Pokaż ze źródeł:
Piątek [19.12.2014, 10:34] Złoty pod ostrzałem ze Wschodu (NOTOWANIA)
Piątek [19.12.2014, 10:33] Clooney staje samotnie w obronie Sony

George Clooney wysłał do hollywoodzkich gigantów petycję potępiającą hakerów, którzy zaatakowali Sony. Nikt z wielkich Hollywood chciał jej jednak podpisać, informuje inquisitr.com. »

Piątek [19.12.2014, 10:25] Niemcy: poprawiły się nastroje konsumentów

Nadal rośnie indeks GfK, pokazujący zmianę nastrojów niemieckich konsumentów. »

Piątek [19.12.2014, 10:43] Azoty bez widoków na poprawę notowań

Według analityków Domu Maklerskiego PKO BP akcje chemicznej spółki są przewartościowane. Dlatego zalecają sprzedaż papierów spółki w portfelach wyceniając je na 53,95 zł. »

Piątek [19.12.2014, 10:20] Comarch ma umowę serwisową za 2,1 mln zł.

Krakowska spółka będzie nadal zajmowała się utrzymaniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą w Krakowie. »

Piątek [19.12.2014, 10:17] Byki zadomowiły się na giełdzie

Wczorajsza sesja na Wall Street zakończyła się w niektórych przypadkach rekordowymi wzrostami nawet od 3 lat. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [19.12.2014, 10:40] Kuźniar: Tusk dobrze poradził sobie na szczycie

Donald Tusk dobrze zadebiutował na szczycie Unii Europejskiej , uważa profesor Roman Kuźniar. Prezydencki doradca mówił w radiowej Trójce, oceniając pierwsze - nie zawsze pozytywne - komentarze po tym debiucie, że "nie wszyscy muszą być zadowoleni". »

Piątek [19.12.2014, 09:50] Kasprzycka: Jak odmówić prezydentowi

Nic tak nie boli sędziów, jak podejrzenia o podatność na wpływy. Opisywaliśmy przed tygodniem uchwałę, w której część środowiska doprowadziła sprawę do absurdu: okazało się, że nawet podróżowanie z podsądnym w jednym autobusie może budzić wątpliwości co do bezstronności (to miał być argument przeciwko obcinaniu sędziom kilometrówek za dojazdy samochodem do sądu – piszemy o sprawie na kolejnych stronach). »

Piątek [19.12.2014, 09:43] Kuźniar radzi: Ignorujmy wypowiedzi Putina

Roman Kuźniar uważa, że w obecnej sytuacji trzeba ignorować wypowiedzi Władimira Putina. Dopóki wypowiedzi rosyjskiego przywódcy, "nie zaczną się zgadzać z rzeczywistością" - mówił w Trójce doradca Bronisława Komorowskiego. »

Wtorek [16.12.2014, 14:54] Na co powinny postawić nowe marki, by podbić skostniały świat finansów?

Zarówno wychowane na innowacyjnych technologiach pokolenie millenialsów, jak i ich rodzice, szukają dziś nowych metod oszczędzania czasu i pieniędzy. Niewiele ma im do zaoferowania tradycyjna bankowość stacjonarna z rozbudowaną infrastrukturą, którą musi przecież utrzymać sam klient. Wyzwaniem dla nowoczesnych marek wchodzących na nasz rynek staje się zatem mobile banking. »

Czwartek [11.12.2014, 07:23] Morderstwa polityczne i tortury. Brazylia publikuje raport

Powołana w 2012 roku w Brazylii Narodowa Komisja Prawdy, która miała zbadać przypadki łamania praw człowieka za rządów wojskowej junty opublikowała obszerny raport nt. zabójstw politycznych i tortur stosowanych wobec opozycji. »

Czwartek [11.12.2014, 07:21] KNF: Zawieszamy działalność SKOK Wołomin

Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła dziś działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie, bo utraciła ona płynność finansową. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Izus Wątek założony przez: Izus 21.05.10, 21:17 zgłoś

Ile zarabia technik technologi odzieży ?

