Pokaż ze źródeł:
Niedziela [01.03.2015, 08:55] Kosiniak-Kamysz: decyzja o kwotowo-procentowej waloryzacji była słuszna

Decyzja o kwotowo-procentowej waloryzacji emerytur i rent w tym roku była słuszna - ocenił w rozmowie z PAP minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. Wskazał, że na tej zmianie skorzystało niemal 100 proc. emerytów. Ustawa w tej sprawie obowiązuje od niedzieli. »

Niedziela [01.03.2015, 08:53] PARP: pożyczki dla kobiet na uruchomienie biznesu

PARP uruchomi w marcu konkurs ws. pożyczek dla kobiet, które prowadzą lub chcą uruchomić własny biznes. O wsparcie - na przełomie marca i kwietnia - będą też mogły ubiegać się małe i średnie firmy, zainteresowane m.in. udziałem w międzynarodowych programach innowacyjnych. »

Sobota [28.02.2015, 21:16] Grecja chce rozmawiać o przesunięciu spłat zadłużenia w EBC

Grecja zamierza rozmawiać z kredytodawcami ws. zmiany harmonogramu spłat zadłużenia w Europejskim Banku Centralnym, pracując jednocześnie nad reformami - powiedział w sobotę w wywiadzie dla agencji Associated Press grecki minister finansów Janis Warufakis. »

Sobota [28.02.2015, 14:38] Realizacja zysków na CCC

Leszek Gaczorek, współtwórca i jeden z głównych akcjonariuszy obuwniczej spółki, skorzystał z rekordowych poziomów kursu i sprzedał w transakcji pakietowej część swoich akcji o wartości 45 mln zł. »

Sobota [28.02.2015, 14:10] Co na niestabilne czasy? Najlepiej nieruchomości

W ciągu kilku tygodni tego roku inwestorzy wydali w Polsce 
na budynki komercyjne około 125 mln euro. Na tym jednak nie koniec. »

Sobota [28.02.2015, 13:30] Do dekoracji i do czytania

Nadal nie w pełni doceniamy dekoracyjną wartość książek. Nawet jedna półka z kolorowymi grzbietami starych książek zmienia klimat wnętrza. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Niedziela [01.03.2015, 10:00] Bez Kawalca nie byłoby Balcerowicza. O udomowionych bankach rozmawia Rafał Woś

Uniezależnienie banków od zagranicznych central samo w sobie nie uczyni ich bardziej odpowiedzialnymi i dbającymi o dobro wspólne. Do osiągnięcia tych celów trzeba stosować inne instrumenty - mówi w wywiadzie dla DGP Stefan Kawalec, ekonomista, w czasach PRL działacz opozycji demokratycznej i jeden z pierwszych orędowników daleko idącej prywatyzacji polskiej gospodarki. W latach 1989–1991 główny doradca Leszka Balcerowicza i współtwórca planu Balcerowicza. »

Niedziela [01.03.2015, 10:00] Kosiniak-Kamysz: Sposób przyszłorocznej waloryzacji nadal otwarty

Kosiniak-Kamysz dodał, że sposób przyszłorocznej waloryzacji jest nadal otwarty. "Ale nie złożę teraz żadnej deklaracji, gdyż jest to decyzja o strategicznym znaczeniu dla budżetu państwa" - zaznaczył. Przed miesiącem minister finansów Mateusz Szczurek wskazywał, że deflacja w Polsce może się utrzymać w całej pierwszej połowie tego roku. »

Niedziela [01.03.2015, 09:50] W Estonii rozpoczęły się wybory parlamentarne

W wyborach liczą się trzy partie: centroprawicowa Estońska Partia Reform obecnego premiera Taaviego Roivasa i jej centrolewicowy dotychczasowy koalicjant - Partia Socjaldemokratyczna, a także opozycyjna prorosyjska Partia Centrum. »

Środa [25.02.2015, 13:22] 3 mln dol. za rosyjskiego hakera

Taką nagrodę, najwyższą w historii zwalczania cyberterroryzmu w USA, oferuje FBI za pomoc w pojmaniu ukrywającego się w Rosji hakera. »

Wtorek [24.02.2015, 22:16] Barcelona prawie w ćwierćfinale
Wtorek [24.02.2015, 21:49] FC Barcelona wygrała z Manchesterem City

Kategoria tematyczna: Zakupy i prawa konsumenta

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 25.12.13, 08:53
Tagi: pieniądze / konto premium / firma zgłoś

Złodiejskie konta rapidhost

Na allegro jest coraz więcej serwisów z kontami premium, niestety część z nich wyłudza pieniądze. Kupuje się tam konto premium, a dostaje kod do serwisu na którym nie można się zarejestrować. Niestety, większość oszukanych nie wystawia negatywnych komentarzy, uważając, że za złotówkę nie warto otrzymać kłamliwego zwrotnego negatywa. Serwis po otrzymaniu neutralnego komentarza, zaczął obrażać wszystkich użytkowników wystawiających negatywy mówiąc o nich "ZAWISTNI GŁUPCY". Tak to jest tylko złotówka, ale na tej konkretnej aukcji zarobił 904zł, a aukcji w tym czasie miał około dwadzieścia. Czyste złodziejstwo i żerowanie na ludziach.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[25.12.13, 08:54]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Takie konta powinno się szkalować i opisywać w necie. Rapidhost to złodzieje.
gość
[01.01.14, 16:21]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Rapidhost - to oczywiście nieprawda,
gość
[19.02.14, 20:13]
0%  0%
(0 - 0)
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.
gość
[10.05.14, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
mi działa świetnie, czasem są tylko problemy ze stroną ale to wszystko ;)
gość
[14.07.14, 01:15]
0%  0%
(0 - 0)
gość
dzisiaj zacząłem korzystać i w sumie za 1,40zl na miesiąc jest spoko, szkoda tylko że zabierają transfer za ponowne pobranie tego samego pliku. Dodatkowo uploaded i rapidgator nie są dostępne...
gość
[12.08.14, 17:33]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wykupilem dwa razy transfer za 20 zl na rapidhost, owego transferu nie otrzymalem. Nieodpisuja na moje wiadomosci, chcialem na forum umiescic moja wiadomosc ale niestety nawet sie niepokazala pewnie wybieraja sobie jakie wpisy maja byc na forum od czasu do czasu dajac jakis malonegatywny. jakas porazka
gość
[09.12.14, 20:53]
0%  0%
(0 - 0)
gość
koleś ale pieprzysz, mi sie tam azawsze automatem doladowuje konto mi tez casem przerywa pobieranie ale ten transfer liczony jest raz chyba....
gość
[06.01.15, 15:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Mi tam działa bez problemu. Zawsze dostaję to co kupię.
gość
[05.02.15, 22:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.

idiota? to ty chyba wlascicielem , jestem uzytkownikiem kilka dni i udaje mi sie raz dziennie cos pobrac lecz nie do konca , potem nie chce ssac tego samego!! limit jest 10G na dobe , to chyba starczy na caly miesiac , bo na dobe ten serwis dziala z 15 minut!!! szkoda ze bezdomnemu te 3zl do wina nie dolozylem!! NIE POLECAM111
gość
[13.02.15, 14:30]
0%  0%
(0 - 0)
gość
U mnie nie działa wydałem 1,50 na allegro tez był problem z uwieżytelnieniem konta po rejestracji.Jak już mam konto teraz nie mozna nic pobrac.Pisze emeile ale nie dostaje odpowiedzi od sprzedajacego.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.