Pokaż ze źródeł:
Czwartek [31.07.2014, 15:10] Budimex ma najtańszą ofertę na fragment obwodnicy Lublina

Budimex złożył najtańszą ofertę, wartą 423,88 mln zł brutto, na budowę drogi ekspresowej S19 Lubartów-Kraśnik na odcinku od węzła Dąbrowica do węzła Konopnica, czyli zachodniej obwodnicy Lublina, poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). »

Czwartek [31.07.2014, 14:49] Rosja bierze na cel polskie mięso

Dzień po nałożeniu embarga na polskie owoce i warzywa Rosja poinformowała o wykryciu groźnych bakterii w partii wołowiny i mięsa drobiowego. »

Czwartek [31.07.2014, 14:35] USA: o 23 tys. więcej „nowych bezrobotnych”

Liczba osób starających się o zasiłek dla bezrobotnych wzrosła w USA w tygodniu zakończonym 26 lipca o 23 tys. do 302 tys. »

Czwartek [31.07.2014, 14:41] Obligacje spółdzielcze to niezła alternatywa dla korporacyjnych

Z rentownością w okolicach 5,5 proc. obligacje banków spółdzielczych mogą być alternatywą dla coraz droższych bestsellerów, jak Kruk czy Echo. »

Czwartek [31.07.2014, 14:38] Tamborski: Wiedeń wymaga poważnej analizy

Paweł Tamborski, który od niedawna jest prezesem GPW, przedstawił zarys najpilniejszych zdań jakie stawia sobie i nowemu zarządowi warszawskiego rynku. »

Czwartek [31.07.2014, 14:37] EZO wyemitowało akcje

Recyklingowa spółka otrzymała od swoich obligatariuszy wnioski o zamianę obligacji na nowe akcje serii F. Dzięki temu zmniejszyła zadłużenie o 22,5 mln zł. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Czwartek [31.07.2014, 15:49] Wojna na Ukrainie potrwa jeszcze miesiąc

Według ukraińskiego Sztabu Generalnego, działania wojskowe na Wschodzie powinny zakończyć się w ciągu miesiąca. Operacja antyterrorystyczna rozpoczęła się w połowie kwietnia. »

Czwartek [31.07.2014, 15:45] Parytet jest najważniejszy. Jeśli będzie za mało kobiet, wybór KE się opóźni

Jeśli będzie za mało kandydatur kobiet na stanowiska komisarzy, utworzenie nowej Komisji może się opóźnić. Tak sprawę stawia Jean-Claude Juncker - nowy przewodniczący instytucji. Dziś mija termin zgłaszania przez państwa członkowskie kandydatur na członków Komisji. »

Czwartek [31.07.2014, 15:23] Minister rolnictwa pisze do Brukseli ws. rosyjskiego embarga

Ministerstwo rolnictwa pisze do Brukseli w sprawie embarga Moskwy na import polskich owoców i warzyw do Rosji. We wniosku do Komisji Europejskiej ma znaleźć się informacja o tym, jakie straty w związku z tymi restrykcjami poniosą nasi producenci. Marek Sawicki, szef resortu szacuje, że mogą one przekroczyć miliard euro. »

Czwartek [31.07.2014, 14:03] OFE apelują o wydłużenie godzin pracy ZUS

W związku z awariami systemów elektronicznych i zusomatów fundusze emerytalne zaapelowały do ZUS o przedłużenie pracy urzędów. »

Środa [30.07.2014, 12:45] Dorn chce się "przytulić" do Platformy?

- Na PiS stawiam krzyżyk, nastawiam się na ewentualną współpracę z obecnym obozem władzy - stwierdził Ludwik Dorn. »

Wtorek [29.07.2014, 22:56] Poroszenko prosi Łukaszenkę o pomoc w spotkaniu grupy kontaktowej

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko zwrócił się do prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu w Mińsku spotkania trójstronnej grupy kontaktowej ws. uregulowania sytuacji w Donbasie - poinformował we wtorek Interfax-Ukraina. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Aktualnie brak odpowiedzi.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.