Pokaż ze źródeł:
Czwartek [05.03.2015, 20:46] Grabowski: nie widzę większych zagrożeń wzrostu cen energii po 2020 r.

Nie widzę większych zagrożeń, by cena energii dla końcowego odbiorcy energii mogła wzrastać po 2020 r. ze względu na pakiet klimatyczny - podkreślił minister środowiska Maciej Grabowski, otwierając w czwartek debatę w PAP nt. unijnego pakietu klimatycznego. »

Czwartek [05.03.2015, 20:26] 20 firm zainteresowanych budową górskiego odcinka S7 z tunelem

20 firm i konsorcjów jest zainteresowanych budową trzeciego górskiego odcinka drogi ekspresowej S7 Naprawa - Skomielna Biała (Małopolskie) wraz z ponad 2-kilometrowym tunelem. Zdaniem drogowców jest to najtrudniejsze zadanie, spośród trzech, na które ogłoszono przetargi. »

Czwartek [05.03.2015, 20:14] Bundestag ograniczył podwyżki czynszu w wielkich miastach

Bundestag uchwalił w czwartek ustawę ograniczającą do maksymalnie 10 proc. podwyżki czynszu za mieszkania w wielkich miastach. Zwolennicy ustawy liczą na zahamowanie skokowego wzrostu opłat; przeciwnicy obawiają się, że ucierpi budownictwo mieszkaniowe. »

Czwartek [05.03.2015, 18:27] Rubicon ma ofertę na Miraculum

Rubicon Partners otrzymał wstępną niewiążącą ofertę zakupu akcji i obligacji Miraculum. »

Czwartek [05.03.2015, 17:56] Poprawa perspektyw eurolandu nie powstrzyma EBC od QE

EBC już w poniedziałek przystąpi do skupu obligacji skarbowych za wykreowane pieniądze, choć jego własne prognozy wskazują na poprawę koniunktury w gospodarce strefy euro. »

Czwartek [05.03.2015, 17:45] Milestone rusza z badaniami

Milestone Medical rozpoczął badania kliniczne systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego w renomowanej klinice leczenia bólu w Stanach Zjednoczonych. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Czwartek [05.03.2015, 21:25] Senat poparł z poprawkami zmiany w prawie ws. pijanych kierowców

Nowelizację poparło 57 senatorów; nikt nie był przeciwny; 31 senatorów wstrzymało się od głosu. »

Czwartek [05.03.2015, 21:00] Po rozwodzie każde z rodziców ma równe prawo do kontaktów z małoletnim dzieckiem

Po rozwodzie państwa Julii i Piotra ich córeczka pozostała przy matce, która jednak po pewnym czasie zaczęła utrudniać panu Piotrowi spotkania z dzieckiem, a wreszcie całkowicie je uniemożliwiła. – Czy mogła tak postąpić – zastanawia się pan Piotr i pyta, co powinien uczynić, aby znów widywać córeczkę »

Czwartek [05.03.2015, 20:44] PiS chce wspomnieć o Smoleńsku w rezolucji PE dotyczącej Niemcowa

Prawo i Sprawiedliwość chce wspomnieć o Smoleńsku w rezolucji Parlamentu Europejskiego dotyczącej morderstwa Borysa Niemcowa. Dokument ma być przyjęty w przyszłym tygodniu na sesji plenarnej w Strasburgu, a głosowanie poprzedzi debata. »

Czwartek [05.03.2015, 19:31] Senat za ratyfikacją konwencji o przemocy

Senat opowiedział się w czwartek za ratyfikacją Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Ustawę w tej sprawie poparło 49 senatorów, przeciwnych było 38, a jedna osoba wstrzymała się od głosu. »

Czwartek [05.03.2015, 11:04] Godziny do otwarcia metra. Ale jeszcze nie ten weekend

Dziś lub najpóźniej w piątek rano stołeczny ratusz chce wystąpić do Instytutu Kolejnictwa o wydanie świadectwa dopuszczenia do eksploatacji II linii podziemnej kolejki – dowiedziała się „Rzeczpospolita". »

Czwartek [05.03.2015, 00:19] Rosjanie wydadzą połowę pensji na jedzenie

To duży skok, bo przed inwazją na Krym przeciętny Rosjanin wydawał na żywność zaledwie jedną trzecią pensji. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 02.12.09, 11:48
Tagi: Praca po 50-tce... zgłoś

Praca dla 50-latków- gdzie ona jest ???????

