Pokaż ze źródeł:
Czwartek [24.07.2014, 20:44] 200 mln GBP rocznie dofinansowania OZE

200 mln funtów rocznie dofinansowania na projekty dotyczące energetyki odnawialnej przewidział brytyjski rząd w ramach mechanizmu tzw. kontraktów różnicowych. W środę mechanizm został oficjalnie zatwierdzony przez Komisję Europejską. »

Czwartek [24.07.2014, 20:21] Espirito Santo FG wystąpił o ochronę przed wierzycielami

Espirito Santo Financial Group, właściciel 20,1 proc. udziałów w portugalskim kredytodawcy Banco Espirito Santo poinformował o wystąpieniu o ochronę przed wierzycielami na podstawie prawa luksemburskiego, gdyż nie jest w stanie spełnić określonych zobowiązania dłużnych, donosi Bloomberg. »

Czwartek [24.07.2014, 19:50] American Airlines wypłacą pierwszą dywidendę od 1980 r.

American Airlines Group, największy amerykański przewoźnik lotniczy ma dobrą wiadomość dla swoich akcjonariuszy, informuje Reuters. »

Czwartek [24.07.2014, 17:56] Świetne wyniki Facebooka, słabe prognozy Caterpillara

Dzisiejszy dzień na rynkach akcyjnych w Europie przyniósł lekki wzrost większości indeksów. »

Czwartek [24.07.2014, 17:49] Kolejny mały krok na północ

Dzisiejsza sesja stała pod znakiem wstępnych odczytów wskaźników PMI, które zostały opublikowane dla wszystkich głównych bloków gospodarczych świata. »

Czwartek [24.07.2014, 17:46] Litewski pływający terminal LNG dotarł do Zatoki Perskiej

Pływający terminal LNG, który ma zakotwiczyć w litewskim porcie w Kłajpedzie i uniezależnić ten kraj od dostaw gazu z Rosji, dopłynął do Zatoki Perskiej. Zostanie tam wypełniony gazem LNG i popłynie na Morze Bałtyckie - poinformował portal Natural Gas Europe. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Czwartek [24.07.2014, 22:21] Pinior o więzieniach CIA: Nic nie usprawiedliwia wyrzucenia konstytucji do kosza

Nic nie usprawiedliwia wyrzucenia konstytucji do kosza - mówi senator Józef Pinior w TVP Info »

Czwartek [24.07.2014, 21:50] Algierski samolot zaginął nad rejonem kontrolowanym przez Al-Kaidę

Do katastrofy samolotu Air Algerie, wypożyczonego przez hiszpańskie linie lotnicze Swift Air, doszło w wyjątkowo niebezpieczenym regionie - ostrzega hiszpańska Unia Związków Zawodowych Kontrolerów Lotów. »

Czwartek [24.07.2014, 21:25] Ukraina: Dymisja Jaceniuka nie jest przesądzona

Dymisja ukraińskiego premiera Arsenija Jaceniuka nie jest jeszcze przesądzona. Zdaniem ekspertów, rozpoczęła się kampania przed wyborami parlamentarnymi. »

Czwartek [24.07.2014, 07:08] 48 ofiar katastrofy lotniczej na Tajwanie

W katastrofie samolotu tajwańskich linii lotniczych Transasia, który rozbił się w środę przy lądowaniu w mieście Magong na należącym do Tajwanu archipelagu Peskadorów, zginęło 48 osób, a 10 zostało rannych - poinformowały w czwartek tajwańskie władze. »

Piątek [18.07.2014, 20:08] Trzeci filar ciągle słaby

W pracowniczych programach emerytalnych oszczędza tylko 2,4 proc. pracujących. »

Czwartek [17.07.2014, 01:00] Propozycja nie do przyjęcia

Jeśli się zdecyduje, stanowisko dostanie – tak w ostatnich dniach o ofercie fotela przewodniczącego Rady Europejskiej dla Donalda Tuska mówili zachodni dyplomaci. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
RBS Wątek założony przez: RBS 25.02.10, 13:15
Tagi: zwolnienie zgłoś

Chcą mnie zwolnić. Może iść na chorobowe?

