Pokaż ze źródeł:
Niedziela [21.12.2014, 15:40] Coene: ECB powinien jak najszybciej zacząć skup obligacji rządowych

Europejski Bank Centralny powinien rozpocząć jak najszybciej skupowanie obligacji rządowych, aby poprawić słabe zaufanie inwestorów oraz zająć się zbyt niską inflacji w strefie euro, twierdzi Luc Coene, członek władz tej instytucji, na którego powołuje się agencja Reuters. »

Niedziela [21.12.2014, 14:58] ZEA: Producenci spoza OPEC powinni zmniejszyć wydobycie ropy

Producenci ropy spoza OPEC powinni obniżyć poziom wydobycia, gdyż nadwyżki dostaw ropy szkodzą rynkowi, sugeruje Suhail Al Mazrouei, minister energetyki Zjednoczonych Emiratów Arabskich, donosi Bloomberg. »

Niedziela [21.12.2014, 14:33] Steinmeier krytykowany za dystansowanie się od sankcji

Szef Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w PE Manfred Weber skrytykował niemieckiego ministra spraw zagranicznych Franka-Waltera Steinmeiera za rzekome odchodzenie od polityki sankcji wobec Rosji. Dalszych restrykcji nie chce też niemiecki biznes. »

Niedziela [21.12.2014, 15:34] Barometr "Parkietu"

Co się wydarzy na giełdach w nadchodzącym tygodniu? Oto prognozy maklerów i analityków. »

Niedziela [21.12.2014, 13:54] Algorytmy wygrywają z nosem zarządzających

Fundusze hedgingowe, handlujące przy pomocy programów komputerowych, osiągają imponujące rezultaty inwestycyjne. »

Niedziela [21.12.2014, 10:44] Wyceny akcji w USA – jeszcze nie alarmująco wysokie

Poziom wskaźników P/E na Wall Street nie uzasadnia wizji rychłej długotrwałej bessy, 
a oczekiwane stopy zwrotu nadal przewyższają rekordowo niskie dochody z bezpiecznych aktywów, przynajmniej w dłuższym okresie – wynika z naszej analizy. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Niedziela [21.12.2014, 16:22] Będą kolejne aneksje. Putin jak narkoman

Premier Ukrainy ostro krytykuje prezydenta Rosji. W wywiadzie dla niemieckiego magazynu „Der Spiegel” Arsenij Jaceniuk powiedział, że Władimir Putin jest jak narkoman uzależniony od zdobywania nowych terenów. »

Niedziela [21.12.2014, 16:05] Otwarcie Centrum Weterana. Kopacz dziękuje zasłużonym

Podziękowanie za służbę i oddanie. W centrum Warszawy otwarto dziś Domu Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Ma on upamiętniać poległych uczestników zagranicznych misji wojskowych i pomagać tym żyjącym. »

Niedziela [21.12.2014, 16:00] Jak urzędy skarbowe walczą z oszustami podatkowymi?

W wymyślaniu oryginalnych sposobów na walkę z oszustami przodują Włosi. Do kontroli restauratorów używają brudnych obrusów, a w latach 90. kontrolowano nawet klientów i za brak paragonu groziła kara. »

Sobota [20.12.2014, 09:46] Usmanow przeniósł majątek do Rosji

Najbogatszy Rosjanin poinformował w specjalnym komunikacie, że wypełnił niedawne zalecenia prezydenta Putina. »

Wtorek [16.12.2014, 14:54] Na co powinny postawić nowe marki, by podbić skostniały świat finansów?

Zarówno wychowane na innowacyjnych technologiach pokolenie millenialsów, jak i ich rodzice, szukają dziś nowych metod oszczędzania czasu i pieniędzy. Niewiele ma im do zaoferowania tradycyjna bankowość stacjonarna z rozbudowaną infrastrukturą, którą musi przecież utrzymać sam klient. Wyzwaniem dla nowoczesnych marek wchodzących na nasz rynek staje się zatem mobile banking. »

Czwartek [11.12.2014, 07:23] Morderstwa polityczne i tortury. Brazylia publikuje raport

Powołana w 2012 roku w Brazylii Narodowa Komisja Prawdy, która miała zbadać przypadki łamania praw człowieka za rządów wojskowej junty opublikowała obszerny raport nt. zabójstw politycznych i tortur stosowanych wobec opozycji. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 05.11.11, 16:41 zgłoś

Ile zarabia mechanik samochodowy za granicą ?

