Pokaż ze źródeł:
Wtorek [16.09.2014, 09:04] Liberation zwalnia jedną trzecią pracowników

Lewicowy francuski dziennik Liberation, którego ojcem jest Jean-Paul Satre, zapowiedział zwolnienie jednej trzeciej pracowników. Tłumaczy, że bez tego musiałby zakończyć działalność. »

Wtorek [16.09.2014, 08:57] Złoty nieco słabszy, ale...

Słabsze nastroje na świecie lekko przeceniają złotego. Pomimo tego oraz dużej grupy publikowanych dziś inflacyjnych danych polska waluta, podobnie jak wiele innych walut, może pozostać relatywnie stabilna, czekając na to co wydarzy się w środę i czwartek. »

Wtorek [16.09.2014, 08:36] Wyraźny spadek FDI w Chinach

W sierpniu bezpośrednie inwestycje zagraniczne (FDI) w Chinach były najniższe od 2,5 lat, informuje Reuters na swojej stronie internetowej. »

Wtorek [16.09.2014, 08:56] Dobre zbiory i rosyjskie embargo spowodują spadki cen żywności

Dobre zbiory podstawowych roślin, a także warzyw i owoców oraz problem z eksportem towarów rolno-spożywczych wywołany rosyjskim embargiem spowodują dalszy spadek cen detalicznych żywności - prognozuje Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. »

Wtorek [16.09.2014, 05:17] Branża automotive liczy na rekordowe przychody

Firmy kooperujące z branżą motoryzacyjną korzystają z ożywienia w inwestycjach w Polsce i Europie. »

Wtorek [16.09.2014, 05:16] Szukamy nowych rynków

- Rozważamy nawet scenariusz zwiększenia wypłaty dywidendy - mówi w rozmowie z "Parkietem" Dominik Tomczyk, prezes Polwaksu »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [16.09.2014, 10:23] Nie tylko SAD z pieczęcią daje prawo do zerowej stawki VAT

Każdy dokument potwierdzający wywóz towarów poza granicę Unii Europejskiej uprawnia do preferencyjnego opodatkowania – potwierdził Naczelny Sąd Administracyjny. »

Wtorek [16.09.2014, 10:20] Menedżer będący świadkiem w niektórych sytuacjach może ustanowić pełnomocnika

Jestem członkiem zarządu spółki. Zostałem wezwany w charakterze świadka w sprawie karnej skierowanej przeciwko mojemu podwładnemu, oskarżonemu o wręczenie korzyści majątkowej urzędnikowi prowadzącemu postępowanie przetargowe. Czy mogę ustanowić pełnomocnika procesowego? »

Wtorek [16.09.2014, 10:14] Za niewykonane świadczenie nie można żądać zapłaty

Takie postanowienia w umowach mogą zostać uznane przez UOKiK za klauzule abuzywne. W przypadku przerwy, ograniczenia, zawieszenia lub wyłączenia usługi klient ma prawo do obniżenia rachunku »

Poniedziałek [15.09.2014, 10:07] Finansowanie Startupów

Wielu młodych ludzi kończy swoje działania związane z zakładaniem spółki na pomyśle. Dlaczego? Ponieważ nie mają kapitału. Jednak coraz popularniejszym źródłem finansowym stają się fundusze venture capital. Czy warto z nich skorzystać? »

Środa [10.09.2014, 13:06] Pod koniec roku ceny mieszkań wzrosną

Pod koniec roku ceny nowych lokali mogą wzrosnąć o ok. 5 proc. Budowlanka narzeka na coraz trudniejszy dostęp do kredytu na inwestycje mieszkaniowe; korzysta z innych źródeł finansowania, w tym m.in. z obligacji. »

Poniedziałek [08.09.2014, 11:31] Zaadresują i zakleją, tylko za nas treści nie stworzą

Kategoria tematyczna: Artykuły - komentarze

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
hotmoney Wątek założony przez: ldath 03.11.10, 00:00 zgłoś

TOP 10: Najlepiej płatne zawody wykonywane w domu

Pracujesz zdalnie? Zobacz, gdzie dobrze zarobisz.
http://www.hotmoney.pl/artykul(...)ne-w-domu-16500

Najlepsza wypowiedź:

