Pokaż ze źródeł:
Piątek [29.05.2015, 00:00] Polskim jabłkom niestraszne rosyjskie embargo

W sierpniu 2014 r. Rosja nałożyła embargo na polskie owoce i jabłka. »

Piątek [29.05.2015, 00:00] Amerykanie nie mają jaj

Przetwórcy z USA są tak zdesperowani, że podbierają jaja ze sklepowych półek. Polacy żałują, że zaczęli ciąć moce »

Piątek [29.05.2015, 00:00] Europejskie miliony dla Azotów

700 mln zł na 10 lat — tak potężny zastrzyk, w postaci kredytu, dostała polska grupa Azoty »

Piątek [29.05.2015, 05:00] Czy warto do jesieni odpocząć?

Poza śledzeniem bieżących wydarzeń giełdowych czy danych makroekonomicznych warto czasem spojrzeć na rynek akcji z odmiennej perspektywy. »

Czwartek [28.05.2015, 20:23] MFW: Grecja zostanie pozbawiona finansowania, jeśli nie zapłaci raty

Grecja zostanie pozbawiona finansowania z MFW, jeśli nie zapłaci należnej raty - oświadczył w czwartek w Waszyngtonie rzecznik Funduszu William Murray. Szefowa MFW Christine Lagarde powiedziała wkrótce potem, że wyjście Grecji ze strefy euro "jest możliwe". »

Czwartek [28.05.2015, 18:28] Rynki boją się Grecji

Na światowych rynkach giełdowych widać umiarkowaną awersję do ryzyka. Z pewnością po części jest to wywołane dalszymi problemami związanymi z Grecją. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Czwartek [28.05.2015, 23:51] Kongres FIFA w cieniu korupcyjnego skandalu

Szef FIFA zabiera głos. Mówi, że jest niewinny i nie ma zamiaru rezygnować ze swojej funkcji. W przemówieniu otwierającym Kongres tej organizacji w Zurichu mówił, że "nie jest w stanie cały czas wszystkich kontrolować". W ten sposób Sepp Blatter stara się tłumaczyć z afery korupcyjnej w FIFA. »

Czwartek [28.05.2015, 23:43] Francja: Szajka kieszonkowców spod Wieży Eiffel’a zlikwidowana

Policja francuska zlikwidowała szajkę kieszonkowców grasującą w okolicach Wieży Eiffle’a. Nie tylko okradali turystów, ale także byli agresywni wobec pracowników obsługujących wieżę. »

Czwartek [28.05.2015, 23:30] Po 99 dniach protestu Kopacz spotkała się z rolnikami

Rolnicy pikietujący przed kancelarią premiera w Warszawie spotkali się z szefową rządu, Ewą Kopacz. Przełomu jednak nie było. Trzygodzinne rozmowy dotyczyły głównie przepisów mających chronić polską ziemię przed wykupem przez zagraniczne spółki. Jak relacjonuje szef rolniczej "Solidarności" Jerzy Chróścikowski, premier zadeklarowała osobisty nadzór nad pracami posłów. »

Sobota [23.05.2015, 11:13] Rosja będzie mieć swoją kartę

Państwowy Narodowy System Kart Płatniczych (NSPK) ogłosił dziś zwycięzcę konkursu na wzór pierwszej narodowej rosyjskiej karty płatniczej. »

Czwartek [21.05.2015, 21:56] Ryga: Grecja ważniejsza od Ukrainy

Szczyt Partnerstwa Wschodniego w Rydze miał być poświęcony współpracy z Ukrainą i Gruzją. Ale ważniejsza okazało się zapobieżenie bankructwu Grecji. »

Środa [20.05.2015, 16:25] Rekordowa grzywna na Wall Street

Pięć dużych banków z USA i Europy zapłaci w USA rekordową grzywnę w wysokości ponad 5 mld dol. za manipulowanie kursami walut. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 01.12.10, 21:03 zgłoś

Dopłaty dla rolników kto dostał?

Czy ktoś z dolnośląskiego dostał decyzję albo dopłatę.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

