Pokaż ze źródeł:
Wtorek [02.09.2014, 15:37] UE rozważa rozszerzenie sankcji na rosyjskie firmy państwowe

UE rozważa ograniczenie niektórym rosyjskim firmom państwowym, w tym energetycznym, dostępu do unijnych rynków kapitałowych - wynika ze wstępnych propozycji KE i unijnych służb dyplomatycznych w sprawie zaostrzenia sankcji sektorowych wobec Rosji. »

Wtorek [02.09.2014, 14:46] Obroty na GPW nie zachwycają

Łączna wartość obrotów akcjami na rynku głównym warszawskiej giełdy wyniosła w sierpniu br. 20,51 mld zł, co oznacza wzrost o 0,1% r/r, podała giełda. W okresie 8 miesięcy br. łączna wartość obrotów spadła o 8,5% r/r do 156,94 mld zł. »

Wtorek [02.09.2014, 14:35] PGNiG i Grupa Lotos wspólnie poszukują ropy naftowej w płn.-zach. Polsce

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) we współpracy z Grupą Lotos rozpoczęło prace sejsmiczne w poszukiwaniu konwencjonalnych złóż ropy naftowej w północno-zachodniej Polsce, podało PGNiG. »

Wtorek [02.09.2014, 15:23] „Hossa może trwać latami. S&P500 osiągnie 3000 pkt.”

Adam Parker oraz Ellen Zentner z Banku Morgan Stanley opublikowali wyjątkowo „byczy” raport dotyczący perspektyw amerykańskiego rynku akcji. »

Wtorek [02.09.2014, 15:15] Uruchomiono rewers gazu ziemnego ze Słowacji na Ukrainę

Na Słowacji otwarto we wtorek, po dwóch tygodniach testów, rurociąg, którym można będzie dostarczać gaz z Unii Europejskiej na Ukrainę w ilości do 20 procent rocznego ukraińskiego zużycia. Chodzi o tzw. rewers gazu rurociągiem Vojany-Użhorod. »

Wtorek [02.09.2014, 15:15] UE rozważa rozszerzenie sankcji na rosyjskie firmy państwowe

UE rozważa ograniczenie niektórym rosyjskim firmom państwowym, w tym energetycznym, dostępu do unijnych rynków kapitałowych - wynika ze wstępnych propozycji KE i unijnych służb dyplomatycznych w sprawie zaostrzenia sankcji sektorowych wobec Rosji. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [02.09.2014, 17:43] Siemoniak: spodziewamy się korzystnych rozstrzygnięć na szczycie NATO

Szef polskiego MON optymistą przed zbliżającym się szczytem NATO. Głównym tematem spotkania zaczynającego się pojutrze w walijskim Newport będzie reakcja Sojuszu na konflikt rosyjsko-ukraiński. »

Wtorek [02.09.2014, 17:42] Kidawa-Błońska: Nasz rząd nie podniesie podatków

We wtorek rząd rozpoczął omawianie projektu budżetu państwa na rok 2015. Prace nad projektem mają zakończyć się w środę. Środowe posiedzenie planowane jest o godz. 9. »

Wtorek [02.09.2014, 17:35] Bosak: Uprościć w Polsce dostęp do broni. Gdyby Ukraińcy ją mieli nie byłoby rebelii

- Jesteśmy najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Dostęp do broni powinien być w Polsce uproszczony - mówi reporterowi telewizji Superstacja lider Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak. Powołuje się na przykład Ukrainy »

Poniedziałek [01.09.2014, 16:03] Zaadresują i zakleją, tylko za nas treści nie stworzą
Sobota [30.08.2014, 07:17] Gitarzysta wszechstronny

Trio gitarzysty Marka Napiórkowskiego wystąpi w niedzielę w cyklu Wilanów Jazz All Stars- pisze Marek Dusza. »

Czwartek [28.08.2014, 01:00] Kalendarz inwestora

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Aktualnie brak odpowiedzi.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.