Pokaż ze źródeł:
Piątek [24.10.2014, 22:08] Na Wall Street nadal rządzą optymiści

Amerykańskie giełdy udanie zakończyły najlepszy tydzień od 2013 r. Indeksy rosły niemal przez cały dzień, tylko w pierwszej fazie notowań „zaliczając” potknięcie. »

Piątek [24.10.2014, 21:35] Maroko będzie potrzebować zagranicznego wsparcia

Maroko w przyszłym roku będzie potrzebować zewnętrznego kredytowania na poziomie 24 mld dirhamów (2,8 mld USD), aby pokryć deficyt budżetowy szacowany na 4,3 proc. PKB, powiedział minister finansów Mohamed Boussaid, cytowany przez agencję Reuters. »

Piątek [24.10.2014, 21:13] BIZ Chin mają rosnąć co najmniej 10 proc. rocznie

Zagraniczne inwestycje bezpośrednie Chin mają rosnąć co najmniej o 10 proc. rocznie przez najbliższe pięć lat. Ten trend powinien wkrótce pozwolić na uczynienie z kraju eksportera kapitału netto, twierdzi Zhang Xiangchen z ministerstwa handlu (MOFCOM), cytowany przez agencję Reuters. »

Piątek [24.10.2014, 19:51] W Elektrociepłowni Rzeszów oddano nowy blok energetyczny na gaz

W Elektrociepłowni Rzeszów oddano w piątek do użytku nowy blok kogeneracyjny zasilany gazem - wytwarzający energię elektryczną i ciepło. To pierwszy tego typu obiekt energetyczny w Grupie PGE i największy obecnie blok silnikowy na gaz w Polsce. »

Piątek [24.10.2014, 19:12] Niepokój o kontrakty Elektrobudowy

Analitycy Domu Maklerskiego PKO BP obniżyli rekomendację dla akcji Elektrobudowy do „sprzedaj” z „trzymaj”. »

Piątek [24.10.2014, 18:48] Powrót do wzrostów na Wall Street

Bez względu na to, czy dzisiejsza sesja giełdowa na Wall Street skończy się pod, czy nad kreską, ten tydzień będzie należał do najlepszych w ostatnich kilku latach. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [24.10.2014, 23:15] Dolce i Gabbana nie są oszustami podatkowymi

Z tego zarzutu włoskich kreatorów mody oczyścił  Sąd Najwyższy po tym, jak w kwietniu w drugiej instancji zostali skazani na półtora roku pozbawienia wolności każdy. »

Piątek [24.10.2014, 22:41] 7 osób rannych podczas strzelaniny w amerykańskiej szkole

W szkole na przedmieściach Seattle w zachodnich Stanach Zjednoczonych doszło do strzelaniny »

Piątek [24.10.2014, 22:38] Marcinkiewicz o Sikorskim: Radosław jest geniuszem na arenie międzynarodowej a polska polityka to dom wariatów

Kazimierz Marcinkiewicz o obecnej sytuacji w Polsce »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Aktualnie brak odpowiedzi.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.