Pokaż ze źródeł:
Poniedziałek [28.07.2014, 15:58] Wierzyciel Polimeksu cofnął wniosek o upadłość

Fracht FWO Polska cofnęła wniosek o upadłość Polimeksu-Mostostalu w związku ze spłatą zadłużenia, podała spółka. »

Poniedziałek [28.07.2014, 15:40] S&P nadał EMF tymczasowy rating B, perspektywa stabilna

Standard & Poor's Ratings Services nadał Empik Media & Fashion (EMF) tymczasowy rating korporacyjny na poziomie B, podała agencja. Perspektywa ratingu jest stabilna. »

Poniedziałek [28.07.2014, 15:22] Prace nad sankcjami sektorowymi na ostatniej prostej

UE kończy prace nad zaostrzeniem sankcji wobec Rosji w związku z kryzysem na Ukrainie. W poniedziałek po południu ambasadorowie mają rozmawiać o nałożeniu restrykcji wizowych i finansowych na rosyjskich oligarchów, zaś we wtorek - przyjąć sankcje gospodarcze. »

Poniedziałek [28.07.2014, 15:25] Getin Holding: jest zgoda UOKiK

Należący do Leszka Czarneckiego wrocławski holding otrzymał zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na nabycie akcji VB Leasing Polska. »

Poniedziałek [28.07.2014, 15:14] Praski Koneser nabiera kształtów

BBI Development sprzedał 55 proc. mieszkań z I etapu inwestycji Centrum Praskie Koneser - mówi Michał Skotnicki, prezes spółki. »

Poniedziałek [28.07.2014, 15:09] Bmp odrobił większość strat

Niemiecki fundusz, który ma już w portfelu 19 spółek, wypracował w II kwartale ponad 0,7 mln euro zysku netto. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Poniedziałek [28.07.2014, 17:41] Są wyniki badań kierowcy, który wjechał na molo w Sopocie

Nie był ani pijany, ani pod wpływem narkotyków. Są wyniki badań toksykologicznych Michała L., który w poprzedni weekend rozjeżdżał ludzi na Monciaku i molo w Sopocie. Śledczy otrzymali je dzisiaj, mówi prokurator Agnieszka Gładkowska. Na podstawie badań nie stwierdzono w organizmie kierowcy obecności alkoholu, środków odurzających, ani psychotropowych, takich, jak marihuana, amfetamina, metamfetamina, czy kokaina. »

Poniedziałek [28.07.2014, 17:40] Sawicki: Nie ma ukraińskiego embarga na polską wieprzowinę

Embarga nie ma, ale każda partia polskiego mięsa wwożona na Ukrainę musi mieć poświadczenie, że jest wolna od afrykańskiego pomoru świń. Działania władz w Kijowie to odpowiedź na doniesienia o przypadkach afrykańskiego pomoru świń w naszym kraju. »

Poniedziałek [28.07.2014, 17:38] Trybunał Konstytucyjny zmniejszył władzę kontrolerów biletów

Ustawodawca przesadził przyznając nadmierne uprawnienia kontrolerom - orzekł 28 lipca Trybunał Konstytucyjny uznając, że art. 87b ustawy Prawo przewozowe (Dz.U. 1984 nr 53 poz. 272 ze zm.) jest niezgodny z ustawą zasadniczą. »

Niedziela [27.07.2014, 14:33] Podróż po XIX-wiecznym Gdańsku

W Gdańsku trwa trzydniowy IV Światowy Zjazd Gdańszczan. Z tej okazji w Zielonej Bramie otwarto wystawę „Gdański i okolice 1793-1914. Miasto – Ludzie – Wydarzenia w rysunku i grafice". »

Czwartek [24.07.2014, 07:08] 48 ofiar katastrofy lotniczej na Tajwanie

W katastrofie samolotu tajwańskich linii lotniczych Transasia, który rozbił się w środę przy lądowaniu w mieście Magong na należącym do Tajwanu archipelagu Peskadorów, zginęło 48 osób, a 10 zostało rannych - poinformowały w czwartek tajwańskie władze. »

Piątek [18.07.2014, 20:08] Trzeci filar ciągle słaby

W pracowniczych programach emerytalnych oszczędza tylko 2,4 proc. pracujących. »

Kategoria tematyczna: Praca i zarobki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 13.09.10, 17:58 zgłoś

Praca w BIEDRONCE. Warto się tam zatrudnić?

