Pokaż ze źródeł:
Piątek [31.10.2014, 18:04] W Halloween 2014 królują zombie i dynie

W Halloween jak co roku królują nieumarli. czyli różnej maści wampiry, mumie i zombie, które w tym roku zdecydowanie wygrywają popularnością, wynika z danych firmy Panjiva dostarczającej informacje na temat globalnego handlu. »

Piątek [31.10.2014, 17:24] Piątek pod znakiem istotnego spadku wartości złotego wobec dolara

Umocnienie się dolara wobec innych walut ze zdwojoną siłą uderzyło w złotego. Około godziny 17-tej euro kosztowało 4,21 zł, ale dolara wyceniano na 3,36 zł, choć wcześniej kosztował on nawet 3,37 zł. »

Piątek [31.10.2014, 16:54] Karpiński: nowa strategia GPW pozytywnie wpłynie na polski rynek kapitałowy

Skarb Państwa, główny akcjonariusz GPW, z zadowoleniem przyjął szczegóły jej nowej strategii - oświadczył w piątek minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński. »

Piątek [31.10.2014, 17:36] Bykom udało się utrzymać wysokie otwarcie

Ostatnia październikowa sesja była udana zarówno dla warszawskich, europejskich, jak i amerykańskich indeksów. »

Piątek [31.10.2014, 17:33] Prezent od Banku Japonii

Piątkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbywały się po dobrej sesji na Wall Street i mocnym rozdaniu w Azji. »

Piątek [31.10.2014, 17:11] Karpiński: nowa strategia GPW pozytywnie wpłynie na polski rynek kapitałowy

Skarb Państwa, główny akcjonariusz GPW, z zadowoleniem przyjął szczegóły jej nowej strategii - oświadczył minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński. W jego ocenie strategia ta pozytywnie wpłynie na rozwój giełdy i polskiego rynku kapitałowego. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [31.10.2014, 19:00] Z jakich form pomocy społecznej można skorzystać bez względu na dochód?

Pomoc społeczna utożsamiana jest ze wsparciem dla osób najbiedniejszych. Schemat ten nie jest prawdziwy. Zdecydowana większość z oferowanych przez państwo świadczeń jest uzależniona od kryterium dochodowego, ale nie wszystkie. »

Piątek [31.10.2014, 18:15] Ukraiński Kościół Prawosławny: Putin to współczesny Kain, zabija i kłamie

Zwierzchnik Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Kijowskiego jest przekonany, że Ukraińcy powinni bronić swej ojczyzny przed rosyjskim agresorem. »

Piątek [31.10.2014, 18:00] Nie każda motoryzacyjna perełka jest zwolniona z podatku akcyzowego

Kupiłem auto w Stanach – specjalny model forda mustanga. Prawdziwy biały kruk. Zbudowany został zaledwie w kilku egzemplarzach w 2010 roku. Wszyscy hobbiści będą mi tego samochodu zazdrościć – cieszy się Adam z Warszawy. Wiem, że auta kolekcjonerskie można sprowadzać do kraju na specjalnych warunkach – bez cła, akcyzy i z obniżoną stawką VAT. W jaki sposób powinienem załatwić formalności – pyta początkujący kolekcjoner. »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: Podatki

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 06.09.11, 19:52
Tagi: pit-28 ppe najem ryczałt nadpłata zaległośc o zgłoś

PRZYCHODY Z NAJMU NA RYCZAŁCIE błędnie ujęte tylko przez jednego z małżonków

Za 2010r złożyłam zeznanie podatkowe PIT-28 w którym uwzględniłam całość przychodu z najmu, W tym roku zostałam wezwana przez US do złożenia korekty,bo powinnam ująć tylko połowę przychodu, a drugą połowę mąż.W wyniku korekty mam nadpłatę,a mąż zalegość,Czy jest możliwość przerachowania nadpłaty z mego zezn PIT-28 na zaległość męża? I czy należne są odsetki? Nadmieniam że wszystko było w terminie płacone , ale nie wiedziałam,że muszę dzielić przychód na pół.

Aktualnie brak odpowiedzi.

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.