Goworowo
[01.12.10, 23:24]
33%  67%
(1 - 2)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Goworowo
Ja 2 dni temu dostałem decyzję i wcześniej przelew. Zależy kto najwczesniej złożył. U nas mówia,ze i tak dla połowy braknie i wnioski odrzuca,nawet te dobre,bo unia daje na kraje w kryzysie i w arimr-erze tak tez powiedzieli. Kto do 10 grudnia nie ma ani decyzji,ani pieniedzy nie ma co liczyc.
Gość
[02.12.10, 17:42]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
Ja żem już dostał.gmina Wąsewo,sąsiady też. Wiem,że w Goworowie,zaraz obok połowa chłopa nie dostanie,bo pieniądzów brak. Zależy też ile ha. Dla tych średnich i małych jest częstro zbrak.
Gość
[02.12.10, 20:14]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
A te Wąsewo i Goworowo to koło jakiego dużego miasta są .
Gość
[02.12.10, 22:42]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Ja żem już dostał.gmina Wąsewo,sąsiady też. Wiem,że w Goworowie,zaraz obok połowa chłopa nie dostanie,bo pieniądzów brak. Zależy też ile ha. Dla tych średnich i małych jest częstro zbrak. [/cytat] Cymbale zapie......sz za zero zeta my dostaniemy a ty biedaku w bloku się śmiej .
Gość
[02.12.10, 22:50]
80%  20%
(4 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Goworowo [/autor] Ja 2 dni temu dostałem decyzję i wcześniej przelew. Zależy kto najwczesniej złożył. U nas mówia,ze i tak dla połowy braknie i wnioski odrzuca,nawet te dobre,bo unia daje na kraje w kryzysie i w arimr-erze tak tez powiedzieli. Kto do 10 grudnia nie ma ani decyzji,ani pieniedzy nie ma co liczyc. [/cytat] Jak byś był sprytny i w temacie to decyzja jest wcześniej a przelew pózniej tępaku z bloków.
Gość
[03.12.10, 02:47]
100%  0%
(4 - 0)
Gość
OSTROLEKA rulez.... :D Dla Kurpiow nie ma znaczenia ze Gosc pyta o dolnoslaskie wojewodztwo ... wazne zeby kasiura darmowa przed swietami wpadla.
Gość
[03.12.10, 10:04]
75%  25%
(3 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] OSTROLEKA rulez.... :D Dla Kurpiow nie ma znaczenia ze Gosc pyta o dolnoslaskie wojewodztwo ... wazne zeby kasiura darmowa przed swietami wpadla. [/cytat]

Tak jest,ważna kaska i dobrze,bo co ważniejszego niż ona,a dolnośląskie można sobie darowac same frajery
Gość
[03.12.10, 10:15]
50%  50%
(2 - 2)
Gość
dostalam decyzje 2 tygodnie temu kiedy moge spodziewac sie przelewu
Gość
[03.12.10, 10:31]
83%  17%
(5 - 1)
Gość
oho... "inteligencja" ze wsi dopłaty poczuła i zaczyna cwaniakowac.... do roboty!! albo do szkoły.
Gość
[03.12.10, 15:14]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] dostalam decyzje 2 tygodnie temu kiedy moge spodziewac sie przelewu [/cytat] Mają wypłacać od odtrzymania decyzji 2 tygodnie skąd jesteś?.
Gość
[14.12.10, 18:15]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Kiedy mogą dać pieniadze
Gość
[22.12.10, 22:50]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja tyz dostal
kurp
[16.01.12, 17:27]
0%  0%
(0 - 0)
kurp
a myszyniec się cieszy dopłatami już/? bo decyzja w grudniu była a kasy nie,
Gość
[03.11.12, 14:45]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestem z warminsko mazurskiego,u nas cisz nie ma jeszcze doplat onw na kontach,pozdrawiam
Gość
[05.12.12, 19:48]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
W tym roku nie wysylaja decyzji..............
gość
[16.01.13, 20:58]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wysylaja do tych co maja ponat 20h bo odciagaja bo za duzo rozwalili kasy mi zabrali 1500 mam 40 h
gość
[18.01.13, 09:58]
0%  0%
(0 - 0)
gość
powiat bialski wczoraj kasa na koncie
gość
[28.01.13, 17:27]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ćo z województwem opolskim gmin. Lubrza tu nikt nie dostał jak długo trzeba czekac. Jak m idą te przelewy Dlaczego to w tym roku tak długo trwaMówią że idą przelewy że dużo już wypłacono a tu się słysz że pieniędzy nie ma w co tu już wierzyć . Przecierz my też chcemy kupić wcze sniej nawozy opryski to co mamy czekać do czerwca a ceny rosną.
gość
[14.02.13, 13:28]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ja jestem z mazowieckiego powiat Garwolin i u nas slyszalam ze decyzji juz nie przysylają tylko jak coś to do poprawki sąsiad dostal i w tamtym roku dostaliśmy w dwóch przelewach mniejsza kwota była przelana już pod koniec listopada a druga w grudniu. A w tym roku dostaliśmy ta mniejsza kwote pod koniec grudnia a reszty jeszcze nadal nie ma jak byłam w banku to mówili ze dopłaty juz wplywają ..... ale to było w styczniu czy ktoś juz dostał pieniądze z powiatu Garwolin w Mazowieckim pozdrawiam
gość
[13.01.14, 19:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
kiedy wypłaty w krasnymstawie pozdrawiam

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.