Ile zarabia technik technologi odzieży ? Czy to dobry zawód?

Najlepsza wypowiedź:

Odzieżówka
23.05.10, 21:10
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Przepraszam byłam na str." Levis'a " naprawdę tyle zarabiacie,ale trudno się dostać do tej firmy. Ja pracuję 25lat do niemca i płaci najniższą krajową.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Izus
[23.05.10, 21:16]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] wiecie co..... niestety prawda jest takan ze zawody ktore maja sens to architekt lekarz i prawnik reszta nie daje bezpieczenistwa w przyszlosci... zeby czyc po ludzku [/cytat] moja kuzynka studiuje prawo i bedzie prawnikiem , cały czas z książka chodzi i sie uczy bo podobno jest bardzo ciężko i połowa z jej grupy z tego powodu odpadła. Ale za to każdy mówi że wysiłek jej się opłaci i że będzie zarabiac bardzo dużo ...
Izus
[23.05.10, 21:19]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] wiecie co..... niestety prawda jest takan ze zawody ktore maja sens to architekt lekarz i prawnik reszta nie daje bezpieczenistwa w przyszlosci... zeby czyc po ludzku [/cytat] ten zawód też jest potrzebny , przecież ludzie muszą się ubierac , a ubrania się niszczą więc proste że zawsze trzeba będzie produkowac i projektowac nowe . Wyobraźmy sobie że nagle wszystkie szwalnie zostały zamknięte na ... hmmm rok :)
Gość
[23.05.10, 21:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
olej studia, idź do wojska lub policji
Izus
[23.05.10, 21:21]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] olej studia, idź do wojska lub policji [/cytat] , hehe . do policji mówisz :) ciężki kawałek chleba. już wolałabym byc sprzątaczką , tak szczerze :)
SCRAPER
[23.05.10, 21:22]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
izus zdziwie cię ale pracujemy po 8 godzine dziennie 5 dni w tygodniu... soboty czasem sa pracujace ale jak jest duzo produkcji ale i tak tylko dla chetnych i placone 100-tki... caly socjal jest na najwyzszym poziomie lacznie z urlopami i wszystkim... tylko praca ciezka ale cos za cos...
Izus
[23.05.10, 21:25]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] scraper [/autor] izus zdziwie cię ale pracujemy po 8 godzine dziennie 5 dni w tygodniu... soboty czasem sa pracujace ale jak jest duzo produkcji ale i tak tylko dla chetnych i placone 100-tki... caly socjal jest na najwyzszym poziomie lacznie z urlopami i wszystkim... tylko praca ciezka ale cos za cos... [/cytat] żadna praca nie jest lekka , ani umysłowa , ani fizyczna . trudno.
SCRAPER
[23.05.10, 21:27]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
Oczywiście że żadna praca nie jest lekka... ale ja wolę pracować fizycznie mimo wyższego wykształcenia i zarabiać ponad 2500 niż usiąść za biurkiem za 1300....
Izus
[23.05.10, 21:32]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
ile masz lat * miało byc . hehe :)
SCRAPER
[23.05.10, 21:33]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
mam 27 lat i jestem facetem:) zdrowie swoją drogą bo praca w zapyleniu (tarty dżins się pyli) ale jak mam do wyboru zarobić na rodzinę to się nie patrzy na zdrowie...
Izus
[23.05.10, 21:39]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
a kobiety tez tam pracują? :)
Izus
[23.05.10, 21:56]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
Scraper właśnie weszłam na strone tego Levisa i nie dziwie się że tyle zarabiasz , jak tam koszula po 200 zł chodzi :)
SCRAPER
