Pokaż ze źródeł:
Piątek [31.10.2014, 09:48] 3 rekomendacje dla giełdowych banków

Analitycy Societe Generale obniżyli do "sprzedaj" z "trzymaj" rekomendację dla Pekao. »

Piątek [31.10.2014, 09:45] Po dynamicznej czwartkowej sesji złoty może lekko umacniać się w piątek

W trakcie bardzo dynamicznej czwartkowej sesji na rynku walutowym bezsprzecznie pierwszoplanowym aktorem był dolar, a reżyserem, amerykański FED. W piątek powinno być odrobinę spokojniej, niewykluczone też lekkie umocnienie złotego. »

Piątek [31.10.2014, 09:35] Rząd Węgier rezygnuje z opodatkowania przesyłu danych w internecie

Premier Węgier Viktor Orban wycofał się z planów opodatkowania przesyłu danych w internecie. W publicznym radiu zapowiedział w piątek, że ustawa podatkowa przedstawiona parlamentowi musi być poprawiona. »

Piątek [31.10.2014, 09:27] Trzech Polaków na podium XTB Trading Cup 2014

XTB Trading Cup 2014 powoli dobiega końca. Zmagania kończą się w piątek o godzinie 17. Wtedy poznamy zwycięzcę rywalizacji, który w nagrodę odjedzie nowym Porsche Cayman. »

Piątek [31.10.2014, 09:21] Orban rezygnuje z opodatkowania przesyłu danych w internecie

Premier Węgier Viktor Orban wycofał się z planów opodatkowania przesyłu danych w internecie. W publicznym radiu zapowiedział w piątek, że ustawa podatkowa przedstawiona parlamentowi musi być poprawiona. »

Piątek [31.10.2014, 09:19] Bez luzowania UE grozi stagnacja, ucierpi przede wszystkim Europa Wschodnia

Fed zakończył program luzowania ilościowego (QE). Eksperci podkreślają, że nie wiadomo, jak bez tego poradzi sobie globalna gospodarka; niektórzy ostrzegają, że brak analogicznego programu w UE grozi stagnacją strefy euro, a szczególnie ucierpi Europa Wschodnia. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [31.10.2014, 10:25] Kolejny podpalacz w Gdańsku: W nocy spłonęło kilka samochodów

Gdańska policja szuka kolejnego podpalacza samochodów. W nocy na osiedlowym parkingu na Morenie spłonęło pięć aut osobowych, dwa dostawcze zostały nadpalone. »

Piątek [31.10.2014, 10:24] Słowik: Cienka czerwona linia

Zmiany w ustawie o Krajowym Rejestrze Sądowym mają iść daleko. Na tyle, że niektórzy mówią o naruszeniu konstytucyjnego prawa własności. Własność nieprzerejestrowanych do KRS przedsiębiorstw ma bowiem przejść na Skarb Państwa. Ustawodawca nie był w stanie sobie poradzić z problemem przez 13 lat. Teraz chce się go pozbyć jednym błyskawicznym cięciem. Cięciem, na którym – zupełnie przy okazji – zyska. Wiceminister sprawiedliwości Jerzy Kozdroń uspokajał posłów w sejmowej komisji: „To nie jest niekonstytucyjne; to jest na granicy”. »

Piątek [31.10.2014, 10:17] Nie będzie podatku od internetu na Węgrzech - Orban wycofuje się z pomysłu

Premier Węgier Victor Orban wycofuje się z kontrowersyjnego podatku od przesyłu danych. Zapowiedź wprowadzenia obciążenia dla dostawców dostępu do internetu wywołała masowe protesty w Budapeszcie. »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 01.12.10, 21:03 zgłoś

Dopłaty dla rolników kto dostał?

Czy ktoś z dolnośląskiego dostał decyzję albo dopłatę.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