Porównując do innych sklepów, to płaca nie jest zła. Odrębną kwestią pozostaje tylko czy warunki zatrudnienia są normalne. Słyszałem, że trzeba ciągać np. ciężkie palety

Najlepsza wypowiedź:

Gość
14.09.10, 01:19
73%  27%
(16 - 6)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
pracowałam nie polecam nikomu koszmar bierdonka:) piotrków tryb i kierowniczka z porytym berecikiem plus kierownicy zmian z mniemaniem wyższości bagno plus syf w jednym
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[24.08.11, 10:31]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
no wlasnie moze ktos powie jak to jest z tymi "dopracowaniami" przeciez to po prostu nadliczbowki wiec powinny byc platne wiecej anizeli normalna godzina; a oni placa 20% normalnej godziny; czy to jest zgodne z prawem? czy ktos jest w temacie?
Iza
[25.08.11, 10:09]
100%  0%
(1 - 0)
Iza
hej Spyro! czy ty wiesz cos o tych dopracowaniach? i co zrobic z zastepcą, ktory rzuca hasla "przerwy nie bedzie bo się nie wyrobimy" i "szybciej tam przy tych paletach" a sam niewiele robi? dzieki za wszelka podpowiedz i pomoc :)
Spyro
[25.08.11, 13:13]
0%  0%
(0 - 0)
Spyro
W różnych biedronkach jest różnie, jak widzę.
Zapewne tak jak wszędzie, my na czas rozpoczęcia oraz zakończenia pracy odbijamy się w komputerze w tzw. programie OHR. U mnie kierownicy pilnują, by było jak najbliższej właściwej liczby godzin, no ale wiadomo że tak idealnie każdemu się nie da. W Biedronce nie ma pracy za nic. W przypadku gdy w zestawieniu wychodzą ci nadgodziny, to albo powinni dodać parę zł (nie wiem ile, to już pewnie zależy kto jak i na ile jest zatrudniony) do pensji za ten miesiąc albo - co częściej bywa - więcej dni wolnego. Gdzieś parę(naście) postów wstecz pisałem, że mnie się tyle tego uzbierało, że w ciągu 10 dni pracowałem tylko 3 dni, a resztę miałem wolne.
Co do pozostałych pytań Iza, "szybciej tam przy tych paletach" - no tak bywa, że przełożony pogania do pracy, jak to w większości zawodów, ale sam też nie powinien się obijać, ponieważ WSZYSCY pracują na dobry wynik sklepu. Co do przerwy, mój kierownik mówi że przerwa się należy, jak psu micha. Kierownik może ci powiedzieć, że dopiero za godzinę czy za pół (chyba że już schodzisz z tego świata :P ) ale całkowicie odmówić jej nie może.
Gość
[25.08.11, 15:08]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
wy oszaleliscie, taka kase dostaja tylko osoby na cały etat. a taki maja tylko dlugoletni pracownicy i OF, ZKS I KS. W innym wypadku jak dostanicie 1200 max to tjest wszystko. Za l4 nawet wam 200 zł premii zabiorą.
Gość
[25.08.11, 15:09]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
w lidlu oczywiscie, niewiem jak w biedronce, ale chcę się tam przenieść
Iza
[25.08.11, 16:28]
50%  50%
(1 - 1)
Iza
ja nie mowię, ze mnie oszukuja na godzinach; wiele o biedronkach mozna powiedziec ale nie to; tez wczytujemy sie w OHR ale chodzi mi o "dopracowania"; ktos przyniesie zwolnienie lekarskie inny jest na urlopie i kierowniczka nie moze wydac twoich wlasnych wypracowanych dni wolnych, wtedy pojawiaja sie dopracowania; wg mnie powinny byc platne jak godz nadliczbowe a oni placa grosze; a jezeli chodzi o poganianie to sie nie zgadzam; do niedawna mialysmy super kierowniczke i ona nie pozwolilaby zastepcy pomioatac zaloga; zmienili nam cala kadre i poganianie sie pojawilo; myslimy o skardze na nia najpierw do glownej kierowniczki a pozniej do rejonowej; nikt nie ma prawa cie ponizac i o to trzeba wszedzie walczyc nawet w biedronce :)
