Pokaż ze źródeł:
Niedziela [22.01.2017, 20:30] Kalendarium, poniedziałek 23 stycznia
Niedziela [22.01.2017, 17:39] Miedwiediew: nie należy mieć złudzeń co do szybkiego zniesienia sankcji

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział w niedzielę, że nie należy się łudzić i liczyć na szybkie zniesienie nałożonych na jego kraj sankcji. Zdaniem premiera, który przemawiał na zjeździe rządzącej partii Jedna Rosja, sankcje utrzymają się jeszcze długo. »

Niedziela [22.01.2017, 16:19] Kobiety mogą stracić na rynku pracy

Nie w każdym przypadku umowa z pracownicą tymczasową w ciąży powinna być przedłużona do porodu — uważają pracodawcy. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Piątek [17.11.2017, 21:57] Pentagon powiadomił Kongres o zamiarze sprzedaży Polsce Patriotów

Podległa ministerstwu obrony USA Agencja Współpracy Bezpieczeństwa Obronnego (DSCA) podała w piątek, że po uzyskaniu zgody Departamentu Stanu na ewentualną sprzedaż Polsce systemu antyrakietowego Patriot przekazała 14 listopada Kongresowi USA wymaganą notyfikację tej transakcji. »

Piątek [17.11.2017, 20:53] Ponad 1000 firm przestało płacić podatki w Katalonii

Ponad 1000 firm przestało płacić podatki w Katalonii po przeprowadzeniu swoich siedzib poza ten region Hiszpanii. Jest to następstwo kryzysu politycznego, do jakiego doszło po zorganizowanym 1 października referendum niepodległościowym w Katalonii. »

Piątek [17.11.2017, 20:38] Niezwykły sojusz Niemiec i Grecji. Chcą przejąć unijne instytucje po Brexicie

Niemcy i Grecja zawarły sojusz, by po Brexicie przejąć unijne instytucje mające obecnie siedziby w Wielkiej Brytanii - podał w piątek niemiecki tygodnik "Der Spiegel". »

Piątek [17.11.2017, 22:48] Nowa Zelandia: Polka zginęła w wypadku mikrobusu

47-letnia Polka zginęła 16 listopada po południu czasu lokalnego (w czwartek nad ranem czasu polskiego) w wypadku turystycznego mikrobusu na Wyspie Południowej Nowej Zelandii - poinformowały nowozelandzkie media. »

Piątek [17.11.2017, 22:30] Podkarpackie: W Stalowej Woli nożownik zaatakował mężczyznę

Nieznany sprawca zaatakował nożem mężczyznę w Stalowej Woli (Podkarpackie). Ranny został przewieziony do szpitala – poinformował PAP Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji. »

Piątek [17.11.2017, 22:16] Gronkiewicz-Waltz: na pl. Piłsudskiego nie może powstać nic, co nie będzie miało celu obronnego

Jeśli będzie decyzja o zbudowaniu czegokolwiek na placu Piłsudskiego, co nie będzie miało celu obronnego, to zaskarżę ją do sądu - zapowiedziała w piątek prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Jej zdaniem na placu może stanąć pomnik Lecha Kaczyńskiego. »

Piątek [10.11.2017, 07:49] Lotnisko w Hamburgu wróciło do pracy

Lotnisko w Hamburgu wznowiło działalność po ponad godzinnej przerwie spowodowanej pojawieniem się na pasie startowym dwóch osób »

Piątek [10.11.2017, 07:27] Cook: Jedne duże targi lepsze niż kilka małych

2,6 tysiąca agentów i 500 wystawców wzięło udział w targach zorganizowanych przez Thomasa Cooka we Frankfurcie. Impreza ma zbliżyć touroperatora do biur agencyjnych »

Piątek [10.11.2017, 07:01] Co piąty Brytyjczyk chce pojechać do Tunezji

Od czasu, gdy brytyjskie MSZ zmieniło treść ostrzeżenia dotyczącego podróży do Tunezji, na wypoczynek w tym kraju zdecydowało się 20 procent Brytyjczyków - wynika z analizy WTM London »

Kategoria tematyczna: Własna firma (prowadzenie działalności, podatki, kadry, ZUS)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
karolwojtekII Wątek założony przez: karolwojtekII 22.11.16, 13:22
Tagi: kurier / firma / koszty zgłoś

Z jakiego kuriera korzystacie w swojej firmie?

Z jakiego kuriera korzystacie wysyłając paczki w swojej firmie? Podpisujecie z nim jakąś umowę? Trzeba się określać na wysyłkę określonej liczby paczek w miesiącu? Będę wdzięczny za wszelkie informacje. W swojej firmie coraz więcej wysyłam i chcę znaleźć jakiegoś taniego i dobrego kuriera.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

AMarek
[22.11.16, 21:01]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
W mojej firmie wysyłamy kurierem Wysyłaj Taniej.
Co do Twoich pytań, umowy nie trzeba podpisywać, bo wszystko załatwiasz poprzez formularz na stronie internetowej.
To oznacza, że możesz na przykład wysłać tylko jedną paczkę bez umowy. Dzięki temu też, niczego nie muszę deklarować.
Mi to pasuje, bo liczba wysyłanych paczek w miesiącu u nas jest różna.
karolwojtekII
[26.11.16, 22:43]
0%  0%
(0 - 0)
karolwojtekII
O coś takiego mi chodziło - bez żadnych deklaracji. A możesz mi jeszcze podać namiary na jakiś ich cennik?
AMarek
[27.11.16, 09:04]
0%  0%
(0 - 0)
Cennik znajdziesz sobie na ich stronie www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik , wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę :P
ophelia
[27.11.16, 11:39]
0%  0%
(0 - 0)
Też wszedłem na ten cennik wysyłaj taniej i faktycznie nie mają drogo. A czy Ty Marek wysyłasz za ich pośrednictwem przez ups czy kex?
AMarek
[28.11.16, 12:59]
0%  0%
(0 - 0)
Ja wysyłam zazwyczaj KEX, bo mają taniej niż UPS. Chyba, że przesyłka idzie za granicę to wtedy UPS, ale rzadko zdarza mi się taka sytuacja.
Generalnie ani do jednej firmy ani drugiej nie mam zastrzeżeń. Ale to w sumie może dlatego, że wszystkie formalności dogaduję i załatwiam przez Wysyłaj Taniej i to oni nad tym „czuwają”.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.