Pokaż ze źródeł:
Poniedziałek [01.09.2014, 21:34] Kalendarium, wtorek 2 września
Poniedziałek [01.09.2014, 21:20] Termo-Rex przejdzie na rynek główny giełdy z NewConnect we wtorek

Termo-Rex zadebiutuje na rynku głównym GPW we wtorek, 2 września, podała Giełda. Będzie to 463. spółka notowana na głównym rynku, 18. debiut na tym rynku w 2014 roku i 7. spółka, która przejdzie w tym roku z NewConnect na główny parkiet warszawskiej giełdy. »

Poniedziałek [01.09.2014, 20:58] China-CEE i Enlight zainwestują 1,3 mld zł w elektrownie wiatrowe w Polsce

Potwierdziły się doniesienia "Pulsu Biznesu" sprzed kilku dni. Spółki China-CEE Fund, której inwestycjami zarządza CEE Equity Partners, i Enlight Renewable Energy zainwestują do 1,3 mld zł w ramach spółki joint venture w budowę elektrowni wiatrowych o łącznej mocy ok. 250 MW. »

Wtorek [02.09.2014, 13:00] Frankfurt i Wall Street w drodze na kolejne szczyty

W sierpniu najlepsze typy naszych ekspertów pozwoliły zarobić trzy razy więcej niż warszawska giełda. Jeśli te wrześniowe też się sprawdzą, czeka nas dobry czas do inwestowania. »

Poniedziałek [01.09.2014, 21:55] Newag i Muzeum Śląskie laureatami nagród Forum Inwestycyjnego

Firma Newag z Nowego Sącza - producent taboru szynowego oraz Muzeum Śląskie w Katowicach zostały laureatami nagród VII Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. Wręczone w poniedziałek nagrody przyznano w dwóch kategoriach: Inwestor Roku oraz Inwestycja Roku. »

Poniedziałek [01.09.2014, 19:41] Branża chemiczna zabiega o wzmocnienie swojej pozycji

Polskie spółki z branży chemicznej pracują nad szeregiem inwestycji, które mają umocnić ich pozycję i przynieść dodatkowe dochody na zmieniającym się światowym rynku – mówili przedstawiciele największych firm sektora podczas VII Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [02.09.2014, 00:27] Tusk u Lisa: Bycie premierem to zaszczyt, ale musimy zakotwiczyć Polskę w UE

Bycie premierem to zaszczyt, którego nic nie przewyższy, ale musimy zakotwiczyć Polskę w UE - mówił Donald Tusk u Tomasza Lisa w TVP2 »

Poniedziałek [01.09.2014, 23:30] Merkel: wschodnie kraje NATO mogą liczyć na wsparcie

Kanclerz Niemiec Angela Merkel powtórzyła, że wschodnie kraje NATO mogą liczyć na solidarność Paktu w przypadku zagrożenia ze strony Moskwy. »

Poniedziałek [01.09.2014, 23:00] Papież o watykańskim meczu: Religia i sport mogą współdziałać

Religia i sport mogą współdziałać przy budowie nowej epoki, gdy żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi - powiedział papież do organizatorów i uczestników meczu na cele dobroczynne, który rozpoczął się w Rzymie dziś wieczorem. Chociaż Franciszek jest inspiratorem tego spotkania, nie będzie go na trybunie, nie będzie go też oglądał w telewizji. »

Poniedziałek [01.09.2014, 16:03] Zaadresują i zakleją, tylko za nas treści nie stworzą
Sobota [30.08.2014, 07:17] Gitarzysta wszechstronny

Trio gitarzysty Marka Napiórkowskiego wystąpi w niedzielę w cyklu Wilanów Jazz All Stars- pisze Marek Dusza. »

Czwartek [28.08.2014, 01:00] Kalendarz inwestora

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
losh Wątek założony przez: losh 12.01.10, 16:09 zgłoś

Gdzie teraz najlepiej szukać pracy za granicą?

Wiecie?

Najlepsza wypowiedź:

Gość
22.07.10, 11:02
92%  8%
(12 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
jak ktos wie gdzie mozna sie przyjac itd to prosze o kontakt Nazywamy się Łukasz , Paweł i Łukasz pracowaliśmy w krajach UE .Możemy wykonywać rożne prace np.: praca na produkcji , pakowanie , zbiory, pomocnicy budowlani itp jesteśmy gotowi podjąć się każdej pracy . ( Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy )
BARDZO PROSZĘ O KONTAKT

MÓJ tel kom .+48 880-450-84 moje GG 23259047
MÓJ MAIL lukasz.k-0404@o2.pl

Możemy wyjechać od zaraz jeśli potrzeba to możemy jechać swoim autem
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[12.01.10, 17:20]
50%  50%
(6 - 6)
Gość
Pracy szuka sie najpierw w dużych miastach Polski a dopiero potem w ostateczności za granicą.Przecież jeśli przykładowo mieszkasz w Lublinie to bliżej ci do Warszawy niż do DLondynu.Po co jechac za granice i nabijac komuś kabze jak można znalezc prace w kraju i budowac dobrobyt u nas?
...
http://tnij.org/zabawa2010
Gość
[12.01.10, 18:12]
60%  40%
(6 - 4)
Gość
I nabijac kabze nowobogackim ?
Gość
[22.07.10, 11:02]
92%  8%
(12 - 1)
Gość
jak ktos wie gdzie mozna sie przyjac itd to prosze o kontakt Nazywamy się Łukasz , Paweł i Łukasz pracowaliśmy w krajach UE .Możemy wykonywać rożne prace np.: praca na produkcji , pakowanie , zbiory, pomocnicy budowlani itp jesteśmy gotowi podjąć się każdej pracy . ( Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy )
BARDZO PROSZĘ O KONTAKT

