Pokaż ze źródeł:
Środa [26.11.2014, 16:32] Spółka Unibepu kupuje działkę w Poznaniu

Unicash z Grupy Unibep zawarła warunkową umowę nabycia nieruchomości gruntowych położonych w Poznaniu z przeznaczeniem na realizację kolejnych etapów inwestycji mieszkaniowej na 340 lokali. Cena nabycia nieruchomości to ok. 14,30 mln zł netto. »

Środa [26.11.2014, 16:12] Próby odreagowania na parach złotówkowych

Dzisiaj od rana pary złotówkowe podjęły próbę odreagowania, która na notowaniach EUR/PLN i GBP/PLN jest kontynuowana, a kurs USD/PLN po południu ruszył w kierunku południowym. »

Środa [26.11.2014, 16:09] Wojskowy kontrakt Budimeksu

Budimex podpisał z Rejonowym Zarządem Infrastruktury w Szczecinie kontrakt na roboty budowlane polegające na przygotowaniu infrastruktury dla zakwaterowania wojsk w obozowisku Konotop. Wartośc umowy to 39,7 mln zł netto. »

Środa [26.11.2014, 15:44] GPW zadba o większy udział kobiet w spółkach publicznych

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych zmieni Kodeks Dobrych Praktyk i wprowadzi zasadę "Zastosuj lub wytłumacz" obejmującą udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych spółek publicznych. »

Środa [26.11.2014, 15:18] Japonia przegrywa z Chinami

Wkrótce chińska giełda akcji stanie się drugim pod względem kapitalizacji rynkiem na świecie – donosi agencja Bloomberg. »

Środa [26.11.2014, 15:06] Drozapol –Profil sprzedał farmę wiatrową

Spółce pozostanie tylko jedna firma związana z energią wiatrową. Dlaczego Drozapol-Profil na razie odchodzi od odnawialnych źródeł energii? »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Środa [26.11.2014, 17:15] Putin: Rosja nie jest dla nikogo zagrożeniem

Rosja nie jest zagrożeniem - przekonuje Władimir Putin »

Środa [26.11.2014, 17:00] Kostka Rubika może być znakiem towarowym

Kształt sześciennej zabawki mógł zostać zarejestrowany jako wspólnotowy znak towarowy, ponieważ jego graficzne przedstawienie ukazuje wygląd, a nie zastosowane rozwiązanie techniczne – orzekł wczoraj luksemburski Sąd. »

Środa [26.11.2014, 16:50] NATO zaniepokojone zbrojeniem Krymu przez Rosjan

Rosyjska militaryzacja zaanektowanego Krymu może być pierwszym krokiem do rozszerzenia kontroli przez Moskwę nad całym basenem Morza Czarnego. »

Poniedziałek [24.11.2014, 21:06] Odwieszenie emerytury tylko na wniosek zainteresowanego

Prawie dwadzieścia pięć tysięcy osób, którym zawieszono emeryturę w październiku 2011 dostało swoje pieniądze, lub zaległe odsetki. To więcej uprawnionych niż szacował rząd i ZUS. »

Poniedziałek [24.11.2014, 21:06] Odwieszenie emerytury tylko na wniosek zainteresowanego

Prawie dwadzieścia pięć tysięcy osób, którym zawieszono emeryturę w październiku 2011 dostało swoje pieniądze, lub zaległe odsetki. To więcej uprawnionych niż szacował rząd i ZUS. »

Poniedziałek [24.11.2014, 15:36] Sposoby na wyższe zaufanie dla systemu emerytalnego

Zapytaliśmy ekonomistów, w jaki sposób można zwiększyć zaufanie Polaków do systemu zabezpieczenia społecznego. Każdy ma inny sposób »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
GianniStarS Wątek założony przez: GianniStarS 24.05.11, 17:58
Tagi: wesele ślub prezent zgłoś

Co dać przyjacielowi jako prezent ślubny?