Gość
03.11.10, 05:09
100%  0%
(4 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Pewnie ze sa takie prace w Polsce trzeba jednak ruszyc glowa i poszukac a nie czekac by praca przyszla do nas.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[03.11.10, 15:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja prowadzę firmę w domu , dla mnie to koszmar . Wolałabym dojeżdżać do pracy , przebywać z ludźmi i wyrwać się od dzieci . Praca w domu ma wiele minusów.
Siedzę przy laptopie albo rozmawiam przez telefon a tu nagle wchodzi dziecko i chce chlebka albo prosi o pomoc w lekcjach , kotek miauczy , piesek chce na dwór , wchodzę do kuchni i już myślę co na obiad i jeszcze trzeba poodkurzać albo pranie wstawić i tak zawsze znajdzie się coś do zrobienia . Często praca w domu jest ponad pracą zawodową i wtedy pracuję popołudniami i wieczorami .
Najpierw jestem mamą i gospodynią a później bizneswomen.Każdego dnia przede mną wybory ... co ważniejsze . Ja jako kobieta jestem na ostatnim planie , zaczynam zapominać o makijażu , ciuchach i dbaniu o siebie ... bo i poco skoro ciągle siedzę w domu . Nie mam koleżanek z pracy , nie wyskakuję na kawkę , nie plotkuję , nie gadam o ciuszkach itp - sami powiedzcie czy to fajne ????I to tyle o pracy w domu
Gość
[03.11.10, 15:47]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
iskra
[03.11.10, 15:57]
100%  0%
(1 - 0)
iskra
U nas jest za duzo biurokracji
i utrudnień , a przecież człowiek nie jest samotna wyspą!!!!!!!!!!!!!!!!!
GośćNiedzielny
[03.11.10, 17:31]
0%  0%
(0 - 0)
GośćNiedzielny
Praca w domu - robisz foty, nagrywasz filmy i sprzedajesz je w sieci. Klientela za oglądania płaci krocie.
Gość
[03.11.10, 17:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
praca w domu rowna się gorsze zarobki tak prawda.
Oczywiście co innego jak strony sam wykomujesz to mozesz liczyć i do 20tys, ale to juz musi byc
z bajerami i robiona ewidentnie pod klienta a nie gotowce. Ogolnie za gotowce max 3tys, ale sa i cwaniaki co i to opchna za znacznie wiecej
Roman
[03.11.10, 17:50]
0%  0%
(0 - 0)
Roman
Sam pracuję w domu jako doradca kredytowo-ubezpieczeniowy - nie zarabiam wprawdzie kroci, ale na życie wystarcza. Największe plusy to rzeczywiście 1-1,5 godz. do przodu za dojazd do biura, brak widoku oblicza szefa i nielubianych kolegów, mozliwość ogladania serialu \"Daleko od noszy\"(od 10 do 11,00), lepsze jedzonko ( bo u siebie a nie na miescie), relaks- przerwy w pracy w ogródku,większa opieka nad dzieckiem itd.
Są tez i minusy -np. konieczności większej pracy kreatywnej (trzeba ostro kombinować) i wbrew pozorom w dłuższym wymiarze, cienka granica pomiedZy praca a życiem osobistym :-(. Ale ogólnie do pracy w biurze juz napewno nie wrócę.
Jak by co - mogę pomóc ale tylko w branży: finanse i ubezpieczenia.:hurtowniakredytowa@gazeta.pl
azul18
[03.11.10, 18:04]
0%  0%
(0 - 0)
azul18
ja dojezdzam do pracy 14 godzin tygodniowo :] i wcale nie narzekam... bo po godzinie w kazda strone to nie tak zle miewalem tak ze 2 godziny do pracy a 3 powrot...
Gość
[03.11.10, 18:17]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
najlepiej jest być właśnie takim doradcą co doradzi . w i e l k i e
d z i ę k i
Gość
[03.11.10, 18:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Wszystko ładnie pięknie,ale zapomnieliście dodać o jednym najwspanialszym zawodzie to :sprzedawca.Myślę między innymi o marketingu sieciowym.W dalszym ciągu ludzie tej dziedziny nie doceniają.A po 2 można tam zarobić dużo,dużo kasy.
Gość
[03.11.10, 18:39]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Praca w domu jest tylko dla tłumaczy i programistów. przecież jak ktos jest stolarzem czy murarzem to w domu pracować nie będzie.
Gość
