Pokaż ze źródeł:
Piątek [19.09.2014, 09:18] Bieńkowska za elektronicznym systemem opłat za drogi

Rekomenduje system opłat elektronicznych z obowiązkowym urządzeniem w aucie - mówi Elżbieta Bieńkowska. »

Piątek [19.09.2014, 09:14] Uspokojenie po szkockim referendum

Z samego rana poznaliśmy wynik referendum niepodległościowego w Szkocji, w którym zwyciężyli zwolennicy pozostania w Zjednoczonym Królestwie. Według wyników z 31 na 32 obwodów, około 1.914 mln Szkotów głosowała na „nie” – 55%, a około 1.6 mln było za niepodległością – 45%. 200 tys. głosów z ostatniego obwodu nie wpłynie już na wynik referendum. »

Piątek [19.09.2014, 09:06] Szkoci odrzucają niepodległość, ulga dla funta

Szkoci powiedzieli „Nie” dla odłączenia Szkocji od Wielkiej Brytanii, co ucieszyło kupujących funta. GBP/USD wraca do poziomów z początku września, ale dolar nadal pozostaje silny wobec euro i jena. EUR/PLN zmierza do zakończenia tygodnia pod 4,20. »

Piątek [19.09.2014, 09:18] Kontynuacja przeceny pszenicy

W centrum uwagi: • Nerwowo na wykresie miedzi • Pszenica tanieje po danych dot. eksportu »

Piątek [19.09.2014, 09:11] Szkocja bez niepodległości

Z samego rana poznaliśmy wynik referendum niepodległościowego w Szkocji, w którym zwyciężyli zwolennicy pozostania w Zjednoczonym Królestwie. »

Piątek [19.09.2014, 08:04] Referendum w Szkocji wygrali przeciwnicy niepodległości

Wyborcy w Szkocji odrzucili niepodległość w historycznym czwartkowym referendum, przy rekordowo wysokiej frekwencji - podaje w piątek agencja Associated Press. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [19.09.2014, 11:20] Będą kary za odmowę mediacji

Koszty procesu poniesie strona, która bez powodu odmówiła poddania się mediacji – zakłada projekt założeń ustawy o wspieraniu polubownych metod rozwiązywania sporów, przedstawiony przez Ministerstwo Gospodarki. »

Piątek [19.09.2014, 11:11] Adopcja krok po kroku. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić

Myślimy z mężem o adopcji dziecka. Czy musimy zdecydować o tym oboje, czy mogę je przysposobić samodzielnie? A gdybym była osobą samotną, również miałabym szansę na dziecko? – pyta pani Karolina. – Jaką procedurę trzeba przejść? »

Piątek [19.09.2014, 11:11] Ścieżka rowerowa jest dla rowerzystów, piesi mają chodnik

Pan Michał jechał na rowerze ścieżką rowerową. – W pewnej odległości zobaczyłem kobietę z dziecięcym wózkiem stojącą pośrodku ścieżki. Zdejmowała kurtkę, jednocześnie rozmawiając przez telefon. Zwolniłem, już chciałem zwrócić jej uwagę, gdy nagle zza wózka wybiegło na ścieżkę dziecko. Ledwie wyhamowałem. Nie mogę zrozumieć, dlaczego ta kobieta zaparkowała wózek na ścieżce dla rowerów, ale gorsze jest to, że pozwoliła małemu dziecku biegać w tym miejscu. To mi się nie mieści w głowie. Przecież gdybym nie zahamował, mógłbym je zabić! – denerwuje się młody człowiek. »

Czwartek [18.09.2014, 01:00] Kalendarz inwestora
Poniedziałek [15.09.2014, 10:07] Finansowanie Startupów

Wielu młodych ludzi kończy swoje działania związane z zakładaniem spółki na pomyśle. Dlaczego? Ponieważ nie mają kapitału. Jednak coraz popularniejszym źródłem finansowym stają się fundusze venture capital. Czy warto z nich skorzystać? »

Środa [10.09.2014, 13:06] Pod koniec roku ceny mieszkań wzrosną

Pod koniec roku ceny nowych lokali mogą wzrosnąć o ok. 5 proc. Budowlanka narzeka na coraz trudniejszy dostęp do kredytu na inwestycje mieszkaniowe; korzysta z innych źródeł finansowania, w tym m.in. z obligacji. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Ania Wątek założony przez: Ania 12.05.10, 15:03 zgłoś

Ile dostaje sprzedawca w sieciowym sklepie odzieżowym? Gdzie płacą najlepiej?

Chodzi mi o popularne, międzynarodowe marki, butiki np. z centów handlowych. Chciałabym trochę dorobić (studiuję), ale nie wiem, czy warto tam uderzać. Wiecie, w których płacą najlepiej, a gdzie najgorzej? Dzięki!!!

Najlepsza wypowiedź:

Co za gość
13.05.10, 00:12
80%  20%
(4 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Bardzo bardzo roznie, od 850 do 2000 zl na reke. Wszystko zalezy od marki, lokalizacji i tym samym obrotow sklepu.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Aktualnie brak odpowiedzi.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.