Pokaż ze źródeł:
Piątek [19.12.2014, 22:10] Mimo niepewności, Wall Street znów na plusie

Zamykająca tydzień sesja na Wall Street nie miała, do połowy dnia tak optymistycznego przebiegu jak dwie poprzednie. »

Piątek [19.12.2014, 21:38] Instagram wart około 35 mld USD

Instagram jest obecnie wart około 35 mld USD i jest nakierowany na rozpoczęcie generowania znaczących przychodów dla Facebooka, ocenia Mark May, analityk Citi. »

Piątek [19.12.2014, 21:15] Niskie ceny ropy to zła czy dobra wiadomość?

18 grudnia 2013 baryłka ropy Brent kosztowała 110 dolarów. Dzisiaj kosztuje 60. Czy to zła, czy dobra wiadomość? Nie byłbym ekonomistą, gdybym nie odpowiedział, że to zależy ... od przyczyn spadku i jego trwałości oraz od tego, kto pyta. »

Piątek [19.12.2014, 20:32] USA: dobry rok dla giełdowych debiutantów

To najlepszy rok na rynku giełdowych debiutów od czasów pęknięcia wielkiej internetowej bańki spekulacyjnej. »

Piątek [19.12.2014, 17:07] Trzy wiedźmy rozkręciły handel w Warszawie

Piątkowa sesja na GPW, podobnie jak na większości parkietów europejskich, zakończyła się spadkami indeksów. »

Piątek [19.12.2014, 16:38] „Redukuj" Cyfrowy Polsat

DM mBanku obniżył rekomendację dla spółki z „trzymaj" do „redukuj" oraz ustalił nową ceną docelową na poziomie 22 zł (poprzednia 23,84 zł). »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [19.12.2014, 22:25] FBI oskarża Koreę Północną o atak hakerski na Sony

Prezydent Barack Obama zapowiedział, że Stany Zjednoczone odpowiedzą na tak hakerski z Korei Północnej. Cyberatak na firmę Sony Pictures doprowadził do wycieku dużej ilości informacji oraz odwołania premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu". »

Piątek [19.12.2014, 21:57] Kobiety na pierwszą linię frontu? Wielka Brytania gotowa zreorganizować armię

Brytyjska armia jest gotowa przyjąć kobiety do służby w oddziałach liniowych piechoty i wojsk pancernych. Do tej pory kobiety służyły w armii tylko na stanowiskach niewymagających bezpośredniego udziału w operacjach na froncie. »

Piątek [19.12.2014, 21:43] Obama: Odpowiemy na hakerski atak na Sony

Stany Zjednoczone odpowiedzą na atak hakerów na wytwórnię Sony Pictures - zapowiada Barack Obama. Amerykański prezydent mówił na konferencji prasowej, że wycofanie przez firmę z kin filmu "The Interview" było błędem. "Żaden dyktator nie może nakładać cenzury w naszym społeczeństwie" - mówił Obama. »

Wtorek [16.12.2014, 14:54] Na co powinny postawić nowe marki, by podbić skostniały świat finansów?

Zarówno wychowane na innowacyjnych technologiach pokolenie millenialsów, jak i ich rodzice, szukają dziś nowych metod oszczędzania czasu i pieniędzy. Niewiele ma im do zaoferowania tradycyjna bankowość stacjonarna z rozbudowaną infrastrukturą, którą musi przecież utrzymać sam klient. Wyzwaniem dla nowoczesnych marek wchodzących na nasz rynek staje się zatem mobile banking. »

Czwartek [11.12.2014, 07:23] Morderstwa polityczne i tortury. Brazylia publikuje raport

Powołana w 2012 roku w Brazylii Narodowa Komisja Prawdy, która miała zbadać przypadki łamania praw człowieka za rządów wojskowej junty opublikowała obszerny raport nt. zabójstw politycznych i tortur stosowanych wobec opozycji. »

Czwartek [11.12.2014, 07:21] KNF: Zawieszamy działalność SKOK Wołomin

Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła dziś działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie, bo utraciła ona płynność finansową. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 02.12.09, 11:48
Tagi: Praca po 50-tce... zgłoś

Praca dla 50-latków- gdzie ona jest ???????

