Pokaż ze źródeł:
Czwartek [05.03.2015, 19:15] Darley Energy ponownie skarży Polskę do KE

Darley Energy Poland (DEP) złożył do Komisji Europejskiej (KE) skargę w sprawie udzielenia przez Polskę spółce KGHM Polska Miedź niedozwolonej pomocy publicznej wysokości blisko 1,5 mld euro, podała spółka. »

Czwartek [05.03.2015, 18:56] Sawicki: celem jest zwiększenie dochodów rolników

Minister rolnictwa Marek Sawicki powiedział, że dąży do tego, by dochody rolników były takie same, jak mieszkańców miast. Wymaga to wypracowania przez rolników, przetwórców oraz resort wspólnych rozwiązań, które poprawią opłacalność produkcji rolnej. »

Czwartek [05.03.2015, 18:37] Inwestorzy wracają na giełdę?

Od pewnego czasu kondycja GPW systematycznie się poprawia, ale zwyżki były głównie udziałem spółek małych i średnich. W przypadku blue chipów ciążyła kondycja banków, ale od wczoraj sytuacja w tej materii zaczęła się powoli zmieniać na lepsze. »

Czwartek [05.03.2015, 18:27] Rubicon ma ofertę na Miraculum

Rubicon Partners otrzymał wstępną niewiążącą ofertę zakupu akcji i obligacji Miraculum. »

Czwartek [05.03.2015, 17:56] Poprawa perspektyw eurolandu nie powstrzyma EBC od QE

EBC już w poniedziałek przystąpi do skupu obligacji skarbowych za wykreowane pieniądze, choć jego własne prognozy wskazują na poprawę koniunktury w gospodarce strefy euro. »

Czwartek [05.03.2015, 17:45] Milestone rusza z badaniami

Milestone Medical rozpoczął badania kliniczne systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego w renomowanej klinice leczenia bólu w Stanach Zjednoczonych. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Czwartek [05.03.2015, 20:10] Nowelizacja Kodeksu karnego: Senat bez poprawek poparł nowelizację ws. leczenia więźniów

W przepisach określono wyjątki, kiedy obecność funkcjonariusza będzie wymagana. Nowelizację Kodeksu karnego wykonawczego poparło 88 senatorów; nikt nie był przeciwny; jedna osoba wstrzymała się od głosu. »

Czwartek [05.03.2015, 20:08] Nowelizacja prawa budowlanego: Jedna poprawka Senatu do ustawy chroniącej altany przez rozbiórką

Za ustawą wraz z poprawką głosowało 84 senatorów, jeden się wstrzymał. Projekt nowelizacji przygotował Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop rozbiórkom altan". Powstał on, bo w styczniu 2014 r. Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) orzekł, że zgodnie z prawem budowlanym altana to budowla o lekkiej konstrukcji, często ażurowej, stawiana w ogrodzie, przeznaczona do wypoczynku i ochrony przed słońcem i deszczem. »

Czwartek [05.03.2015, 20:06] Nigeria: kolejny atak Boko Haram. Zamordowali 68 osób

Na północy Nigerii bojownicy Boko Haram zamordowali 68 osób. Do tragedii doszło w wiosce Ndżaba, położonej w stanie Borno. Rebelianci spalili większość zabudowań. Według relacji świadków, ze szczególnym okrucieństwem traktowali dzieci. »

Czwartek [05.03.2015, 11:04] Godziny do otwarcia metra. Ale jeszcze nie ten weekend

Dziś lub najpóźniej w piątek rano stołeczny ratusz chce wystąpić do Instytutu Kolejnictwa o wydanie świadectwa dopuszczenia do eksploatacji II linii podziemnej kolejki – dowiedziała się „Rzeczpospolita". »

Czwartek [05.03.2015, 00:19] Rosjanie wydadzą połowę pensji na jedzenie

To duży skok, bo przed inwazją na Krym przeciętny Rosjanin wydawał na żywność zaledwie jedną trzecią pensji. »

Środa [25.02.2015, 13:22] 3 mln dol. za rosyjskiego hakera

Taką nagrodę, najwyższą w historii zwalczania cyberterroryzmu w USA, oferuje FBI za pomoc w pojmaniu ukrywającego się w Rosji hakera. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Agata Wątek założony przez: Agata 15.05.10, 11:17 zgłoś

Ile zarabia technik handlowiec ?

Witam. Chciałabym się dowiedziec na czym polega praca osoby , która ukończyła technikum handlowe (wiem , że coś zwiazanego z handlem , ale co dokładnie ) i ile zarabia ? :)

Najlepsza wypowiedź:

