Pokaż ze źródeł:
Wtorek [30.06.2015, 20:57] Wizz Air uruchamia 4 nowe trasy z 2 polskich lotnisk

Wizz Air rozbudowuje siatkę połączeń w Polsce i inauguruje loty na czterech nowych trasach z dwóch polskich lotnisk. Pasażerowie lotniska w Katowicach będą mogli korzystać z dwóch lotów tygodniowo do Bolonii i Larnaki oraz trzech do Bristolu. Z kolei z Warszawy będzie można dwa razy w tygodniu polecieć do Stavanger, podała firma. »

Wtorek [30.06.2015, 20:52] Szeroki rynek łapie twarde dno (ANALIZA TECHNICZNA)

Korekta w notowaniach indeksu małych spółek dalej już nie zajdzie, podpowiada analiza techniczna. »

Wtorek [30.06.2015, 20:37] Eurogrupa nie przystała na propozycje Aten

Podczas zwołanego w trybie pilnym posiedzenia eurogrupy, ministrowie finansów strefy euro nie zgodzili się na przedłużenie programu pomocowego dla Grecji z EMS ani na redukcję jej długów, poinformował szef resortu finansów Finlandii. »

Wtorek [30.06.2015, 20:37] Eurogrupa mówi Grecji NIE

Eurogrupa nie zgodziła się na przedłużenie programu pomocowego dla Grecji z EMS ani na redukcję jej długu - poinformował Alexander Stubb, minister finansów Finlandii. »

Wtorek [30.06.2015, 18:40] Synthos rezygnuje z budowy fabryki w Brazylii

Synthos rozwiązał umowę z brazylijskim koncernem Braskem na dostawy surowców do planowanej fabryki kauczuków w Brazylii. W praktyce oznacza to rezygnację z brazylijskiego projektu. »

Wtorek [30.06.2015, 18:08] GPW kusi fundusze

Zarząd GPW wciąż szuka pomysłów na poprawę płynności na GPW. Najnowszy to program High Volume Funds. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Wtorek [30.06.2015, 23:20] Nie ma zgody na przedłużenie programu pomocowego dla Grecji

Ministrowie finansów strefy euro nie zgodzili się na przedłużenie programu pomocowego dla Grecji. Szef słowackiego resortu finansów Kazimir Peter przypomniał na jednym z portali społecznościowych, że program wygasa o północy. »

Wtorek [30.06.2015, 23:02] Chiny rozpoczynają walkę ze zmianami klimatu

Spadek emisji gazów cieplarnianych od roku 2030 - tak Chiny chcą walczyć ze zmianami klimatu. Najnowszy plan przedstawiono przed planowanym na grudzień szczytem klimatycznym ONZ w Paryżu. Biuro premiera Li Kegianga zapowiada, że Chiny zrobią wszystko, aby emisje zaczęły spadać nawet wcześniej, przed końcem przyszłej dekady. »

Wtorek [30.06.2015, 22:38] Przedłużone negocjacje atomowe z Iranem

Atomowe negocjacje Iranu ze światowymi mocarstwami przedłużono o tydzień. Przedstawiciele stron doszli do wniosku, że zakończenie rozmów dziś o północy - zgodnie z wcześniej ustalonym terminem - jest nierealne. Negocjacje są prowadzone w Wiedniu. »

Wtorek [30.06.2015, 00:00] Polska nie przystąpiła do banku Azji

Polska znalazła się wśród siedmiu państw założycieli, które odmówiły w poniedziałek podpisania aktu założycielskiego Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB). »

Poniedziałek [29.06.2015, 20:16] Gdańsk kusi nie tylko biurami

W mieście chętnie inwestują firmy z branży 
IT i ubezpieczeniowe. To dla nich deweloperzy stawiają 
budynki z tunelami czy klubami sportowymi. »

Poniedziałek [29.06.2015, 19:04] Portowy boom w Gdańsku i Gdyni

Trójmiasto staje się główną bazą przeładunku kontenerów 
na Morzu Bałtyckim. Prowadzone i planowane inwestycje jeszcze zwiększą jego rolę. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Izus Wątek założony przez: Izus 21.05.10, 21:17 zgłoś

Ile zarabia technik technologi odzieży ?