Mieszkam w małym miasteczku na Warmii, samotnie wychowuję studiującą córkę, opiekuję się schorowanymi rodzicami- nie mogę więc wyjechać, jestem po Ekonomii, 30 lat doświadczenia zawodowego i nie mam pracy - ostatni pracodawca zamknął firmę, bo przeholował z kredytami, wysłałem ponad 500 CV i zero odpiwiedzi poza paroma z automatu. Czy to oznacza, że już nic poza przysłowiową "gałęzią" nie pozostało. Dla większości pracodawców mam tzw komunistyczny kręgosłup pracowniczy- na nic ma się to ,ze mam ogromne doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, że jestem bardzo dyspozycyjny czasowo ( w sensie zawodowym ). Dzisiaj potrzebują 30-latków ze znajomościa kilku języków i 10-letnim doswiadczeniem zawodowym. Może któs podzieli się swoimi przemyśleniami w poszukiwaniu pracy w średnim wieku.

Gość
[02.12.09, 14:14]
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
NIESTETY ja też padłem i to całarodziną zdążyhłem wydać córkę za moąż ale syn jeszcze studiuje i całe studia przed nim a pracy nie ma skąd znaleźć pociesz się jestem ze Śląska tu też takich starszych nie chcą
Gość
[02.12.09, 18:20]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
W niektórych branżach doświadczenie jest jak najbardziej pożądane.Najłatwiej po 50-ce jest znaleźc prace ekspertom w dziedzinie budownictwa,inżynierii itp.Autorowi tematu życze szybkiego znalezienia pracy
...
http://tnij.org/vovok2010
Gość
[03.12.09, 09:11]
50%  50%
(2 - 2)
Gość
jest..jest..tylko aby chcieli praowac a nie chlac vodke...i warunki maja byc akceptowane przez pracodawce...jest kryzys a nie prosperita
Gość
[03.12.09, 09:46]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
dla panstwa ludzie po 50 nie istnieją nie ludż się pracy nie znajdziesz
Gość
[03.12.09, 11:08]
75%  25%
(3 - 1)
Gość
Własny biznes.
sexlogin
[03.12.09, 13:01]
67%  33%
(2 - 1)
sexlogin
praca jedynie w erobiznesie zapraszam na http://www.sexlogin.pl
Gość
[03.12.09, 17:18]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
a inwestor z Kataru- w Szczecinie się sprawdzilo spytajcie europosla Nitrasa i Donalda T oraz Aleksandra G i glosuj na PO = najwspanialsza partie świata
Załączniki:
c04b5e5f31.jpeg
Gość
[03.12.09, 22:53]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
Sam piszesz,że mieszkasz w małym miasteczku.Przykro ale nawet w większych jest ciężko z pracą jednak dużo łatwiej znajdziesz np. w Olsztynie czy Ełku niż w Kowalach Oleckich (to takie przykłady z Warmii i Mazur)
Gość
[04.12.09, 03:36]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
Ktoś wyżej napisał "własny biznes" i to jest ok, trzeba tylko pamiętać, że w naszych warunkach żeby osiągnąć sukces w biznesie to pierwszy milion należy ukraść.
Załączniki:
Nałogowiec.jpg
drost
[04.12.09, 09:45]
100%  0%
(3 - 0)
drost
w polsce należy być zawodowo k***ą ,złodziejem lub księdzem czyli polityk
wiejski lub warszawski ludzi którzy chcą spokojnie żyć nikt nie szanuje dlatego
moje dzieci są za granicą gdzie fachowców się szanuje od sprzątaczki po góre
u nas co dwa lata kosa na sztorc i następni do żłobu ,a może za 100 lat się coś
zmieni
Gość
[04.12.09, 11:42]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ludzie w tym wieku Oczywiście sorry Brani sa tylko Do Ochrony Obiektów . za Grosze ;/ I to jeszcze wymagaja grupe inwalidzką lub inne dokumenty. Tez miedzy innymi Orzeczenie o Niekaralności ;/
Gość
[06.12.09, 14:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Witam,
Jakiś czas temu rozpocząłem prowadzenie bloga o tej tematyce - www.pracapo50.pl
Niestety oprócz szumu medialnego wokół aktywizacji 50 latków na polskim rynku pracy, nic konkretnego nie widać.
Zapraszam osoby chętne do współredagowania bloga (osoby chętne proszę o kontakt na adres: aktualnosci@pracapo50.pl ) - celem tego serwisu jest zebranie istotnych informacji związanych z tą tematyką w jednym miejscu dla osób zainteresowanych tym tematem.

pozdrawiam
W.
Gość
[08.12.09, 11:03]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Chyba po to ta grypa żeby zmieść z ziemi nadmiar niepracujących starych
PRACA JEST !
[08.12.09, 21:13]
0%  0%
(0 - 0)
PRACA JEST !
Osoby powyżej 50 roku z wyższym wykształceniem i doświadczeniem handlowym zapraszam z CV na mój meil: mrm@o2.pl
Wynagrodzenie powyżej 4000 na ręke z REALNĄ perspektywą 8tys. już po roku pracy...

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.