MÓJ tel kom .+48 880-450-84 moje GG 23259047
MÓJ MAIL lukasz.k-0404@o2.pl

Możemy wyjechać od zaraz jeśli potrzeba to możemy jechać swoim autem
Szefu
[08.06.11, 19:11]
67%  33%
(6 - 3)
Szefu
Spróbuj przez serwis poloniusz.pl . Z tego co słyszałem jest tam trochę dobrych ogłoszeń i znam osobiście 2 osoby, które znalazły pracę przez Poloniusza...
Gość
[17.01.12, 20:43]
86%  14%
(6 - 1)
Gość
This makes evertyhnig so completely painless.
Gość
[11.04.12, 10:23]
50%  50%
(1 - 1)
Gość
Gość
[12.04.12, 12:08]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
ja moge ci polecic agencje Eurokontakt z Wroclawia, jezdze z nimi do Hiszpanii na zbiory owocowi juz od dwoch lat i zawsze jest w porzadku, polecam.
Gość
[12.09.12, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja bylem ze znajomym w niemczech jako elektryk i zarabialismy ok 10 euro na reke za godzine i do tego noclegi gratis. jechalismy z taka agencjom silverhand i wszystko bylo wporzo, zero problemow. W polsce to bym nigdzie tyle nie dostal, jezyka sie nauczylem i teraz problemu z praca nie ma. Wiem za to ze w polsce to nie ma co szukac pracy jak za granica mozna tyle zarobic.
Gość
[12.09.12, 23:27]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Ja bylem ze znajomym w niemczech jako elektryk i zarabialismy ok 10 euro na reke za godzine i do tego noclegi gratis. jechalismy z taka agencjom silverhand i wszystko bylo wporzo, zero problemow. W polsce to bym nigdzie tyle nie dostal, jezyka sie nauczylem i teraz problemu z praca nie ma. Wiem za to ze w polsce to nie ma co szukac pracy jak za granica mozna tyle zarobic.
rotama
[10.10.12, 10:22]
0%  0%
(0 - 0)
Witam.
Mam 54 lata i choć jestem na emeryturze to szukam dorywczej /raczej fizycznej/ pracy za granicą.
Jeśli ktoś potrzebuje wspólnika do wspólnego wyjazdu to czekam na propozycje.
Mój kontakt:
tel.608 139 684
e-mail:rotomaniak@wp.pl
Pozdrawiam Edek.
rotama
[10.10.12, 10:29]
0%  0%
(0 - 0)
Witam.
Mam 54 lata i choć jestem na emeryturze to poszukuję dorywczej/raczej fizycznej /pracy za granicą.
Jeśli ktoś potrzebuje wspólnika do wspólnego wyjazdu to czekam na propozycje.
Mój kontakt:
tel.608 139 684
e-mail:rotomaniak@wp.pl
Pozdrawiam.
Adams;)
[16.10.12, 11:47]
0%  0%
(0 - 0)
Adams;)
Szukam pracy za granica zeby sobie zarobic jestem pracowity i uczciwy. mam30l.
Gość
[16.10.12, 14:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Firmy zagraniczne szukają klientów w Polsce. Przykład? Maximus Trading, w którym pracuję jako trader. Na chwilę obecną wciąż szukają traderów - ja zaczynałem u nich bez doświadczenia. Organizują darmowe szkolenia i każdy może spróbować. Interesuje was to? Piszcie albo dzwońcie do firmy.
Gość
[17.10.12, 14:20]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
O co chodzi z tym tradingiem? Na tej stronie piszą, że dają do dyspozycji na okresie testowym 100 tysięcy dolarów. Na jakich zasadach? Bo ja w takie bajki nie wierze, że ktoś da taką kasę bez odpowiedzialności z mojej strony...
lolek69
[17.10.12, 22:33]
0%  0%
(0 - 0)
lolek69
Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Gość
[18.10.12, 16:06]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Dają - ale musisz się do tego nadawać. Po to Maximus Trading daje taką kasę, żebyście dla nich zarabiali. Nie myśl sobie, że ty dostajesz całą kasę jaką zarabiasz. Przeciwnie - tylko część idzie do ciebie. Samo to, że nie wnosisz żadnego kapitału doskonale już o czymś świadczy.
Gość
[19.10.12, 15:11]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Próbujcie na giełdzie. Jest taka firma - Maximus trading. Dają darmowe szkolenia tradingowe, a dalej można już pracować jako trader. Największym plusem jest to, że nie angażujesz swoich pieniędzy, a zarabiasz duże pieniądze.
Gość
[22.10.12, 14:31]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Nie ogarniam - to czyją kasę wykorzystujesz? Ich? Nie wierzę, że szkolenia są darmowe - jaki to miałoby sens? Każdy by przychodził, a oni tylko tracili kasę...
Gość
[23.10.12, 14:12]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Tak ich kasę - traderem zostają tylko najlepsi. Nie myśl sobie, że wszystko co zarobisz idzie wyłącznie dla ciebie. Kasa w większości idzie do firmy tradingowej, ale i tak jest to bardzo opłacalny układ, bo zupełnie nie ryzykuje się swoich pieniędzy. I gdzie tutaj szukać dziury? Trading jak wszystko - nie jest dla każdego.
Gość
[25.10.12, 14:10]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Dzięki za wasze wpisy - napisałem do nich i na pewno spróbuję jak to działa. Przynajmniej z informacji wygląda to zachęcająco. Jarałem się zawsze forexem, ale nigdy nie zrobiłem cokolwiek w kierunku rozwoju. Faktycznie czas to zmienić.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.