Pokaż ze źródeł:
Czwartek [23.10.2014, 13:57] Ekonomiści rozczarowani wynikami sprzedaży detalicznej

Ekonomiści są rozczarowani podanymi w czwartek przez GUS wynikami sprzedaży detalicznej we wrześniu. Resort finansów uważa, że wzrost PKB w III kw. będzie niższy niż w II kw. , nie koryguje jednak prognozy wzrostu w całym roku na poziomie 3,3 proc., »

Czwartek [23.10.2014, 13:52] Microsoft pozbywa się nazwy Nokia

Microsoft rezygnuje z marki Nokia dla nowych urządzeń, a dzieje się to mniej niż rok po przejęciu komórkowego biznesu Finów, donosi telewizja BBC. »

Czwartek [23.10.2014, 13:42] Alibaba kusi wytwórnie filmowe

Chiński gigant segmentu e-commerce Alibaba Group Holding zamierza poszerzyć ofertę rozrywkową prezentowaną poprzez swoje dekodery telewizji internetowej, informuje Reuters. »

Czwartek [23.10.2014, 13:41] Financial Times: Bankowa unia Polsce niepotrzebna

Prezes polskiego banku centralnego skrytykował nową unię bankową strefy euro, twierdząc, że scentralizuje ona uprawnienia do ograniczania zwyżek i spadków, co lepiej zostawić w gestii poszczególnych państw członkowskich. »

Czwartek [23.10.2014, 13:40] Zajazd, fundusz i bóstwo

W Ninhoe, w japońskiej prefekturze Iwata, rozpoczęto niecodzienny projekt inwestycyjny – założono fundusz mający zbierać pieniądze na odbudowę słynnego, liczącego blisko 300 lat zajazdu, w którym ma się pojawiać bóstwo przynoszące szczęście. »

Czwartek [23.10.2014, 13:00] Inwestorzy tym razem nie karali wschodzących rynków akcji

Ostatnia przecena na wschodzących giełdach była porównywalna jak na rynkach rozwiniętych. Niektóre rynki wschodzące dawały nawet okazję do zarobku. To może być dobry prognostyk na bliską przyszłość. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Czwartek [23.10.2014, 15:51] Korea Północna boi się wirusa Ebola. Władze zamykają ruch turystyczny

Korea Północna też boi się Eboli. Władze tego komunistycznego kraju zdecydowały o "zamknięciu granic dla zagranicznych turystów" w związku z epidemią tej choroby. Informację przekazali przewodnicy organizującym wycieczki do Korei Północnej. »

Czwartek [23.10.2014, 15:45] Preferencje handlowe dla Ukrainy przedłużone do końca 2015

Parlament Europejski poparł wniosek o przedłużenie jednostronnych preferencji handlowych dla Ukrainy. Do końca 2015 roku Unia nie będzie stosowała ceł wobec większości ukraińskich towarów. »

Czwartek [23.10.2014, 15:44] Jaceniuk: Rosja może zakłócać wybory

Rosja może próbować zakłócić przebieg niedzielnych wyborów na Ukrainie - ostrzega premier Arsenij Jaceniuk. Poinformował, że powzięto w związku z tym nadzwyczaje środki bezpieczeństwa, żeby zapobiec "aktom terroru". »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: W TV pokazali...

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 26.10.09, 18:53 zgłoś

Najlepsza kablówka w Warszawie

Kto jest zadowolony ze swojej kablówki? Piszcie.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
27.10.09, 10:02
100%  0%
(2 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Ja jestem zadowolony z jej braku.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[27.10.09, 10:02]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
Ja jestem zadowolony z jej braku.
Gość
[09.01.10, 19:39]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
ja mam aster, w nagrodę za moją "wierność " firma podniosła mi rachunki , złożyłem im wypowiedzenie i teraz szukam czegoś innego
gość
[05.10.14, 20:54]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Temat jakby troche wymarły ale problem cały czas aktualny. Warto byłoby sie wymienić opiniami na temat kablówek w Wawie. Ja od siebie mogę zainteresować Was gigakablówka netii która jest na łączach starego astera. najlepsza jest jej cena bo już od 40zł masz neta i tv.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.