Pokaż ze źródeł:
Poniedziałek [20.10.2014, 22:09] IBM długo ciążył indeksowi DJ IA

Pierwsza sesja nowego tygodnia na amerykańskich giełdach przyniosła wzrosty indeksów. »

Poniedziałek [20.10.2014, 21:54] Kalendarium, wtorek 21 października
Poniedziałek [20.10.2014, 21:27] USA wypłacały emerytury wydalonym nazistom

Co najmniej 38 spośród 66 ludzi wydalonych od roku 1979 z USA w związku z zarzutami udziału w niemieckich zbrodniach wojennych otrzymywało nadal amerykańskie państwowe emerytury - poinformowała w poniedziałek agencja AP. »

Poniedziałek [20.10.2014, 17:34] Podaż znów króluje na giełdach

Główne indeksy warszawskiej giełdy pod kreską. Najwięcej stracił WIG20 Początek nowego tygodnia na europejskich rynkach inwestorzy rozpoczynali z dużymi nadziejami. »

Poniedziałek [20.10.2014, 15:45] Lekka zadyszka Novity

Giełdowy producent włóknin zanotował we wrześniu nieco słabsze wyniki niż rok temu. To drugi miesiąc z rzędu, kiedy rezultaty Novity nie imponują tak, jak na początku roku. »

Poniedziałek [20.10.2014, 15:35] Immobile przeniesie zakład

Tam gdzie teraz firma ma fabrykę, w przyszłości zrealizowana ma zostać inwestycja deweloperska. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Poniedziałek [20.10.2014, 23:45] Sikorski: Rozmowa z Politico nie była autoryzowana. To nadinterpretacja

- Rozmowa z Politico nie była autoryzowana i niektóre moje słowa zostały nadinterpretowane - oświadczył Radosław Sikorski. Były szef MSZ skomentował na Twitterze swój wywiad dla amerykańskiego magazynu. »

Poniedziałek [20.10.2014, 22:40] Londyn. Cameron sprzecza się z Barroso

Brytyjski premier David Cameron i ustępujący szef Komisji Europejskiej, Jose Manuel Barroso posprzeczali się dzisiaj w kwestii Unii Europejskiej. Barroso podkreślał siłę, jaką państwa członkowskie zyskują dzięki Unii. Cameron - konieczność jej reformy, jeśli Wielka Brytania ma w niej pozostać. »

Poniedziałek [20.10.2014, 22:00] Tylko 6 miesięcy praktyki dla kandydatów na doradcę podatkowego

Osoby ubiegające się o tytuł doradcy podatkowego będą praktykować tylko przez sześć miesięcy, po osiem godzin tygodniowo. »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 05.11.11, 16:41 zgłoś

Ile zarabia mechanik samochodowy za granicą ?

Witam ile zarabia mechanik samochodowy po zawodówce za granicą ? Angielski znam na poziomie komunikatywnym-średnio zawansowanym

Najlepsza wypowiedź:

Gość
06.11.11, 08:49
75%  25%
(6 - 2)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
w niemczech jest wszystko tansze i lepsze niż polsce
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[10.11.11, 06:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
no cusz mechanik pomoże jak paliwo dojdzie do 9 zł w przyszłym roku i co nato bo tak będzie
mechanik
[10.11.11, 07:20]
0%  0%
(0 - 0)
mechanik
pracuję w UK od 4 lat, angielki bardzo dobrze (mam mgr). Na etacie dostawałem najpierw 1500Ł, potem 2200Ł z nadgodzinami. To dużo... ale teraz mam własny, malutki warsztat w wynajętym garażu, w małym miasteczku nad kanałem, cała wiocha naprawia u mnie auta :-) . Po podatkach (self employment) wyjdę na ok 5tyś funtów na miesiąc. Jak widać warto się uczyć wszystkiego :-) Dodam, że jestem magistrem prawa i administracji.
Gość
[10.11.11, 08:06]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] [cytat][autor]Gość[/autor][cytat] [autor] Gość [/autor] w niemczech jest wszystko tansze i lepsze niż polsce [/cytat] dziwki droższe i brzydkie[/cytat] droższe na pewno, ale polek mnóstwo więc raczej na jedno wychodzi [/cytat]
mechanik
[10.11.11, 08:21]
0%  0%
(0 - 0)
mechanik
Tak w niemcach jest wszysko lepsze tak tam jest wszysko mozliwe mydlich tam nawet nowe na nowe wymieniają .tam nawet inny deszcz leci a gupota gupote goni .A jacy niemcy???? .zbieranina ludzi różnych nacji co sie niemcami zwią ! przykład? jak Turek może być niemcem!!!! jak murzyn (bambus)może być niemcem??? przykłady można mnożyć i to nazywa sie ogólnie Niemcy ale co by te niemcy mieli bez tych ludzi siły roboczej nic tacy to niemcy
mechanik
[10.11.11, 08:43]
100%  0%
(1 - 0)
mechanik
Jedz porób sobie za mechanika! ja mam przepracowane w tym zawodzie 25lat i pisanie takich głupot że partacze polscy są mechanicy takie coś pisze osoba co nie ma zielonego pojecia o tym !!! Niemieccy mechanicy a z takimi robiłem to pozal sie boże najlepiej nowe na nowe wymienic po co sobie głowe zawracać jaką kolwiek naprawą! tak w skrócie pisze .A żyje sie lepiej i zarobki lepsze dlatego że taki mechanik musi zarobić! na utrzymanie rodzine i zarobki dostosowane są do takiego życia i cen! jakie tam są .bo inaczej nikt by tam nie pracował .jak by odpowiednio nie zarobił .co u nas jest nieosiągalne!!!! a wbrew waszym poglądom życie tam drogie jest! ale i odpowiednio sie zarabia .TAK że każdemu życze jedzcie popracujcie za tego mechanika ale żyjcie tam za te zarobki płaćcie wszyskie rachunki wesoło bedzie i bedziecie wychwalać po niebiosa ten raich >To nie sztuka tam zarabiać a tu żyć i chwalić ile to sie tam zarabia! sztuka tam żyć za te zarobki i sie chwalić jak to wam dobrze w tym kraju mlekiem i miodem płynącym! a jak jedzcie szerokiej drogi wam życze .a potem możecie pisać tu komentarze .chętnie przeczytam! czemu nie jak ten raich wychwalacie!
mechanik
[10.11.11, 09:09]
100%  0%
(3 - 0)
mechanik
Normalny człowiek który przepracował w tym zawodzie tyle lat ,nie zajmuje sie takimi pierdołami jak wy tu wypisujecie na temat pracy mechanika.Do tego trza sie urodzić i lubieć to co sie robi ,być mechanikiem z przekonania ,zamiłowania,do tego a nie tylko liczyć na zarobki!!!! a w gowie mieć nasr..... i kupa papierków dyplomów ,magistrów tym sobie możesz podetrzeć w tym zawodzie.W tym zawodzie jest tak .. KIM TY JESTES? CO TY UMIESZ?CO TY REPREZENTUJESZ? i to w każdym kraju! Spadam z tego portalu bo same głupoty tu piszą oszołomy co im emiraty arabskie sie w europie sie śnią .MIŁYCH SNÓW i kokosowych zarobków życze!
Gość
[10.11.11, 16:27]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
hahahhah do halmuta parobki
Gość
[10.11.11, 20:21]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja pracuje od 3,5 roku w niemczech jako mechanik,lakiernik itd .... i jest roznie najwiecej 1150E,najmniej mialem 700E takze nie ma kokosw
ale do tego dochodzi jeszcze rodzinne 168E na dziecko
Gość
[10.11.11, 21:36]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jak dziwki drogie ,to wal se gruchę -jak cie nie stać !!!!!!!!!!!!!!
Gość
[10.11.11, 23:28]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
w stanach placa $45 za godzine pracy w zwyklym salonie
Gość
[10.11.11, 23:30]
50%  50%
(1 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Typowo polska dyskkusja obrazanie innych, hamstwo i wypowiedzi typu "ja wiem najlepiej" dlatego nie mieszkam juz w tym glupim kraju mimo ze uwazem polske za najpiekniejsze miejsce na ziemi. [/cytat]

