Pokaż ze źródeł:
Środa [27.05.2015, 07:00] Wśród polskich graczy komputerowych dominują kobiety

Polski gracz komputerowy jest młody; ma od 15 do 34 lat, gra samotnie, zwykle w gry instalowane na komputerze lub mobilne, dla odpoczynku po pracy bądź zabicia czasu. Częściej jest też kobietą niż mężczyzną. »

Środa [27.05.2015, 07:00] Celownik "Rubin" nagrodzony przez MON

Ministerstwo Obrony Narodowej jako jedno z najlepszych wdrożeń pracy naukowej w przemyśle obronnym uznało wytworzony przez PCO SA i WAT celownik termowizyjny SCT "Rubin". »

Środa [27.05.2015, 06:36] Ile kosztują wybory

Zwycięstwo Andrzeja Dudy kosztowało ok. 13 mln zł; porażka Bronisława Komorowskiego - o pięć milionów więcej, twierdzi "Dziennik Gazeta Prawna" i zapowiada, że bardziej kosztowna będzie kampania parlamentarna. »

Środa [27.05.2015, 05:00] Technologia: Trading mobilny

Dostęp do ponad 30 tysięcy instrumentów, przejrzysty i intuicyjny design, możliwość obsługi z poziomu komputera, tabletu i smartfona – to tylko niektóre z zalet nowej platformy tradingowej Saxo Banku SaxoTraderGO, która w środę ma premierę na rynku polskim. »

Środa [27.05.2015, 05:00] Kolejny dzień wyprzedaży w Warszawie

Za nami kolejny dzień spadków na warszawskiej giełdzie. Inwestorzy wciąż nie mogą się otrząsnąć po wynikach niedzielnych wyborów prezydenckich. O losach sesji przesądziły jednak fatalne nastroje, jakie zapanowały na głównych europejskich parkietach. »

Środa [27.05.2015, 05:00] NBP: Kto wybierze następcę Belki?

Wygrana Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich uruchomiła w mediach spekulacje na temat losów prezesa NBP. To nie dziwi, bo nominowanie szefa tej instytucji to jedna z nielicznych kompetencji głowy państwa w dziedzinie gospodarki. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Środa [27.05.2015, 09:00] Informatyzacja u notariuszy. Nowy sposób na wpis do ksiąg wieczystych

Wniosek o dokonanie wpisu do ksiąg wieczystych ma być składany za pośrednictwem systemu teleinformatycznego. Rejenci wskażą w nim również wysokość pobranej opłaty sądowej - wynika z projektu rozporządzenia opublikowanego przez Ministra Sprawiedliwości. »

Środa [27.05.2015, 08:10] Koniec testów śmigłowca Caracal. MON podsumuje dziś wspópracę z Airbusem

Koniec testów Caracala. Kierownictwo resortu obrony podsumuje dziś, jak według naszych wojskowych sprawdza się francuska maszyna z konsorcjum Airbus Helicopters. »

Środa [27.05.2015, 00:00] Komorowski spotka się z Poroszenką

Prezydent Bronisław Komorowski spotka się jutro /17.00/ z prezydentem Ukrainy Petro Poroszenką. »

Sobota [23.05.2015, 11:13] Rosja będzie mieć swoją kartę

Państwowy Narodowy System Kart Płatniczych (NSPK) ogłosił dziś zwycięzcę konkursu na wzór pierwszej narodowej rosyjskiej karty płatniczej. »

Czwartek [21.05.2015, 21:56] Ryga: Grecja ważniejsza od Ukrainy

Szczyt Partnerstwa Wschodniego w Rydze miał być poświęcony współpracy z Ukrainą i Gruzją. Ale ważniejsza okazało się zapobieżenie bankructwu Grecji. »

Środa [20.05.2015, 16:25] Rekordowa grzywna na Wall Street

Pięć dużych banków z USA i Europy zapłaci w USA rekordową grzywnę w wysokości ponad 5 mld dol. za manipulowanie kursami walut. »

Kategoria tematyczna: Zakupy i prawa konsumenta

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 25.12.13, 08:53
Tagi: pieniądze / konto premium / firma zgłoś

Złodiejskie konta rapidhost

Na allegro jest coraz więcej serwisów z kontami premium, niestety część z nich wyłudza pieniądze. Kupuje się tam konto premium, a dostaje kod do serwisu na którym nie można się zarejestrować. Niestety, większość oszukanych nie wystawia negatywnych komentarzy, uważając, że za złotówkę nie warto otrzymać kłamliwego zwrotnego negatywa. Serwis po otrzymaniu neutralnego komentarza, zaczął obrażać wszystkich użytkowników wystawiających negatywy mówiąc o nich "ZAWISTNI GŁUPCY". Tak to jest tylko złotówka, ale na tej konkretnej aukcji zarobił 904zł, a aukcji w tym czasie miał około dwadzieścia. Czyste złodziejstwo i żerowanie na ludziach.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[25.12.13, 08:54]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Takie konta powinno się szkalować i opisywać w necie. Rapidhost to złodzieje.
gość
[01.01.14, 16:21]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Rapidhost - to oczywiście nieprawda,
gość
[19.02.14, 20:13]
0%  0%
(0 - 0)
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.
gość
[10.05.14, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
mi działa świetnie, czasem są tylko problemy ze stroną ale to wszystko ;)
gość
[14.07.14, 01:15]
0%  0%
(0 - 0)
gość
dzisiaj zacząłem korzystać i w sumie za 1,40zl na miesiąc jest spoko, szkoda tylko że zabierają transfer za ponowne pobranie tego samego pliku. Dodatkowo uploaded i rapidgator nie są dostępne...
gość
[12.08.14, 17:33]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wykupilem dwa razy transfer za 20 zl na rapidhost, owego transferu nie otrzymalem. Nieodpisuja na moje wiadomosci, chcialem na forum umiescic moja wiadomosc ale niestety nawet sie niepokazala pewnie wybieraja sobie jakie wpisy maja byc na forum od czasu do czasu dajac jakis malonegatywny. jakas porazka
gość
[09.12.14, 20:53]
0%  0%
(0 - 0)
gość
koleś ale pieprzysz, mi sie tam azawsze automatem doladowuje konto mi tez casem przerywa pobieranie ale ten transfer liczony jest raz chyba....
gość
[06.01.15, 15:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Mi tam działa bez problemu. Zawsze dostaję to co kupię.
gość
[05.02.15, 22:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.

idiota? to ty chyba wlascicielem , jestem uzytkownikiem kilka dni i udaje mi sie raz dziennie cos pobrac lecz nie do konca , potem nie chce ssac tego samego!! limit jest 10G na dobe , to chyba starczy na caly miesiac , bo na dobe ten serwis dziala z 15 minut!!! szkoda ze bezdomnemu te 3zl do wina nie dolozylem!! NIE POLECAM111
gość
[13.02.15, 14:30]
0%  0%
(0 - 0)
gość
U mnie nie działa wydałem 1,50 na allegro tez był problem z uwieżytelnieniem konta po rejestracji.Jak już mam konto teraz nie mozna nic pobrac.Pisze emeile ale nie dostaje odpowiedzi od sprzedajacego.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.