Witam. Idę na wesele w lipcu do przyjaciela. Nie zarabiam wiele, proszę o jakieś pomysły na szykowny ale nie drogi prezent ślubny? Takie coś co napewno się przyda. Ewentualnie ile wypada dać w kopercie. Dziekuje z gory za pomoc! Pozdrawiam.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
03.06.11, 11:18
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Przynajmniej tyle ile kosztuje impreza od jednej pary tj. 300-400 zł.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gia..
[25.05.11, 10:48]
75%  25%
(27 - 9)
Gia..
Dzieki za "normalne" odpowiedzi...:/
Gość
[25.05.11, 12:19]
50%  50%
(3 - 3)
Gość
siano czyli troche floty
Drużba
[25.05.11, 13:06]
58%  42%
(15 - 11)
Drużba
Jakieś 200-250 od osoby wypada dać.
chrisuu_3miasto
[25.05.11, 13:53]
57%  43%
(17 - 13)
chrisuu_3miasto
ja ze swojej strony moge polecic prezent jakis dalem koledze w zeszlym roku, elegancki z klasa :)
na allegro wyszukaj:"skrzynka na wino" cena ~70zl + idz do sklepu po jakies wino w granicy 40-50zl prezent naprawde robil wrazenie :)
Gość
[25.05.11, 14:20]
73%  27%
(16 - 6)
Gość
[cytat] [autor] chrisuu_3miasto [/autor] ja ze swojej strony moge polecic prezent jakis dalem koledze w zeszlym roku, elegancki z klasa :) na allegro wyszukaj:"skrzynka na wino" cena ~70zl + idz do sklepu po jakies wino w granicy 40-50zl prezent naprawde robil wrazenie :) [/cytat]

jestem za! kieliszki z grawerem lub skrzynka na wino (może być tez z grawerem) jest bardzo fajnym, eleganckim pomysłem ale tez nie za drogim.
Pozdrawiam
Gość
[25.05.11, 18:11]
48%  52%
(20 - 22)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] [cytat] [autor] chrisuu_3miasto [/autor] ja ze swojej strony moge polecic prezent jakis dalem koledze w zeszlym roku, elegancki z klasa :) na allegro wyszukaj:"skrzynka na wino" cena ~70zl + idz do sklepu po jakies wino w granicy 40-50zl prezent naprawde robil wrazenie :) [/cytat] jestem za! kieliszki z grawerem lub skrzynka na wino (może być tez z grawerem) jest bardzo fajnym, eleganckim pomysłem ale tez nie za drogim. Pozdrawiam [/cytat] wino to dobre dla rozczulających się bab, a kieliszki to między kumplami można sobie dawać. To prymitywne.
Gość
[26.05.11, 03:39]
64%  36%
(16 - 9)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Formularz intercyzy. Podziękuje Ci za kilkanaście lat :-) [/cytat]

popieram, i gdzies w drugiej kopercie (czxarnej) papiery rozwodowe, do wypelnienia, juz imie malzonki mozna wpisac, on Tylko uzupelni i sie podpisze
Gość
[26.05.11, 09:50]
59%  41%
(10 - 7)
Gość
[cytat][autor]Gość[/autor]Formularz intercyzy. Podziękuje Ci za kilkanaście lat :-)[/cytat]