Dowiedziałem się, że szef planuje zwolnienie kilku osób w firmie. Na liście jestem również ja. Zastanawiam się, czy nie pójść na zwolnienie. Podobno to najlepsza metoda, bo wtedy pracodawca nie może dać mi dokumentów do podpisu. Co o tym sądzicie?

Najlepsza wypowiedź:

piorun2323
26.02.10, 08:35
100%  0%
(6 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
oczywiscie ze moze zwolnić pracownika ale na L4mozesz iść wtedy zostaniesz zwolniony ale ALEE KASE BEDZIE PŁACIŁ ZŁODZIEJSKI ZUS!!!!!!
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[27.02.10, 17:20]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Ja dostałam wypowiedzenie i siedzialam na zwolnieniu 2 miesiace aż znalazłam nowa prace, jakos nic mi nikt nie zrobił. Poza tym jak posmarujesz lekarzowi 50-100 zł spokojnie CI wypisze L4 na dwa tygodnie:)
wladczy
[27.02.10, 20:41]
0%  100%
(0 - 1)
wladczy
Jedno jest pewne,nie można poświęcać się firmom nie swoim,ja przez trzy lata pracowałem bez L4,ale kierowniczek znalazł kogoś z rodziny i mnie zwolnili. morał
taki jesteś chory wal do lekarza, założyłem sprawę w sadzie,ale z orientowałem się ze są niskie szanse wygrania,zamknołem rozprawę na pierwszym posiedzeniu i wyjechałem z pl, dziś pracuje daleko chen i jestem zadowolony.jak kiedyś wrócę do pl to zakładam firmę, pracować jako najemnik już nie będę.
mik
[27.02.10, 23:10]
0%  0%
(0 - 0)
mik
Pracownika będącego na L4 zwolnić nie można nawet jeśli w tym czasie będzie na terenie zakładu celem dostarczenia druku.
Gość
[07.10.10, 18:03]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja dowiedziałam się, że chcą mnie zwolnić, bo znalazłam ogłoszenie na moje stanowisko! Jestem na chorobowym 2 dzień, i to rozwścieczyło mojego szefa...
On mnie nigdy ni lubił- nie jestem w jego typie.... dawał mi to do zrozumienia już nie raz..
Gość
[25.09.12, 16:11]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
A czy można zwolnić po chorobowym od psychiatry
Gość
[01.10.12, 16:18]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestem na wypow.poszlam do lekarza,zamierzam dalej chorowac kto mi placi po zakonczeniu wypowiedzenia prosze odp
Gość
[01.10.12, 16:18]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestem na wypow.poszlam do lekarza,zamierzam dalej chorowac kto mi placi po zakonczeniu wypowiedzenia prosze odp
Gość
[03.12.12, 13:06]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja od kilku miesiecy jetem na zwolnieniu od psychiatry. Troche doszlam do siebie i zaczelam szukac pracy. Nie wyobrazam sobie powrotu do obecnej korporacji..Bylam na rozmowie rekrutacyjnej. Problem polega na tym , ze firma u ktorej staram sie o prace zaczela badac moje referencje. Prawdopodobnie zadzwonili do korporacji. Na kolejnym etapie okazalo sie ze wiedza ze przebywam na zwolnieniu. Zapytalam wprost czy moje obecne zwolnienie moze miec wplyw na to czy zostane przyjeta. Niepowiedzieli tego wprost, ale wyczulam, ze moze miec to wplyw na ich decyzje. Wniosek z tego taki, że zwolnienie lekarskie moze zaszkodzic w poszukiwaniu pracy...
Gość
[06.12.12, 09:23]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
oNI nie mają prawa dzwonić do poprzedniej firmy, zgodnie z ochroną praw osobowych!
gość
[22.05.13, 18:17]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Gość
Idź, idź... jak się dobierze do Ciebie ZUS będzie kłopot większy. Ale pomysł polecam ;)

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.