Pokaż ze źródeł:
Środa [25.05.2016, 18:31] Timmermans: KE czeka na szybki postęp ws. TK; od tego zależy opinia

Wiceszef KE Frans Timmermans oświadczył, że KE czeka na postęp ws. rozwiązania kryzysu wokół Trybunału Konstytucyjnego, który obiecała mu premier Beata Szydło. Zapowiedział, że jeśli rząd szybko przedstawi rozwiązanie, KE nie przyjmie opinii ws. praworządności. »

Środa [25.05.2016, 18:15] Zwolnili szefa spółki okradzionej "na prezesa"

Szef austriackiej spółki FACC, której skradziono 50 mln EUR metodą „na prezesa”, został odwołany za „poważne zaniedbanie obowiązków. »

Środa [25.05.2016, 17:53] Kurs ropy wysoko po danych o zapasach

Ropa jest najdroższa od 7 miesięcy po wiadomości o większym niż oczekiwano spadku jej zapasów w USA. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Środa [25.05.2016, 17:29] Ekspert o próbach zamachów w Polsce: "To zaplanowane, dobrze przygotowane akcje"

Ostatnie dwa wydarzenia, czyli próba zamachu bombowego we Wrocławiu i próba zdetonowania ładunków wybuchowych w Warszawie były zaplanowane, dobrze przygotowane, gorzej przeprowadzone - ocenił ekspert do spraw terroryzmu Krzysztof Liedel z Collegium Civitas. »

Środa [25.05.2016, 16:56] Nowela o grach hazardowych. Państwo zarobi ponad 24 mld zł w ciągu 10 lat

24 mld 65 mln zł - tyle w ciągu 10 lat państwo ma zarobić dzięki noweli ustawy o grach hazardowych - wynika z oceny skutków regulacji projektu autorstwa MF. Ustawa ma wprowadzić zasady blokowania płatności dla firm oferujących nielegalny hazard i zalegalizować grę w pokera poza kasynami. »

Środa [25.05.2016, 16:51] Eksperci PISM: Po ewentualnym Brexicie kluczowa będzie koalicja Polski i Niemiec

Gdyby doszło do Brexitu, to Polska i Niemcy będą miały najwięcej wspólnych interesów w kształtowaniu przyszłych relacji w UE - wynika z raportu "Relacje Unia Europejska - Wielka Brytania po ewentualnym Brexicie" przedstawionego w środę przez Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. »

Środa [25.05.2016, 20:22] Cieślak o udaremnionym zamachu w stolicy: Kluczowe, czy sprawcy działali z pobudek politycznych

Kluczowa w sprawie podłożenia ładunków bombowych pod radiowozy w Warszawie będzie odpowiedź na pytanie, czy za działaniami sprawców stoją poglądy polityczne; jeśli tak, mamy do czynienia z klasycznym terroryzmem - ocenił ekspert do spraw terroryzmu Grzegorz Cieślak. »

Środa [25.05.2016, 20:16] Timmermans: KE czeka na polskie rozwiązania w sprawie TK. 9 lub 10 czerwca - raport europejskiego zespołu

Wiceszef KE Frans Timmermans oświadczył, że Komisja czeka na postęp ws. rozwiązania sporu wokół TK. Jeśli dialog przyniesie rezultaty, KE nie będzie przyjmować opinii nt. praworządności w Polsce. 9 lub 10 czerwca ma zostać upubliczniony raport zespołu ekspertów ds. TK, powołanego przez marszałka Sejmu. »

Środa [25.05.2016, 20:00] Nieubezpieczona matka dostanie tysiąc złotych miesięcznie

RODZINA W marcu urodziłam pierwsze dziecko, które wychowuję wspólnie z jego ojcem, ale w związku z tym, że nie byłam zatrudniona – kończę właśnie studia – nie otrzymuję żadnego świadczenia z ZUS. Słyszałam jednak, że mogę się zgłosić do ośrodka pomocy społecznej, który wypłaca 1 tys. zł miesięcznie przez rok po urodzeniu dziecka. Czy jako studentka mogę otrzymać takie świadczenie – pyta pani Milena »

Poniedziałek [16.05.2016, 22:00] Trójmiasto z zieloną falą

Nie przeszkadzać samochodom, dopieszczać pasażerów innych środków komunikacji – to priorytety samorządu. »

Niedziela [15.05.2016, 19:16] „Turandot": Lekko odświeżona bajka o miłości

„Turandot" w Łodzi to rzadki przypadek wielkiego widowiska, któremu sukces zapewnił dyrygent. »

Niedziela [15.05.2016, 06:00] KRS do szybkiego wygaszenia

Kiedy bałagan prawny dotknie wymiaru sprawiedliwości, to ten, będąc już dziś w zapaści, może się nie podnieść. A zapłacą za to obywatele. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[30.10.14, 16:29]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Nowjuskie koszule!

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.