Pokaż ze źródeł:
Wtorek [23.09.2014, 22:08] Podaż znów dominowała na Wall Street

Wtorek przyniósł kontynuację przeceny na amerykańskich giełdach. Spadkowa seria wydłużyła się tym samym do trzech sesyjnych dni. »

Wtorek [23.09.2014, 21:37] Kalendarium, środa 24 września
Wtorek [23.09.2014, 21:15] Putin przestrzega Ukrainę

Moskwa ograniczy Ukrainie dostęp do ważnych rosyjskich rynków, jeśli Kijów wdroży jakąkolwiek część umowy handlowej z Unią Europejską - ostrzegł prezydent Rosji Władimir Putin w liście do prezydenta Ukrainy Petro Poroszenki. Pisze o tym we wtorek Reuters. »

Wtorek [23.09.2014, 19:03] Markiewicz: Potencjał polskiego rynku jest ogromny

Pytania do Waldemara Markiewicza, prezesa Izby Domów Maklerskich »

Wtorek [23.09.2014, 18:43] MSP popiera decyzję GPW

Ministerstwo Skarbu Państwa popiera decyzję GPW w sprawie zawieszenia rozmów z grupą CEESEG. We wtorek przedstawiciele giełdy poinformowali, że będą skupiać się teraz na rozwoju organicznym. »

Wtorek [23.09.2014, 18:24] Podaż w Warszawie nie odpuszcza

Ostatnia sesja nie przyniosła poprawy nastrojów na warszawskim parkiecie. Notowania przebiegały pod dyktando notowań na największych światowych parkietach, gdzie właśnie podaż dyktowała warunki, choć po obiecującym starcie notowań wielu uczestników rynku liczyło na inne rozstrzygnięcie. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [23.09.2014, 23:58] Właściciel Ciechana: Żałuję, że to napisałem. Czasami opanować się nie mogę

– Dzieci to jest taki temat, który trzepie mnie nieprawdopodobnie, że czasami opanować się nie mogę. Ale nie jestem homofobem – powiedział w TVP Info Marek Jakubiak właściciel browaru produkującego piwo Ciechan. »

Wtorek [23.09.2014, 23:42] Elżbieta II zadowolona z wyniku referendum w Szkocji. "Mruczała w słuchawkę"

Brytyjski premier David Cameron dał do zrozumienia, że królowa Elżbieta II była niezwykle zadowolona z wyniku szkockiego referendum niepodległościowego. "Mruczała w słuchawkę" - miał powiedzieć brytyjski premier relacjonując swoją rozmowę telefoniczną z królową. »

Wtorek [23.09.2014, 23:15] Cimoszewicz: Trochę boję się rządów Kopacz. Bieńkowska byłaby lepszym premierem

- Nie ukrywam, że spokojniej bym się czuł, gdyby premierem została Elżbieta Bieńkowska, bo ona dowiodła dużej sprawności - powiedział w TVN24 Włodzimierz Cimoszewicz »

Poniedziałek [22.09.2014, 16:39] Ekoprzepisy na razie nie wstrząsną rynkiem. Rewolucja przyjdzie w 2021 r.

Chcesz sprzedać lub wynająć dom? Musisz wiedzieć, ile energii pochłania budynek. Kwitek wydrukowany z internetu to za mało - wskazuje Michał Sołtyszewski, prawnik w Kancelarii BWW Law & Tax. »

Sobota [20.09.2014, 17:46] Ciepłe słowa Dalajlamy o przywódcy Chin

Dalajlama znalazł słowa uznania dla chińskiego przywódcę Xi Jinpinga, mówiąc, że jest on "bardziej realistyczny" i pryncypialny niż jego poprzednicy. Xi zakończył właśnie trzydniową wizytę w Indiach. »

Czwartek [18.09.2014, 01:00] Kalendarz inwestora

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Izus Wątek założony przez: Izus 21.05.10, 21:17 zgłoś

Ile zarabia technik technologi odzieży ?

