Pokaż ze źródeł:
Sobota [22.11.2014, 23:46] Oficjalne wyniki wyborów do sejmików

PO zwycięża w 8 województwach, PiS w 6, choć w skali kraju zdobywa nieznacznie więcej głosów. »

Sobota [22.11.2014, 19:46] Zapanuj nad skrzynką pocztową (KOPNIAK KARIEROWY)

Powiedz mi jaką masz relację ze swoją skrzynką poczty elektronicznej, a powiem ci kim jesteś. Niemożliwe? A jednak… »

Sobota [22.11.2014, 19:14] Firmy farmaceutyczne mogą spać spokojnie

Wydatki na leki do 2018 roku wzrosną aż o 30 proc. i mogą sięgnąć 1,3 bln USD w skali świata – prognozuje IMS Health. »

Sobota [22.11.2014, 19:12] Białoruś obniża prognozy wzrostu gospodarczego na rok 2015

Białoruś obniżyła prognozy wzrostu gospodarczego na 2015 rok, z 2 proc. PKB do 0,2 - 0,7 proc. w związku ze spowolnieniem gospodarki Rosji - podała w sobotę agencja BiełTA, powołując się na ministra gospodarki Białorusi Mikałaja Snopkoua. »

Sobota [22.11.2014, 18:21] EM&F bliżej refinansowania

Empik Media & Fashion wyemitował kolejną transzę obligacji, mającą posłużyć do wykupu wartego 250 mln zł długu zapadającego w najbliższy poniedziałek. Firma podpisała też uzgodnienia z wierzycielami i instytucjami ją finansującymi. »

Sobota [22.11.2014, 16:58] Madryt na gospodarczym rozdrożu

Hiszpania rozwija się szybciej niż Niemcy i jest bardziej konkurencyjna niż Francja. Jej sukces jest jednak oparty na kruchych, eksportowych podstawach. W kraju narasta radykalizm. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Sobota [22.11.2014, 21:00] J.Kaczyński: w Polsce mamy poważny kryzys demokracji

W Polsce mamy do czynienia z poważnym kryzysem demokracji. Tak prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odniósł się w Nowym Sączu do zamieszania wokół wyborów samorządowych. »

Sobota [22.11.2014, 20:50] Podlasie odcięte od prądu. Trwa usuwanie awarii

Na Podlasiu ok. 500 stacji nie ma zasilania. To około 13 tysięcy gospodarstw - wynika z danych PGE z godziny 18.30. »

Sobota [22.11.2014, 20:45] Nie ma na razie wyroków w sprawie zatrzymań w PKW. Sprawy odroczono

Nie ma na razie wyroków w sprawie zakłócenia miru domowego w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej w nocy z 20 na 21 listopada. W sądzie dla Warszawy Śródmieścia rozpoczęły się dziś dwa procesy pięciu oskarżonych. Jedną z rozpraw odroczono do 25 listopada, drugą do 2 grudnia. »

Sobota [22.11.2014, 12:33] Marsz Solidarności z Ukrainą

W niedzielę w Warszawie przejdzie Marsz Solidarności z Ukrainą, by oddać hołd bohaterom Niebiańskiej Sotni i obrońcom Ukrainy. Otworzy on serię uroczystości poświęconych rocznicy EuroMajdanu. »

Sobota [22.11.2014, 01:23] Szybki pociąg Moskwa-Pekin będzie kosztował 150 mld dolarów

Ponad połowę tej kwoty - według Moskwy - mają wyłożyć Chińczycy. »

Czwartek [20.11.2014, 18:19] Billboard dodał do swej listy przebojów streaming

To prawdziwa rewolucja z punktu widzenia przemysłu muzycznego. I przyspieszy rozwój serwisów streamingowych. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
sabina27 Wątek założony przez: sabina27 11.02.10, 12:19
Tagi: szef mobbing zgłoś

Mój szef się do mnie dobiera! Co mam zrobić???

To przykry temat, ale może coś doradzicie. Od 3 tygodni pracuję w nowej firmie jako asystentka dyrektora. Przez pierwszy tydzień było OK, ale później zaczęły się nieprzyzwoite uwagi, spojrzenia i gesty. Ten facet ciągle się na mnie gapi, widzę jak ślina mu leci z pyska brrrrr... Raz nawet zaczął mnie głaskać po nogach i całować w szyję. Co mam zrobić? Do kogo zwrócić się po pomoc?

