Pokaż ze źródeł:
Środa [27.08.2014, 12:30] Lagarde podejrzana o korupcję

Prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Christine Lagarde, została formalnie poddana dochodzeniu w sprawie korupcji, informuje Reuters. »

Środa [27.08.2014, 12:05] „Sezonowość wesprze złoto we wrześniu” (WYKRES DNIA)

Notowania kruszcu, które w tym półroczu są na 3,1-procentowym minusie, powinny odbić we wrześniu, podpowiada historia. »

Środa [27.08.2014, 11:39] W 2015 r. deficyt finansów publ. wg europejskich standardów nie przekroczy 3 proc. PKB - Szczurek
Środa [27.08.2014, 12:27] Acron wydał 4,22 mld rubli na kolejne akcje Azotów

W pierwszej połowie 2014 r. rosyjski koncern nawozowy Acron przeznaczył 4,22 mld rubli (około 371 mln zł) na zakup akcji Grupy Azoty – poinformowała spółka przy okazji publikacji półrocznych wyników finansowych. »

Środa [27.08.2014, 12:25] Czy Cormay zmieni trend na wzrostowy?

Kurs akcji producenta aparatury diagnostycznej rośnie dziś czwartą sesję z rzędu. Cena forsuje właśnie średnią z 50 sesji i zbliża się do ważnego oporu. »

Środa [27.08.2014, 12:21] Szczurek: w 2015 r. deficyt finansów nie przekroczy 3 proc. PKB

W 2015 roku deficyt finansów publicznych liczony według europejskich standardów nie przekroczy 3 proc. PKB - zapowiedział w środę w Sejmie minister finansów Mateusz Szczurek. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Środa [27.08.2014, 14:02] Szczurek: Obietnice rządu nie przełożą się na wzrost deficytu budżetowego

Większe wydatki nie przełożą się na wzrost deficytu budżetowego - obiecuje minister finansów Mateusz Szczurek. »

Środa [27.08.2014, 13:43] Sienkiewicz stawia na bezpieczeństwo na drogach i bezpieczeństwo granic

Priorytetem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych jest zabezpieczenie granic państwowych. Bartłomiej Sienkiewicz, mówiąc w Sejmie o planach MSW na najbliższy rok podkreślił, że ma to oczywiście związek z wydarzeniami na Ukrainie. »

Środa [27.08.2014, 12:59] Karpiński: Będzie nowa instytucja finansująca inwestycje

Polska będzie miała swój EBOiR - zapowiada minister skarbu Włodzimierz Karpiński. Bank Gospodarstwa Krajowego i Polskie Inwestycje Rozwojowe połączą siły. »

Czwartek [21.08.2014, 10:35] Brytyjscy dżihadyści

Zabójca amerykańskiego dziennikarza Jamesa Foleya prawdopodobnie jest Brytyjczykiem. To zaniepokoiło władze w Londynie. Minister spraw zagranicznych Philip Hammond powiedział, że jego rząd jest świadomy "znacznej liczby" brytyjskich obywateli zaangażowanych w operacje ekstremistów za granicą. »

Środa [20.08.2014, 18:05] Moskwa nie wytrzymała bez łososia i ziemniaków

Rosyjski rząd skreślił niektóre pozycje z listy zachodnich towarów, objętych rosyjskim embargiem. »

Czwartek [14.08.2014, 18:32] Ugoda lekarza z NFZ rozliczana po wypłacie

Medyk-przedsiębiorca, któremu w wyniku negocjacji NFZ zapłaci za nadwykonania, nie musi korygować faktur za miesiące, których one dotyczą. »

Kategoria tematyczna: Media, marketing, PR, reklama

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 11.06.10, 14:31 zgłoś

Co mi grozi za niepłacenie abonamentu RTV?

Chodzą jakieś kontrole słyszałem. Prawda to? Z drugiej strony nie każdy ma telewizor w domu.

Najlepsza wypowiedź:

Kamil
14.06.10, 00:05
92%  8%
(11 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Jak najszybciej wyrejestruj odbiornik radiowy, radio-telewizyjny, wtedy nie masz obowiazku placic :) I nikt nie ma prawa Cie skontrolowac. Jesli jednak nie placiles jakis czas i masz zaleglosci, to musisz je uregulowac. Dluznicy będą mieli klopoty. Pozdrawiam
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[11.06.10, 17:30]
83%  17%
(5 - 1)
Gość
ok.600zl kary
Gość z Poznania
[11.06.10, 23:23]
82%  18%
(9 - 2)
Gość z Poznania
nie moge płacić abonamentu za ideologiczna indoktrynację, której nie ogladam, bo natychmiast dostaje torsji ;(
Gość
[12.06.10, 01:05]
100%  0%
(9 - 0)
Gość
ja zaluje ze place bo i tak nie ma co ogladac chyba przestane.
Gość
[12.06.10, 13:55]
85%  15%
(11 - 2)
Gość
a nikt nie wspomina o tym,że jeżeli płacić mamy to proszę o nie puszczanie reklam jak wolny kraj to wolny
Gość
[12.06.10, 14:46]
83%  17%
(25 - 5)
Gość
Przede wszystkim zależy, czyt masz radio/tv zarejestrowane na swoje nazwisko. Jeśli nie - nikt nie wie, że powinieneś płacić abonament.
Gość
[12.06.10, 20:09]
75%  25%
(9 - 3)
Gość
placi sie za posiadanie odbiornika, a nie za ogladanie programow tv :( ja mam odbiornik tv tylko do grania w ps2, telewizji kablowej/sat/itp zadnej nie mam, bo nie chcialam i nie potrzebuję :D a abonament i tak musze płacić :/// lipa :/// czy ktoś coś z tym w końcu zrobi???
Gość
[13.06.10, 14:30]
100%  0%
(7 - 0)
Gość
w telewizji nie ma nic ciekawego same nudne powtorki szkoda kasy na abonament a zmian zadnych nie widac na lepsze tylko oni dbaja o swoje pobory telewizja jest daremna niech zniknie raz na zawsze
Kamil
[14.06.10, 00:05]
92%  8%
(11 - 1)
Kamil
Jak najszybciej wyrejestruj odbiornik radiowy, radio-telewizyjny, wtedy nie masz obowiazku placic :) I nikt nie ma prawa Cie skontrolowac. Jesli jednak nie placiles jakis czas i masz zaleglosci, to musisz je uregulowac. Dluznicy będą mieli klopoty. Pozdrawiam
Gość
[14.06.10, 00:25]
48%  52%
(11 - 12)
Gość
dlatego ja glosuje na Janusza Korwina Mikke - jako jedyny chce obnizyc podatki, zmniejszyc liczbe urzedniczych pasozytow i poprawic nasza swobode obywatelska. Nie ufajcie sondazom w TV poniewaz oni klamia na zlecenie rzadu... Korwin ma znacznie wieksze poparcie niz oni mowia. Glosujmy razem dla dobra Polski
Gość
[14.06.10, 07:31]
76%  24%
(16 - 5)
Gość
Nie płacisz abonamentu ....jesteś złodziejem