Ile zarabia technik technologi odzieży ? Czy to dobry zawód?

Najlepsza wypowiedź:

Odzieżówka
23.05.10, 21:10
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Przepraszam byłam na str." Levis'a " naprawdę tyle zarabiacie,ale trudno się dostać do tej firmy. Ja pracuję 25lat do niemca i płaci najniższą krajową.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Izus
[23.05.10, 21:16]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] wiecie co..... niestety prawda jest takan ze zawody ktore maja sens to architekt lekarz i prawnik reszta nie daje bezpieczenistwa w przyszlosci... zeby czyc po ludzku [/cytat] moja kuzynka studiuje prawo i bedzie prawnikiem , cały czas z książka chodzi i sie uczy bo podobno jest bardzo ciężko i połowa z jej grupy z tego powodu odpadła. Ale za to każdy mówi że wysiłek jej się opłaci i że będzie zarabiac bardzo dużo ...
Izus
[23.05.10, 21:19]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] wiecie co..... niestety prawda jest takan ze zawody ktore maja sens to architekt lekarz i prawnik reszta nie daje bezpieczenistwa w przyszlosci... zeby czyc po ludzku [/cytat] ten zawód też jest potrzebny , przecież ludzie muszą się ubierac , a ubrania się niszczą więc proste że zawsze trzeba będzie produkowac i projektowac nowe . Wyobraźmy sobie że nagle wszystkie szwalnie zostały zamknięte na ... hmmm rok :)
Gość
[23.05.10, 21:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
olej studia, idź do wojska lub policji
Izus
[23.05.10, 21:21]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] Gość [/autor] olej studia, idź do wojska lub policji [/cytat] , hehe . do policji mówisz :) ciężki kawałek chleba. już wolałabym byc sprzątaczką , tak szczerze :)
SCRAPER
[23.05.10, 21:22]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
izus zdziwie cię ale pracujemy po 8 godzine dziennie 5 dni w tygodniu... soboty czasem sa pracujace ale jak jest duzo produkcji ale i tak tylko dla chetnych i placone 100-tki... caly socjal jest na najwyzszym poziomie lacznie z urlopami i wszystkim... tylko praca ciezka ale cos za cos...
Izus
[23.05.10, 21:25]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
[cytat] [autor] scraper [/autor] izus zdziwie cię ale pracujemy po 8 godzine dziennie 5 dni w tygodniu... soboty czasem sa pracujace ale jak jest duzo produkcji ale i tak tylko dla chetnych i placone 100-tki... caly socjal jest na najwyzszym poziomie lacznie z urlopami i wszystkim... tylko praca ciezka ale cos za cos... [/cytat] żadna praca nie jest lekka , ani umysłowa , ani fizyczna . trudno.
SCRAPER
[23.05.10, 21:27]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
Oczywiście że żadna praca nie jest lekka... ale ja wolę pracować fizycznie mimo wyższego wykształcenia i zarabiać ponad 2500 niż usiąść za biurkiem za 1300....
Izus
[23.05.10, 21:32]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
ile masz lat * miało byc . hehe :)
SCRAPER
[23.05.10, 21:33]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
mam 27 lat i jestem facetem:) zdrowie swoją drogą bo praca w zapyleniu (tarty dżins się pyli) ale jak mam do wyboru zarobić na rodzinę to się nie patrzy na zdrowie...
Izus
[23.05.10, 21:39]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
a kobiety tez tam pracują? :)
Izus
[23.05.10, 21:56]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
Scraper właśnie weszłam na strone tego Levisa i nie dziwie się że tyle zarabiasz , jak tam koszula po 200 zł chodzi :)
