Pokaż ze źródeł:
Sobota [22.11.2014, 14:34] "Zachód chce obalić władze Rosji"

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow oskarżył Zachód o to, że wykorzystuje sankcje gospodarcze, nałożone na Moskwę za jej rolę w kryzysie ukraińskim, do sprowokowania zmiany władz w Rosji. »

Sobota [22.11.2014, 14:32] Chile: Więzienie za torturowanie ojca obecnej prezydent

Sąd w Santiago skazał w piątek na kary więzienia dwóch pułkowników w stanie spoczynku, oskarżonych o torturowanie ojca obecnej prezydent Chile Michelle Bachelet w początkowym okresie dyktatury Augusto Pinocheta. »

Sobota [22.11.2014, 14:23] Przeżył upadek z 11 piętra, bo spadł na...

Z dachu 11-piętrowego budynku w San Francisco w Kalifornii spadł pracownik firmy zajmującej się myciem okien. "Mężczyzna przeżył upadek i był przytomny, ale odniósł poważne obrażenia" - poinformowała w piątek miejscowa policja. »

Sobota [22.11.2014, 14:55] Niskie ceny wyzwalają emocje

Kup antyk na prezent lub do codziennego użytku. »

Sobota [22.11.2014, 13:00] Kup, trzymaj czy sprzedaj?

Oto ostatnie zalecenia analityków dla akcji spółek z warszawskiego parkietu. »

Sobota [22.11.2014, 12:00] Gdzie nadzorcy są mistrzami świata?

Był prezesem niemieckiej Lufthansy, gdzie zarabiał 1,2 miliona euro rocznie. Teraz kieruje radą nadzorczą w równie znanej firmie chociaż z zupełnie innej branży oraz w innym kraju i inkasuje trzy razy więcej. Gdzie jest ten raj? »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Sobota [22.11.2014, 16:40] Sędziowie PKW podali się do dymisji. Odchodzą wszyscy oprócz Kozielewicza

Cała Państwowa Komisja Wyborcza podała się do dymisji. Późnym wieczorem kolejnych sześciu członków PKW zapowiedziało, że po ogłoszeniu oficjalnych wyników II tury wyborów samorządowych zrezygnuje z zasiadania w komisji. »

Sobota [22.11.2014, 16:27] Papież Franciszek o autyzmie: to prawdziwy krzyż dla chorych i ich rodzin

Papież Franciszek nazwał autyzm prawdziwym krzyżem, dotykającym przede wszystkim chorych i ich rodziny. Problemom związanym z tą chorobą była poświęcona międzynarodowa konferencja zorganizowana w Watykanie przez papieską radę duszpasterstwa chorych i pracowników służby zdrowia. »

Sobota [22.11.2014, 16:14] Kolejka linowa na Kasprowy Wierch nieczynna

Kolejka linowa na Kasprowy Wierch nieczynna . Z powodu jesiennego przeglądu wagoniki kolejki nie kursują do piątku 28 listopada. »

Sobota [22.11.2014, 12:33] Marsz Solidarności z Ukrainą

W niedzielę w Warszawie przejdzie Marsz Solidarności z Ukrainą, by oddać hołd bohaterom Niebiańskiej Sotni i obrońcom Ukrainy. Otworzy on serię uroczystości poświęconych rocznicy EuroMajdanu. »

Sobota [22.11.2014, 01:23] Szybki pociąg Moskwa-Pekin będzie kosztował 150 mld dolarów

Ponad połowę tej kwoty - według Moskwy - mają wyłożyć Chińczycy. »

Czwartek [20.11.2014, 18:19] Billboard dodał do swej listy przebojów streaming

To prawdziwa rewolucja z punktu widzenia przemysłu muzycznego. I przyspieszy rozwój serwisów streamingowych. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Agata Wątek założony przez: Agata 15.05.10, 11:17 zgłoś

Ile zarabia technik handlowiec ?

Witam. Chciałabym się dowiedziec na czym polega praca osoby , która ukończyła technikum handlowe (wiem , że coś zwiazanego z handlem , ale co dokładnie ) i ile zarabia ? :)

Najlepsza wypowiedź:

