Pokaż ze źródeł:
Poniedziałek [01.09.2014, 21:34] Kalendarium, wtorek 2 września
Poniedziałek [01.09.2014, 21:20] Termo-Rex przejdzie na rynek główny giełdy z NewConnect we wtorek

Termo-Rex zadebiutuje na rynku głównym GPW we wtorek, 2 września, podała Giełda. Będzie to 463. spółka notowana na głównym rynku, 18. debiut na tym rynku w 2014 roku i 7. spółka, która przejdzie w tym roku z NewConnect na główny parkiet warszawskiej giełdy. »

Poniedziałek [01.09.2014, 20:58] China-CEE i Enlight zainwestują 1,3 mld zł w elektrownie wiatrowe w Polsce

Potwierdziły się doniesienia "Pulsu Biznesu" sprzed kilku dni. Spółki China-CEE Fund, której inwestycjami zarządza CEE Equity Partners, i Enlight Renewable Energy zainwestują do 1,3 mld zł w ramach spółki joint venture w budowę elektrowni wiatrowych o łącznej mocy ok. 250 MW. »

Wtorek [02.09.2014, 13:00] Frankfurt i Wall Street w drodze na kolejne szczyty

W sierpniu najlepsze typy naszych ekspertów pozwoliły zarobić trzy razy więcej niż warszawska giełda. Jeśli te wrześniowe też się sprawdzą, czeka nas dobry czas do inwestowania. »

Poniedziałek [01.09.2014, 21:55] Newag i Muzeum Śląskie laureatami nagród Forum Inwestycyjnego

Firma Newag z Nowego Sącza - producent taboru szynowego oraz Muzeum Śląskie w Katowicach zostały laureatami nagród VII Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. Wręczone w poniedziałek nagrody przyznano w dwóch kategoriach: Inwestor Roku oraz Inwestycja Roku. »

Poniedziałek [01.09.2014, 19:41] Branża chemiczna zabiega o wzmocnienie swojej pozycji

Polskie spółki z branży chemicznej pracują nad szeregiem inwestycji, które mają umocnić ich pozycję i przynieść dodatkowe dochody na zmieniającym się światowym rynku – mówili przedstawiciele największych firm sektora podczas VII Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [02.09.2014, 00:27] Tusk u Lisa: Bycie premierem to zaszczyt, ale musimy zakotwiczyć Polskę w UE

Bycie premierem to zaszczyt, którego nic nie przewyższy, ale musimy zakotwiczyć Polskę w UE - mówił Donald Tusk u Tomasza Lisa w TVP2 »

Poniedziałek [01.09.2014, 23:30] Merkel: wschodnie kraje NATO mogą liczyć na wsparcie

Kanclerz Niemiec Angela Merkel powtórzyła, że wschodnie kraje NATO mogą liczyć na solidarność Paktu w przypadku zagrożenia ze strony Moskwy. »

Poniedziałek [01.09.2014, 23:00] Papież o watykańskim meczu: Religia i sport mogą współdziałać

Religia i sport mogą współdziałać przy budowie nowej epoki, gdy żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi - powiedział papież do organizatorów i uczestników meczu na cele dobroczynne, który rozpoczął się w Rzymie dziś wieczorem. Chociaż Franciszek jest inspiratorem tego spotkania, nie będzie go na trybunie, nie będzie go też oglądał w telewizji. »

Poniedziałek [01.09.2014, 16:03] Zaadresują i zakleją, tylko za nas treści nie stworzą
Sobota [30.08.2014, 07:17] Gitarzysta wszechstronny

Trio gitarzysty Marka Napiórkowskiego wystąpi w niedzielę w cyklu Wilanów Jazz All Stars- pisze Marek Dusza. »

Czwartek [28.08.2014, 01:00] Kalendarz inwestora

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 02.12.09, 11:48
Tagi: Praca po 50-tce... zgłoś

Praca dla 50-latków- gdzie ona jest ???????

Mieszkam w małym miasteczku na Warmii, samotnie wychowuję studiującą córkę, opiekuję się schorowanymi rodzicami- nie mogę więc wyjechać, jestem po Ekonomii, 30 lat doświadczenia zawodowego i nie mam pracy - ostatni pracodawca zamknął firmę, bo przeholował z kredytami, wysłałem ponad 500 CV i zero odpiwiedzi poza paroma z automatu. Czy to oznacza, że już nic poza przysłowiową "gałęzią" nie pozostało. Dla większości pracodawców mam tzw komunistyczny kręgosłup pracowniczy- na nic ma się to ,ze mam ogromne doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, że jestem bardzo dyspozycyjny czasowo ( w sensie zawodowym ). Dzisiaj potrzebują 30-latków ze znajomościa kilku języków i 10-letnim doswiadczeniem zawodowym. Może któs podzieli się swoimi przemyśleniami w poszukiwaniu pracy w średnim wieku.

