Pokaż ze źródeł:
Piątek [04.09.2015, 18:05] Leo Production chce upadłości Newagu

Leo Production z siedzibą w Mielcu złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej Newagu, podał Newag. »

Piątek [04.09.2015, 17:46] KE: nie ma poprawy w ściąganiu VAT, w Polsce luka wzrosła

Kraje UE nie poprawiły ściągalności VAT, tzw. luka w VAT wyniosła w 2013 r. 168 mld euro, co stanowi 15,2 proc. możliwych do uzyskania dochodów z tego podatku - wynika z najnowszego raportu Komisji Europejskiej. W Polsce luka w VAT sięgnęła 26,7 proc. »

Piątek [04.09.2015, 17:23] Pietraszkiewicz: ustawa frankowa w senackiej wersji bardziej racjonalna

Senatorowie przyjęli bardziej racjonalne rozwiązania w ustawie o kredytach frankowych, niż te które były dorobkiem posłów - ocenił w rozmowie z PAP prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz. »

Piątek [04.09.2015, 17:50] AAT Holding dostał zielone światło od KNF

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny AAT Holding, producenta i dostawcy elektronicznych systemów zabezpieczeń. »

Piątek [04.09.2015, 17:36] Pikieta przed siedzibą Tauron Polska Energia

Zaprzestania likwidacji miejsc pracy oraz wzrostu płac zasadniczych w 2015 r. zgodnie z żądaniami zgłoszonymi w sporach zbiorowych domagali się m.in. związkowcy, którzy w piątek w Katowicach pikietowali siedzibę Tauron Polska Energia. »

Piątek [04.09.2015, 17:25] Flirt z oporami

Piątkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie były dobrym podsumowaniem całego tygodnia. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Piątek [04.09.2015, 20:06] Węgierscy nacjonaliści obrzucili petardami uchodźców na dworcu Keleti

Węgierscy nacjonaliści obrzucili petardami uchodźców, koczujących na dworcu Keleti w Budapeszcie. Do akcji wkroczyła policja. »

Piątek [04.09.2015, 20:00] Urzędnik też potrafi wpuścić podatnika w maliny

Wciąż mam problem z zeznaniem podatkowym za 2013 rok – opowiada pan Jan. – Nie miałem pewności, czy mogę odliczyć ulgę na wychowanie pełnoletniego, uczącego się dziecka, więc poszedłem zapytać o to w urzędzie skarbowym. Wyjaśniłem, że dochód córki przekroczył co prawda kwotę wolną od podatku, ale w połowie roku wyszła za mąż. Pani w okienku poinformowała mnie, że liczy się dochód do dnia zawarcia małżeństwa – jeśli był niższy niż kwota wolna, to mam prawo skorzystać z odliczenia. Teraz po dwóch latach okazuje się, że urzędniczka nie miała racji. Urząd skarbowy twierdzi, że nie powinienem odliczać ulgi, i żąda, bym dopłacił podatek wraz z odsetkami. Nikogo nie interesuje, że byłem w urzędzie, pytałem i zostałem wprowadzony w błąd – żali się czytelnik, który uważa, że zaległy podatek powinna zapłacić za niego urzędniczka »

Piątek [04.09.2015, 19:59] Ceny na stacjach mogą jeszcze spaść

Ceny paliw mogą spaść - tak wynika za analiz łódzkiego biura maklerskiego Reflex. Jego analitycy zaznaczają, że wkraczamy w okres większego zapotrzebowania na olej napędowy, a mniejszego - na benzynę. To widać przede wszystkim w zmienności notowań obu paliw gotowych na rynku europejskim i zmianach na krajowym rynku hurtowym. To zapowiedź zmniejszenia różnicy między ceną detaliczną Pb95 i diesla na stacjach, którą zwyczajowo można obserwować w zimie. »

Piątek [04.09.2015, 15:44] "WP": Bogacze z Zatoki Perskiej nie pomagają uchodźcom

Bogate kraje Zatoki Perskiej - Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Oman i Bahrajn - nie udzieliły schronienia syryjskim uchodźcom - podał w artykule internetowym "Washington Post", powołując się na Amnesty International. »

Niedziela [30.08.2015, 16:25] Dom Beatrycze na sprzedaż

Za czterdzieści pięć milionów euro można kupić Pałac Portinari Salviati przy via del Corso w centrum Florencji. To rodzinny dom muzy i ukochanej Dantego Alighieri - Beatrycze »

Wtorek [18.08.2015, 08:09] Wykonawca ma wiedzieć, czego od niego oczekują

Zamawiający musi 
sprecyzować swoje wymagania 
– wskazała Krajowa 
Izba Odwoławcza. »

Kategoria tematyczna: Własna firma (prowadzenie działalności, podatki, kadry, ZUS)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 21.07.10, 23:43 zgłoś

Czym najbardziej opłaca się handlować w internecie?

Chciałbym zacząć, ale nie bardzo wiem, od czego. Slyszalem, żewcale nie tak łatwo jest w e-biznesie, duża konkurencja itp. Lepiej na Allegro czy załozyć samodzielny e-sklep. A przede wszystkim co najlepiej sprzedawać. Poradźcie, dzieki.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

Gość
[22.07.10, 07:31]
86%  14%
(6 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
Mój znajomy sprzedawał praktycznie wszystko - od "niemieckich" gratów z wystawek, przez ubrania (zarówno szmateks jak i koncówki uznanych marek), kosmetyki (z hurtowni i podróbki), śmieszne rzeczy, akcesoria tuningowe do samochodów, meble, ceramikę, obrazy, komórki, komputery, kolekcjonaria nawet samochody sprzedawał - we wszystkim była tak wielka konkurencja że nie dawał rady - kupował perfumy w hurcie za powiedzmy 69,99 wystawiał za 79,99 (czyli marża poniżej 10%) i co? I kilka tygodni nikt mu nie kupował bo okazywało się że inne wielkie sklepy mają za 75,99 czy nawet 72,99 - one sobie mogły na taką marże pozwolić, on nie, a klient nie jest głupi, po co ma kupować za 79,99 jak ma u drugiego parę groszy taniej... Ze dwa razy w życiu udało mu się zarobić ponad 1000 zł miesięcznie na czysto na tym handlu, więc kokosów na tym nie było, gdyby nie "zwykła" praca na etacie to by umierał z głodu!
gość
[24.02.14, 10:20]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Materiałymi budowlanymi. Takie sklepy zarabiają naprawdę sporo. Przykładem niech będzie tutaj ehak24
gość
[04.06.14, 19:08]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Ciekawe my mamy skład z materiałów od 1992r i w tym roku grozi nam bankructwo.
Wujek
[10.03.15, 22:09]
0%  0%
(0 - 0)
Wujek
Gowno macie do powiedzenia a wielcy specjalisci Konto na zal.pl zakladajcie popaprancy

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.