Witam ile zarabia mechanik samochodowy po zawodówce za granicą ? Angielski znam na poziomie komunikatywnym-średnio zawansowanym

Najlepsza wypowiedź:

Gość
06.11.11, 08:49
75%  25%
(6 - 2)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
w niemczech jest wszystko tansze i lepsze niż polsce
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[10.11.11, 06:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
no cusz mechanik pomoże jak paliwo dojdzie do 9 zł w przyszłym roku i co nato bo tak będzie
mechanik
[10.11.11, 07:20]
0%  0%
(0 - 0)
mechanik
pracuję w UK od 4 lat, angielki bardzo dobrze (mam mgr). Na etacie dostawałem najpierw 1500Ł, potem 2200Ł z nadgodzinami. To dużo... ale teraz mam własny, malutki warsztat w wynajętym garażu, w małym miasteczku nad kanałem, cała wiocha naprawia u mnie auta :-) . Po podatkach (self employment) wyjdę na ok 5tyś funtów na miesiąc. Jak widać warto się uczyć wszystkiego :-) Dodam, że jestem magistrem prawa i administracji.
Gość
[10.11.11, 08:06]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] [cytat][autor]Gość[/autor][cytat] [autor] Gość [/autor] w niemczech jest wszystko tansze i lepsze niż polsce [/cytat] dziwki droższe i brzydkie[/cytat] droższe na pewno, ale polek mnóstwo więc raczej na jedno wychodzi [/cytat]
mechanik
[10.11.11, 08:21]
0%  0%
(0 - 0)
mechanik
Tak w niemcach jest wszysko lepsze tak tam jest wszysko mozliwe mydlich tam nawet nowe na nowe wymieniają .tam nawet inny deszcz leci a gupota gupote goni .A jacy niemcy???? .zbieranina ludzi różnych nacji co sie niemcami zwią ! przykład? jak Turek może być niemcem!!!! jak murzyn (bambus)może być niemcem??? przykłady można mnożyć i to nazywa sie ogólnie Niemcy ale co by te niemcy mieli bez tych ludzi siły roboczej nic tacy to niemcy
mechanik
[10.11.11, 08:43]
100%  0%
(1 - 0)
mechanik
Jedz porób sobie za mechanika! ja mam przepracowane w tym zawodzie 25lat i pisanie takich głupot że partacze polscy są mechanicy takie coś pisze osoba co nie ma zielonego pojecia o tym !!! Niemieccy mechanicy a z takimi robiłem to pozal sie boże najlepiej nowe na nowe wymienic po co sobie głowe zawracać jaką kolwiek naprawą! tak w skrócie pisze .A żyje sie lepiej i zarobki lepsze dlatego że taki mechanik musi zarobić! na utrzymanie rodzine i zarobki dostosowane są do takiego życia i cen! jakie tam są .bo inaczej nikt by tam nie pracował .jak by odpowiednio nie zarobił .co u nas jest nieosiągalne!!!! a wbrew waszym poglądom życie tam drogie jest! ale i odpowiednio sie zarabia .TAK że każdemu życze jedzcie popracujcie za tego mechanika ale żyjcie tam za te zarobki płaćcie wszyskie rachunki wesoło bedzie i bedziecie wychwalać po niebiosa ten raich >To nie sztuka tam zarabiać a tu żyć i chwalić ile to sie tam zarabia! sztuka tam żyć za te zarobki i sie chwalić jak to wam dobrze w tym kraju mlekiem i miodem płynącym! a jak jedzcie szerokiej drogi wam życze .a potem możecie pisać tu komentarze .chętnie przeczytam! czemu nie jak ten raich wychwalacie!
mechanik
[10.11.11, 09:09]
100%  0%
(3 - 0)
mechanik
Normalny człowiek który przepracował w tym zawodzie tyle lat ,nie zajmuje sie takimi pierdołami jak wy tu wypisujecie na temat pracy mechanika.Do tego trza sie urodzić i lubieć to co sie robi ,być mechanikiem z przekonania ,zamiłowania,do tego a nie tylko liczyć na zarobki!!!! a w gowie mieć nasr..... i kupa papierków dyplomów ,magistrów tym sobie możesz podetrzeć w tym zawodzie.W tym zawodzie jest tak .. KIM TY JESTES? CO TY UMIESZ?CO TY REPREZENTUJESZ? i to w każdym kraju! Spadam z tego portalu bo same głupoty tu piszą oszołomy co im emiraty arabskie sie w europie sie śnią .MIŁYCH SNÓW i kokosowych zarobków życze!
Gość
[10.11.11, 16:27]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
hahahhah do halmuta parobki
Gość
[10.11.11, 20:21]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja pracuje od 3,5 roku w niemczech jako mechanik,lakiernik itd .... i jest roznie najwiecej 1150E,najmniej mialem 700E takze nie ma kokosw
ale do tego dochodzi jeszcze rodzinne 168E na dziecko
Gość
[10.11.11, 21:36]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jak dziwki drogie ,to wal se gruchę -jak cie nie stać !!!!!!!!!!!!!!
Gość
[10.11.11, 23:28]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
w stanach placa $45 za godzine pracy w zwyklym salonie
Gość
[10.11.11, 23:30]
50%  50%
(1 - 1)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Typowo polska dyskkusja obrazanie innych, hamstwo i wypowiedzi typu "ja wiem najlepiej" dlatego nie mieszkam juz w tym glupim kraju mimo ze uwazem polske za najpiekniejsze miejsce na ziemi. [/cytat]

