Pokaż ze źródeł:
Czwartek [27.11.2014, 20:59] Po decyzji OPEC kurs rubla spadł do rekordowo niskiego poziomu

Decyzja Organizacji Krajów Eksportujących Ropę Naftową (OPEC) o tym, że nie ograniczy wydobycia ropy, aby podnieść ceny surowca, w czwartek wieczorem spowodowała spadek kursu rubla do rekordowo niskiego poziomu. »

Czwartek [27.11.2014, 20:58] Kopacz: Polska nie zgodzi się na podważanie zasad jednolitego rynku UE

Polska nie zgodzi się na zmiany podważające zasady jednolitego rynku UE, szczególnie swobodę przepływu osób - oświadczyła premier Ewa Kopacz podczas czwartkowej, telefonicznej rozmowy z premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem. Rozmowa odbyła się na prośbę strony brytyjskiej. »

Czwartek [27.11.2014, 20:27] Kalendarium na piątek, 28 listopada
Czwartek [27.11.2014, 19:41] Google i inne wyszukiwarki na cenzurowanym europarlamentu

Eurodeputowani chcą, by firmy branży internetowej oddzielały swoje usługi wyszukiwania online od innych usług komercyjnych oferowanych internautom. Przyjęta w czwartek rezolucja w tej sprawie - choć nie jest wiążąca - ma wywrzeć presję na Komisję Europejską »

Czwartek [27.11.2014, 19:33] Dekpol w grudniu na giełdzie

KNF zatwierdziła w czwartek prospekt emisyjny Dekpolu. Spółka zamierza przeprowadzić publiczną ofertę akcji jeszcze przed świętami »

Czwartek [27.11.2014, 18:12] Dziś bez sesji na Wall Street

Dzisiaj Stany Zjednoczone obchodzą Święto Dziękczynienia, w związku z czym sesja giełdowa na Wall Street nie odbywa się. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Czwartek [27.11.2014, 21:50] Lotniska regionalne chcą zmiany dotyczącego ich prawa

Problemem staje się też dostępność środków na kolejne inwestycje w portach lotniczych - związane z dostosowaniem infrastruktury do przepisów, ale też do prognoz zakładających szybki rozwój ruchu lotniczego w Polsce w kolejnych latach. »

Czwartek [27.11.2014, 21:45] Kurski: wystąpienie Kopacz to ordynarna agitka wyborcza

Jacek Kurski z oburzeniem skomentował telewizyjne przemówienie Premier Kopacz, w którym prosiła Polaków o udział w II turze wyborów oraz wyjaśnił dlaczego jego zdaniem wybory zostały sfałszowane. »

Czwartek [27.11.2014, 21:20] Kopacz apeluje o udział w II turze wyborów: Polska potrzebuje każdego z Was

W telewizyjnym przemówieniu Premier Kopacz zwróciła się do Polaków z prośbą o zaangażowanie w II turę wyborów. »

Czwartek [27.11.2014, 11:11] Wspominają Stanisława Mikulskiego

- Staś był przede wszystkim niezwykle wiernym przyjacielem i człowiekiem, który nie rozstawał się z uśmiechem - wspomina Stanisław aMikulskiego Beata Tyszkiewicz »

Czwartek [27.11.2014, 10:25] Stale bezpłatne nadgodziny

Udało się nam przełamać wieloletnie przyzwolenie na korzystanie przez instytucje z darmowej pracy artystów 
– mówi wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie w rozmowie z Kamą Zboralską. »

Czwartek [27.11.2014, 02:58] Sprzedawać za kilkaset złotych czy nie? Oto pytanie

Jedni twierdzą, że pomagają zaistnieć młodym na rynku, inni, że źle wpływają na rozwój kariery artystycznej. »

Kategoria tematyczna: Artykuły - komentarze

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
hotmoney Wątek założony przez: ldath 07.04.10, 00:00 zgłoś

Ochroniarz prawie jak Bóg: Nikt nam nie podskoczy!

Zamiast dbać o bezpieczeństwo, sami stwarzają zagrożenie.
http://www.hotmoney.pl/artykul(...)podskoczy-12786

Najlepsza wypowiedź:

Gość
07.04.10, 01:24
89%  11%
(8 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
nie prawda że ochroniarzem może być osoba karana! nawet do pracy bez licencji w supermarkecie trzeba złożyć świadectwo niekaralności, to wymóg obowiązkowy
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