Płacisz abonament ....jesteś frajerem
Gośćgfd
[14.06.10, 08:05]
0%  100%
(0 - 1)
Gośćgfd
Nawet, jak przyjdą- nie musisz ich wpuszczać.A na drugi dzień nie masz ani jednego telewizora i tyle.
Gość
[14.06.10, 09:08]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] placi sie za posiadanie odbiornika, a nie za ogladanie programow tv :( ja mam odbiornik tv tylko do grania w ps2, telewizji kablowej/sat/itp zadnej nie mam, bo nie chcialam i nie potrzebuję :D a abonament i tak musze płacić :/// lipa :/// czy ktoś coś z tym w końcu zrobi??? [/cytat]

A tak na marginesie, sprawa jest niemal analogiczna jak z posiadaniem samochodu. OC trzeba płacić nawet jeśli się nie jeździ.
I dobrze ktoś powiedział... jeśli zarejestrujesz, to musisz płacić - najlepiej w ogóle nie rejestrować no i oczywiście nikogo do domu po 22 nie musimy wpuszczać.
Gość
[14.06.10, 09:31]
50%  50%
(1 - 1)
Gość
tylko jak mam wyrejestrować odbiornik ? na jakiej podstawie ?
Gość
[14.06.10, 12:11]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Jak wyrejestrujesz odbiornik TV to go wynieś na kilka dni do rodziny. Są kontrole z Poczty Polskiej. Sąsiad tak zrobił - wyrejestrował odbiornik. Listonosz mu polecony przyniósł, sprawdził że tv jest i wręczył przy okazji mandat za posiadanie nie zarejestrowanego tv!!!
Gość
[14.06.10, 14:39]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
muzyki słucham przez telefon, tv oglądam poprzez internet... idiotyzmem jest płacenie abonamentu, za coś, co posiadam! mam przecież także szafę i... nie płacę nic. mam łóżko, też nie płacę nic. mam balkon a patrząc stamtąd mam nieraz lepszy ubaw niż bym oglądał tv, ale nie płacę... polska to dziwny kraj, jak mawia zulu-gula :)
Schatje
[14.06.10, 14:47]
0%  0%
(0 - 0)
Schatje
Moja mama też nie płaciła jakiś czas no i się uzbierał spory dług. Teraz przeszła na emeryturę i jest zwolniona z opłat - ale nie ma tak łatwo. Nie będzie musiała dalej płacić dopiero gdy ureguluje zaległości... Nie trzeba wpłacić całej kwoty od razu - można spłacać ratami. Osobiście uważam,że takowa opłata jest dziwna i rzeczywiście niektórzy płacą za "nic". Ale co zrobić... A zaległości mojej mamy są z ok. siedmiu lat i co jakiś czas dostawała tylko upomnienie. Więc nie wiem jakie z tego mogą być poważniejsze konsekwencje.
Gość
[14.06.10, 16:42]
100%  0%
(4 - 0)
Gość
Skoro nazywają to abonamentem to mogę z niego zrezygnować albo nie chcieć mieć go wcale. Jeśli posiadam kablówkę to przecież już płacę abonament - nie oglądam za darmo - i jeszcze mam dodatkowo płacić za to samo? a raczej za te ich niewydarzoną telewizję? Czy sieci kablowe nie płacą państwu za korzystanie i rozpowszechnianie ich wypocin? - nie sądzę. Niedługo każą nam płacić za powietrze którym oddychamy.
Gość
[14.06.10, 16:56]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Za tak czeste i denerwujace reklamy to oni powinni placic kare,poniawaz doprowadza to do roztroju nerwowego na hamca wciskajac tandetne towary nie majace nic wspolnego z reklama.Ja ogladam czasem cyfre plus za ktora place a abonamentu nie place juz zaplacilam w cenie telewizora.Pamietacie jak obiecywali,ze ceny telewizorow wzrosna ale nie bedzie abonamentu za to .Ceny wzrosly horendalnie a abonament nadal by ch\cieli placic.Nic w tej telewizji nie ma to jest opinia spolecznosci z ktora rozmawiam na ten temat.
Gość
[14.06.10, 18:14]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Za taki beznadziej się nie płaci
daw
[14.06.10, 20:52]
100%  0%
(2 - 0)
daw
z tego co ja wiem to nie ma obowiazku placenia tego podatku jedynie firmy ale my jako osoby prywatne nie musimy

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.