Pokaż ze źródeł:
Piątek [31.10.2014, 00:00] Uniqa przeczeka wojnę cenową

Austriacka centrala zgodziła się na spadek przypisu składki. Dieta będzie jednak kontrolowana. »

Piątek [31.10.2014, 00:00] Strategia GPW ma ręce i nogi

Ambitna, realistyczna i spójna — tak rynek ocenia pomysły giełdy. Małymi kroczkami chce osiągnąć duży cel — regionalny hub »

Piątek [31.10.2014, 00:00] Konieczne jest przyspieszenie

wypada odnotować, że dzisiaj o północy kończy się dekada José Manuela Barroso na czele Komisji Europejskiej (KE) »

Piątek [31.10.2014, 05:00] Wciąż dobra koniunktura w gospodarce USA

Jeszcze dwa tygodnie temu – gdy S&P 500 w połowie października spadł do poziomu półrocznego minimum – sytuacja amerykańskiego rynku akcji wydawała się wielu obserwatorom dojrzała do poważniejszego załamania. »

Piątek [31.10.2014, 05:00] Rekordowa zwyżka zbóż

Od początku października cena kontraktów terminowych na pszenicę, kukurydzę i soję poszybowała już o kilkanaście procent. »

Piątek [31.10.2014, 05:00] ABC Data: Dystrybutor chce 100 mln złotych

ABC Data zwołała na 25 listopada nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy, które podejmie uchwałę o uruchomieniu dwuletniego programu emisji obligacji. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Czwartek [30.10.2014, 20:40] Litewski minister spraw wewnętrznych podał się do dymisji

Alfonsas Barakauskas, minister spraw wewnętrznych Litwy, podał się do dymisji. Dymisja Barakauskasa to pokłosie skandalu korupcyjnego w prowadzonym przez niego resorcie. »

Czwartek [30.10.2014, 20:08] Szef kontrwywiadu: Rosyjskie lotnictwo ćwiczyło atak na Bornholm

Rosyjskie lotnictwo ćwiczyło potencjalny atak rakietowy i bombowy na wyspę Bornholm, leżącą ok. 100 km od polskiego wybrzeża. Miało to miejsce jeszcze w czerwcu, ale dopiero dzisiaj poinformował o tym Thomas Ahrenkiel - szef duńskiego Kontrwywiadu Wojskowego - FE. »

Czwartek [30.10.2014, 19:38] Piechociński rzuca przedwyborczą rękawicę Kaczyńskiemu

Janusz Piechociński rzuca przedwyborczą rękawicę Jarosławowi Kaczyńskiemu. Lider ludowców wezwał w Sejmie prezesa Prawa i Sprawiedliwości do odbycia z nim 4 przedwyborczych debat. Na temat rolnictwa, gospodarki, samorządów i spraw europejskich. »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Agata Wątek założony przez: Agata 15.05.10, 11:17 zgłoś

Ile zarabia technik handlowiec ?

Witam. Chciałabym się dowiedziec na czym polega praca osoby , która ukończyła technikum handlowe (wiem , że coś zwiazanego z handlem , ale co dokładnie ) i ile zarabia ? :)

Najlepsza wypowiedź:

