Pokaż ze źródeł:
Niedziela [21.09.2014, 13:08] MSZ Niemiec: Rosja prezydenta Putina jest państwem autorytarnym

MSZ Niemiec, które w minionej dekadzie forsowało politykę partnerstwa z Rosją, kreśli w najnowszej analizie ponury obraz sytuacji politycznej w tym kraju, który pod rządami Władimira Putina stał się "państwem autorytarnym" - pisze w niedzielę "Der Spiegel". »

Niedziela [21.09.2014, 11:54] Ukraina: Siły rządowe informują o zabiciu 40 bojowników prorosyjskich

Ukraińskie siły rządowe zabiły w ciągu ostatniej doby 40 bojowników z ugrupowań prorosyjskich separatystów na wschodzie kraju – oświadczyło w niedzielę dowództwo operacji antyterrorystycznej w Kijowie. »

Niedziela [21.09.2014, 10:16] Nowa wystawa Muzeum Historii Polski na Google Cultural Institute

Losy rtm. Witolda Pileckiego od młodości przez działalność konspiracyjną i organizowanie ruchu oporu w Auschwitz po skazanie przez władze PRL na karę śmierci przybliża wystawa Muzeum Historii Polski udostępniona online na platformie Google Cultural Institute. »

Niedziela [21.09.2014, 10:35] Ceny węgla na krajowym rynku wreszcie drgną

Spodziewane podwyżki nie będą jednak na tyle duże, żeby znacząco poprawić sytuację górniczych spółek – twierdzą analitycy. »

Niedziela [21.09.2014, 08:34] Ukraińskie spółki nadal wyjątkowo ryzykowne

Firmy zza Buga są mocno przecenione, 
ale trudno mówić o okazjach inwestycyjnych. »

Niedziela [21.09.2014, 08:33] Cena zależy od stanu zachowania

Znana jest już oferta październikowych aukcji bibliofilskich. Inwestorzy na rynku sztuki będą się bili o archiwalne katalogi najchętniej kupowanych dziś klasyków malarstwa. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Niedziela [21.09.2014, 15:15] Po szkockim referendum: Rozpadł się sojusz konserwatystów i labourzystów

Niemal natychmiast po szkockim referendum rozpadł się krótkotrwały sojusz konserwatystów i labourzystów w obronie Zjednoczonego Królestwa. »

Niedziela [21.09.2014, 15:10] Pełnomocnik niemieckich ofiar malezyjskiego Boeinga pozywa Ukrainę

Pełnomocnik niemieckich ofiar katastrofy malezyjskiego Boeinga pozwie Ukrainę. Pełnomocnik mówi, że kluczowe jest to nad czyim terytorium zestrzelono samolot malezyjskich linii lotniczych. »

Niedziela [21.09.2014, 14:41] Zawieszenie broni na Ukrainie: Nadal giną ludzie

Od wczoraj, gdy podpisano memorandum w sprawie zawieszenia broni na Ukrainie, zginęło dwóch ukraińskich żołnierzy i 40 rebeliantów. Tak twierdzą władze w Kijowie. »

Sobota [20.09.2014, 17:46] Ciepłe słowa Dalajlamy o przywódcy Chin

Dalajlama znalazł słowa uznania dla chińskiego przywódcę Xi Jinpinga, mówiąc, że jest on "bardziej realistyczny" i pryncypialny niż jego poprzednicy. Xi zakończył właśnie trzydniową wizytę w Indiach. »

Czwartek [18.09.2014, 01:00] Kalendarz inwestora
Poniedziałek [15.09.2014, 10:07] Finansowanie Startupów

Wielu młodych ludzi kończy swoje działania związane z zakładaniem spółki na pomyśle. Dlaczego? Ponieważ nie mają kapitału. Jednak coraz popularniejszym źródłem finansowym stają się fundusze venture capital. Czy warto z nich skorzystać? »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Aktualnie brak odpowiedzi.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.