Gość
[02.12.09, 14:14]
100%  0%
(1 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
NIESTETY ja też padłem i to całarodziną zdążyhłem wydać córkę za moąż ale syn jeszcze studiuje i całe studia przed nim a pracy nie ma skąd znaleźć pociesz się jestem ze Śląska tu też takich starszych nie chcą
Gość
[02.12.09, 18:20]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
W niektórych branżach doświadczenie jest jak najbardziej pożądane.Najłatwiej po 50-ce jest znaleźc prace ekspertom w dziedzinie budownictwa,inżynierii itp.Autorowi tematu życze szybkiego znalezienia pracy
...
http://tnij.org/vovok2010
Gość
[03.12.09, 09:11]
50%  50%
(2 - 2)
Gość
jest..jest..tylko aby chcieli praowac a nie chlac vodke...i warunki maja byc akceptowane przez pracodawce...jest kryzys a nie prosperita
Gość
[03.12.09, 09:46]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
dla panstwa ludzie po 50 nie istnieją nie ludż się pracy nie znajdziesz
Gość
[03.12.09, 11:08]
75%  25%
(3 - 1)
Gość
Własny biznes.
sexlogin
[03.12.09, 13:01]
67%  33%
(2 - 1)
sexlogin
praca jedynie w erobiznesie zapraszam na http://www.sexlogin.pl
Gość
[03.12.09, 17:18]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
a inwestor z Kataru- w Szczecinie się sprawdzilo spytajcie europosla Nitrasa i Donalda T oraz Aleksandra G i glosuj na PO = najwspanialsza partie świata
Załączniki:
c04b5e5f31.jpeg
Gość
[03.12.09, 22:53]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
Sam piszesz,że mieszkasz w małym miasteczku.Przykro ale nawet w większych jest ciężko z pracą jednak dużo łatwiej znajdziesz np. w Olsztynie czy Ełku niż w Kowalach Oleckich (to takie przykłady z Warmii i Mazur)
Gość
[04.12.09, 03:36]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
Ktoś wyżej napisał "własny biznes" i to jest ok, trzeba tylko pamiętać, że w naszych warunkach żeby osiągnąć sukces w biznesie to pierwszy milion należy ukraść.
Załączniki:
Nałogowiec.jpg
drost
[04.12.09, 09:45]
100%  0%
(3 - 0)
drost
w polsce należy być zawodowo k***ą ,złodziejem lub księdzem czyli polityk
wiejski lub warszawski ludzi którzy chcą spokojnie żyć nikt nie szanuje dlatego
moje dzieci są za granicą gdzie fachowców się szanuje od sprzątaczki po góre
u nas co dwa lata kosa na sztorc i następni do żłobu ,a może za 100 lat się coś
zmieni
Gość
[04.12.09, 11:42]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ludzie w tym wieku Oczywiście sorry Brani sa tylko Do Ochrony Obiektów . za Grosze ;/ I to jeszcze wymagaja grupe inwalidzką lub inne dokumenty. Tez miedzy innymi Orzeczenie o Niekaralności ;/
Gość
[06.12.09, 14:19]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Witam,
Jakiś czas temu rozpocząłem prowadzenie bloga o tej tematyce - www.pracapo50.pl
Niestety oprócz szumu medialnego wokół aktywizacji 50 latków na polskim rynku pracy, nic konkretnego nie widać.
Zapraszam osoby chętne do współredagowania bloga (osoby chętne proszę o kontakt na adres: aktualnosci@pracapo50.pl ) - celem tego serwisu jest zebranie istotnych informacji związanych z tą tematyką w jednym miejscu dla osób zainteresowanych tym tematem.

pozdrawiam
W.
Gość
[08.12.09, 11:03]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Chyba po to ta grypa żeby zmieść z ziemi nadmiar niepracujących starych
PRACA JEST !
[08.12.09, 21:13]
0%  0%
(0 - 0)
PRACA JEST !
Osoby powyżej 50 roku z wyższym wykształceniem i doświadczeniem handlowym zapraszam z CV na mój meil: mrm@o2.pl
Wynagrodzenie powyżej 4000 na ręke z REALNĄ perspektywą 8tys. już po roku pracy...

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.