[23.05.10, 22:19]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
Levi Strauss Poland w Płocku zatrudnia ponad 1200 osób z czego facetów jest ze 400... reszta to kobiety. Tu szyjemy spodnie od zera.. przychodzi materiał i jest krojownia, szwalnia wykańczalnia, pralnie wszsytko!! sama szwalnia zatrudnia z 700 kobiet.. reszta działów jest mniejsza i robią głownie faceci...
Izus
[23.05.10, 23:04]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
wow... :)
Gość
[24.05.10, 00:37]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Zmień kierunek.Bo będziesz musiała jeździć do pracy za granicę do truskawek.Własna firma odzieżowa? = zero zbytu,Składka na ZUS 839,06 zł.I wszyscy tylko będą się pytać o wycenę,a zarobić nikt ci nie da.Jeszcze kilkanaście lat temu można było zarobić.Ale teraz jest tragedia.Chińszczyzna i lumpeksy rozwaliły krawiectwo.Reklama nic nie daje.Mam 11 stron internetowych mojej firmy.Reklam w GOOGLE 6mln. Brak mi słów.No chyba,że masz sieć własnych sklepów? Wszystko ale nie ciuchy.
Gość
[24.05.10, 00:37]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
hahahah klol ja pierdze za biurkiem w kopalni jako sztygar :) ponad 3500 na reke +dodatki, a praca fizyczna to noszenie kapownika i wody mineralnej - smiac mi sie chce jak ktos pisze ze zarabia 2500 zl... tyle to ja mialem po 3 miesiacach pracy na kopalni :}}}}
Gość
[24.05.10, 09:51]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestesm architektem i co ? teraz nagle wszyscy na architekture beda szli?? niszowe zawody tez sa potrzebne, jak sie samych architektow lekarzy i prawnikow "natrzepie" to i tak zarabiac beda lepsi, a ci gorsi beda musieli pracowac np w biedronce, lepiej juz wyjechac z kraju, za granica sa lepsze zarobki
gornik
[24.05.10, 15:38]
0%  0%
(0 - 0)
gornik
[cytat] [autor] Gość [/autor] hahahah klol ja pierdze za biurkiem w kopalni jako sztygar :) ponad 3500 na reke +dodatki, a praca fizyczna to noszenie kapownika i wody mineralnej - smiac mi sie chce jak ktos pisze ze zarabia 2500 zl... tyle to ja mialem po 3 miesiacach pracy na kopalni :}}}} [/cytat]
hahaha klamca klamca klamca. od kiedy to sztygar siedzi za biurkiem co? zarobki to akurat fakt ale nie sciemniaj ze siedzisz za biurkiem kolega. i nie musisz sie pucowac ile zarabiasz bo pozniej przez takich kretynow jak ty nie robia podwyzek i wydluzaja wiek emerytalny na kopalni. ciemny byku.
Gość
[24.05.10, 15:38]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Jak narzekacie na prace fizyczna. To zapraszam do pracy w Firmie DSA Financial Group S.A firma daje bardzo duże możliwości zarobkowe bez brudzenia rąk wymagania to minimum średnie wykształcenie plus niekaralność. Otrzymujecie licencję po zdanym egzaminie i zaczynamy współprace:) jeśli ktos jest zainteresowany szczegóły pod numerem telefonu. 604 988 754
Gość
[24.05.10, 17:59]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Zawód do d**y w Polsce.Brak możliwości rozwijania się.Rynek zalany importem.Jedyna możliwość dorobienia to własna maszyna do szycia w domu,ale to żadna perspektywa.Chodziłem do szkoły gdzie był taki kierunek i teraz widzę że ludzie co go ukończyli sprzątają w Anglii,albo sprzedają czyjś towar na bazarach.Prawie nikt nie robi w zawodzie.Porażka.
SSJ
[24.05.10, 18:44]
0%  100%
(0 - 2)
SSJ
pakuj tylek w samolot i wyjezdzaj. w szwecji slabo zarabiajaca sprzataczka na czarno ma 5000zl. Dobrze zarabiajaca 9000zl

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.