Pokaż ze źródeł:
Środa [01.10.2014, 13:35] Udany debiut akcji Zalando

Powody do zadowolenia mieli inwestorzy którzy skusili się na zakup akcji niemieckiej spółki Zalando. W środowym debiucie na frankfurckiej giełdzie walory drożały nawet o 14 proc., informuje Bloomberg. »

Środa [01.10.2014, 13:20] Rekordowo niska rentowność niemieckich obligacji (WYKRES)

Podczas środowego przetargu na Niemcy sprzedały 10-letnie obligacje z rentownością poniżej 1 proc., informuje Bloomberg. »

Środa [01.10.2014, 13:15] Futures w USA płasko przed danymi

Kontrakty na amerykańskie indeksy nie zapowiadają większych zmian na Wall Street. Inwestorzy czekają na publikacje danych z gospodarki Stanów Zjednoczonych. »

Środa [01.10.2014, 13:49] Filip Paszke oficjalnie już szefem DM PKO BP

Potwierdziły się informacje „Parkietu”. Filip Paszke został nowym dyrektorem DM PKO BP. Na tym stanowisku zastąpił Grzegorza Zawadę, który trafił do zarządu GPW. »

Środa [01.10.2014, 13:44] Analitycy S&P's: wyższe inwestycje nie zaszkodzą ocenie Orange

W większości stabilne są ratingi działających w regionie EMEA operatorów telekomunikacyjnych - oceniają analitycy Standard & Poor's. »

Środa [01.10.2014, 13:00] Grupa Azoty ucieka od gazu z Rosji

Przemysł › Za dwa lata już połowę dostaw tego kluczowego surowca spółka może pozyskiwać poza głównym kontraktem. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Środa [01.10.2014, 15:25] Ranking krajów najbardziej przyjaznym seniorom. Polska na dalekim miejscu

Z okazji przypadającego dziś Międzynarodowego Dnia Osób Starszych organizacja Help Age Interational zajmująca się ludźmi po 60. roku życia opracowała ranking krajów najbardziej przyjaznym seniorom. Ranking uwzględnia cztery czynniki: bezpieczeństwo dochodu, zdrowie, potencjał osobisty i środowisko, w jakim żyje dany człowiek. »

Środa [01.10.2014, 14:44] PSL o expose Ewy Kopacz: Cele słuszne, tylko skąd wziąć pieniądze na ich realizację

Cele słuszne, tylko skąd wziąć pieniądze na ich realizację. Tak o expose Ewy Kopacz mówi Stanisław Żelichowski z PSL. Pytany jak jego zdaniem Jarosław Kaczyński odpowie na apel Ewy Kopacz, by zdjąć z Polski klątwę nienawiści koalicjant powiedział, że był zdumiony zachowaniem prezesa PiS-u na sali plenarnej. »

Środa [01.10.2014, 14:35] MSZ Rosji: ukraiński kryzys, to próba destabilizacji Rosji

Kryzys ukraiński wykorzystywany jest do destabilizacji sytuacji w Rosji. Taką opinię wygłosił w wywiadzie dla agencji Ria Novosti wiceminister spraw zagranicznych Aleksiej Mieszkow. »

Wtorek [30.09.2014, 01:00] Separatyści: Lenin to twórca Ukrainy

Rozmowa z 
Mirosławem Rudenko, 
wiceprzewodniczącym samozwańczego parlamentu Donieckiej Republiki »

Wtorek [30.09.2014, 01:00] Niezależny artysta prowadzi wojnę

Thom Yorke, wokalista Radiohead, zaskoczył niezapowiedzianą premierą nowej płyty dostępnej 
w sieci za 6 dolarów. »

Piątek [26.09.2014, 15:13] Mądrzej, szybciej, taniej

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
losh Wątek założony przez: losh 12.01.10, 16:09 zgłoś

Gdzie teraz najlepiej szukać pracy za granicą?

Wiecie?

Najlepsza wypowiedź:

Gość
22.07.10, 11:02
93%  7%
(13 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
jak ktos wie gdzie mozna sie przyjac itd to prosze o kontakt Nazywamy się Łukasz , Paweł i Łukasz pracowaliśmy w krajach UE .Możemy wykonywać rożne prace np.: praca na produkcji , pakowanie , zbiory, pomocnicy budowlani itp jesteśmy gotowi podjąć się każdej pracy . ( Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy )
BARDZO PROSZĘ O KONTAKT

MÓJ tel kom .+48 880-450-84 moje GG 23259047
MÓJ MAIL lukasz.k-0404@o2.pl

Możemy wyjechać od zaraz jeśli potrzeba to możemy jechać swoim autem
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[12.01.10, 17:20]
50%  50%
(6 - 6)
Gość
Pracy szuka sie najpierw w dużych miastach Polski a dopiero potem w ostateczności za granicą.Przecież jeśli przykładowo mieszkasz w Lublinie to bliżej ci do Warszawy niż do DLondynu.Po co jechac za granice i nabijac komuś kabze jak można znalezc prace w kraju i budowac dobrobyt u nas?
...
http://tnij.org/zabawa2010
Gość
[12.01.10, 18:12]
55%  45%
(6 - 5)
Gość
I nabijac kabze nowobogackim ?
Gość
[22.07.10, 11:02]
93%  7%
(13 - 1)
Gość
jak ktos wie gdzie mozna sie przyjac itd to prosze o kontakt Nazywamy się Łukasz , Paweł i Łukasz pracowaliśmy w krajach UE .Możemy wykonywać rożne prace np.: praca na produkcji , pakowanie , zbiory, pomocnicy budowlani itp jesteśmy gotowi podjąć się każdej pracy . ( Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy )
BARDZO PROSZĘ O KONTAKT