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Wypowiedzi

dodka
[16.02.10, 17:28]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
dodka
ja na twoim miejscu przywalila mu w pysk kopa w klejnoty szybko by go to załatwiło najwyzej wyrzucil by mnie z pracy...
Gość
[16.02.10, 17:32]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
twoja sprawa ale cobys nie zrobiła zawsze bedziesz miała wyzuty zobacz jak ten frajer zareaguje na to ze nie chcesz aby to robił a jesli sytuacja sie powtuzy to skop mu jajca /
Gość
[16.02.10, 17:38]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Kobieto- suka nie da pies nie ruszy.A jak nie to zmień prace.Po co ja ci to mówie Kobieta nie wiadomo co zrobi i dokąt zaprowadzi,jest nie zdecydowana.
CK1
[16.02.10, 17:42]
0%  0%
(0 - 0)
CK1
Miej swoja godnośc i nie pozwól na to?! Pojedz mu ostro jak tak zrobi, a jak nie przestanie to daj mu płaskiego i zrób awanture!
Gość
[16.02.10, 17:43]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Widze ze tu sami debile a jak by wam zony tak j****i to co milo by było powiedz mu ze nie życzysz sobie takiego czegoś jak nie to daj w mordę i w d***e z ta praca kasa to nie wszystko ja wiem ze 99%polek by dało d**y aby kasa tylko byla
Gość
[16.02.10, 18:00]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Powinnaś mu pokazać ile jest wart tzn. zrobić coś takiego aby zapamiętał do końca życia a najlepiej w miejscu publicznym
Gość
[16.02.10, 18:04]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
Zboczków nie zostawiać bez winy(zaplanuj dobry plan i do więzienia sukinkota!!!)
Utop dziada!!:)
Załączniki:
47.jpg
slawek-1
[16.02.10, 18:27]
100%  0%
(1 - 0)
slawek-1
pisia gość w glebe ze swoimi radami.Dziewczyno głowa do góry,
przy najbliższej okazji daj mu nauczkę-niech to odczują jego jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
[16.02.10, 18:36]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
czytając wszystkie te posty obrażacie biedną kobietę EMOCJONALNI POPAPRAŃCY!
Poprostu poinormuj szefa ze nie życzysz sobie takich kontaktów jezeli nie bedzie akceptował nadal tej decyzji zgłoś sprawę do prokuratury oraz do Sadu pracy
postaraj się o świadków raz dwa szef zejdzie na ziemię a jezeli bedzie trzeba ogłoś to w zakładzie pracy tak aby wszyscy wiedzieli ze jest z niego "d*poskoczek" no i oczywiście poinformowałbym jego druga połowę jezeli kutas ja ma:)
Pozdrawiam, i wytrwałości życzę NIEULEGAJ MU!
Gość
[16.02.10, 18:40]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
W sądzie będziesz miała Ty problemy ze względu na nagrywanie bez zgody nagrywanego! Tu jest Polska !!!
slawek-1
[16.02.10, 18:51]
0%  0%
(0 - 0)
pisia i gość ze swoimi radami w glebę.Gościu ty mu daj co lubi-jak Cię na to stac
Pisia widocznie nie musi sie przejmować swoimi rozmiarami(są
widocznie bardzo rozciągliwe).SABINA przy najbliższej okazji poczęstuji
szefa takim kopniakiem w jaja że przez najbliższy rok straci wszelkie
checi na amory nie tylko z Tobą ale ze wszystkimi bliźnimi obojga płci.
Mam wątpliwości co do jego orientacji(postaraj się zrobić cichy wywiad
wśród znajomych szefa.Miałem podobne doznania kiedyś z szefową(tylko Ona miała dwa i pół razy lat więcej niż Ja. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"DJ"
[16.02.10, 19:11]
0%  0%
(0 - 0)
"DJ"
Wszyscy którzy piszą że ona cos może zrobić są w WIELKIM BŁĘDZIE .CO ONA NIBY MOŻE ? Chybatylko dac mu d**y .Ludzie zastanówcie się co piszecie a w szczególnosci kobiety .I tak większosc kobiet uprawia seks w pracy wiec co to za pierdzielenie wogóle jest .Nie da mu d**y to straci prace ,proste .Takie juz są układy niestety .I żadne sądy tu nie pomogą .Bo bez pracy nie ma papu .
Gość
[16.02.10, 19:20]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Drogie Panie! Czy znacie takie piękne polskie słowo: NIE? Ciekaw jestem, ile z tych przypadków "dobierania się" jest tak naprawdę od początku nieprzyjemnych i niemile widzianych przez panie, a ile im wręcz pochlebia. Mam za sobą długą pracę zawodową w różnych grupach i układach i nie słyszałem o szefie, który by się dobierał do biednej, np. sekretarki, gdyby zaraz na początku spotkał się z grzeczną lecz stanowczą odprawą. Znam natomiast mnóstwo przypadków, gdy panie wręcz obnoszą się z tym, że są obiektem pożądania szefa. A potem, gdy się zdarzy, że coś tam naprawdę wyjdzie na jaw albo zainteresowanie szefa minie, podnoszą wrzask, że były molestowane. [/cytat]

OO! Tak gada tylko g****iciel
Gość
[16.02.10, 19:36]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Daj mu w morde i go nagraj!
Zależy gdzie mieszkasz i jakie masz moąliwości ze znalezieniem pracy.
W małych miastach w zachodniej Polsce, nie ma mowy o znalezieniu pracy bez znajomości w Urzędzie lub partii rządzącej w mieście. Jeśli policzek go nie uspokoi. Powiedziałabym mu, że mam męża lub narzeczonego prokuratora.
Gość
[16.02.10, 19:42]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Daj mu w pysk i powiedz o tym co czujesz. Oczywiście nagraj go. Może się odczepi. Jeśli masz możliwosć zmiany pracy to spływaj z niej jak najszybciej. Nikt nie ma prawa Cię dotykać - bez twojej zgody. A ten facet to świnia.
Gość
[16.02.10, 19:56]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
pracowałam w firmie w kórej szef obraca swoją podwładną w tej chwili już mnie tam nie ma bo odważyłam się powiedzieć co o tym sądzę, oni nadal się bzykają
a ja nie mam pracy, i gdzie tu sprawiedliwość.
Gość
[16.02.10, 20:11]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jak masz faceta to niech on to zalatwi niech dobierze sie szefowi do d...y!
Łukasz
[16.02.10, 20:18]
0%  100%
(0 - 1)
Łukasz
jak te czytam zygać mi się chce, polowa osób pisząca te komentarze to typowi faceci myśląc o kobiecie przedmiotowo.
W ządnym wypadku nie wolno pozwalać szefowi na takie zachowanie i jasno dać mu do zrozumienia ,żeby przestał
Gość
[16.02.10, 20:23]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
pisia ty szmato
Gość
[16.02.10, 20:47]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Na twoim miejscu zgłosiłabym tą sprawę na policję.Pozdrawiam eska.pl

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.