Pokaż ze źródeł:
Piątek [19.12.2014, 18:10] Putin: doktryna wojskowa Rosji "pozostaje czysto obronna"

Doktryna militarna Rosji "pozostaje czysto obronna" - oświadczył w piątek prezydent Władimir Putin, pomimo - jak to ujął - wzmożonej aktywności NATO w Europie Wschodniej, w pobliżu rosyjskich granic. »

Piątek [19.12.2014, 17:48] ING Bank Śląski wyemitował 5-letnie obligacje o wartości 300 mln zł

ING Bank Śląski wyemitował drugą serię pięcioletnich obligacji o łącznej wartości nominalnej 300 mln zł w ramach programu emisji opiewającego na kwotę 5 mld zł, poinformował bank. »

Piątek [19.12.2014, 17:27] Rosja nadal kupuje złoto

Rosja, piąty pod względem wielkości na świecie posiadacz złota, ósmy miesiąc z rzędu zwiększała swoje zapasy tego surowca, informuje Bloomberg. »

Piątek [19.12.2014, 17:07] Trzy wiedźmy rozkręciły handel w Warszawie

Piątkowa sesja na GPW, podobnie jak na większości parkietów europejskich, zakończyła się spadkami indeksów. »

Piątek [19.12.2014, 16:38] „Redukuj" Cyfrowy Polsat

DM mBanku obniżył rekomendację dla spółki z „trzymaj" do „redukuj" oraz ustalił nową ceną docelową na poziomie 22 zł (poprzednia 23,84 zł). »

Piątek [19.12.2014, 16:15] GPW myśli o dobrych praktykach

Giełda zamierza wprowadzić zmiany w projekcie „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW. Do końca lutego mają trwać konsultacje w tej sprawie. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [19.12.2014, 19:00] Nowe dowody osobiste dopiero za rok? Resort może nie zdążyć z wdrażaniem Systemu Rejestrów Państwowych

System rejestrów państwowych, który miał zacząć funkcjonować od 1 stycznia 2015 r., zostanie uruchomiony dwa miesiące później. Tak zdecydował Sejm. Jednak zdaniem części posłów i samorządowców termin ten i tak jest za krótki, a wdrożenie systemu powinno nastąpić dopiero za rok. »

Piątek [19.12.2014, 18:58] Dymisje w resortach zdrowia oraz sportu i turystyki

Sześć dymisji po przeglądzie ministrów przez premier Ewę Kopacz. Dziś szefowa rządu przyjęła rezygnacje dwóch wiceministrów zdrowia: Cezarego Rzemka i Aleksandra Soplińskiego oraz wiceminister sportu i turystyki Katarzyny Sobierajskiej. »

Piątek [19.12.2014, 18:56] 15 nalotów na Państwo Islamskie

Kolejne naloty na Państwo Islamskie. Zaatakowane zostały pozycje dżihadystów zarówno w Syrii, jak i Iraku. Dowodzona przez Stany Zjednoczone koalicja przeprowadziła łącznie piętnaście nalotów. Jedenaście z nich w Iraku. Jak czytamy w oświadczeniu wydanym przez Połączone Siły Operacyjne, celem były zarówno grupy terrorystów, jak i używane przez nich pojazdy oraz budynki. W czterech nalotach w Syrii, zaatakowano dwie jednostki terrorystów oraz ich ośrodek szkoleniowy. »

Wtorek [16.12.2014, 14:54] Na co powinny postawić nowe marki, by podbić skostniały świat finansów?

Zarówno wychowane na innowacyjnych technologiach pokolenie millenialsów, jak i ich rodzice, szukają dziś nowych metod oszczędzania czasu i pieniędzy. Niewiele ma im do zaoferowania tradycyjna bankowość stacjonarna z rozbudowaną infrastrukturą, którą musi przecież utrzymać sam klient. Wyzwaniem dla nowoczesnych marek wchodzących na nasz rynek staje się zatem mobile banking. »

Czwartek [11.12.2014, 07:23] Morderstwa polityczne i tortury. Brazylia publikuje raport

Powołana w 2012 roku w Brazylii Narodowa Komisja Prawdy, która miała zbadać przypadki łamania praw człowieka za rządów wojskowej junty opublikowała obszerny raport nt. zabójstw politycznych i tortur stosowanych wobec opozycji. »

Czwartek [11.12.2014, 07:21] KNF: Zawieszamy działalność SKOK Wołomin

Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła dziś działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie, bo utraciła ona płynność finansową. »

Kategoria tematyczna: W TV pokazali...

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 26.10.09, 18:53 zgłoś

Najlepsza kablówka w Warszawie

Kto jest zadowolony ze swojej kablówki? Piszcie.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
27.10.09, 10:02
100%  0%
(2 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Ja jestem zadowolony z jej braku.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[27.10.09, 10:02]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
Ja jestem zadowolony z jej braku.
Gość
[09.01.10, 19:39]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
ja mam aster, w nagrodę za moją "wierność " firma podniosła mi rachunki , złożyłem im wypowiedzenie i teraz szukam czegoś innego
gość
[05.10.14, 20:54]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Temat jakby troche wymarły ale problem cały czas aktualny. Warto byłoby sie wymienić opiniami na temat kablówek w Wawie. Ja od siebie mogę zainteresować Was gigakablówka netii która jest na łączach starego astera. najlepsza jest jej cena bo już od 40zł masz neta i tv.
seba
[30.11.14, 23:26]
0%  0%
(0 - 0)
seba
no to zaineteresowałeś bo podobno 10 tyś abonentów przeszło od konkurencji do gigakabla

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.