Ile zarabia technik technologi odzieży ? Czy to dobry zawód?

Najlepsza wypowiedź:

Odzieżówka
23.05.10, 21:10
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Przepraszam byłam na str." Levis'a " naprawdę tyle zarabiacie,ale trudno się dostać do tej firmy. Ja pracuję 25lat do niemca i płaci najniższą krajową.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Izus
[23.05.10, 21:16]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] wiecie co..... niestety prawda jest takan ze zawody ktore maja sens to architekt lekarz i prawnik reszta nie daje bezpieczenistwa w przyszlosci... zeby czyc po ludzku [/cytat] moja kuzynka studiuje prawo i bedzie prawnikiem , cały czas z książka chodzi i sie uczy bo podobno jest bardzo ciężko i połowa z jej grupy z tego powodu odpadła. Ale za to każdy mówi że wysiłek jej się opłaci i że będzie zarabiac bardzo dużo ...
Izus
[23.05.10, 21:19]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] wiecie co..... niestety prawda jest takan ze zawody ktore maja sens to architekt lekarz i prawnik reszta nie daje bezpieczenistwa w przyszlosci... zeby czyc po ludzku [/cytat] ten zawód też jest potrzebny , przecież ludzie muszą się ubierac , a ubrania się niszczą więc proste że zawsze trzeba będzie produkowac i projektowac nowe . Wyobraźmy sobie że nagle wszystkie szwalnie zostały zamknięte na ... hmmm rok :)
Gość
[23.05.10, 21:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
olej studia, idź do wojska lub policji
Izus
[23.05.10, 21:21]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] olej studia, idź do wojska lub policji [/cytat] , hehe . do policji mówisz :) ciężki kawałek chleba. już wolałabym byc sprzątaczką , tak szczerze :)
SCRAPER
[23.05.10, 21:22]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
izus zdziwie cię ale pracujemy po 8 godzine dziennie 5 dni w tygodniu... soboty czasem sa pracujace ale jak jest duzo produkcji ale i tak tylko dla chetnych i placone 100-tki... caly socjal jest na najwyzszym poziomie lacznie z urlopami i wszystkim... tylko praca ciezka ale cos za cos...
Izus
[23.05.10, 21:25]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] scraper [/autor] izus zdziwie cię ale pracujemy po 8 godzine dziennie 5 dni w tygodniu... soboty czasem sa pracujace ale jak jest duzo produkcji ale i tak tylko dla chetnych i placone 100-tki... caly socjal jest na najwyzszym poziomie lacznie z urlopami i wszystkim... tylko praca ciezka ale cos za cos... [/cytat] żadna praca nie jest lekka , ani umysłowa , ani fizyczna . trudno.
SCRAPER
[23.05.10, 21:27]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
Oczywiście że żadna praca nie jest lekka... ale ja wolę pracować fizycznie mimo wyższego wykształcenia i zarabiać ponad 2500 niż usiąść za biurkiem za 1300....
Izus
[23.05.10, 21:32]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
ile masz lat * miało byc . hehe :)
SCRAPER
[23.05.10, 21:33]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
mam 27 lat i jestem facetem:) zdrowie swoją drogą bo praca w zapyleniu (tarty dżins się pyli) ale jak mam do wyboru zarobić na rodzinę to się nie patrzy na zdrowie...
Izus
[23.05.10, 21:39]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
a kobiety tez tam pracują? :)
Izus
[23.05.10, 21:56]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
Scraper właśnie weszłam na strone tego Levisa i nie dziwie się że tyle zarabiasz , jak tam koszula po 200 zł chodzi :)
SCRAPER