Gość
[25.08.11, 17:22]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
W Netto też ludzi ponizają sama tam pracuje i nie wiem jak wygląda w biedronce i w lidlu i myśle się tam przenieść do pracy.
Gość
[25.08.11, 17:25]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
W Szczecinie w biedronce i w lidlu nie ma przyjęć do pracy narazie czekam na odpowiedz z biedronki bo tam złorzyłam CV.) Pozdrawiam
Iza
[25.08.11, 21:17]
100%  0%
(1 - 0)
Iza
wiadomo jak jest z praca w naszym ukochanym kraju a czlowiek musi jesc placic rachunki itd, godzi sie wiec na wiele rzeczy, ale nie dajcie soba pomiatac; jezeli to sie pojawi, trzeba sie skrzyknąc i zglosic gdzies sprawe, w pojedynke nie ma co, bo kazda firma takich sie pozbywa ale kilku osob nie tak latwo sie pozbyc; w biedronce tez mozna upomniec sie o wlasna godnosc; pamietacie chyba biedronkowe afery sprzed kilku lat; ludzie cos dla nas wywalczyli, nie mozna tego zaprzepascic :)
Gość
[27.08.11, 20:07]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
ktos napisal, ze jak sie uczyc nie chciało to teraz w takiej biedronce trzeba zasuwac, ale glupoty. W moim sklepie na kasach siedza dziewczyny po studiach. Co do czystosci to tez sie nie zgadzam ze syf. jak na taka garstke ludzi do roboty to jest naprawde czysto. A co do poganiania to tez mialysmy taka cholere. Zglosilysmy sprawe kierowniczce. Zmienila sie calkowicie a teraz juz na innym sklepie sie produkuje.
Gość
[29.08.11, 08:36]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
Mój narzeczony pracuje w biedronce w Dobrym Mieście (woj.Warmińsko-mazurskie) i zarabia prawie 1200 zł,więc uważam,że to nie jest źle tym bardziej,że jest zatrudniony na 3/4 etatu,a np.gdy pracował dla bomi w Olsztynie i pracował na cały etat zarabiał 950 zł!! Fakt w biedronce trzeba się narobić,ale gdzie nie trzeba,wszędzie trzeba odrobić swoje,ale jakoś nikt tam nie narzeka,że im ciężko
Gość
[29.08.11, 10:04]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
a to chyba jedyna biedronka gdzie nie narzekają. do mojego sklepu przychodza kasjerzy z innych biedronek i kazdy mowi ze to syf uciekliby gdyby tylko mieli gdzie. trzy osoby na zmianie na duzym sklepie: sprzatac, rozkladac towar, obsluzyc klienta a i tak oczywiscie wszystko zle. no i trzeba szybko szybko. znam przypadki ze dziewczyny z ubikacji byly wywolywane. ale ja zarabiam 1000 na 3/4 czyzby w roznych miastach inaczej bylo?
Gość
[29.08.11, 10:30]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
a ci ludzie weszliby na pracownika; widzi ze sie rozklada towar ale on nie patrzy tylko sie pcha bo nawet po trupach ale te smietane kupic musi; najgorsi w niedziele; nie maja co z nia zrobic to buch na zakupy jakby dni na tygodniu brakowalo; nie pomysli ze kasjerka tez ma rodzine i chetnie spedzilaby z nia świety dzien :(
Spyro
[29.08.11, 14:57]
100%  0%
(2 - 0)
Spyro
U mnie w Biedronce w sobotę, zwłaszcza do godziny ok. 14 jest wielka masa ludzi :) Tego dnia czasem wszystkie 5 kas działa, a i tak kolejki są. Popołudniu już jest spoko. W niedzielę z kolei bardzo mało ludzi jest - wyjątkiem jest pora po zakończonej mszy (dosłownie obok nas jest kościół), wtedy to wierni po święceniu dnia świętego udają się na zakupy :)
Plus jest taki, że raz na tydzień organista czy ktoś tam inny przychodzi do nas i rozmienia nam pieniądze, dając nam np. 100 zł w dwuzłotówkach - zawsze się przyda ;)
Iza
[30.08.11, 10:35]
100%  0%
(1 - 0)
Iza
