Pokaż ze źródeł:
Wtorek [28.06.2016, 09:46] Soros postawił na przecenę Deutsche Banku

Fundusz inwestycyjny George'a Sorosa zagrał na spadek kursu Deutsche Banku po Brexicie. »

Wtorek [28.06.2016, 09:30] Dzień odreagowania

Poniedziałkowy handel pokazał, że rynki nie ustrzegą się szoków wtórnych, choć wtorek jak na razie przynosi próby otrząśnięcia się z poreferendalnego zaskoczenia. Uklepywanie dna może być jednak trudne, kiedy zostały trzy dni do końca kwartału. Czy będziemy mieć kolejny „wtorek odwrotu”? »

Wtorek [28.06.2016, 09:19] Pierwsze umocnienie funta po Brexicie

Funt brytyjski umacnia się po raz pierwszy po tym jak stracił 11 proc. wartości przez dwa dni po decyzji Brytyjczyków o wyjściu kraju z Unii Europejskiej. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Wtorek [28.06.2016, 09:33] Koniec edukacyjnej emigracji. Na studia w Anglii mało kogo będzie teraz stać

Opłaty za naukę na Wyspach mogą wzrosnąć nawet o jedną trzecią. Roczne czesne dla żaków spoza UE wynosi ponad 60 tys. zł »

Wtorek [28.06.2016, 09:27] RyanAir uderza na lotnisko Chopina. Irlandczycy podbijają Warszawę

Ryanair wystąpił o zgodę na osiem tras międzynarodowych z Lotniska Chopina. To oznacza walkę o największy polski port między trzema głównymi przewoźnikami na polskim rynku »

Wtorek [28.06.2016, 09:20] Nowe relacje Londynu i Brukseli. Jaki model współpracy zaakceptuje Wielka Brytania? [ANALIZA]

Po decyzji mieszkańców Wielkiej Brytanii o opuszczeniu UE, Brukselę i Londyn czekają trudne negocjacje dotyczące przyszłych relacji Wysp z kontynentem. Modele współpracy już są, ale Brytyjczycy najpewniej będą chcieli wynegocjować sobie specjalny status. »

Wtorek [28.06.2016, 11:24] Co zrobić, gdy kadencja zarządu niepostrzeżenie się skończyła

Jestem wspólnikiem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i jednocześnie pełnię funkcję prezesa jej zarządu. Zarząd składa się łącznie z trzech osób, które są wspólnikami. Spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w 2010 r. i w tym czasie zostali powołani wszyscy członkowie zarządu. W umowie spółki brak jest jakichkolwiek informacji o kadencji zarządu. Jedynie z uchwały zgromadzenia wspólników wynika, że członkowie zarządu zostali powołani na czas nieoznaczony. Obecnie spółka ubiega się o przyznanie środków z funduszy europejskich. Instytucja zarządzająca rozpoznająca wniosek o przyznanie środków zwróciła się z prośbą o potwierdzenie, że zarząd spółki został prawidłowo powołany, wskazując, że mandaty członków zarządu powołanych w 2010 r. już wygasły. Co należy w takiej sytuacji zrobić? »

Wtorek [28.06.2016, 11:24] BGK spłaci firmom część kredytu na innowacje

Pół miliarda złotych – tyle łącznie przeznaczono dla mikro, małych i średnich firm w ramach II edycji konkursu „Kredyt na innowacje technologiczne”. Nabór wniosków BGK rozpocznie 28 lipca. »

Wtorek [28.06.2016, 11:24] Sprzedawcy elektroniki odpowiedzą za certyfikaty i instrukcje

UKE przypomina, że handlowcy od kwietnia mają obowiązek sprawdzania, czy oferowane klientom produkty spełniają wymogi. I ostrzega: przepisy nie pozostaną martwe. Kary mogą sięgnąć 80 tys. zł »

Poniedziałek [16.05.2016, 22:00] Trójmiasto z zieloną falą

Nie przeszkadzać samochodom, dopieszczać pasażerów innych środków komunikacji – to priorytety samorządu. »

Niedziela [15.05.2016, 19:16] „Turandot": Lekko odświeżona bajka o miłości

„Turandot" w Łodzi to rzadki przypadek wielkiego widowiska, któremu sukces zapewnił dyrygent. »

Niedziela [15.05.2016, 06:00] KRS do szybkiego wygaszenia

Kiedy bałagan prawny dotknie wymiaru sprawiedliwości, to ten, będąc już dziś w zapaści, może się nie podnieść. A zapłacą za to obywatele. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 01.12.10, 21:03 zgłoś

Dopłaty dla rolników kto dostał?