MÓJ tel kom .+48 880-450-84 moje GG 23259047
MÓJ MAIL lukasz.k-0404@o2.pl

Możemy wyjechać od zaraz jeśli potrzeba to możemy jechać swoim autem
Szefu
[08.06.11, 19:11]
67%  33%
(6 - 3)
Szefu
Spróbuj przez serwis poloniusz.pl . Z tego co słyszałem jest tam trochę dobrych ogłoszeń i znam osobiście 2 osoby, które znalazły pracę przez Poloniusza...
Gość
[17.01.12, 20:43]
86%  14%
(6 - 1)
Gość
This makes evertyhnig so completely painless.
Gość
[11.04.12, 10:23]
50%  50%
(1 - 1)
Gość
Gość
[12.04.12, 12:08]
67%  33%
(4 - 2)
Gość
ja moge ci polecic agencje Eurokontakt z Wroclawia, jezdze z nimi do Hiszpanii na zbiory owocowi juz od dwoch lat i zawsze jest w porzadku, polecam.
Gość
[12.09.12, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja bylem ze znajomym w niemczech jako elektryk i zarabialismy ok 10 euro na reke za godzine i do tego noclegi gratis. jechalismy z taka agencjom silverhand i wszystko bylo wporzo, zero problemow. W polsce to bym nigdzie tyle nie dostal, jezyka sie nauczylem i teraz problemu z praca nie ma. Wiem za to ze w polsce to nie ma co szukac pracy jak za granica mozna tyle zarobic.
Gość
[12.09.12, 23:27]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Ja bylem ze znajomym w niemczech jako elektryk i zarabialismy ok 10 euro na reke za godzine i do tego noclegi gratis. jechalismy z taka agencjom silverhand i wszystko bylo wporzo, zero problemow. W polsce to bym nigdzie tyle nie dostal, jezyka sie nauczylem i teraz problemu z praca nie ma. Wiem za to ze w polsce to nie ma co szukac pracy jak za granica mozna tyle zarobic.
rotama
[10.10.12, 10:22]
0%  0%
(0 - 0)
Witam.
Mam 54 lata i choć jestem na emeryturze to szukam dorywczej /raczej fizycznej/ pracy za granicą.
Jeśli ktoś potrzebuje wspólnika do wspólnego wyjazdu to czekam na propozycje.
Mój kontakt:
tel.608 139 684
e-mail:rotomaniak@wp.pl
Pozdrawiam Edek.
rotama
[10.10.12, 10:29]
0%  0%
(0 - 0)
Witam.
Mam 54 lata i choć jestem na emeryturze to poszukuję dorywczej/raczej fizycznej /pracy za granicą.
Jeśli ktoś potrzebuje wspólnika do wspólnego wyjazdu to czekam na propozycje.
Mój kontakt:
tel.608 139 684
e-mail:rotomaniak@wp.pl
Pozdrawiam.
Adams;)
[16.10.12, 11:47]
0%  0%
(0 - 0)
Adams;)
Szukam pracy za granica zeby sobie zarobic jestem pracowity i uczciwy. mam30l.
Gość
[16.10.12, 14:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Firmy zagraniczne szukają klientów w Polsce. Przykład? Maximus Trading, w którym pracuję jako trader. Na chwilę obecną wciąż szukają traderów - ja zaczynałem u nich bez doświadczenia. Organizują darmowe szkolenia i każdy może spróbować. Interesuje was to? Piszcie albo dzwońcie do firmy.
Gość
[17.10.12, 14:20]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
O co chodzi z tym tradingiem? Na tej stronie piszą, że dają do dyspozycji na okresie testowym 100 tysięcy dolarów. Na jakich zasadach? Bo ja w takie bajki nie wierze, że ktoś da taką kasę bez odpowiedzialności z mojej strony...
lolek69
[17.10.12, 22:33]
0%  0%
(0 - 0)
lolek69
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Gość
[18.10.12, 16:06]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Dają - ale musisz się do tego nadawać. Po to Maximus Trading daje taką kasę, żebyście dla nich zarabiali. Nie myśl sobie, że ty dostajesz całą kasę jaką zarabiasz. Przeciwnie - tylko część idzie do ciebie. Samo to, że nie wnosisz żadnego kapitału doskonale już o czymś świadczy.
Gość
[19.10.12, 15:11]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Próbujcie na giełdzie. Jest taka firma - Maximus trading. Dają darmowe szkolenia tradingowe, a dalej można już pracować jako trader. Największym plusem jest to, że nie angażujesz swoich pieniędzy, a zarabiasz duże pieniądze.
Gość
[22.10.12, 14:31]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Nie ogarniam - to czyją kasę wykorzystujesz? Ich? Nie wierzę, że szkolenia są darmowe - jaki to miałoby sens? Każdy by przychodził, a oni tylko tracili kasę...
Gość
[23.10.12, 14:12]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Tak ich kasę - traderem zostają tylko najlepsi. Nie myśl sobie, że wszystko co zarobisz idzie wyłącznie dla ciebie. Kasa w większości idzie do firmy tradingowej, ale i tak jest to bardzo opłacalny układ, bo zupełnie nie ryzykuje się swoich pieniędzy. I gdzie tutaj szukać dziury? Trading jak wszystko - nie jest dla każdego.
Gość
[25.10.12, 14:10]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Dzięki za wasze wpisy - napisałem do nich i na pewno spróbuję jak to działa. Przynajmniej z informacji wygląda to zachęcająco. Jarałem się zawsze forexem, ale nigdy nie zrobiłem cokolwiek w kierunku rozwoju. Faktycznie czas to zmienić.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.