BLOOD OMEN
[07.04.10, 00:50]
100%  0%
(1 - 0)
BLOOD OMEN
Zapomnieliscie tylko dodac ze przed policja jest wzywana GI (grupa interwencyjna)ktora ma nieco wieksze prawa niz zwykly ochroniarz bez licencji .
Gość
[07.04.10, 00:50]
64%  36%
(7 - 4)
Gość
Ja na ochroniarzy nie zwracam uwagi, bo to nie ma sensu. Jedna grupa to leszcze, którzy się szwendają po marketach i dyskontach spożywczych patrząc na każdego klienta jak na złodzieja, a sami najwięcej wynoszą ze sklepów. A druga grupa to wykoksowane palanty, którym matanabol, durabolin i inne używki zrobiły z mózgu \"siano\". Na dyskotekach jak ktoś oberwie to ta cała \"ochrona\" jeszcze dołoży temu pokrzywdzonemu i wyrzuca z lokalu gorzej niż śmiecia, a winowajca sie dalej bawi. Nie raz w jakimś klubie widziałem taką sytuacje.
Ja na szczęście nie miałem takiej sytuacji, ale gdyby nie daj Boże tak sie stało, to ochroniarze mają kredki. Wykoksowane cielsko to nie wszystko. Od dziecka w sumie już 20-ty rok rekreacyjnie ćwicze sztuke walki KARATE, a od 10-ciu lat Kung-fu. Więc mozna powiedzieć, że obie sztuki mam na tyle opanowane, że czterech wykoksowanych ochroniarzy po starciu ze mną wyląduje w szpitalu. Tak więc panowie ochroniarze zmieńcie swoją postawę i zmieńcie mniemanie o sobie, bo możecie na prawdę sie przejechać. Pozory mogą was kiedyś na prawdę zmylić i zgubić...
Gość
[07.04.10, 01:16]
75%  25%
(6 - 2)
Gość
Ucięło mi komentarz. [...] Tak więc panowie ochroniarze zmieńcie swoją postawe i troche więcej szacunku do innych osób. Nie jesteście bogami na ziemi. Ja nie jestem żadnym koksiarzem. Mam normalną budowe ciała, ale pozory mogą was kiedys na prawdę zmylić i zgubić. Ja czasem jeźdźe z przyjaciólmi na dyskoteki i powiedziałem sobie jedno, że jak mnie niesłusznie jakiś ochroniarz złapie za szyje tą swoją grubą łapą, to mu ją połamie. A jak przybiegną jego koledzy, to będą fruwać jak szmaty. Ja się was NIE boje. A wyglądam baaardzo niepozornie.
A innym osobom przy takich sytuacjach radze od razu dzwonić po policje, bo te debile czasem na prawdę swoim zachowaniem łamia przepisy i daleko wykraczają poza swoje uprawnienia.
Gość
[07.04.10, 01:20]
100%  0%
(5 - 0)
Gość
Powinni przechodzić badania psychiatryczne
zresztą sami zobaczcie:
www.maxvideo.mprv.pl/index1.html
Gość
[07.04.10, 01:24]
89%  11%
(8 - 1)
Gość
nie prawda że ochroniarzem może być osoba karana! nawet do pracy bez licencji w supermarkecie trzeba złożyć świadectwo niekaralności, to wymóg obowiązkowy
Gość
[07.04.10, 01:48]
100%  0%
(6 - 0)
Gość
Co do dyskotek to sie zgodzę. Ochrona czasem bardzo wykracza poza swoje uprawnienia. Miałem nieprzyjemna sytuacje z niemiłym ochroniarzem. Tak sie akurat składa, że jestem policjantem i gościa uspokoiłem. Chciał mnie niesłusznie uderzyć. Zablokowałem jego ręke po czym wyciągnąłem z kieszeni legitymacje i odznake. Miał mine jakby ducha zobaczył. Powiedziałem mu, że jak chce to go zabiore na dołek i sie skończy jego kariera ochroniarska. Przeprosił i poszedł.
Fajna mi ochrona...
Gość
[07.04.10, 02:05]
100%  0%
(6 - 0)
Gość
Autora artykułu chyba zawiodlo myślenie ...obrona przed zlodziejem jest nadal w polsce bardzo chybiona ..spoleczne przyzwolenie na kradzież na wandalizm na pobicia chyba lezy w PRLU spoleczeństwo jest tak bierne okazuje sie ze dzieci czesciej reaguja na przemoc niz dorosli okazuje sie ze na pomoc na ulicy mozemy liczyc od dzieci ktore spontanicznie ur****miaja komorke a nie od smieci ktorzy udaja ze nic nie widze sam mam 45 lat ale powiem wam starym glupim trykom ktorzy potrafia tylko pierdziec w posciel i sie wymadrzac uczcie sie od dzieci
Gość
[07.04.10, 02:17]
100%  0%
(6 - 0)
Gość
Ale oczywiście nie wrzucajcie wszystkich ochroniarzy do jednego worka.
piotr34
[07.04.10, 02:25]
100%  0%
(7 - 0)
piotr34
Jak sie zarabia 5 zl na godzine to coz...
Gość
[07.04.10, 05:09]
100%  0%
(5 - 0)
Gość
dodajcie jeszcze o składakach (dziadki,ludzie z grupami )większość z nich ledwie się porusza i to też ochroniarz ,oni zaniżają pensje ochrony bo niekiedy ma rentę i dorabia za 4 do 5 zł na godzinę jak by ich nie było to młodzi by się kształcili zdobywali uprawnienia mieli większe pensje i takich procederów by nie było jak myślicie????????
Gość
[07.04.10, 05:40]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Od dziecka w sumie już 20-ty rok rekreacyjnie ćwicze sztuke walki KARATE, a od 10-ciu lat Kung-fu. Więc mozna powiedzieć, że obie sztuki mam na tyle opanowane, że czterech wykoksowanych ochroniarzy po starciu ze mną wyląduje w szpitalu. Tak więc panowie ochroniarze zmień [/cytat]