Goworowo
[01.12.10, 23:24]
33%  67%
(1 - 2)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Goworowo
Ja 2 dni temu dostałem decyzję i wcześniej przelew. Zależy kto najwczesniej złożył. U nas mówia,ze i tak dla połowy braknie i wnioski odrzuca,nawet te dobre,bo unia daje na kraje w kryzysie i w arimr-erze tak tez powiedzieli. Kto do 10 grudnia nie ma ani decyzji,ani pieniedzy nie ma co liczyc.
Gość
[02.12.10, 17:42]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
Ja żem już dostał.gmina Wąsewo,sąsiady też. Wiem,że w Goworowie,zaraz obok połowa chłopa nie dostanie,bo pieniądzów brak. Zależy też ile ha. Dla tych średnich i małych jest częstro zbrak.
Gość
[02.12.10, 20:14]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
A te Wąsewo i Goworowo to koło jakiego dużego miasta są .
Gość
[02.12.10, 22:42]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Ja żem już dostał.gmina Wąsewo,sąsiady też. Wiem,że w Goworowie,zaraz obok połowa chłopa nie dostanie,bo pieniądzów brak. Zależy też ile ha. Dla tych średnich i małych jest częstro zbrak. [/cytat] Cymbale zapie......sz za zero zeta my dostaniemy a ty biedaku w bloku się śmiej .
Gość
[02.12.10, 22:50]
80%  20%
(4 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Goworowo [/autor] Ja 2 dni temu dostałem decyzję i wcześniej przelew. Zależy kto najwczesniej złożył. U nas mówia,ze i tak dla połowy braknie i wnioski odrzuca,nawet te dobre,bo unia daje na kraje w kryzysie i w arimr-erze tak tez powiedzieli. Kto do 10 grudnia nie ma ani decyzji,ani pieniedzy nie ma co liczyc. [/cytat] Jak byś był sprytny i w temacie to decyzja jest wcześniej a przelew pózniej tępaku z bloków.
Gość
[03.12.10, 02:47]
100%  0%
(4 - 0)
Gość
OSTROLEKA rulez.... :D Dla Kurpiow nie ma znaczenia ze Gosc pyta o dolnoslaskie wojewodztwo ... wazne zeby kasiura darmowa przed swietami wpadla.
Gość
[03.12.10, 10:04]
75%  25%
(3 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] OSTROLEKA rulez.... :D Dla Kurpiow nie ma znaczenia ze Gosc pyta o dolnoslaskie wojewodztwo ... wazne zeby kasiura darmowa przed swietami wpadla. [/cytat]

Tak jest,ważna kaska i dobrze,bo co ważniejszego niż ona,a dolnośląskie można sobie darowac same frajery
Gość
[03.12.10, 10:15]
50%  50%
(2 - 2)
Gość
dostalam decyzje 2 tygodnie temu kiedy moge spodziewac sie przelewu
Gość
[03.12.10, 10:31]
83%  17%
(5 - 1)
Gość
oho... "inteligencja" ze wsi dopłaty poczuła i zaczyna cwaniakowac.... do roboty!! albo do szkoły.
Gość
[03.12.10, 15:14]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] dostalam decyzje 2 tygodnie temu kiedy moge spodziewac sie przelewu [/cytat] Mają wypłacać od odtrzymania decyzji 2 tygodnie skąd jesteś?.
Gość
[14.12.10, 18:15]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Kiedy mogą dać pieniadze
Gość
[22.12.10, 22:50]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja tyz dostal
kurp
[16.01.12, 17:27]
0%  0%
(0 - 0)
kurp
a myszyniec się cieszy dopłatami już/? bo decyzja w grudniu była a kasy nie,
Gość
[03.11.12, 14:45]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestem z warminsko mazurskiego,u nas cisz nie ma jeszcze doplat onw na kontach,pozdrawiam
Gość
[05.12.12, 19:48]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
W tym roku nie wysylaja decyzji..............
gość
[16.01.13, 20:58]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wysylaja do tych co maja ponat 20h bo odciagaja bo za duzo rozwalili kasy mi zabrali 1500 mam 40 h
gość
[18.01.13, 09:58]
0%  0%
(0 - 0)
gość
powiat bialski wczoraj kasa na koncie
gość
[28.01.13, 17:27]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ćo z województwem opolskim gmin. Lubrza tu nikt nie dostał jak długo trzeba czekac. Jak m idą te przelewy Dlaczego to w tym roku tak długo trwaMówią że idą przelewy że dużo już wypłacono a tu się słysz że pieniędzy nie ma w co tu już wierzyć . Przecierz my też chcemy kupić wcze sniej nawozy opryski to co mamy czekać do czerwca a ceny rosną.
gość
[14.02.13, 13:28]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ja jestem z mazowieckiego powiat Garwolin i u nas slyszalam ze decyzji juz nie przysylają tylko jak coś to do poprawki sąsiad dostal i w tamtym roku dostaliśmy w dwóch przelewach mniejsza kwota była przelana już pod koniec listopada a druga w grudniu. A w tym roku dostaliśmy ta mniejsza kwote pod koniec grudnia a reszty jeszcze nadal nie ma jak byłam w banku to mówili ze dopłaty juz wplywają ..... ale to było w styczniu czy ktoś juz dostał pieniądze z powiatu Garwolin w Mazowieckim pozdrawiam
gość
[13.01.14, 19:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
kiedy wypłaty w krasnymstawie pozdrawiam

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.