p.andreas@o2.pl
19.05.10, 00:19
67%  33%
(2 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Po studiach też będziesz siedział na kasie za 1300, albo na zmywaku w Anglii jako zwykły robotnik. Oczywiście wiedza jest potrzebna, ale w szkołach nie uczą tego, co faktycznie jest potrzebne w życiu, by godnie żyć. Szkoły i uczelnie przygotowują posłusznych niewolników, gotowych do wypełniania poleceń i zachcianek swoich szefów. Tak jest skonstruowany system edukacyjny na całym świecie. Po szkole idziesz do pracy, dostajesz karty kredytowe i tyrasz na to, co miesiąc wcześniej kupiłeś. Kierat, dostajesz podwyżkę i im więcej zarabiasz, tym większe masz długi. Nie rozumiesz jak to jest, ale tak się dzieje. W pracy nie podskoczysz, będziesz uległy: wizja komornika będzie cię paraliżować. Zrobisz wszystko, co każą bankier z twoim szefem. NIEWOLNICTWO. Przeczytaj książki Kiyosakiego, szczególnie "Kwadrant przepływu pieniędzy", można dostać w księgarni. Ja nimi nie handluję, mogę co najwyżej jej elektroniczną wersję udostępnić - BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Otworzy ci oczy na finanse świata, poprowadzi drogą w stronę myślenia bogatych ludzi. Kiyosaki w ciągu 5 lat, zaczynając od 3 tysięcy dolarów, został milionerem. Uczył się tego od jednego z najbogatszych ludzi na Hawajach, ojca szkolnego kolegi. Pewnie nie masz takiego mentora. Kiyosaki prowadzi teraz na świecie szkolenia; w Polsce ich nie ma, ale są książki. Praca na etacie przypomina tego górnika na rysunku: wiesz już, jak będzie szczęśliwy, gdy się w końcu dokopie? Idź inną drogą. Znam handlowca z 30.000/mies. pensji-on czytał Kiyosakiego
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[15.05.10, 12:43]
33%  67%
(1 - 2)
Gość
W biedronce siedzi za kasą, zarabia ok. 1,3k.
W najlepszym przypadku do providenta się dostaniesz. xD
Aaa
[16.05.10, 14:10]
25%  75%
(1 - 3)
Aaa
dokładnie tak, nic Ci to nie da. Lepiej idź do liceum ogólnokształcącego i idź na studia.
pozdrawiam
p.andreas@o2.pl
[19.05.10, 00:19]
67%  33%
(2 - 1)
p.andreas@o2.pl
Po studiach też będziesz siedział na kasie za 1300, albo na zmywaku w Anglii jako zwykły robotnik. Oczywiście wiedza jest potrzebna, ale w szkołach nie uczą tego, co faktycznie jest potrzebne w życiu, by godnie żyć. Szkoły i uczelnie przygotowują posłusznych niewolników, gotowych do wypełniania poleceń i zachcianek swoich szefów. Tak jest skonstruowany system edukacyjny na całym świecie. Po szkole idziesz do pracy, dostajesz karty kredytowe i tyrasz na to, co miesiąc wcześniej kupiłeś. Kierat, dostajesz podwyżkę i im więcej zarabiasz, tym większe masz długi. Nie rozumiesz jak to jest, ale tak się dzieje. W pracy nie podskoczysz, będziesz uległy: wizja komornika będzie cię paraliżować. Zrobisz wszystko, co każą bankier z twoim szefem. NIEWOLNICTWO. Przeczytaj książki Kiyosakiego, szczególnie "Kwadrant przepływu pieniędzy", można dostać w księgarni. Ja nimi nie handluję, mogę co najwyżej jej elektroniczną wersję udostępnić - BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Otworzy ci oczy na finanse świata, poprowadzi drogą w stronę myślenia bogatych ludzi. Kiyosaki w ciągu 5 lat, zaczynając od 3 tysięcy dolarów, został milionerem. Uczył się tego od jednego z najbogatszych ludzi na Hawajach, ojca szkolnego kolegi. Pewnie nie masz takiego mentora. Kiyosaki prowadzi teraz na świecie szkolenia; w Polsce ich nie ma, ale są książki. Praca na etacie przypomina tego górnika na rysunku: wiesz już, jak będzie szczęśliwy, gdy się w końcu dokopie? Idź inną drogą. Znam handlowca z 30.000/mies. pensji-on czytał Kiyosakiego
Załączniki:
Praca bez rozumu-na etacie u kogoś.jpeg
Gość
[06.04.11, 15:12]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
nie prawda nie koniecznie siedzisz na kasie , przedstawiciel handlowy albo w ksiegowosci firm handlowych , jakis doradca handlowy , zalezy czy jestes kumaty
Gość
[14.09.11, 18:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
chcesz to i zarabiasz nie trzeba siedzieć za kasą można i tak z zse dojść na studia to po co np. iść do białego
Gość
[10.12.11, 19:07]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Właśnie wybieram szkołę i nie wiem czy ten zawód jest dobry i czy się dobrze zarabia
Gość
[24.11.12, 12:58]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja też zamierzam isc na technik handlowiec a główny cel to przygotowanie do zarządzania własnym przędsiebiorstwem. Chciałem zostac jakimś przędsiębiorcą , biznesmenem wiec po tym pójde na studia marketin i zarządzanie . Ale nie jestem do końca przekonany w słusznośc mojego celu
gość
[04.03.14, 16:32]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Zawód świetny, ale trzeba umieć sprzedawać, a tego w szkole się nie nauczysz. Polecam zaawansowane certyfikowane szkolenia np z tej strony: www.szkolenialeszno.pl
ja
[28.06.14, 16:13]
0%  0%
(0 - 0)
ja
słuchajcie jeśli jesteście w trakcie konczenia gimnazjum i zastanawiacie sie co chcecie robic to moja rada z wlasnego doswiadczenia - nie idzcie do technikum. szkoda 4 lat. w technikum beznadziejne jest to ze uczysz sie podstawowych przedmiotow matma polski itp i na dodatek zawodowych. ciezko skupic sie nad tym i nad tym. zajecia sa od 8 do 16 prawie codziennie a w liceum se konczysz o 14 i w ogole w 3 klasie malo przedmiotow jest. polecam isc najpierw do liceum 3 lata. skonczyc, zdac mature i isc od razu do pracy (w wakacje najlepiej sobie zagranica troche siana zarobic na auto itp.) i potem isc na studia w takim kierunku jaki was interesuje albo wtedy isc do policealnej zaocznie np. wlasnie na technika handlowca. wtedy przedmioty typu matmy sratmy odchodza i sa tylko zaweodowe ktore przygotowywuja cie do prawdziwego zycia zawodowego i przede wszystkim uczac sie zaocznie pracujesz i zdobywasz doswiadczenie. pozdrawiam

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.