Pokaż ze źródeł:
Piątek [28.11.2014, 21:59] Cena ropy w Nowym Jorku spadła do 66 USD/b

Cena ropy w Nowym Jorku spadła w piątek do 66,15 dol. za baryłkę. Ceny surowca spadają od czwartkowego szczytu OPEC, który podjął decyzję o tym, że nie ograniczy wydobycia ropy, by podbić jej cenę. »

Piątek [28.11.2014, 21:32] Za nieco ponad dwa lata projekt nowej ordynacji podatkowej

Za cztery miesiące mają być gotowe wstępne założenia do nowej ordynacji podatkowej, a w ciągu następnych dwóch lat zostanie przygotowany projekt nowej ustawy – powiedział prof. Leonard Etel, przewodniczący Komisji Kodyfikacyjnej Ogólnego Prawa Podatkowego. »

Piątek [28.11.2014, 20:48] P&G rozważa sprzedaż marki Wella

Koncern Procter & Gamble wspólnie z bankiem Goldman Sachs badają możliwość sprzedaży marki Wella, biznesu związanego z kosmetykami do włosów, informuje Reuters. »

Piątek [28.11.2014, 21:01] Cena ropy w Nowym Jorku spadła do 66 dol. za baryłkę

Cena ropy w Nowym Jorku spadła w piątek do 66,15 dol. za baryłkę. Ceny surowca spadają od czwartkowego szczytu OPEC, który podjął decyzję o tym, że nie ograniczy wydobycia ropy, by podbić jej cenę. »

Piątek [28.11.2014, 19:00] PKP Cargo: ok.1300 pracowników może skorzystać z programu dobrowolnych odejść

Rada Nadzorcza PKP Cargo zaakceptowała propozycje zarządu spółki dotyczące programu dobrowolnych odejść. Program rozpocznie się 29 grudnia br. - poinformowała PKP Cargo w komunikacie. Z programu może skorzystać ok. 1300 pracowników. »

Piątek [28.11.2014, 18:29] Newag podpisał duży kontrakt

W ciągu roku nowosądecka grupa ma dostarczyć Kolejom Mazowieckim 12 pociągów pasażerskich. Wartość umowy wynosi 257,3 mln zł brutto. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [28.11.2014, 22:24] Rosja nie dopuści do wojennej blokady Donbasu

Moskwa nie dopuści do blokady wojennej Donbasu. Mówił o tym ambasador Rosji przy Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. W opinii Andrieja Kelina, Ukraina już blokuje gospodarczo separatystyczne region, a chce jeszcze odciąć je od wsparcia socjalnego. Rosyjskie MSZ wielokrotnie ostrzegało przed katastrofą humanitarną w Donbasie. »

Piątek [28.11.2014, 22:01] Czarnecki: wybory zafałszowane i sfałszowane. Będzie publiczne wysłuchanie w PE

– Za półtora tygodnia w Parlamencie Europejskim z udziałem różnych polityków odbędzie się publiczne wysłuchanie w sprawie wyborów samorządowych w Polsce. Bo wybory zostały na pewno zafałszowane, w niektórych okręgach były sfałszowane – przekonywał Ryszard Czarnecki (PiS) w „Dziś wieczorem” w TVP Info. »

Piątek [28.11.2014, 21:19] Misjonarz uwolniony z rąk porywaczy w Republice Środkowoafrykańskiej wraca do kraju

Ksiądz Mateusz Dziedzic, misjonarz uwolniony z rąk porywaczy w Republice Środkowoafrykańskiej, wraca do kraju. »

Czwartek [27.11.2014, 11:11] Wspominają Stanisława Mikulskiego

- Staś był przede wszystkim niezwykle wiernym przyjacielem i człowiekiem, który nie rozstawał się z uśmiechem - wspomina Stanisław aMikulskiego Beata Tyszkiewicz »

Czwartek [27.11.2014, 10:25] Stale bezpłatne nadgodziny

Udało się nam przełamać wieloletnie przyzwolenie na korzystanie przez instytucje z darmowej pracy artystów 
– mówi wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie w rozmowie z Kamą Zboralską. »

Czwartek [27.11.2014, 02:58] Sprzedawać za kilkaset złotych czy nie? Oto pytanie

Jedni twierdzą, że pomagają zaistnieć młodym na rynku, inni, że źle wpływają na rozwój kariery artystycznej. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[30.10.14, 16:29]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Nowjuskie koszule!

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.