Pokaż ze źródeł:
Środa [29.07.2015, 11:19] KNF wnioskuje o zawieszenie obrotu akcjami Alterco

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) skierowała do GPW wniosek o zawieszenie obrotu akcjami spółki Alterco od 29 lipca do 29 sierpnia włącznie z powodu nieprzekazania raportu finansowego za I kw. br., podała Komisja. »

Środa [29.07.2015, 11:17] Societe Generale tnie wycenę akcji PGE

Analitycy Societe Generale obniżyli z 20,5 do 18,6 zł wycenę akcji PGE i nie zmienili rekomendacji "trzymaj". »

Środa [29.07.2015, 10:51] BGK: do polskich firm trafią pieniądze z planu Junckera

Europejski Fundusz Inwestycyjny i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały w środę umowę, dzięki której do polskich firm trafią pierwsze pieniądze z planu Junckera, który ma rozruszać inwestycje w Europie. »

Środa [29.07.2015, 11:19] Posłowie PiS: ustawa o SKOK-ach łamie wolność zrzeszania się

Ustawa o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych łamie konstytucyjne zasady wolności zrzeszania się, zasadę subsydiarności i jest sprzeczna z zasadą społecznej gospodarki rynkowej - takie m.in. zarzuty formułuje grupa posłów PiS, która zaskarżyła ustawę o SKOK z 2009 r. do TK. »

Środa [29.07.2015, 11:05] „Trzymaj” dla Decory

Analitycy DM BOŚ spodziewają się spadku przychodów w II kwartale. »

Środa [29.07.2015, 10:53] Podatku bankowego nie będzie?

Przynajmniej na razie - tak twierdzi jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości. Na razie notowania banków na GPW nie reagują pozytywnie na te doniesienia. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Środa [29.07.2015, 12:55] Ludzie biznesu o Kulczyku: Był wizjonerem przedsiębiorczności

Nie żyje biznesmen Jan Kulczyk. Potwierdziła IAR rzeczniczka Kulczyk Investments, Marta Wysocka-Antonsen. Biznesmen miał 65 lat Jan Kulczyk był właścicielem przedsiębiorstwa Kulczyk Holding. Wielką postać polskiej przedsiębiorczości wspominają współpracownicy i obserwatorzy. »

Środa [29.07.2015, 12:35] Nietypowe zajęcia na lato: Jaką wybrać pracę na wakacje

Nie tylko kelner, kucharz, budowlaniec, ale też między innymi ... wędkarz, statystyk sportowy, tajemniczy klient, tester gier, opiekun zwierząt - to sezonowe zajęcia, które poszukiwane w internecie. »

Środa [29.07.2015, 12:00] Powstanie na nowo gmina Grabówka zlikwidowana w latach 70.

Zlikwidowana w latach 70. gmina Grabówka wróci na mapę województwa podlaskiego. Tak postanowił rząd. Nowa gmina zacznie funkcjonować od stycznia. Będzie wydzielona z gminy Supraśl. Siedzibą władz ma być Sobolewo. »

Wtorek [28.07.2015, 22:20] Szczątki 35 osób na cmentarzu w Gdańsku

Szczątki 35 osób odnaleźli przez 8 dni prac na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku pracownicy IPN poszukujący pochówków ofiar komunizmu. Niektóre znalezione we wtorek szczątki noszą ślady po kulach, co sugeruje, że natrafiono na pochówki więźniów straconych w pobliskim areszcie »

Poniedziałek [27.07.2015, 16:27] Brytyjska polityka ma twarz kobiety

Jeszcze nigdy w brytyjskim parlamencie nie było tak wielu kobiet. Co więcej, po wyborach stanęły na czele 6 spośród 7 największych partii »

Piątek [24.07.2015, 17:42] Jean-Marie Le Pen stanie przed sądem za wypowiedzi o Holokauście

Twórca francuskiego skrajnie prawicowego Frontu Narodowego i do niedawna jego honorowy przewodniczący Jean-Marie Le Pen stanie ponownie przed sądem za kontrowersyjne wypowiedzi o Holokauście i komorach gazowych - podał w piątek "Le Figaro". »

Kategoria tematyczna: Zakupy i prawa konsumenta

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 25.12.13, 08:53
Tagi: pieniądze / konto premium / firma zgłoś

Złodiejskie konta rapidhost

Na allegro jest coraz więcej serwisów z kontami premium, niestety część z nich wyłudza pieniądze. Kupuje się tam konto premium, a dostaje kod do serwisu na którym nie można się zarejestrować. Niestety, większość oszukanych nie wystawia negatywnych komentarzy, uważając, że za złotówkę nie warto otrzymać kłamliwego zwrotnego negatywa. Serwis po otrzymaniu neutralnego komentarza, zaczął obrażać wszystkich użytkowników wystawiających negatywy mówiąc o nich "ZAWISTNI GŁUPCY". Tak to jest tylko złotówka, ale na tej konkretnej aukcji zarobił 904zł, a aukcji w tym czasie miał około dwadzieścia. Czyste złodziejstwo i żerowanie na ludziach.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[25.12.13, 08:54]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Takie konta powinno się szkalować i opisywać w necie. Rapidhost to złodzieje.
gość
[01.01.14, 16:21]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Rapidhost - to oczywiście nieprawda,
gość
[19.02.14, 20:13]
0%  0%
(0 - 0)
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.
gość
[10.05.14, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
mi działa świetnie, czasem są tylko problemy ze stroną ale to wszystko ;)
gość
[14.07.14, 01:15]
0%  0%
(0 - 0)
gość
dzisiaj zacząłem korzystać i w sumie za 1,40zl na miesiąc jest spoko, szkoda tylko że zabierają transfer za ponowne pobranie tego samego pliku. Dodatkowo uploaded i rapidgator nie są dostępne...
gość
[12.08.14, 17:33]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wykupilem dwa razy transfer za 20 zl na rapidhost, owego transferu nie otrzymalem. Nieodpisuja na moje wiadomosci, chcialem na forum umiescic moja wiadomosc ale niestety nawet sie niepokazala pewnie wybieraja sobie jakie wpisy maja byc na forum od czasu do czasu dajac jakis malonegatywny. jakas porazka
gość
[09.12.14, 20:53]
0%  0%
(0 - 0)
gość
koleś ale pieprzysz, mi sie tam azawsze automatem doladowuje konto mi tez casem przerywa pobieranie ale ten transfer liczony jest raz chyba....
gość
[06.01.15, 15:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Mi tam działa bez problemu. Zawsze dostaję to co kupię.
gość
[05.02.15, 22:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.

idiota? to ty chyba wlascicielem , jestem uzytkownikiem kilka dni i udaje mi sie raz dziennie cos pobrac lecz nie do konca , potem nie chce ssac tego samego!! limit jest 10G na dobe , to chyba starczy na caly miesiac , bo na dobe ten serwis dziala z 15 minut!!! szkoda ze bezdomnemu te 3zl do wina nie dolozylem!! NIE POLECAM111
gość
[13.02.15, 14:30]
0%  0%
(0 - 0)
gość
U mnie nie działa wydałem 1,50 na allegro tez był problem z uwieżytelnieniem konta po rejestracji.Jak już mam konto teraz nie mozna nic pobrac.Pisze emeile ale nie dostaje odpowiedzi od sprzedajacego.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.