[23.05.10, 22:19]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
Levi Strauss Poland w Płocku zatrudnia ponad 1200 osób z czego facetów jest ze 400... reszta to kobiety. Tu szyjemy spodnie od zera.. przychodzi materiał i jest krojownia, szwalnia wykańczalnia, pralnie wszsytko!! sama szwalnia zatrudnia z 700 kobiet.. reszta działów jest mniejsza i robią głownie faceci...
Izus
[23.05.10, 23:04]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
wow... :)
Gość
[24.05.10, 00:37]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Zmień kierunek.Bo będziesz musiała jeździć do pracy za granicę do truskawek.Własna firma odzieżowa? = zero zbytu,Składka na ZUS 839,06 zł.I wszyscy tylko będą się pytać o wycenę,a zarobić nikt ci nie da.Jeszcze kilkanaście lat temu można było zarobić.Ale teraz jest tragedia.Chińszczyzna i lumpeksy rozwaliły krawiectwo.Reklama nic nie daje.Mam 11 stron internetowych mojej firmy.Reklam w GOOGLE 6mln. Brak mi słów.No chyba,że masz sieć własnych sklepów? Wszystko ale nie ciuchy.
Gość
[24.05.10, 00:37]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
hahahah klol ja pierdze za biurkiem w kopalni jako sztygar :) ponad 3500 na reke +dodatki, a praca fizyczna to noszenie kapownika i wody mineralnej - smiac mi sie chce jak ktos pisze ze zarabia 2500 zl... tyle to ja mialem po 3 miesiacach pracy na kopalni :}}}}
Gość
[24.05.10, 09:51]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestesm architektem i co ? teraz nagle wszyscy na architekture beda szli?? niszowe zawody tez sa potrzebne, jak sie samych architektow lekarzy i prawnikow "natrzepie" to i tak zarabiac beda lepsi, a ci gorsi beda musieli pracowac np w biedronce, lepiej juz wyjechac z kraju, za granica sa lepsze zarobki
gornik
[24.05.10, 15:38]
0%  0%
(0 - 0)
gornik
[cytat] [autor] Gość [/autor] hahahah klol ja pierdze za biurkiem w kopalni jako sztygar :) ponad 3500 na reke +dodatki, a praca fizyczna to noszenie kapownika i wody mineralnej - smiac mi sie chce jak ktos pisze ze zarabia 2500 zl... tyle to ja mialem po 3 miesiacach pracy na kopalni :}}}} [/cytat]
hahaha klamca klamca klamca. od kiedy to sztygar siedzi za biurkiem co? zarobki to akurat fakt ale nie sciemniaj ze siedzisz za biurkiem kolega. i nie musisz sie pucowac ile zarabiasz bo pozniej przez takich kretynow jak ty nie robia podwyzek i wydluzaja wiek emerytalny na kopalni. ciemny byku.
Gość
[24.05.10, 15:38]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Jak narzekacie na prace fizyczna. To zapraszam do pracy w Firmie DSA Financial Group S.A firma daje bardzo duże możliwości zarobkowe bez brudzenia rąk wymagania to minimum średnie wykształcenie plus niekaralność. Otrzymujecie licencję po zdanym egzaminie i zaczynamy współprace:) jeśli ktos jest zainteresowany szczegóły pod numerem telefonu. 604 988 754
Gość
[24.05.10, 17:59]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Zawód do d**y w Polsce.Brak możliwości rozwijania się.Rynek zalany importem.Jedyna możliwość dorobienia to własna maszyna do szycia w domu,ale to żadna perspektywa.Chodziłem do szkoły gdzie był taki kierunek i teraz widzę że ludzie co go ukończyli sprzątają w Anglii,albo sprzedają czyjś towar na bazarach.Prawie nikt nie robi w zawodzie.Porażka.
SSJ
[24.05.10, 18:44]
0%  100%
(0 - 2)
SSJ
pakuj tylek w samolot i wyjezdzaj. w szwecji slabo zarabiajaca sprzataczka na czarno ma 5000zl. Dobrze zarabiajaca 9000zl

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.