[03.11.10, 18:56]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Wszystko ładnie tylko praca w domu nigdy się nie kończy.
Gość
[03.11.10, 19:10]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] źenadix [/autor] freelancerzy to nieudacznicy i obiboki ktorym sien ie chce normalnie pracowac. Se znalezli termin i mysla ze to zawod hehe [/cytat]
Pierniczysz.
Gość
[03.11.10, 19:24]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
oh oh cudownie ,tylko nijak to się ma do polskich warunków niestety ,albo pracodawcy naciagacze,oszuści i nie wypłacaja kasy albo tak konstruuja umowy że i tak zostajesz z ręka w nocniku ,i dlatego przestańcie porównywać polski rynek z zagranicznym ,nie ma żadnych norm porównawczych
Gość
[03.11.10, 20:12]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Bzdety
pozycja4
[03.11.10, 21:44]
0%  0%
(0 - 0)
pozycja4
no coz trza sie rzucic choc na grafika :P
Gość
[03.11.10, 22:03]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Wszystko pieknie i ładnie, tylko jak taką pracę znaleźć? A raczej - jak znaleźć w Polsce pracodawcę, który będzie za to płacił? [/cytat]
na przykład:
jedna z firm zajmujących się badaniami rynku szuka pracowników do pracy zdalnej i daje całkiem sensowne pieniążki (no i nie trzeba mieć dużych kwalifikacji)- trzeba wykazać tylko trochę inicjatywy - ofertę można znaleźć na portalu praca-warszawa.pl
Biznesmen
[03.11.10, 22:12]
0%  0%
(0 - 0)
Biznesmen
Najlepszy pomysł przenieść firmę z miasta na prowincję.Jakie atuty czekają pracodawcę? 1)Na prowincji pracownicy są mniej wymagający w stosunku co do płacy.2) Brak korków na drogach. 3)Spokój i cisza.4) Tańsze nieruchomości o 50%. 5) Wszystko zależy od ciebie ,czy potrafisz sobie poradzić i od twojes pomysłowości.Kto nie ryzykuje ten się nie przekona.Początki są trudne,ale jeśli osiągniesz sukces ...To radość jest wtedy wielka.
Gość
[03.11.10, 22:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
a gdzie zawod prostytutki ??
Gość
[03.11.10, 22:26]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Wszystko pieknie i ładnie, tylko jak taką pracę znaleźć? A raczej - jak znaleźć w Polsce pracodawcę, który będzie za to płacił? [/cytat] I tu się mylisz da się. \"Robię\" stronki w domu i mam normalny etat. Jak narazie moje dochody to pół na pół czemu? to proste bo u nas narazie nie liczy się to by liczyć sięw sieci. faktem jest jedno o czym autor zapomniał. Pacujesz sam dla siebie jesteś w pracy w kółko, bo niestety klient nasz Pan. Niestety robiąc coś on-line nie możesz sobie za bardzo pozwolić na przerwę bo wypadasz nie jesteś dostępny on-line na telefon itd. Jedna zaleta etatu i to też nie do końca to to że wychodzisz za bramę i zapominasz, a tu się tak nie da.
Gość
[03.11.10, 22:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Co do szeroko rozumianej ameryki miałem okazje tam być jakiś czas. Moje spostrzerzenia: tam są ludzie którzy nie myślą, dlaczego? Bo polak jak mu się coś zepsuje to kombinuje próbuje sam naprawić a tam po prostu dzwoni sie po serwis. Śmieszna sprawa ale tam ludzi \"załamuje\" instalacja głupiego sterownika do komputera, spalony bezpiecznik w lampkach choinkowych bądź instalacja kina domowego. Co jest bardziej śmieszne jeśli komputer nie chce odczytać płyty to trzeba wymienić komputer i nikomu nie przyjdzie do głowy by sprawdzić czy płyta nie jest zarysowana. Spotkałem się z tym i wstyd przyznać brałem za takie \"problemy\" pieniażki, małe bo to znajomi ale... Narazie daleko nam do nich może i niestety patrząc z perspektywy osoby która coś umie (albo i nie :)), ale tu mieszka. PS Zacznijcie się bać!! Tam samoloty produkują ludzie którym nauka tego jak mierzyć suwmiarką zajmuje 3 tygodnie ;)

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.