Czy ktoś z dolnośląskiego dostał decyzję albo dopłatę.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
02.12.10, 20:14
100%  0%
(3 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
A te Wąsewo i Goworowo to koło jakiego dużego miasta są .
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Goworowo
[01.12.10, 23:24]
33%  67%
(1 - 2)
Goworowo
Ja 2 dni temu dostałem decyzję i wcześniej przelew. Zależy kto najwczesniej złożył. U nas mówia,ze i tak dla połowy braknie i wnioski odrzuca,nawet te dobre,bo unia daje na kraje w kryzysie i w arimr-erze tak tez powiedzieli. Kto do 10 grudnia nie ma ani decyzji,ani pieniedzy nie ma co liczyc.
Gość
[02.12.10, 17:42]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
Ja żem już dostał.gmina Wąsewo,sąsiady też. Wiem,że w Goworowie,zaraz obok połowa chłopa nie dostanie,bo pieniądzów brak. Zależy też ile ha. Dla tych średnich i małych jest częstro zbrak.
Gość
[02.12.10, 20:14]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
A te Wąsewo i Goworowo to koło jakiego dużego miasta są .
Gość
[02.12.10, 22:42]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Ja żem już dostał.gmina Wąsewo,sąsiady też. Wiem,że w Goworowie,zaraz obok połowa chłopa nie dostanie,bo pieniądzów brak. Zależy też ile ha. Dla tych średnich i małych jest częstro zbrak. [/cytat] Cymbale zapie......sz za zero zeta my dostaniemy a ty biedaku w bloku się śmiej .
Gość
[02.12.10, 22:50]
80%  20%
(4 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Goworowo [/autor] Ja 2 dni temu dostałem decyzję i wcześniej przelew. Zależy kto najwczesniej złożył. U nas mówia,ze i tak dla połowy braknie i wnioski odrzuca,nawet te dobre,bo unia daje na kraje w kryzysie i w arimr-erze tak tez powiedzieli. Kto do 10 grudnia nie ma ani decyzji,ani pieniedzy nie ma co liczyc. [/cytat] Jak byś był sprytny i w temacie to decyzja jest wcześniej a przelew pózniej tępaku z bloków.
Gość
[03.12.10, 02:47]
100%  0%
(4 - 0)
Gość
OSTROLEKA rulez.... :D Dla Kurpiow nie ma znaczenia ze Gosc pyta o dolnoslaskie wojewodztwo ... wazne zeby kasiura darmowa przed swietami wpadla.
Gość
[03.12.10, 10:04]
75%  25%
(3 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] OSTROLEKA rulez.... :D Dla Kurpiow nie ma znaczenia ze Gosc pyta o dolnoslaskie wojewodztwo ... wazne zeby kasiura darmowa przed swietami wpadla. [/cytat]

Tak jest,ważna kaska i dobrze,bo co ważniejszego niż ona,a dolnośląskie można sobie darowac same frajery
Gość
[03.12.10, 10:15]
50%  50%
(2 - 2)
Gość
dostalam decyzje 2 tygodnie temu kiedy moge spodziewac sie przelewu
Gość
[03.12.10, 10:31]
83%  17%
(5 - 1)
Gość
oho... "inteligencja" ze wsi dopłaty poczuła i zaczyna cwaniakowac.... do roboty!! albo do szkoły.
Gość
[03.12.10, 15:14]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] dostalam decyzje 2 tygodnie temu kiedy moge spodziewac sie przelewu [/cytat] Mają wypłacać od odtrzymania decyzji 2 tygodnie skąd jesteś?.
Gość
[14.12.10, 18:15]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Kiedy mogą dać pieniadze
Gość
[22.12.10, 22:50]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja tyz dostal
kurp
[16.01.12, 17:27]
0%  0%
(0 - 0)
kurp
a myszyniec się cieszy dopłatami już/? bo decyzja w grudniu była a kasy nie,
Gość
[03.11.12, 14:45]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestem z warminsko mazurskiego,u nas cisz nie ma jeszcze doplat onw na kontach,pozdrawiam
Gość
[05.12.12, 19:48]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
W tym roku nie wysylaja decyzji..............
gość
[16.01.13, 20:58]
0%  0%
(0 - 0)
gość
wysylaja do tych co maja ponat 20h bo odciagaja bo za duzo rozwalili kasy mi zabrali 1500 mam 40 h
gość
[18.01.13, 09:58]
0%  0%
(0 - 0)
gość
powiat bialski wczoraj kasa na koncie
gość
[28.01.13, 17:27]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ćo z województwem opolskim gmin. Lubrza tu nikt nie dostał jak długo trzeba czekac. Jak m idą te przelewy Dlaczego to w tym roku tak długo trwaMówią że idą przelewy że dużo już wypłacono a tu się słysz że pieniędzy nie ma w co tu już wierzyć . Przecierz my też chcemy kupić wcze sniej nawozy opryski to co mamy czekać do czerwca a ceny rosną.
gość
[14.02.13, 13:28]
0%  0%
(0 - 0)
gość
ja jestem z mazowieckiego powiat Garwolin i u nas slyszalam ze decyzji juz nie przysylają tylko jak coś to do poprawki sąsiad dostal i w tamtym roku dostaliśmy w dwóch przelewach mniejsza kwota była przelana już pod koniec listopada a druga w grudniu. A w tym roku dostaliśmy ta mniejsza kwote pod koniec grudnia a reszty jeszcze nadal nie ma jak byłam w banku to mówili ze dopłaty juz wplywają ..... ale to było w styczniu czy ktoś juz dostał pieniądze z powiatu Garwolin w Mazowieckim pozdrawiam
gość
[13.01.14, 19:26]
0%  0%
(0 - 0)
gość
kiedy wypłaty w krasnymstawie pozdrawiam

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.