p.andreas@o2.pl
19.05.10, 00:19
67%  33%
(2 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Po studiach też będziesz siedział na kasie za 1300, albo na zmywaku w Anglii jako zwykły robotnik. Oczywiście wiedza jest potrzebna, ale w szkołach nie uczą tego, co faktycznie jest potrzebne w życiu, by godnie żyć. Szkoły i uczelnie przygotowują posłusznych niewolników, gotowych do wypełniania poleceń i zachcianek swoich szefów. Tak jest skonstruowany system edukacyjny na całym świecie. Po szkole idziesz do pracy, dostajesz karty kredytowe i tyrasz na to, co miesiąc wcześniej kupiłeś. Kierat, dostajesz podwyżkę i im więcej zarabiasz, tym większe masz długi. Nie rozumiesz jak to jest, ale tak się dzieje. W pracy nie podskoczysz, będziesz uległy: wizja komornika będzie cię paraliżować. Zrobisz wszystko, co każą bankier z twoim szefem. NIEWOLNICTWO. Przeczytaj książki Kiyosakiego, szczególnie "Kwadrant przepływu pieniędzy", można dostać w księgarni. Ja nimi nie handluję, mogę co najwyżej jej elektroniczną wersję udostępnić - BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Otworzy ci oczy na finanse świata, poprowadzi drogą w stronę myślenia bogatych ludzi. Kiyosaki w ciągu 5 lat, zaczynając od 3 tysięcy dolarów, został milionerem. Uczył się tego od jednego z najbogatszych ludzi na Hawajach, ojca szkolnego kolegi. Pewnie nie masz takiego mentora. Kiyosaki prowadzi teraz na świecie szkolenia; w Polsce ich nie ma, ale są książki. Praca na etacie przypomina tego górnika na rysunku: wiesz już, jak będzie szczęśliwy, gdy się w końcu dokopie? Idź inną drogą. Znam handlowca z 30.000/mies. pensji-on czytał Kiyosakiego
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[15.05.10, 12:43]
33%  67%
(1 - 2)
Gość
W biedronce siedzi za kasą, zarabia ok. 1,3k.
W najlepszym przypadku do providenta się dostaniesz. xD
Aaa
[16.05.10, 14:10]
25%  75%
(1 - 3)
Aaa
dokładnie tak, nic Ci to nie da. Lepiej idź do liceum ogólnokształcącego i idź na studia.
pozdrawiam
p.andreas@o2.pl
[19.05.10, 00:19]
67%  33%
(2 - 1)
p.andreas@o2.pl
Po studiach też będziesz siedział na kasie za 1300, albo na zmywaku w Anglii jako zwykły robotnik. Oczywiście wiedza jest potrzebna, ale w szkołach nie uczą tego, co faktycznie jest potrzebne w życiu, by godnie żyć. Szkoły i uczelnie przygotowują posłusznych niewolników, gotowych do wypełniania poleceń i zachcianek swoich szefów. Tak jest skonstruowany system edukacyjny na całym świecie. Po szkole idziesz do pracy, dostajesz karty kredytowe i tyrasz na to, co miesiąc wcześniej kupiłeś. Kierat, dostajesz podwyżkę i im więcej zarabiasz, tym większe masz długi. Nie rozumiesz jak to jest, ale tak się dzieje. W pracy nie podskoczysz, będziesz uległy: wizja komornika będzie cię paraliżować. Zrobisz wszystko, co każą bankier z twoim szefem. NIEWOLNICTWO. Przeczytaj książki Kiyosakiego, szczególnie "Kwadrant przepływu pieniędzy", można dostać w księgarni. Ja nimi nie handluję, mogę co najwyżej jej elektroniczną wersję udostępnić - BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Otworzy ci oczy na finanse świata, poprowadzi drogą w stronę myślenia bogatych ludzi. Kiyosaki w ciągu 5 lat, zaczynając od 3 tysięcy dolarów, został milionerem. Uczył się tego od jednego z najbogatszych ludzi na Hawajach, ojca szkolnego kolegi. Pewnie nie masz takiego mentora. Kiyosaki prowadzi teraz na świecie szkolenia; w Polsce ich nie ma, ale są książki. Praca na etacie przypomina tego górnika na rysunku: wiesz już, jak będzie szczęśliwy, gdy się w końcu dokopie? Idź inną drogą. Znam handlowca z 30.000/mies. pensji-on czytał Kiyosakiego
Załączniki:
Praca bez rozumu-na etacie u kogoś.jpeg
Gość
[06.04.11, 15:12]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
nie prawda nie koniecznie siedzisz na kasie , przedstawiciel handlowy albo w ksiegowosci firm handlowych , jakis doradca handlowy , zalezy czy jestes kumaty
Gość
[14.09.11, 18:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
chcesz to i zarabiasz nie trzeba siedzieć za kasą można i tak z zse dojść na studia to po co np. iść do białego
Gość
[10.12.11, 19:07]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Właśnie wybieram szkołę i nie wiem czy ten zawód jest dobry i czy się dobrze zarabia
Gość
[24.11.12, 12:58]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
ja też zamierzam isc na technik handlowiec a główny cel to przygotowanie do zarządzania własnym przędsiebiorstwem. Chciałem zostac jakimś przędsiębiorcą , biznesmenem wiec po tym pójde na studia marketin i zarządzanie . Ale nie jestem do końca przekonany w słusznośc mojego celu
gość
[04.03.14, 16:32]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Zawód świetny, ale trzeba umieć sprzedawać, a tego w szkole się nie nauczysz. Polecam zaawansowane certyfikowane szkolenia np z tej strony: www.szkolenialeszno.pl
ja
[28.06.14, 16:13]
0%  0%
(0 - 0)
ja
słuchajcie jeśli jesteście w trakcie konczenia gimnazjum i zastanawiacie sie co chcecie robic to moja rada z wlasnego doswiadczenia - nie idzcie do technikum. szkoda 4 lat. w technikum beznadziejne jest to ze uczysz sie podstawowych przedmiotow matma polski itp i na dodatek zawodowych. ciezko skupic sie nad tym i nad tym. zajecia sa od 8 do 16 prawie codziennie a w liceum se konczysz o 14 i w ogole w 3 klasie malo przedmiotow jest. polecam isc najpierw do liceum 3 lata. skonczyc, zdac mature i isc od razu do pracy (w wakacje najlepiej sobie zagranica troche siana zarobic na auto itp.) i potem isc na studia w takim kierunku jaki was interesuje albo wtedy isc do policealnej zaocznie np. wlasnie na technika handlowca. wtedy przedmioty typu matmy sratmy odchodza i sa tylko zaweodowe ktore przygotowywuja cie do prawdziwego zycia zawodowego i przede wszystkim uczac sie zaocznie pracujesz i zdobywasz doswiadczenie. pozdrawiam

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.