Pokaż ze źródeł:
Czwartek [11.02.2016, 10:55] Wielton otworzył Centrum Badawczo-Rozwojowe, zbudowane kosztem 22 mln zł

Wielton otworzył Centrum Badawczo-Rozwojowe (CBR) w Wieluniu, będące zapleczem inżynieryjno-naukowym dla tworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wsparcia rozwoju produktów grupy. Inwestycja kosztowała ok. 22 mln zł i przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności i efektywności Wieltonu, poinformował prezes Mariusz Golec. »

Czwartek [11.02.2016, 10:37] Biuro Inwestycji Kapitałowych planuje rozbudowę centrum w Sosnowcu na połowę br.

Biuro Inwestycji Kapitałowych (BIK) zamierza w połowie 2016 roku rozpocząć rozbudowę Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu. Inwestycja ma zostać częściowo zrealizowana do końca br. dostarczając ok. 11,5 tys. m2 powierzchni magazynowej. W roku 2017 rozbudowa będzie kontynuowana i przyniesie dodatkowe ok. 13,5 tys. m2 w kolejnej hali magazynowej. Łączna wartość projektu wyniesie 33 mln zł, podała spółka. »

Czwartek [11.02.2016, 10:25] PMR: telekomunikacyjny rynek hurtowy i B2B w 2015 r. miał wartość 15 mld zł

Szacunkowa wartość rynku usług telekomunikacyjnych dla firm, który uwzględnia również wpływy na rynku hurtowym, wyniosła w ubiegłym roku ok. 15 mld zł, wynika z raportu PMR "Usługi telekomunikacyjne dla segmentu biznesowego i operatorskiego w Polsce 2015". »

Czwartek [11.02.2016, 11:05] Verte poprawia wyniki

Producent artykułów papierniczych notowany na NewConnect zakończył rok na plusie. Przychody w ujęciu rocznym wzrosły o prawi 28 proc. »

Czwartek [11.02.2016, 11:00] Miliardy na informatyzację. Które firmy zarobią?

Jednym z priorytetów nowego rządu ma być upowszechnienie i rozwój e-usług. 
Popyt na świadczenia IT napędzi uruchomienie projektów z nowej perspektywy unijnej. »

Czwartek [11.02.2016, 10:45] Ergis zanotował stratę netto

Przeszacowania niemieckich firm zależnych spowodowały, że grupa zanotowała w ubiegłym roku 15,4 mln zł czystej straty. Mimo to chce wypłacić dywidendę i skupić część akcji. »

Czwartek [11.02.2016, 11:18] Nestlé planuje rozbudowę zakładów pod Wrocławiem. Zwiększy zatrudnienie o 300 osób

Do końca tego roku spółka Nestle w swoim zakładzie pod Wrocławiem chce mieć 800-osobową załogę. Koncern planuje budowę kolejnych hal produkcyjnych.  »

Czwartek [11.02.2016, 10:27] Niemiecka giełda w zapaści. Inwestorzy uciekają w popłochu

Jednodniowe odbicie na niemieckim parkiecie w niewielkim stopniu złagodziło obawy o to, co stało się z jedną z najlepiej radzących sobie w przeszłości giełd na świecie. »

Czwartek [11.02.2016, 10:14] Jaworski: Banki powinny dzielić się zyskiem. Nie mogą łupić klientów

Banki są na wysokim plusie, więc powinny dzielić się swoim zyskiem - uważa szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych Andrzej Jaworski. Jego zdaniem, nie ma podstaw, które uzasadniłyby podwyżki kosztów dla klientów banków.  »

Czwartek [11.02.2016, 12:05] Nie można odziedziczyć konta na Facebooku

Przeczytałam o tym, że niemiecki sąd uznał, iż można odziedziczyć prawo do konta na Facebooku. Czy w naszym kraju też istnieją podobne rozwiązania – zastanawia się pani Halina. – Mam do tego ambiwalentny stosunek. Z jednej strony nie jestem przekonana, czy chcę, by ktoś po mojej śmierci czytał moją prywatną korespondencję, a zwłaszcza by robiły to moje dzieci, czyli naturalni spadkobiercy – pisze czytelniczka. – A z drugiej nie chciałabym, by wszystkie opublikowane tam zdjęcia i wpisy znikły zupełnie z pamięci i świadomości przyjaciół i znajomych... »

Czwartek [11.02.2016, 12:05] Służebność drogi koniecznej nie musi być w księdze wieczystej

Kilka lat temu kupiłem siedlisko na wsi z zamiarem wykorzystywania pozostałych budynków jako miejsca na letni wypoczynek. Ostatnio przebywałem tam dosyć często, ponieważ zabrałem się do porządkowania domu mieszkalnego. Okazało się, że sąsiad regularnie jeździ przez moją posesję, gdyż jak twierdzi – ma na to pozwolenie sądu. Przed kupnem działki sprawdzałem księgę wieczystą i nie znalazłem żadnego obciążenia – żali się pan Michał. »

Czwartek [11.02.2016, 11:53] Jaworski: Ustawa o podatku handlowym zadowoli kupców

Projekt ustawy o handlu detalicznym wyjdzie z sejmowej Komisji Finansów Publicznych w inny kształcie, niż obecnie proponowany przez Ministerstwo Finansów i będzie to kształt zadowalający kupców, prowadzących małe, rodzinne sklepy, zapewnił szef Komisji Andrzej Jaworski. »

Wtorek [09.02.2016, 18:25] Partyjni nafciarze

Politycy w Orlenie. PiS nie jest pierwszy. »

Wtorek [09.02.2016, 11:43] "The Guardian" pisze o śpiącym ministrze PiS

Korespondent "The Guardian" w Warszawie opisuje historię ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela, który w czasie nocnego głosowania nad budżetem w Sejmie zasnął w sejmowej palarni, o czym z mównicy informowała posłanka opozycji. »