Nie ważne co umiesz, pytanie czy umiesz to wykorzystać i czy nie narobisz w pory na zaistnienie takiej sytuacji.
Gość
[07.04.10, 06:26]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Trzeba pamiętać że nie kazdy pracownik ochrony nadaje sie do ppracy w ochronie. Trzeba również zauważyć że za 7zł netto za godzine !!! pracują. Niektórzy z pracowników ochorny postrzegają się wyżej i stwarzają zagrożenie. Proszę pamietać ze nie wyszcy pracownicy ochrony tak pracuja.
sluzbyochrony.pl
Gość
[07.04.10, 06:32]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] nie prawda że ochroniarzem może być osoba karana! nawet do pracy bez licencji w supermarkecie trzeba złożyć świadectwo niekaralności, to wymóg obowiązkowy [/cytat]

Oczywiście,że w Polsce może! Przepisy sobie, a życie sobie! Urwałeś się z choinki????
Gość
[07.04.10, 06:38]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Polska to dziki kraj - każdy robi co chce. A już ochrona to branża bez żadnej kontroli
Gość
[07.04.10, 06:47]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Każdy pracownik ochrony powinien przejść dokładne badania psychiatryczne. Większość z nich to narwańcy
Gość
[07.04.10, 06:57]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Pracownicy ochrony mało zarabiają - to prawda. Ale czy to powód, aby brutalnie atakować lub bić niewinnych klientów???
Gość
[07.04.10, 07:02]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Ja na ochroniarzy nie zwracam uwagi, bo to nie ma sensu. Jedna grupa to leszcze, którzy się szwendają po marketach i dyskontach spożywczych patrząc na każdego klienta jak na złodzieja, a sami najwięcej wynoszą ze sklepów. A druga grupa to wykoksowane palanty, którym matanabol, durabolin i inne używki zrobiły z mózgu \"siano\". Na dyskotekach jak ktoś oberwie to ta cała \"ochrona\" jeszcze dołoży temu pokrzywdzonemu i wyrzuca z lokalu gorzej niż śmiecia, a winowajca sie dalej bawi. Nie raz w jakimś klubie widziałem taką sytuacje.
Ja na szczęście nie miałem takiej sytuacji, ale gdyby nie daj Boże tak sie stało, to ochroniarze mają kredki. Wykoksowane cielsko to nie wszystko. Od dziecka w sumie już 20-ty rok rekreacyjnie ćwicze sztuke walki KARATE, a od 10-ciu lat Kung-fu. Więc mozna powiedzieć, że obie sztuki mam na tyle opanowane, że czterech wykoksowanych ochroniarzy po starciu ze mną wyląduje w szpitalu. Tak więc panowie ochroniarze zmień [/cytat]
Co do tuch palantow zwanych ochroniarzami to sie zgodze. Bezmozgi, sam cwiczylem muay thai teraz krav mage, ale nie sadze zebys dal sobie rade z 4 koksami, a nawet z dwoma. Zasada mowi ze przy 2 przeciwnikach czy wiecej nalezy sie jak najszybciej uwolnic z danej sytuacji i w nogi. Mozna jednemu czy drugiemu przylozyc raz ale potem trzeba uciekac. To nie film kung fu.
Gość
[07.04.10, 07:16]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Regularnie pojawiają się tego typu artykuły, na temat pracowników ochrony.Chcę tylko przypomnieć ,że złodziej wygląda jak zwykły człowiek i niestety musimy patrzeć na wszystkich klientów jak na złodziei.W każdej grupie zawodowej są osoby przypadkowe.Dlaczego tak autor artykułu wyżywa się na pracownikach ochrony?Brak pomysłu na inny temat?
Gość
[07.04.10, 07:16]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] piotr34 [/autor] Jak sie zarabia 5 zl na godzine to coz... [/cytat] To trzeba wziąć się do innej roboty.
ochrona
[07.04.10, 07:37]
0%  0%
(0 - 0)
ochrona
W Polsce nie ma szacunku dla Policji wiec jak oczekiwać od ludzi szacunku dla pracownika ochrony. Jednych i drugich traktuje się jak cieciów. Traktuj ochronę normalnie to ochrona normalnie potraktuje Ciebie.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.