Mieszkam w małym miasteczku na Warmii, samotnie wychowuję studiującą córkę, opiekuję się schorowanymi rodzicami- nie mogę więc wyjechać, jestem po Ekonomii, 30 lat doświadczenia zawodowego i nie mam pracy - ostatni pracodawca zamknął firmę, bo przeholował z kredytami, wysłałem ponad 500 CV i zero odpiwiedzi poza paroma z automatu. Czy to oznacza, że już nic poza przysłowiową "gałęzią" nie pozostało. Dla większości pracodawców mam tzw komunistyczny kręgosłup pracowniczy- na nic ma się to ,ze mam ogromne doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, że jestem bardzo dyspozycyjny czasowo ( w sensie zawodowym ). Dzisiaj potrzebują 30-latków ze znajomościa kilku języków i 10-letnim doswiadczeniem zawodowym. Może któs podzieli się swoimi przemyśleniami w poszukiwaniu pracy w średnim wieku.

Gość
[02.12.09, 14:14]
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
NIESTETY ja też padłem i to całarodziną zdążyhłem wydać córkę za moąż ale syn jeszcze studiuje i całe studia przed nim a pracy nie ma skąd znaleźć pociesz się jestem ze Śląska tu też takich starszych nie chcą
Gość
[02.12.09, 18:20]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
W niektórych branżach doświadczenie jest jak najbardziej pożądane.Najłatwiej po 50-ce jest znaleźc prace ekspertom w dziedzinie budownictwa,inżynierii itp.Autorowi tematu życze szybkiego znalezienia pracy
...
http://tnij.org/vovok2010
Gość
[03.12.09, 09:11]
50%  50%
(2 - 2)
Gość
jest..jest..tylko aby chcieli praowac a nie chlac vodke...i warunki maja byc akceptowane przez pracodawce...jest kryzys a nie prosperita
Gość
[03.12.09, 09:46]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
dla panstwa ludzie po 50 nie istnieją nie ludż się pracy nie znajdziesz
Gość
[03.12.09, 11:08]
75%  25%
(3 - 1)
Gość
Własny biznes.
sexlogin
[03.12.09, 13:01]
67%  33%
(2 - 1)
sexlogin
praca jedynie w erobiznesie zapraszam na http://www.sexlogin.pl
Gość
[03.12.09, 17:18]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
a inwestor z Kataru- w Szczecinie się sprawdzilo spytajcie europosla Nitrasa i Donalda T oraz Aleksandra G i glosuj na PO = najwspanialsza partie świata
Załączniki:
c04b5e5f31.jpeg
Gość
[03.12.09, 22:53]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
Sam piszesz,że mieszkasz w małym miasteczku.Przykro ale nawet w większych jest ciężko z pracą jednak dużo łatwiej znajdziesz np. w Olsztynie czy Ełku niż w Kowalach Oleckich (to takie przykłady z Warmii i Mazur)
Gość
[04.12.09, 03:36]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
Ktoś wyżej napisał "własny biznes" i to jest ok, trzeba tylko pamiętać, że w naszych warunkach żeby osiągnąć sukces w biznesie to pierwszy milion należy ukraść.
Załączniki:
Nałogowiec.jpg
drost
[04.12.09, 09:45]
100%  0%
(3 - 0)
drost
w polsce należy być zawodowo k***ą ,złodziejem lub księdzem czyli polityk
wiejski lub warszawski ludzi którzy chcą spokojnie żyć nikt nie szanuje dlatego
moje dzieci są za granicą gdzie fachowców się szanuje od sprzątaczki po góre
u nas co dwa lata kosa na sztorc i następni do żłobu ,a może za 100 lat się coś
zmieni
Gość
[04.12.09, 11:42]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ludzie w tym wieku Oczywiście sorry Brani sa tylko Do Ochrony Obiektów . za Grosze ;/ I to jeszcze wymagaja grupe inwalidzką lub inne dokumenty. Tez miedzy innymi Orzeczenie o Niekaralności ;/
Gość
[06.12.09, 14:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Witam,
Jakiś czas temu rozpocząłem prowadzenie bloga o tej tematyce - www.pracapo50.pl
Niestety oprócz szumu medialnego wokół aktywizacji 50 latków na polskim rynku pracy, nic konkretnego nie widać.
Zapraszam osoby chętne do współredagowania bloga (osoby chętne proszę o kontakt na adres: aktualnosci@pracapo50.pl ) - celem tego serwisu jest zebranie istotnych informacji związanych z tą tematyką w jednym miejscu dla osób zainteresowanych tym tematem.

pozdrawiam
W.
Gość
[08.12.09, 11:03]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Chyba po to ta grypa żeby zmieść z ziemi nadmiar niepracujących starych
PRACA JEST !
[08.12.09, 21:13]
0%  0%
(0 - 0)
PRACA JEST !
Osoby powyżej 50 roku z wyższym wykształceniem i doświadczeniem handlowym zapraszam z CV na mój meil: mrm@o2.pl
Wynagrodzenie powyżej 4000 na ręke z REALNĄ perspektywą 8tys. już po roku pracy...

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.