Pokaż ze źródeł:
Niedziela [01.02.2015, 17:22] Grecja apeluje, by UE przestała działać spazmatycznie wobec Rosji

Szef greckiej dyplomacji Nikos Kodzias oświadczył w niedzielę, że Unia Europejska powinna zaprzestać działania w "spazmatyczny" sposób wobec Rosji, i domagał się dla swojego kraju aktywnej roli w negocjacjach między Brukselą a Moskwą. »

Niedziela [01.02.2015, 17:18] "Grecja bez euro nie ma przyszłości"

Grecja poza strefą euro nie ma przed sobą żadnej przyszłości, ale ma prawo chcieć rozmawiać o sposobach redukcji ciężaru swego zadłużenia - oświadczył w niedzielę francuski minister finansów Michel Sapin, który ma się spotkać ze swoim greckim odpowiednikiem. »

Niedziela [01.02.2015, 17:13] Polacy trzecią drużyną świata w piłce ręcznej

Polscy piłkarze ręczni zdobyli brązowy mistrzostw świata w Katarze. W meczu o trzecie miejsce wygrali w Lusajl po dogrywce z broniącą tytułu Hiszpanią 29:28 (24:24, 13:13). »

Niedziela [01.02.2015, 17:22] Ruszamy z portfelem spółek dywidendowych. Wygra z rynkiem?

Eksperci z ośmiu biur maklerskich wytypowali łącznie 12 spółek, które w najbliższych tygodniach powinny być ciekawą propozycją inwestycyjną. »

Niedziela [01.02.2015, 16:59] Barometr "Parkietu"

Co się wydarzy na giełdach w tym tygodniu? Oto prognozy maklerów i analityków. »

Niedziela [01.02.2015, 13:03] Jak trader i programista tworzą roboty inwestycyjne

Z Tomaszem Filipiakiem i Bartłomiejem Górskim,prywatnymi inwestorami,rozmawiamy na temat handlowania na foreksie przy pomocy algorytmów inwestycyjnych. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Niedziela [01.02.2015, 19:19] Egipt: Kolejny dziennikarz Al Dżaziry będzie deportowany w najbliższych dniach

W najbliższych dniach z egipskiego więzienia zostanie wypuszczony kolejny dziennikarz Al Dżaziry, Mohamed Fahmy - poinformowały władze w Kairze. Obecnie trwa dopełnianie formalności, które pozwolą na deportację reportera do Kanady. Mohamed Fahmy ma podwójne, egipsko - kanadyjskie obywatelstwo. »

Niedziela [01.02.2015, 18:58] Wlk. Brytania: Akcja "Odwiedź mój meczet" ma ocieplić wizerunek muzułmanów

W wielu brytyjskich miastach muzułmańskie domy modlitwy zapraszają do wizyty w ramach akcji "Odwiedź mój meczet". Goście mogą liczyć na kawę, albo herbatę, ciastko i rozmowę o muzułmańskiej obrzędowości. Akcji patronuje Brytyjska Rada Muzułmańska skupiająca organizacje wyznaniowe 3-milionowej mniejszości muzułmańskiej w Wielkiej Brytanii. »

Niedziela [01.02.2015, 18:20] Kuczma: Separatyści nie byli gotowi do negocjacji i szantażowali Kijów

Przedstawiciel Ukrainy na rozmowach pokojowych w Mińsku Leonid Kuczma ujawnił szczegóły wczorajszego spotkania, które nie przyniosło żadnego rezultatu. »

Piątek [30.01.2015, 10:26] Niemiecka prasa: Cipras, pożyteczny idota Putina

Piątkowe dzienniki komentują zdystansowanie się nowego greckiego szefa rządu Aleksisa Ciprasa od sankcji wobec Rosji i jego ciepły stosunek do kraju Putina. »

Piątek [30.01.2015, 01:00] Pokolenie wyżu poszło do ślubu

W ubiegłym roku po raz pierwszy od pięciu lat wzrosła w Polsce liczba zawieranych małżeństw. »

Czwartek [29.01.2015, 23:38] Były taksówkarz z Waszyngtonu poszukiwanym przez FBI terrorystą

FBI wpisała na listę najbardziej poszukiwanych terrorystów, pochodzącego z Somalii, byłego taksówkarza z okolic Waszyngtonu. Amerykańskie służby podały, że za pomoc w schwytaniu Libana Hajiego Mohameda wyznaczono nagrodę w wysokości 50 tys. dolarów. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[30.10.14, 16:29]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Nowjuskie koszule!

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.