Pokaż ze źródeł:
Sobota [01.10.2016, 13:47] Grupa Nowy Styl utworzy centrum badawczo-rozwojowe

Dofinansowanie na ten cel firma pozyskała z ministerstwa rozwoju. Wartość całego projektu to ponad 13 mln zł. »

Sobota [01.10.2016, 13:14] Kopalnia Jas-Mos przekazana do spółki restrukturyzacyjnej

To już ósma kopalnia, która od stycznia 2015 r. znalazła się w SRK. »

Sobota [01.10.2016, 12:42] Białystok będzie miał nowy dworzec i galerię

Obok nowego dworca autobusowego stanie też galeria handlowa. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Sobota [01.10.2016, 09:47] Chiny: USA zapłacą "wysoką cenę" za umieszczenie systemu THAAD w Korei

USA i Korea Płd. "zapłacą cenę" za podjęcie decyzji o rozmieszczeniu nowoczesnego amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej THAAD (Terminal High-Altitude Area Defense) na terytorium Korei Płd. - podkreślił w sobotę chiński "Dziennik Ludowy". »

Sobota [01.10.2016, 09:37] Kolejny cios w Volkswagena. Zapłaci swoim dilerom z USA 1,2 mld dol.

Volkswagen wypłaci swym dilerom w USA ponad 1,2 mld dolarów za straty spowodowane tzw. aferą spalinową. Jak poinformował w piątek niemiecki koncern, ugoda z dilerami została przekazana sądowi w San Francisco do zatwierdzenia. »

Sobota [01.10.2016, 09:24] Polska bez szans na nobla z ekonomii. Nasi uczeni to środowiskowy "plankton"

Z naukowego punktu widzenia polscy ekonomiści to nawet nie płotki, ale niezauważalny dla świata plankton. Jedyni, którzy się liczą, to ci, którzy wyemigrowali. Pierwszy „Polak z Polski” pojawia się w globalnym rankingu cytowań dopiero na 2180. miejscu »

Sobota [01.10.2016, 15:46] Projket PiS ustawy o TK: To próba zakneblowania ust byłym sędziom

- Nie tylko sędzia, ale także sędzia w stanie spoczynku, nie będzie mógł się wypowiadać w sprawach związanych z funkcjonowaniem wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Z tego co tam widziałem, jest tam taki zapis. Gdyby to była prawda, to byłaby to pewna próba zakneblowania ust byłym sędziom - w ten sposób europoseł SLD Janusz Zemke odniósł się do nowego projektu ustaw o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego. - Jest zapis, że sędzia w stanie spoczynku, nie może być członkiem partii politycznych i angażować się w działalność polityczną. Jeżeli ktoś chce, to może zrzec się tych przywilejów - ripostował wicemarszałek Senatu Adam Bielan. »

Sobota [01.10.2016, 15:43] Giertych: PiS szykuje się do uderzenia na sądy

- PiS szykuje się do uderzenia na sądy. Nie jest w stanie przejść do kolejnego etapu obsadzania "Misiewiczami" instytucji państwowych, a ma wielką chrapkę na stanowiska sędziowskie - powiedział były wicepremier Roman Giertych. Jego zdaniem, działania partii rządzącej mogą wywołać "paraliż wymiaru sprawiedliwości". »

Sobota [01.10.2016, 15:31] Szałamacha: Moje ambicje polityczne są poniżej przeciętnej. Czułem, że uważają mnie za trudnego i wymagającego partnera

- To realizacja tego, co założyliśmy. Moje ambicje polityczne są poniżej średniej, poniżej przeciętnej. Ja postrzegam siebie jako, powiedziałbym, sługę państwa. Dajmy mu szansę, zobaczmy co będzie za pół, za rok - w ten sposób Paweł Szałamacha skomentował objęcie swojego byłego resortu - Ministerstwa Finansów - przez ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego. Zdaniem Szałamachy, przygotowany przez niego budżet na 2017 rok daje "dobry punkt startu" do dalszych działań, w tym realizacji tzw. planu Morawieckiego. - Nie czułem tego, żeby taktowali mnie jako hamulcowego, ale czułem, ze uważają mnie za trudnego i wymagającego partnera - stwierdził Szałamacha. »

Poniedziałek [16.05.2016, 22:00] Trójmiasto z zieloną falą

Nie przeszkadzać samochodom, dopieszczać pasażerów innych środków komunikacji – to priorytety samorządu. »

Niedziela [15.05.2016, 19:16] „Turandot": Lekko odświeżona bajka o miłości

„Turandot" w Łodzi to rzadki przypadek wielkiego widowiska, któremu sukces zapewnił dyrygent. »

Niedziela [15.05.2016, 06:00] KRS do szybkiego wygaszenia

Kiedy bałagan prawny dotknie wymiaru sprawiedliwości, to ten, będąc już dziś w zapaści, może się nie podnieść. A zapłacą za to obywatele. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Ania Wątek założony przez: Ania 12.05.10, 15:03 zgłoś

Ile dostaje sprzedawca w sieciowym sklepie odzieżowym? Gdzie płacą najlepiej?

Chodzi mi o popularne, międzynarodowe marki, butiki np. z centów handlowych. Chciałabym trochę dorobić (studiuję), ale nie wiem, czy warto tam uderzać. Wiecie, w których płacą najlepiej, a gdzie najgorzej? Dzięki!!!

Najlepsza wypowiedź:

Co za gość
13.05.10, 00:12
80%  20%
(4 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Bardzo bardzo roznie, od 850 do 2000 zl na reke. Wszystko zalezy od marki, lokalizacji i tym samym obrotow sklepu.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Aktualnie brak odpowiedzi.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.