraz doradcze dla firm i organizacji pozarządowych znajdziesz w www.frux.org.pl . Moja firma szczyci się tym, że może z ich usług korzystać. W gronie moich znajomych, przedsiębiorców również cieszy się powodzeniem. Nie znalazłem jak do tej pory ani jednej osoby, która mogła by zarzucić firmie jakieś nieprawidłowości czy też niesubordynację. Bardzo polecam, to będzie dobry wybór. Biuro ma swoje siedziby w Warszawie oraz we Wrocławiu.
Ozzy
[14.03.17, 22:13]
0%  0%
(0 - 0)
Ozzy
Ja szukałem po opiniach znajomych, a że polecali mi Tax Care to się do nich w końcu odezwałem po ofertę. Już będzie ponad rok jak mam tam abonament i jestem naprawdę zadowolony. Nie piszesz skąd jesteś, ale mają oddziały po całej Polsce, a większość spraw załatwisz online.
Beata
[16.03.17, 11:33]
0%  0%
(0 - 0)
Beata
A ile za taki abonament się płaci? Taniej wychodzi, niż od faktury? Będę szukała nowej księgowej i jestem zainteresowana. Można prosić o jakieś info?
Ozzy
[18.03.17, 17:19]
0%  0%
(0 - 0)
Ozzy
Cenę oszacujesz na stronie, klikasz "Sprawdź cenę" i dalej Cię prowadzi. Mnie wyszła taka jak na tym kalkulatorze, więc prawdziwe podają. Moim zdaniem stanowczo bardziej się opłaca niż trzymanie kogoś na etatach.
Beata
[22.03.17, 19:56]
0%  0%
(0 - 0)
Beata
Dzięki, sprawdziłam sobie i faktycznie wychodzi lepiej niż miałam dotąd, bo niecałe dwie stówki. A pomoc prawną (bo widziałam na stronce) też mam w tym czy dopłaca się coś za nią? Przydałoby mi się coś takiego.
gość
[26.03.17, 23:05]
0%  0%
(0 - 0)
gość
to jest ksiegowy nie prawnik
Ozzy
[27.03.17, 15:57]
0%  0%
(0 - 0)
Ozzy
No nie do końca, bo mają też pomoc prawną - możesz skorzystać przez live chat na stronie doraźnie albo wykupić sobie usługę abo light i wtedy masz taki jakby abonament prawny i możesz korzystać w różnych sprawach. Pierwszy miesiąc jest bodajże za złotówkę, a potem to zależy jaki weźmiesz.
netka
[07.04.17, 21:40]
0%  0%
(0 - 0)
netka
Zakładając swoją pierwszą firmę poruszamy się jak w składzie porcelany. Już sama wizyta w GUS by określić PKWiU stanowi olbrzymie wyzwanie. A przecież od tego zależy nasza pierwsza decyzja w prowadzeniu firmy. Jak chcemy być opodatkowani. Różnice w interpretacji są znaczne. Nawet w mieszkając w sąsiadujących ze sobą gminach interpretacja przepisów przez urzędników może być całkowicie różna.
Sorry, w takim państwie mieszkamy .
Dlatego naszą księgowość powinniśmy powierzyć firmie która posiada odpowiednią pozycję i dostęp do prawników. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystać z księgowości w banku w którym mamy konto firmowe. Ja mam w mBanku więc korzystam z mKsięgowości www.mbank.pl/informacje-dla-kl(...)asna-firma.html . To umożliwia mi nowoczesne prowadzenie firmy w której bank jest partnerem w interesach.
Miluta
[09.04.17, 17:18]
0%  0%
(0 - 0)
Miluta
Pytanie tylko gdzie jest sens zmieniać bank tylko po to, żeby skorzystać z księgowości, skoro jest tyle firm na rynku bez narzucania mi gdzie mam mieć konto? Choćby nawet ten taxcare wspomniany.
Księgowość Gdańsk
[15.07.17, 15:40]
0%  0%
(0 - 0)
Księgowość Gdańsk
Biuro Rachunkowe Macieja Godlewskiego z Gdańska nie jest pierwszym, z którego usług skorzystała moja firma, jednak jest jak do tej pory biurem najlepszym. Zawsze służący pomocą zespół pracowników, bardzo przyjazny, rzetelny i uczciwy, i do tego z szeroką wiedzą i doświadczeniem, podpowiadający najlepsze rozwiązania, a to wszystko w rozsądnej cenie - to rzadkość na dzisiejszym rynku. Gorąco polecam korzystanie z usług Biura Rachunkowego Macieja Godlewskiego!
gość
[29.08.17, 18:24]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Również polecam frux.org.pl najrzetelniejsze biuro rachunkowe z jakim miałem d czynienia kiedykolwiek. Dobry kontakt, przystępne ceny, to jedne z licznych zalet biura, polecam serdecznie.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.