Pokaż ze źródeł:
Piątek [24.06.2016, 22:08] Wall Street ze sporymi stratami

Amerykańskie giełdy mocno spadły w piątek, ale skala przeceny na szczęście nie była tak dramatyczna jak ostrzegała część analityków. »

Piątek [24.06.2016, 21:34] UBS: wyprzedaż w USA może sięgnąć 150 mld USD

Wyprzedaż na amerykańskich giełdach, będąca następstwem decyzji Brytyjczyków o wyjściu z Unii Europejskiej dopiero się rozpoczęła dla inwestorów ilościowych, którzy decyzje o kupnie lub sprzedaży podejmują na podstawie trendów cenowych, wynika z raportu UBS Group AG. »

Piątek [24.06.2016, 21:13] Brexit może ograniczyć liczbę brytyjskich pasażerów o 3-5 proc.

Liczba Brytyjczyków podróżujących samolotami może spaść o 3 do 5 proc. do 2020 r. w wyniku załamania gospodarki i silnego spadku funta w skutek podjęcia decyzji o Brexicie, prognozuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Przewoźników Powietrznych (IATA), na które powołuje się Reuters. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Piątek [24.06.2016, 21:43] Steinmeier: UE nie może po referendum forsować dalszej integracji

Szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier powiedział w piątek w wywiadzie dla telewizji ZDF, że po referendum w Wielkiej Brytanii Unia Europejska nie może forsować nowego dużego kroku w kierunku integracji europejskiej, gdyż zignorowałaby przesłanie z Londynu. »

Piątek [24.06.2016, 21:31] 40 tys. londyńczyków chce niepodległości stolicy, by zostać w UE

Ponad 40 tysięcy londyńczyków podpisało w piątek petycję, w której domagają się, by stolica Zjednoczonego Królestwa ogłosiła niepodległość i została w Unii Europejskiej. W czwartkowym referendum Brytyjczycy opowiedzieli się za Brexitem. »

Piątek [24.06.2016, 20:55] Stratfor: Brexit ma poważne konsekwencje geopolityczne i fundamentalnie zmieni przyszłość Europy

W dłuższej perspektywie wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej będzie miało przede wszystkim poważne implikacje geopolityczne. Bez Zjednoczonego Królestwa UE będzie miała mniejsze znaczenie i wpływy na scenie międzynarodowej - pisze w piątek Stratfor. »

Piątek [24.06.2016, 23:47] Słowenia: Obchody 25-lecia niepodległości w cieniu Brexitu

Słoweńskie obchody 25-lecia niepodległości, proklamowanej 25 czerwca 1991 r. i rozpoczynającej rozpad Jugosławii, przebiegały w piątek bez euforii, w cieniu decyzji Brytyjczyków o opuszczeniu Unii Europejskiej, w której Słowenia jest od 2004 roku. »

Piątek [24.06.2016, 23:45] Bodnar o Radomiu: pamięć o ofiarach nie tylko podczas samych uroczystości

Pamięć o ofiarach wydarzeń radomskich jest zbyt ważną sprawą, aby zamknąć ją tylko w samych uroczystościach. Większy sens ich walce nadamy budując bardziej sprawiedliwy świat, w którym szanowane będzie prawo i godność człowieka - uważa RPO Adam Bodnar. »

Piątek [24.06.2016, 23:39] Juncker: chcemy natychmiast rozpocząć rozmowy o warunkach Brexitu

Brytyjczycy zagłosowali w czwartkowym referendum za Brexitem; w piątek szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział w wywiadzie dla niemieckiej telewizji ARD, że chce, aby negocjacje w sprawie wyjścia W. Brytanii z Unii rozpoczęły się natychmiast. »

Poniedziałek [16.05.2016, 22:00] Trójmiasto z zieloną falą

Nie przeszkadzać samochodom, dopieszczać pasażerów innych środków komunikacji – to priorytety samorządu. »

Niedziela [15.05.2016, 19:16] „Turandot": Lekko odświeżona bajka o miłości

„Turandot" w Łodzi to rzadki przypadek wielkiego widowiska, któremu sukces zapewnił dyrygent. »

Niedziela [15.05.2016, 06:00] KRS do szybkiego wygaszenia

Kiedy bałagan prawny dotknie wymiaru sprawiedliwości, to ten, będąc już dziś w zapaści, może się nie podnieść. A zapłacą za to obywatele. »

Kategoria tematyczna: Zakupy i prawa konsumenta

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 25.12.13, 08:53
Tagi: pieniądze / konto premium / firma zgłoś

Złodiejskie konta rapidhost

Na allegro jest coraz więcej serwisów z kontami premium, niestety część z nich wyłudza pieniądze. Kupuje się tam konto premium, a dostaje kod do serwisu na którym nie można się zarejestrować. Niestety, większość oszukanych nie wystawia negatywnych komentarzy, uważając, że za złotówkę nie warto otrzymać kłamliwego zwrotnego negatywa. Serwis po otrzymaniu neutralnego komentarza, zaczął obrażać wszystkich użytkowników wystawiających negatywy mówiąc o nich "ZAWISTNI GŁUPCY". Tak to jest tylko złotówka, ale na tej konkretnej aukcji zarobił 904zł, a aukcji w tym czasie miał około dwadzieścia. Czyste złodziejstwo i żerowanie na ludziach.