w laickiej Francji sklepy w niedziele pozamykane i chyba w wiekszosci krajow Euroy zach. a u nas? chrzescijanie swietują w sklepach! tez mamy niewielki ruch w niedziele ale siedzimy po 12 godz i zygac sie chce; po zmianie kierownictwa w moim sklepie chyba nie da sie wytrzymac; mialysmy super kierowniczke a teraz przyszla chadra ze swoja swita; chyba pozegnam biedronke ale co dalej? wiem jedno, ze pomysle kiedys o mojej pracy tam jak o najgorszym z koszmarów :(
Gość
[09.09.11, 07:47]
100%  0%
(2 - 0)
Gość
WYZYSK WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK...mam nadzieje ze ktos kiedys za to odpowie. Dla pracownikow glodowe pensje a milionerzy nie wiedza co maja robic ze swoimi milionami
Gość
[04.10.11, 15:53]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Pracowałam w Biedronce 1,5roku i nie dam na temat pracy w niej powiedziec złego słowa.8h to maksymalny wymiar pracy dziennie,no czasami jak są niedogodziny to wiadomo i te 10 sie przepracuje bo norme miesieczna trzeba zrobić,ale przychodzisz na 6:30 ,masz swój identyfkator,sczytują Cię i dokładnie kiedy mija 8godzina pracy idziesz się sczytać ponownie i masz obowiazek opuścić sklep,wię uważam że super.Masz obowiązek pracować 5dni w tyg więc 2dni wolnego są czy to pon czy niedz to już zależy od grafiku.Urlopy wydawane są również obowiązkowo także kolejny dUUŻY plus.Wiadomo,że duże a nawet największe znaczenie ma na jakich ludzi trafisz w konkretym sklepie,ale to już inna bajka.W każdym razie jeśli chodzi o warunki pracy to dla mnie SUPER na początek dostałam rok temu 1200zl na reke,na Swieta bony w kwocie 300zl i teraz weszły premie także nie ma co narzekać i szczerze polecam prace w tym supermarkecie:)
Gość
[04.10.11, 15:54]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Pracowałam w Biedronce 1,5roku i nie dam na temat pracy w niej powiedziec złego słowa.8h to maksymalny wymiar pracy dziennie,no czasami jak są niedogodziny to wiadomo i te 10 sie przepracuje bo norme miesieczna trzeba zrobić,ale przychodzisz na 6:30 ,masz swój identyfkator,sczytują Cię i dokładnie kiedy mija 8godzina pracy idziesz się sczytać ponownie i masz obowiazek opuścić sklep,wię uważam że super.Masz obowiązek pracować 5dni w tyg więc 2dni wolnego są czy to pon czy niedz to już zależy od grafiku.Urlopy wydawane są również obowiązkowo także kolejny dUUŻY plus.Wiadomo,że duże a nawet największe znaczenie ma na jakich ludzi trafisz w konkretym sklepie,ale to już inna bajka.W każdym razie jeśli chodzi o warunki pracy to dla mnie SUPER na początek dostałam rok temu 1200zl na reke,na Swieta bony w kwocie 300zl i teraz weszły premie także nie ma co narzekać i szczerze polecam prace w tym supermarkecie:)
Gość
[16.10.11, 09:05]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
pracowalam w lidlu za 1000 zl, do tego patrza non stop na rece, ile razy idziesz do toalety. przerwy nie istnieja i tyrasz jak wół.
Gość
[17.10.11, 08:21]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
w Biedronce też sie tyra jak wół; a zeby premię dostac to trzeba spałnic wiele warunków a przeważnie sklep nie spełnia bo albo abrót za mały albo straty duże albo tajemniczy klient źle oceni; duzo tych albo zeby tylko premii nie dac; ja miałam wredna kierowniczke zwalnia ludzi bez mrugnięcia oka bo za wolni i nawet nie zapyta czy maja z czego zyc; ale komu sie poskarzysz jak z rejonowa jedna reka; mam nadzieje ze kiedys za to zapłacą

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.