Piątek [05.02.2016, 10:02] Rewolucja w "hipotekach"

Obniżkę marż na kredyty hipoteczne zapowiedział bank PKO BP. Jego udziały w rynku nowo sprzedanych "hipotek" już przekroczyły 26 proc. »

Kategoria tematyczna: Zakupy i prawa konsumenta

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 25.12.13, 08:53
Tagi: pieniądze / konto premium / firma zgłoś

Złodiejskie konta rapidhost

Na allegro jest coraz więcej serwisów z kontami premium, niestety część z nich wyłudza pieniądze. Kupuje się tam konto premium, a dostaje kod do serwisu na którym nie można się zarejestrować. Niestety, większość oszukanych nie wystawia negatywnych komentarzy, uważając, że za złotówkę nie warto otrzymać kłamliwego zwrotnego negatywa. Serwis po otrzymaniu neutralnego komentarza, zaczął obrażać wszystkich użytkowników wystawiających negatywy mówiąc o nich "ZAWISTNI GŁUPCY". Tak to jest tylko złotówka, ale na tej konkretnej aukcji zarobił 904zł, a aukcji w tym czasie miał około dwadzieścia. Czyste złodziejstwo i żerowanie na ludziach.

Najlepsza wypowiedź:

gość
13.02.15, 14:30
100%  0%
(2 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
U mnie nie działa wydałem 1,50 na allegro tez był problem z uwieżytelnieniem konta po rejestracji.Jak już mam konto teraz nie mozna nic pobrac.Pisze emeile ale nie dostaje odpowiedzi od sprzedajacego.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

gość
[25.12.13, 08:54]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Takie konta powinno się szkalować i opisywać w necie. Rapidhost to złodzieje.
gość
[01.01.14, 16:21]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Rapidhost - to oczywiście nieprawda,
gość
[19.02.14, 20:13]
0%  0%
(0 - 0)
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.
gość
[10.05.14, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
mi działa świetnie, czasem są tylko problemy ze stroną ale to wszystko ;)
gość
[14.07.14, 01:15]
0%  0%
(0 - 0)
gość
dzisiaj zacząłem korzystać i w sumie za 1,40zl na miesiąc jest spoko, szkoda tylko że zabierają transfer za ponowne pobranie tego samego pliku. Dodatkowo uploaded i rapidgator nie są dostępne...
gość
[12.08.14, 17:33]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wykupilem dwa razy transfer za 20 zl na rapidhost, owego transferu nie otrzymalem. Nieodpisuja na moje wiadomosci, chcialem na forum umiescic moja wiadomosc ale niestety nawet sie niepokazala pewnie wybieraja sobie jakie wpisy maja byc na forum od czasu do czasu dajac jakis malonegatywny. jakas porazka
gość
[09.12.14, 20:53]
0%  0%
(0 - 0)
gość
koleś ale pieprzysz, mi sie tam azawsze automatem doladowuje konto mi tez casem przerywa pobieranie ale ten transfer liczony jest raz chyba....
gość
[06.01.15, 15:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Mi tam działa bez problemu. Zawsze dostaję to co kupię.
gość
[05.02.15, 22:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
gość
autor tego wątku jest chyba idiotą... ja jestem użytkownikiem tego serwisu i działa bardzo dobrze. jak się tłumanie pobierać przez ten serwis to kupuj oryginała a nie idioto konto za kilka złotych.

idiota? to ty chyba wlascicielem , jestem uzytkownikiem kilka dni i udaje mi sie raz dziennie cos pobrac lecz nie do konca , potem nie chce ssac tego samego!! limit jest 10G na dobe , to chyba starczy na caly miesiac , bo na dobe ten serwis dziala z 15 minut!!! szkoda ze bezdomnemu te 3zl do wina nie dolozylem!! NIE POLECAM111
gość
[13.02.15, 14:30]
100%  0%
(2 - 0)
gość
U mnie nie działa wydałem 1,50 na allegro tez był problem z uwieżytelnieniem konta po rejestracji.Jak już mam konto teraz nie mozna nic pobrac.Pisze emeile ale nie dostaje odpowiedzi od sprzedajacego.
Krzychu
[01.11.15, 13:05]
0%  0%
(0 - 0)
Krzychu
Nie "gościu:" tylko właściciel strony rapidhost wię tutaj wypowiada,**********
OSZUST I TYLE
gość
[22.11.15, 20:20]
0%  0%
(0 - 0)
gość
gość

Mam podobne doświadczenia, pisanie zapytań nic nie daje, jest na zielono, a nic nie ciągnie, jakieś nieporozumienie
uzytkownik raoidhost
[27.12.15, 19:19]
0%  0%
(0 - 0)
uzytkownik raoidhost
Jest to najgorszy portal do pobierania plików jaki w życiu używałem. Mimo podświetlania na zielono stron z których można ściągać obecnie tylko 3 i tak żadna nie działa na wiadomości nie odpisują od kilku dni połączenia zrywa a pobieranie słabo idzie. Kupiłem 2 konta w innych serwisach i tam śmiga BEZ PROBLEMU I LIMIT WIĘKSZY NA GB. JEŚLI ZALEŻY WAM NA DOBRYM KONCIE NA PEWNO NIE JEST TO RAPIDHOST.PL = PIENIĄDZE W BŁOTO.
gość
[31.12.15, 15:16]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ale p*********e 100% komentrzy negatywnych widze ja u nich pobieram z rapidu i mi dziala uploaded widzialem, ze nie dzialalo u nich miesiac czasu... i catshare juz wieczorami nie dziala pewnie limity im sie konczy :D: :D :D

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.