Pokaż ze źródeł:
Czwartek [11.02.2016, 06:42] Ile kosztuje miłość w lutym?

Akcesoria erotyczne, biżuteria i perfumy. To tegoroczne hity wśród prezentów walentynkowych. Na upominki dla drugiej połówki wydamy nawet 300 złotych, informuje "Gazeta Wyborcza". »

Czwartek [11.02.2016, 06:39] Tytoniowe żniwa gangów

Nielegalne fabryki zalewają rynek papierosami. Tylko pogranicznicy przejęli towar o wartości miliarda złotych, wskazują dane z policji i resortu finansów przekazane "Rzeczpospolitej". »

Czwartek [11.02.2016, 06:35] Nad kioskami zbierają się czarne chmury

Podatek od handlu i minimalna stawka godzinowa spustoszą biznes dystrybutorów. Punktów będzie mniej, co odbije się na wydawcach prasy - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". »

Czwartek [11.02.2016, 05:00] Karty płatnicze | Promocje dają rezultaty

Liczba kart płatniczych na polskim rynku znów zaczęła rosnąć. »

Czwartek [11.02.2016, 05:00] Nadzieja w Janet Yellen

W środę rano o cztery grosze mniej niż dzień wcześniej trzeba było płacić za euro. Na wartości zyskiwał też krajowy dług. »

Czwartek [11.02.2016, 05:00] Mamy w portfelu zamówienia za 2,2 mld zł

Andrzej Goławski | Z prezesem Mostostalu Warszawa rozmawia Adam Roguski »

Środa [10.02.2016, 21:47] Kredyt dla Ukrainy zagrożony. MFW nie jest zadowolony z reform nad Dnieprem

Niepewny los kolejnej transzy kredytu MFW dla Ukrainy. Kijów liczył na1,7 mld dolarów zagranicznej pożyczki. Jednak kryzys polityczny nad Dnieprem może zahamować zagraniczną pomoc finansową. »

Środa [10.02.2016, 21:00] To nie żart. Zjednoczone Emiraty Arabskie będą miały ministerstwo ds. szczęścia

Zmiany w rządzie ogłoszono w czasie Światowego Szczytu Rządowego w Dubaju. »

Środa [10.02.2016, 18:11] Komisja Europejska zmniejszyła Austrii kwotę imigrantów

Komisja Europejska zmniejszyła o 30 proc. liczbę imigrantów, których będzie musiała przyjąć Austria. Bruksela wzięła pod uwagą obecną sytuację imigracyjną w tym kraju.  »

Czwartek [11.02.2016, 08:10] Facebook ma zapomnieć akta Stonogi. GIODO nakazał portalowi usunięcie danych osobowych

Polski GIODO nakazał portalowi społecznościowemu usunięcie danych osobowych. Precedensowa decyzja dotyczy akt ze śledztwa związanego z aferą podsłuchową opublikowanych przez kontrowersyjnego biznesmena »

Czwartek [11.02.2016, 08:10] Sprostowanie prospektu również w trybie zabezpieczenia

Zabezpieczenie roszczenia o zakazanie naruszeń dóbr osobistych może polegać także na nakazaniu modyfikacji treści dokumentu – uznał Sąd Okręgowy w Warszawie »

Czwartek [11.02.2016, 08:04] Podatek od rekompensaty. Ukarany wystawi PIT

Rozliczenia »

Wtorek [09.02.2016, 18:25] Partyjni nafciarze

Politycy w Orlenie. PiS nie jest pierwszy. »

Wtorek [09.02.2016, 11:43] "The Guardian" pisze o śpiącym ministrze PiS

Korespondent "The Guardian" w Warszawie opisuje historię ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela, który w czasie nocnego głosowania nad budżetem w Sejmie zasnął w sejmowej palarni, o czym z mównicy informowała posłanka opozycji. »

Piątek [05.02.2016, 10:02] Rewolucja w "hipotekach"

Obniżkę marż na kredyty hipoteczne zapowiedział bank PKO BP. Jego udziały w rynku nowo sprzedanych "hipotek" już przekroczyły 26 proc. »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
Janek Wątek założony przez: Janek 17.10.11, 19:14
Tagi: koszula pranie zgłoś

Jak rozciągnąć bawełnianę koszule?

Mam taki problem. Wyprałem 5 najlepszych koszul w pralce w 30 stopniach i się troche skurczyły. Jestem dosyć rosłym człowiekiem, już przed praniem byływ "w sam raz" teraz są za małe. Nie rozumię dlaczego, bo prałem zgodnie z metką, jednakże mam teraz nauczke, żeby prać ręcznie. Zna ktoś może sposób, żeby trochę rozciągnąć bawełniane męskie koszule, żeby ich nie zniszczyć? Dodam, że jestem trochę załamany tą sytuacją, dlatego proszę o dobre rady. Pozdrawiam

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

gość
[30.10.14, 16:29]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
gość
Nowjuskie koszule!

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.