true
Gość
[28.05.11, 10:47]
28%  72%
(9 - 23)
Gość
Najlepszym prezentem ... w*****aj pannę młodą, dostanie dziecko, prezent na całe życie, a w koperte 100 na pampersy
wax
[28.05.11, 11:23]
60%  40%
(6 - 4)
wax
Po prostu daj pieniądze z 400 zł od pary bo z prezentem możesz nie trafić.
Ewentualnie jakiś symboliczny nie drogi prezent do 100 zł
Gość
[28.05.11, 11:31]
76%  24%
(13 - 4)
Gość
teraz młodzi są wyachowani i prawie wszyscy oczekują że goście zapłacą im za przyjęcie weselne ,jedzenie ,alkohol ,i pokryją wszystkie wydatki które oni musieli ponieść organizując wesele :)
takie chore czasy mamy że coraz więcej ludzi tylko się modli by ich nie zaprosili na swoje wesele bo za to co pasuje dać i jeszcze się ubrać można by było na tydzień wakacji pojechać !!
asia
[28.05.11, 11:34]
88%  13%
(7 - 1)
asia
Jeśli pieniądze to ok.200 zł nie mniej. Ta suma jest odpowiednia . A jesli chodzi o jakis prezent cos co moze sie przydac parze. Ciekawy pomysł to np wizyta dla pary w salonu masazu bardzo teraz popularny prezent , ciekawy pomysl to np wreczenie albumu przyjacielowi ze zdjeciami z waszej np mlodosci , orientalne zabiegi ciala dla pary .. lub naprzyklad posciel dla nich , ekspres do kawy , warto kupic cos porzytecznego co im sie przyda, jesli to ma byc indywidualny prezent tlyko dla pana lodego mozna dac ladny zegarek (niektorzy mowia ze dawanie zegarka to jakby odliczanie czasu ale to tylko jakies durne zabobony) mozna dac czekoladowy telegram dla nowozencow to sa czekoladki i tworza jakas wiadomosc np zyczenia, kuferek slubny czylikomplet recznikow .. lub no wykupic kurs tanca ... tez nie bedzie to drogie.. pomyslow jest mnustwo... pozdrawiam i zycze trafnego wyboru :)
Gość
[28.05.11, 12:34]
88%  13%
(14 - 2)
Gość
sama jestem młodą mężatką i w większości dostaliśmy pieniążki, wiadomo koszt wesela się nie zwrócił, ale coś tam się zawsze uzbierało.. co jest wielką pomocą przy starcie w nowe życie. Co do kasy to różnie każdy w miarę swoich możliwości:) za co wielkie dzięki moim gościom:* Jeśli chodzi o prezenty to jakaś ładna zastawa stołowa, coś co im się przyda w domku a czego sobie nie kupią bo wiadomo że zawsze są inne wydatki. Nie kupowałabym skrzyneczki do wina, bo nie każdy lubi wino, co z taką potem zrobić?? do niczego to się nie przyda.. a jak młodzi nie mają swojego konta to będzie leżała na dnie szafy u rodziców... Dlatego myślę że lepiej dać albo użyteczny prezent (nie żadną pierdołę) albo pieniążek.. tyle na ile nas stać..
Russkij
[28.05.11, 12:42]
6%  94%
(1 - 16)
Russkij
Jeżeli "Nie zarabiam wiele" , no to daj w kopercie prezerwatywę . Na durex chyba cie stać ? W summie jestem pewien , wielu wielu polaków nie stać na durex , bo jeżeli było by stać ,tylu debilów by nie było w polandie .
Gość
[28.05.11, 12:46]
87%  13%
(13 - 2)
Gość
po co w ludziach tyle jadu.. człowiek zadał proste pytanie a tu tylko prezerwatywy, sex, i inne .... ludzie co z wami??:/
Gość
[28.05.11, 13:33]
0%  100%
(0 - 5)
Gość
karte gwaracyjną na 10lat zeby wymienić
Gość
[28.05.11, 13:45]
100%  0%
(5 - 0)
Gość
Pieniążki oczywiście - jak będą mieli ochotę skrzyneczkę na wino i lepsze wino niż to za 40 zł kupią sobie sami:)
Gość
[28.05.11, 14:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
drogi GianniStarS, 'niedrogi' pisze się razem... a trochę kasy rozwiąże twój problem
jola
[28.05.11, 14:34]
100%  0%
(10 - 0)
jola
jestem już 10 lat po ślubie i też chcieliśmy pieniądze,ale bardzo szybko tego pożałowałam.Bo nie żadnej pamiątki ślubnej!!Najlepszy prezent zrobiliśmy naszym znajomym dają bon upominkowy(na 400 zł,coś sami dołożyli) do sklepu z serwisami do kawy,obiadowymi itp,Teraz stawiając serwis na stół zawsze powtarzają ,że to od nas,pamiętają to.
ps.moi rodzice na swój ślub(36 lat temu) też dostali 2 serwisy,ciotki dawno zmarły ,ale nadal jest pamięc.
ps2.śliczne serwisy do kawy są już od 150 zł,ja jestem 10 lat po ślubie i jeszcze takiego nie mam -zawsze s a jakieś ważniejsze wydatki.....
Iza
[28.05.11, 14:42]
100%  0%
(1 - 0)
Iza
Prezent ślubny... Zawsze jest z tym problem. Uważam, że skrzynka na wino plus tenże właśnie alkohol i kieliszki to bardzo dobry pomysł. Wszystko można ładnie i elegancko dopasować, i cena nie jest za duża, wydaję mi się, że jest to też pomysł na który raczej nikt prócz Ciebie nie wpadnie, więc warto by skorzystać. Wiadomo, ze przyjacielowi nie wypada kupić czegoś, że tak powiem, badziewnego.
Jeśli w nie jest to dla Ciebie dobry pomysł to wpisz na serwisie allegro "prezent ślbuny" i tak może znajdziesz coś godnego uwagi, a wydaje mi się, że jest w czym wybierać i ceny nie powodują wzrostu ciśnienia. :)

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.