SCRAPER
[23.05.10, 22:19]
0%  0%
(0 - 0)
SCRAPER
Levi Strauss Poland w Płocku zatrudnia ponad 1200 osób z czego facetów jest ze 400... reszta to kobiety. Tu szyjemy spodnie od zera.. przychodzi materiał i jest krojownia, szwalnia wykańczalnia, pralnie wszsytko!! sama szwalnia zatrudnia z 700 kobiet.. reszta działów jest mniejsza i robią głownie faceci...
Izus
[23.05.10, 23:04]
0%  0%
(0 - 0)
Izus
wow... :)
Gość
[24.05.10, 00:37]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Zmień kierunek.Bo będziesz musiała jeździć do pracy za granicę do truskawek.Własna firma odzieżowa? = zero zbytu,Składka na ZUS 839,06 zł.I wszyscy tylko będą się pytać o wycenę,a zarobić nikt ci nie da.Jeszcze kilkanaście lat temu można było zarobić.Ale teraz jest tragedia.Chińszczyzna i lumpeksy rozwaliły krawiectwo.Reklama nic nie daje.Mam 11 stron internetowych mojej firmy.Reklam w GOOGLE 6mln. Brak mi słów.No chyba,że masz sieć własnych sklepów? Wszystko ale nie ciuchy.
Gość
[24.05.10, 00:37]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
hahahah klol ja pierdze za biurkiem w kopalni jako sztygar :) ponad 3500 na reke +dodatki, a praca fizyczna to noszenie kapownika i wody mineralnej - smiac mi sie chce jak ktos pisze ze zarabia 2500 zl... tyle to ja mialem po 3 miesiacach pracy na kopalni :}}}}
Gość
[24.05.10, 09:51]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestesm architektem i co ? teraz nagle wszyscy na architekture beda szli?? niszowe zawody tez sa potrzebne, jak sie samych architektow lekarzy i prawnikow "natrzepie" to i tak zarabiac beda lepsi, a ci gorsi beda musieli pracowac np w biedronce, lepiej juz wyjechac z kraju, za granica sa lepsze zarobki
gornik
[24.05.10, 15:38]
0%  0%
(0 - 0)
gornik
[cytat] [autor] Gość [/autor] hahahah klol ja pierdze za biurkiem w kopalni jako sztygar :) ponad 3500 na reke +dodatki, a praca fizyczna to noszenie kapownika i wody mineralnej - smiac mi sie chce jak ktos pisze ze zarabia 2500 zl... tyle to ja mialem po 3 miesiacach pracy na kopalni :}}}} [/cytat]
hahaha klamca klamca klamca. od kiedy to sztygar siedzi za biurkiem co? zarobki to akurat fakt ale nie sciemniaj ze siedzisz za biurkiem kolega. i nie musisz sie pucowac ile zarabiasz bo pozniej przez takich kretynow jak ty nie robia podwyzek i wydluzaja wiek emerytalny na kopalni. ciemny byku.
Gość
[24.05.10, 15:38]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Jak narzekacie na prace fizyczna. To zapraszam do pracy w Firmie DSA Financial Group S.A firma daje bardzo duże możliwości zarobkowe bez brudzenia rąk wymagania to minimum średnie wykształcenie plus niekaralność. Otrzymujecie licencję po zdanym egzaminie i zaczynamy współprace:) jeśli ktos jest zainteresowany szczegóły pod numerem telefonu. 604 988 754
Gość
[24.05.10, 17:59]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Zawód do d**y w Polsce.Brak możliwości rozwijania się.Rynek zalany importem.Jedyna możliwość dorobienia to własna maszyna do szycia w domu,ale to żadna perspektywa.Chodziłem do szkoły gdzie był taki kierunek i teraz widzę że ludzie co go ukończyli sprzątają w Anglii,albo sprzedają czyjś towar na bazarach.Prawie nikt nie robi w zawodzie.Porażka.
SSJ
[24.05.10, 18:44]
0%  100%
(0 - 2)
SSJ
pakuj tylek w samolot i wyjezdzaj. w szwecji slabo zarabiajaca sprzataczka na czarno ma 5000zl. Dobrze zarabiajaca 9000zl

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.