swieta prawda, z tego samego powodu sie wyprowadzilam :)
Gość
[11.11.11, 07:54]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
co wy za jakies brednie piszecie ja robie w niemczech 10 lat na czysto zostaje 500e a zarabiam 1500e
Gość
[11.11.11, 11:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
1700 e i mieszkam za darmo u szefa w osobnym domku za który potrąca mi 400 e, więć na rękę bez potrącenia bym miał 2100
Gość
[11.11.11, 14:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Robię w niemczech , po 10 godzin dziennie , mieszkanie a właściwie kąt do spania lichy, wspomnę że na czarno płace za żarcie , prądem grzeje ale muszę oszczędzać , gaz z polski w butli przywoże i żarcie na miesiąc , jak najmniej tu wydaje a przywoże kase do domu .najwięcej moze miałem 1400 miesięcznie
ale to różnie bo płaci mi tygodniówki . Nikogo bym tu nieprzywióż pokazać co i jak robie bo wstyd . A mechanik fachowiec tu jest mie potrzebny tu się wymiania zepsute na dobre trzeba tylko wiedzieć co i jakm wyciagnąć i przełożyć z jednego do drugiego . Niemcy .... tylko kartka z instrukcja krok po kroku albo w komputerze siedzą i szukają pół dnia jak to się robi prymitywi
ale mam taką
Gość
[11.11.11, 20:10]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
holtrecruitment.,wejdzcie na te str,zobaczycie stawki w angli
Gość
[12.11.11, 19:05]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
języka się uczcie!!!
Gość
[12.11.11, 20:59]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] [cytat] [autor] Gość [/autor] tak wszyscy jedzcie za granice i zarubcie kase ale zacznijcie tam tez zyc,placic rachunki tam to wtedy zobaczycie palanty ile wam zostanie [/cytat] nadal wychodze 4000 zl na + po oplaceniu domu jedzenia, i innych rzeczy. DOdam za zarabiam jakos 6,5k na polskie wiec i tak jest dobrze [/cytat]

Mysle ze zostanie PO ODLICZENIU kosztow kilka razy wiecej niz w Polsce...
Ja zarabiam £2700 miesiecznie a mieszkanie kosztuje mnie £450 miesiecznie...
GGim
[12.11.11, 22:46]
0%  0%
(0 - 0)
GGim
[cytat] [autor] Gość [/autor] [cytat] [autor] Gość [/autor] w niemczech jest wszystko tansze i lepsze niż polsce [/cytat] to weź se niemkę za żonę [/cytat]
Mam za zone niemke i bardzo jestem z tego zadowolony piekna kobieta i do tego zadbany dom wszystko czysciutkie nie jak u polek toalety brudne fuj
Gim
[12.11.11, 22:50]
100%  0%
(1 - 0)
Gim
Niemiec nie glupi jak polak z glowka pracuje, a ty mieszkaj jak dziad w niemczech
zeby na starosc sie w polsce popisac albo umrzec
Gość
[12.11.11, 23:25]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Szwecja 400 - 500 koron na godzine

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.