swieta prawda, z tego samego powodu sie wyprowadzilam :)
Gość
[11.11.11, 07:54]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
co wy za jakies brednie piszecie ja robie w niemczech 10 lat na czysto zostaje 500e a zarabiam 1500e
Gość
[11.11.11, 11:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
1700 e i mieszkam za darmo u szefa w osobnym domku za który potrąca mi 400 e, więć na rękę bez potrącenia bym miał 2100
Gość
[11.11.11, 14:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Robię w niemczech , po 10 godzin dziennie , mieszkanie a właściwie kąt do spania lichy, wspomnę że na czarno płace za żarcie , prądem grzeje ale muszę oszczędzać , gaz z polski w butli przywoże i żarcie na miesiąc , jak najmniej tu wydaje a przywoże kase do domu .najwięcej moze miałem 1400 miesięcznie
ale to różnie bo płaci mi tygodniówki . Nikogo bym tu nieprzywióż pokazać co i jak robie bo wstyd . A mechanik fachowiec tu jest mie potrzebny tu się wymiania zepsute na dobre trzeba tylko wiedzieć co i jakm wyciagnąć i przełożyć z jednego do drugiego . Niemcy .... tylko kartka z instrukcja krok po kroku albo w komputerze siedzą i szukają pół dnia jak to się robi prymitywi
ale mam taką
Gość
[11.11.11, 20:10]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
holtrecruitment.,wejdzcie na te str,zobaczycie stawki w angli
Gość
[12.11.11, 19:05]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
języka się uczcie!!!
Gość
[12.11.11, 20:59]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] [cytat] [autor] Gość [/autor] tak wszyscy jedzcie za granice i zarubcie kase ale zacznijcie tam tez zyc,placic rachunki tam to wtedy zobaczycie palanty ile wam zostanie [/cytat] nadal wychodze 4000 zl na + po oplaceniu domu jedzenia, i innych rzeczy. DOdam za zarabiam jakos 6,5k na polskie wiec i tak jest dobrze [/cytat]

Mysle ze zostanie PO ODLICZENIU kosztow kilka razy wiecej niz w Polsce...
Ja zarabiam £2700 miesiecznie a mieszkanie kosztuje mnie £450 miesiecznie...
GGim
[12.11.11, 22:46]
0%  0%
(0 - 0)
GGim
[cytat] [autor] Gość [/autor] [cytat] [autor] Gość [/autor] w niemczech jest wszystko tansze i lepsze niż polsce [/cytat] to weź se niemkę za żonę [/cytat]
Mam za zone niemke i bardzo jestem z tego zadowolony piekna kobieta i do tego zadbany dom wszystko czysciutkie nie jak u polek toalety brudne fuj
Gim
[12.11.11, 22:50]
100%  0%
(1 - 0)
Gim
Niemiec nie glupi jak polak z glowka pracuje, a ty mieszkaj jak dziad w niemczech
zeby na starosc sie w polsce popisac albo umrzec
Gość
[12.11.11, 23:25]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Szwecja 400 - 500 koron na godzine

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.