Najlepsza wypowiedź:

gość
13.02.15, 14:30
100%  0%
(2 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
U mnie nie działa wydałem 1,50 na allegro tez był problem z uwieżytelnieniem konta po rejestracji.Jak już mam konto teraz nie mozna nic pobrac.Pisze emeile ale nie dostaje odpowiedzi od sprzedajacego.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

gość
[25.12.13, 08:54]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Takie konta powinno się szkalować i opisywać w necie. Rapidhost to złodzieje.
gość
[01.01.14, 16:21]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Rapidhost - to oczywiście nieprawda,
gość
[19.02.14, 20:13]
0%  0%
(0 - 0)
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.
gość
[10.05.14, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
mi działa świetnie, czasem są tylko problemy ze stroną ale to wszystko ;)
gość
[14.07.14, 01:15]
0%  0%
(0 - 0)
gość
dzisiaj zacząłem korzystać i w sumie za 1,40zl na miesiąc jest spoko, szkoda tylko że zabierają transfer za ponowne pobranie tego samego pliku. Dodatkowo uploaded i rapidgator nie są dostępne...
gość
[12.08.14, 17:33]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wykupilem dwa razy transfer za 20 zl na rapidhost, owego transferu nie otrzymalem. Nieodpisuja na moje wiadomosci, chcialem na forum umiescic moja wiadomosc ale niestety nawet sie niepokazala pewnie wybieraja sobie jakie wpisy maja byc na forum od czasu do czasu dajac jakis malonegatywny. jakas porazka
gość
[09.12.14, 20:53]
0%  0%
(0 - 0)
gość
koleś ale pieprzysz, mi sie tam azawsze automatem doladowuje konto mi tez casem przerywa pobieranie ale ten transfer liczony jest raz chyba....
gość
[06.01.15, 15:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Mi tam działa bez problemu. Zawsze dostaję to co kupię.
gość
[05.02.15, 22:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.

idiota? to ty chyba wlascicielem , jestem uzytkownikiem kilka dni i udaje mi sie raz dziennie cos pobrac lecz nie do konca , potem nie chce ssac tego samego!! limit jest 10G na dobe , to chyba starczy na caly miesiac , bo na dobe ten serwis dziala z 15 minut!!! szkoda ze bezdomnemu te 3zl do wina nie dolozylem!! NIE POLECAM111
gość
[13.02.15, 14:30]
100%  0%
(2 - 0)
gość
U mnie nie działa wydałem 1,50 na allegro tez był problem z uwieżytelnieniem konta po rejestracji.Jak już mam konto teraz nie mozna nic pobrac.Pisze emeile ale nie dostaje odpowiedzi od sprzedajacego.
Krzychu
[01.11.15, 13:05]
0%  0%
(0 - 0)
Krzychu
Nie "gościu:" tylko właściciel strony rapidhost wię tutaj wypowiada,**********
OSZUST I TYLE
gość
[22.11.15, 20:20]
0%  0%
(0 - 0)
gość
gość

Mam podobne doświadczenia, pisanie zapytań nic nie daje, jest na zielono, a nic nie ciągnie, jakieś nieporozumienie
uzytkownik raoidhost
[27.12.15, 19:19]
0%  0%
(0 - 0)
uzytkownik raoidhost
Jest to najgorszy portal do pobierania plików jaki w życiu używałem. Mimo podświetlania na zielono stron z których można ściągać obecnie tylko 3 i tak żadna nie działa na wiadomości nie odpisują od kilku dni połączenia zrywa a pobieranie słabo idzie. Kupiłem 2 konta w innych serwisach i tam śmiga BEZ PROBLEMU I LIMIT WIĘKSZY NA GB. JEŚLI ZALEŻY WAM NA DOBRYM KONCIE NA PEWNO NIE JEST TO RAPIDHOST.PL = PIENIĄDZE W BŁOTO.
gość
[31.12.15, 15:16]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ale p*********e 100% komentrzy negatywnych widze ja u nich pobieram z rapidu i mi dziala uploaded widzialem, ze nie dzialalo u nich miesiac czasu... i catshare juz wieczorami nie dziala pewnie limity im sie konczy :D: :D :D
SYSnet
[02.03.16, 22:26]
0%  0%
(0 - 0)
SYSnet
Potwierdzam to oszuści a zarazem złodzieje, liczyłem że będzie smigało. Wieczem zapomnij o ściąganiu z CatShare czy innych podobnych, zapewne mają globalne limity. Złodzieje. NIE POLECAM odradzam, zlewają maile z żalami.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.