Pokaż ze źródeł:
Piątek [28.11.2014, 00:00] Luksemburski patent bez kary

GRY UNIJNE W Sejmie wnioski o wotum nieufności dla ministrów są codziennością, ostatnio powtarza się także wniosek o tzw. konstruktywne wotum nieufności dla rządu. »

Czwartek [27.11.2014, 22:22] Co to jest Black Friday

Black Friday tradycyjnie przypadający po Święcie Dziękczynienia, oficjalnie rozpoczyna sezon gwiazdkowych zakupów w Stanach Zjednoczonych, ale coraz częściej i w innych krajach. »

Czwartek [27.11.2014, 21:30] Komorowski: nie ma wolności bez przedsiębiorczości

Nie ma wolności bez przedsiębiorczości - mówił prezydent Bronisław Komorowski na czwartkowej gali z okazji 25-lecia Pracodawców RP. Podczas uroczystości prezydent przedstawił projekt zmian w ordynacji podatkowej, przygotowany przez Kancelarię Prezydenta RP. »

Czwartek [27.11.2014, 21:42] Małgorzata Olszewska: nie jestem już ministrem

- Chciałabym wszystkim podziękować za współpracę, za wsparcie. Bez tego, moja praca nie byłaby możliwa - mówi Małgorzata Olszewska na łamach rpkom.pl. Nie jest już ministrem ds. telekomunikacji i poczty. Za sukces ostatnich dwóch lat uważa Narodowy Plan Szerokopasmowy i ma nadzieję, że będzie aktualizowany »

Czwartek [27.11.2014, 21:23] Po decyzji OPEC kurs rubla spadł do rekordowo niskiego poziomu

Decyzja Organizacji Krajów Eksportujących Ropę Naftową (OPEC) o tym, że nie ograniczy wydobycia ropy, aby podnieść ceny surowca, w czwartek wieczorem spowodowała spadek kursu rubla do rekordowo niskiego poziomu. »

Czwartek [27.11.2014, 19:41] Google i inne wyszukiwarki na cenzurowanym europarlamentu

Eurodeputowani chcą, by firmy branży internetowej oddzielały swoje usługi wyszukiwania online od innych usług komercyjnych oferowanych internautom. Przyjęta w czwartek rezolucja w tej sprawie - choć nie jest wiążąca - ma wywrzeć presję na Komisję Europejską »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Czwartek [27.11.2014, 22:35] Jaceniuk i Miedwiediew omówili relacje gospodarcze

Zatwierdzony dziś na urząd premiera Ukrainy Arsenij Jaceniuk rozmawiał telefonicznie z szefem rosyjskiego rządu. »

Czwartek [27.11.2014, 22:15] Fotoradary to patologia czy sposób na zwiększenie bezpieczeństwa? Głosy posłów podzielone

Sejm analizuje przepisy dotyczące kompetencji straży miejskiej. Projekt zmian w ustawie o straży gminnej oraz w Prawie o ruchu drogowym złożyli w Sejmie - jeszcze w kwietniu zeszłego roku - posłowie ówczesnego Ruchu Palikota. Propozycja przewiduje m.in. uchylenie w ustawie zapisu mówiącego o tym, że jednym z zadań straży jest "czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego". Ponadto wykreślony zostałby zapis mówiący o tym, iż strażnik, wykonując zadania, ma prawo do "usuwania pojazdów i ich unieruchamiania przez blokowanie kół". »

Czwartek [27.11.2014, 21:50] Lotniska regionalne chcą zmiany dotyczącego ich prawa

Problemem staje się też dostępność środków na kolejne inwestycje w portach lotniczych - związane z dostosowaniem infrastruktury do przepisów, ale też do prognoz zakładających szybki rozwój ruchu lotniczego w Polsce w kolejnych latach. »

Czwartek [27.11.2014, 11:11] Wspominają Stanisława Mikulskiego

- Staś był przede wszystkim niezwykle wiernym przyjacielem i człowiekiem, który nie rozstawał się z uśmiechem - wspomina Stanisław aMikulskiego Beata Tyszkiewicz »

Czwartek [27.11.2014, 10:25] Stale bezpłatne nadgodziny

Udało się nam przełamać wieloletnie przyzwolenie na korzystanie przez instytucje z darmowej pracy artystów 
– mówi wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie w rozmowie z Kamą Zboralską. »

Czwartek [27.11.2014, 02:58] Sprzedawać za kilkaset złotych czy nie? Oto pytanie

Jedni twierdzą, że pomagają zaistnieć młodym na rynku, inni, że źle wpływają na rozwój kariery artystycznej. »

Kategoria tematyczna: W TV pokazali...

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 26.10.09, 18:53 zgłoś

Najlepsza kablówka w Warszawie

Kto jest zadowolony ze swojej kablówki? Piszcie.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
27.10.09, 10:02
100%  0%
(2 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Ja jestem zadowolony z jej braku.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[27.10.09, 10:02]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
Ja jestem zadowolony z jej braku.
Gość
[09.01.10, 19:39]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
ja mam aster, w nagrodę za moją "wierność " firma podniosła mi rachunki , złożyłem im wypowiedzenie i teraz szukam czegoś innego
gość
[05.10.14, 20:54]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Temat jakby troche wymarły ale problem cały czas aktualny. Warto byłoby sie wymienić opiniami na temat kablówek w Wawie. Ja od siebie mogę zainteresować Was gigakablówka netii która jest na łączach starego astera. najlepsza jest jej cena bo już od 40zł masz neta i tv.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.