p.andreas@o2.pl
19.05.10, 00:19
67%  33%
(2 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Po studiach też będziesz siedział na kasie za 1300, albo na zmywaku w Anglii jako zwykły robotnik. Oczywiście wiedza jest potrzebna, ale w szkołach nie uczą tego, co faktycznie jest potrzebne w życiu, by godnie żyć. Szkoły i uczelnie przygotowują posłusznych niewolników, gotowych do wypełniania poleceń i zachcianek swoich szefów. Tak jest skonstruowany system edukacyjny na całym świecie. Po szkole idziesz do pracy, dostajesz karty kredytowe i tyrasz na to, co miesiąc wcześniej kupiłeś. Kierat, dostajesz podwyżkę i im więcej zarabiasz, tym większe masz długi. Nie rozumiesz jak to jest, ale tak się dzieje. W pracy nie podskoczysz, będziesz uległy: wizja komornika będzie cię paraliżować. Zrobisz wszystko, co każą bankier z twoim szefem. NIEWOLNICTWO. Przeczytaj książki Kiyosakiego, szczególnie "Kwadrant przepływu pieniędzy", można dostać w księgarni. Ja nimi nie handluję, mogę co najwyżej jej elektroniczną wersję udostępnić - BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Otworzy ci oczy na finanse świata, poprowadzi drogą w stronę myślenia bogatych ludzi. Kiyosaki w ciągu 5 lat, zaczynając od 3 tysięcy dolarów, został milionerem. Uczył się tego od jednego z najbogatszych ludzi na Hawajach, ojca szkolnego kolegi. Pewnie nie masz takiego mentora. Kiyosaki prowadzi teraz na świecie szkolenia; w Polsce ich nie ma, ale są książki. Praca na etacie przypomina tego górnika na rysunku: wiesz już, jak będzie szczęśliwy, gdy się w końcu dokopie? Idź inną drogą. Znam handlowca z 30.000/mies. pensji-on czytał Kiyosakiego
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[15.05.10, 12:43]
33%  67%
(1 - 2)
Gość
W biedronce siedzi za kasą, zarabia ok. 1,3k.
W najlepszym przypadku do providenta się dostaniesz. xD
Aaa
[16.05.10, 14:10]
25%  75%
(1 - 3)
Aaa
dokładnie tak, nic Ci to nie da. Lepiej idź do liceum ogólnokształcącego i idź na studia.
pozdrawiam
p.andreas@o2.pl
[19.05.10, 00:19]
67%  33%
(2 - 1)
p.andreas@o2.pl
Po studiach też będziesz siedział na kasie za 1300, albo na zmywaku w Anglii jako zwykły robotnik. Oczywiście wiedza jest potrzebna, ale w szkołach nie uczą tego, co faktycznie jest potrzebne w życiu, by godnie żyć. Szkoły i uczelnie przygotowują posłusznych niewolników, gotowych do wypełniania poleceń i zachcianek swoich szefów. Tak jest skonstruowany system edukacyjny na całym świecie. Po szkole idziesz do pracy, dostajesz karty kredytowe i tyrasz na to, co miesiąc wcześniej kupiłeś. Kierat, dostajesz podwyżkę i im więcej zarabiasz, tym większe masz długi. Nie rozumiesz jak to jest, ale tak się dzieje. W pracy nie podskoczysz, będziesz uległy: wizja komornika będzie cię paraliżować. Zrobisz wszystko, co każą bankier z twoim szefem. NIEWOLNICTWO. Przeczytaj książki Kiyosakiego, szczególnie "Kwadrant przepływu pieniędzy", można dostać w księgarni. Ja nimi nie handluję, mogę co najwyżej jej elektroniczną wersję udostępnić - BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Otworzy ci oczy na finanse świata, poprowadzi drogą w stronę myślenia bogatych ludzi. Kiyosaki w ciągu 5 lat, zaczynając od 3 tysięcy dolarów, został milionerem. Uczył się tego od jednego z najbogatszych ludzi na Hawajach, ojca szkolnego kolegi. Pewnie nie masz takiego mentora. Kiyosaki prowadzi teraz na świecie szkolenia; w Polsce ich nie ma, ale są książki. Praca na etacie przypomina tego górnika na rysunku: wiesz już, jak będzie szczęśliwy, gdy się w końcu dokopie? Idź inną drogą. Znam handlowca z 30.000/mies. pensji-on czytał Kiyosakiego
Załączniki:
Praca bez rozumu-na etacie u kogoś.jpeg
Gość
[06.04.11, 15:12]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
nie prawda nie koniecznie siedzisz na kasie , przedstawiciel handlowy albo w ksiegowosci firm handlowych , jakis doradca handlowy , zalezy czy jestes kumaty
Gość
[14.09.11, 18:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
chcesz to i zarabiasz nie trzeba siedzieć za kasą można i tak z zse dojść na studia to po co np. iść do białego
Gość
[10.12.11, 19:07]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Właśnie wybieram szkołę i nie wiem czy ten zawód jest dobry i czy się dobrze zarabia
Gość
[24.11.12, 12:58]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja też zamierzam isc na technik handlowiec a główny cel to przygotowanie do zarządzania własnym przędsiebiorstwem. Chciałem zostac jakimś przędsiębiorcą , biznesmenem wiec po tym pójde na studia marketin i zarządzanie . Ale nie jestem do końca przekonany w słusznośc mojego celu
gość
[04.03.14, 16:32]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Zawód świetny, ale trzeba umieć sprzedawać, a tego w szkole się nie nauczysz. Polecam zaawansowane certyfikowane szkolenia np z tej strony: www.szkolenialeszno.pl
ja
[28.06.14, 16:13]
0%  0%
(0 - 0)
ja
słuchajcie jeśli jesteście w trakcie konczenia gimnazjum i zastanawiacie sie co chcecie robic to moja rada z wlasnego doswiadczenia - nie idzcie do technikum. szkoda 4 lat. w technikum beznadziejne jest to ze uczysz sie podstawowych przedmiotow matma polski itp i na dodatek zawodowych. ciezko skupic sie nad tym i nad tym. zajecia sa od 8 do 16 prawie codziennie a w liceum se konczysz o 14 i w ogole w 3 klasie malo przedmiotow jest. polecam isc najpierw do liceum 3 lata. skonczyc, zdac mature i isc od razu do pracy (w wakacje najlepiej sobie zagranica troche siana zarobic na auto itp.) i potem isc na studia w takim kierunku jaki was interesuje albo wtedy isc do policealnej zaocznie np. wlasnie na technika handlowca. wtedy przedmioty typu matmy sratmy odchodza i sa tylko zaweodowe ktore przygotowywuja cie do prawdziwego zycia zawodowego i przede wszystkim uczac sie zaocznie pracujesz i zdobywasz doswiadczenie. pozdrawiam

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.