Pokaż ze źródeł:
Piątek [19.09.2014, 17:31] 90 mln euro na start-upy dla młodych z Polski Wschodniej

90 mln euro na wsparcie młodych ludzi w zakładaniu firm ma być przeznaczone w nowym Programie Polska Wschodnia na lata 2014-2020 - poinformowano w piątek na Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku. Wsparcie przedsiębiorczości to jeden z priorytetów programu. »

Piątek [19.09.2014, 17:29] KE potwierdziła wkład finansowy z funduszu spójności na Pendolino

Komisja Europejska potwierdziła wkład finansowy w wysokości 78 mln euro z Funduszu Spójności na 20 pociągów Pendolino zakupionych przez PKP Intercity - poinformowała w piątek PAP rzeczniczka KE ds. polityki regionalnej Shirin Wheeler. »

Piątek [19.09.2014, 17:19] SAGIP zastąpił Rabobank jako strona w umowie kredytu dla BGŻ

Bank Gospodarki Żywnościowej (BGŻ) zawarł z Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank (Rabobank), Societe Anonyme de Gestion D´investissements et de Participations SAGIP oraz BNP Paribas umowę o subrogację, na podstawie której SAGIP wstąpił w miejsce Rabobank jako strony umowy kredytów w łącznej kwocie 1,008 mld franków szwajcarskich, której przedmiotem jest finansowanie istniejącego portfela kredytów mieszkaniowych denominowanych w tej walucie, podała instytucja. »

Piątek [19.09.2014, 17:09] Trzy wiedźmy były łaskawe dla inwestorów

Piątkowa sesja w Warszawie zakończyła się mocnymi zwyżkami. Indeks największych spółek zyskał 1,46 proc. Obroty wyniosły 2,56 mln zł. »

Piątek [19.09.2014, 16:29] Polmed będzie rozwijać się sam

Zarząd medycznej spółki wypowiedział umowę firmie EY, która była doradcą inwestycyjnym w poszukiwaniu inwestora strategicznego. Polmed ma się rozwijać sam. »

Piątek [19.09.2014, 16:17] Krajobraz po szkockim referendum

Wczorajsze referendum wraz z dzisiejszymi, oficjalnymi wynikami przeszło już do historii. Szkoci zadecydowali o pozostaniu w strukturze Zjednoczonego Królestwa, co uspokoiło zarówno mieszkańców Wielkiej Brytanii, jak i rynki finansowe. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [19.09.2014, 19:00] Kibice pod większą kontrolą w drodze na mecz

Obowiązująca ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 2013 r. poz. 611 ze zm. – dalej u.b.i.m.) utrudnia kibicom udział w wydarzeniach sportowych, a klubom piłkarskim przeszkadza w prowadzeniu normalnej działalności biznesowej. »

Piątek [19.09.2014, 18:24] Zawinęła dzieci w reklamówki i zostawiła na bagnach. 15 lat więzienia dla dzieciobójczyni spod Kartuz

15 lat więzienia dla dzieciobójczyni spod Kartuz. Taki wyrok wydał dziś Sąd Okręgowy w Gdańsku. Na ławie oskarżonych zasiadła 19-latka - odpowiadała za podwójne zabójstwo. »

Piątek [19.09.2014, 18:05] Wypowiedź Kopacz o Ukrainie: Mam nadzieję, że to niedoświadczenie

To dość ryzykowne dla naszej polityki zagranicznej - takie komentarze przeważają po nominacji Grzegorza Schetyny na szefa dyplomacji. Zastąpił na tym stanowisku Radosława Sikorskiego. Nastrojów nie poprawiła wypowiedź przyszłej premier Ewy Kopacz o polskiej polityce wschodniej. To właśnie sprawy związane z kryzysem na Ukrainie wskazywane są jako najważniejsze wyzwanie naszej dyplomacji. »

Czwartek [18.09.2014, 01:00] Kalendarz inwestora
Poniedziałek [15.09.2014, 10:07] Finansowanie Startupów

Wielu młodych ludzi kończy swoje działania związane z zakładaniem spółki na pomyśle. Dlaczego? Ponieważ nie mają kapitału. Jednak coraz popularniejszym źródłem finansowym stają się fundusze venture capital. Czy warto z nich skorzystać? »

Środa [10.09.2014, 13:06] Pod koniec roku ceny mieszkań wzrosną

Pod koniec roku ceny nowych lokali mogą wzrosnąć o ok. 5 proc. Budowlanka narzeka na coraz trudniejszy dostęp do kredytu na inwestycje mieszkaniowe; korzysta z innych źródeł finansowania, w tym m.in. z obligacji. »

Kategoria tematyczna: W TV pokazali...

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 26.10.09, 18:53 zgłoś

Najlepsza kablówka w Warszawie

Kto jest zadowolony ze swojej kablówki? Piszcie.

Gość
[27.10.09, 10:02]
100%  0%
(2 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
Ja jestem zadowolony z jej braku.
Gość
[09.01.10, 19:39]
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
ja mam aster, w nagrodę za moją "wierność " firma podniosła mi rachunki , złożyłem im wypowiedzenie i teraz szukam czegoś innego

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.