Pokaż ze źródeł:
Piątek [31.10.2014, 08:52] MW Trade zwiększył zysk o jedną piątą

W III kwartale MW Trade wypracował 17,6 mln zł przychodów (+17,3 proc. r/r), 5 mln zł zysku operacyjnego (+20,8 proc. r/r) oraz 4 mln zł zysku netto (+21,2 proc. r/r). »

Piątek [31.10.2014, 08:47] To musisz wiedzieć przed sesją na GPW 31 X

Najważniejsze informacje dla inwestorów. »

Piątek [31.10.2014, 08:40] Niemcy: największy spadek sprzedaży detalicznej od 7 lat

Sprzedaż detaliczna spadła w Niemczech we wrześniu o 3,2 proc. w porównaniu z sierpniem, znacznie mocniej niż oczekiwano i najmocniej od maja 2007 roku, donosi The Financial Times. »

Piątek [31.10.2014, 07:00] KNF chce ograniczyć dźwignię na foreksie

Gonitwa za jak największym lewarem na rynku forex już niedługo może się skończyć. Wszystko za sprawą Komisji Nadzoru Finansowego. »

Piątek [31.10.2014, 05:00] Wciąż dobra koniunktura w gospodarce USA

Jeszcze dwa tygodnie temu – gdy S&P 500 w połowie października spadł do poziomu półrocznego minimum – sytuacja amerykańskiego rynku akcji wydawała się wielu obserwatorom dojrzała do poważniejszego załamania. »

Piątek [31.10.2014, 05:00] Rekordowa zwyżka zbóż

Od początku października cena kontraktów terminowych na pszenicę, kukurydzę i soję poszybowała już o kilkanaście procent. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [31.10.2014, 09:35] Zwolnienie z podwójnej składki zdrowotnej tylko dla wybranych przedsiębiorców

Ministerstwo Gospodarki chce ulżyć przedsiębiorcom, którzy płacą podwójne składki zdrowotne. Na przygotowanej nowelizacji skorzystają tylko osoby prowadzące działalność w formie spółki cywilnej. »

Piątek [31.10.2014, 09:21] Na studnię nie potrzeba pozwolenia na budowę

Dla realizacji ujęcia wód podziemnych, stanowiącego urządzenie niewymagające pozwolenia wodnoprawnego, nie potrzeba uzyskiwać również pozwolenia na budowę. Do takich wniosków doszedł wojewódzki sąd administracyjny w Białymstoku. Jak się jednak okazuje sądy administracyjne – w tym Naczelny Sąd Administracyjny – nie zawsze reprezentują takie stanowisko. Powód? Nieprecyzyjne przepisy. »

Piątek [31.10.2014, 09:13] Rosja wysłała czwarty biały konwój dla separatystów

Rosja wysłała konwój dla separatystów z Donbasu. Oficjalnie, około 200 ciężarówek wiezie: żywność, lekarstwa, generatory prądotwórcze i przedmioty, które pomogą cywilom w regionach objętych walkami przetrwać zimę. »

Poniedziałek [20.10.2014, 06:59] Najlepsza piwnica

Kabaretowa Scena Trójki ma dziesięć lat. Setny spektakl we wtorek - pisze Jacek Cieślak. »

Środa [15.10.2014, 17:34] Odlotowa Björk

Fascynujący koncert islandzkiej wokalistki od piątku w kinach - pisze Jacek Cieślak. »

Wtorek [14.10.2014, 14:17] Putin nie chce polskich jabłek, nawet z Białorusi

Moskwa ograniczyła import „produkcji roślinnej” z Białorusi. Kraj ten prowadził reeksport do Rosji towarów z krajów objętych rosyjskim embargiem. Na białoruskim rynku sprzedawano m.in. „zakazane polskie jabłka”. »

Kategoria tematyczna: Artykuły - komentarze

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
hotmoney Wątek założony przez: ldath 03.11.10, 00:00 zgłoś

TOP 10: Najlepiej płatne zawody wykonywane w domu

Pracujesz zdalnie? Zobacz, gdzie dobrze zarobisz.
http://www.hotmoney.pl/artykul(...)ne-w-domu-16500

Najlepsza wypowiedź:

Gość
03.11.10, 05:00
100%  0%
(4 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
To prawd ze dojazdy do i z pracy zajmuja mase czasu, fajnie byloby zaczac dzien pracy bez tej nerwowki w korkach!
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[03.11.10, 15:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja prowadzę firmę w domu , dla mnie to koszmar . Wolałabym dojeżdżać do pracy , przebywać z ludźmi i wyrwać się od dzieci . Praca w domu ma wiele minusów.
Siedzę przy laptopie albo rozmawiam przez telefon a tu nagle wchodzi dziecko i chce chlebka albo prosi o pomoc w lekcjach , kotek miauczy , piesek chce na dwór , wchodzę do kuchni i już myślę co na obiad i jeszcze trzeba poodkurzać albo pranie wstawić i tak zawsze znajdzie się coś do zrobienia . Często praca w domu jest ponad pracą zawodową i wtedy pracuję popołudniami i wieczorami .
Najpierw jestem mamą i gospodynią a później bizneswomen.Każdego dnia przede mną wybory ... co ważniejsze . Ja jako kobieta jestem na ostatnim planie , zaczynam zapominać o makijażu , ciuchach i dbaniu o siebie ... bo i poco skoro ciągle siedzę w domu . Nie mam koleżanek z pracy , nie wyskakuję na kawkę , nie plotkuję , nie gadam o ciuszkach itp - sami powiedzcie czy to fajne ????I to tyle o pracy w domu
Gość
[03.11.10, 15:47]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
iskra
[03.11.10, 15:57]
100%  0%
(1 - 0)
iskra
U nas jest za duzo biurokracji
i utrudnień , a przecież człowiek nie jest samotna wyspą!!!!!!!!!!!!!!!!!
GośćNiedzielny
[03.11.10, 17:31]
0%  0%
(0 - 0)
GośćNiedzielny
Praca w domu - robisz foty, nagrywasz filmy i sprzedajesz je w sieci. Klientela za oglądania płaci krocie.
Gość
[03.11.10, 17:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
praca w domu rowna się gorsze zarobki tak prawda.
Oczywiście co innego jak strony sam wykomujesz to mozesz liczyć i do 20tys, ale to juz musi byc
z bajerami i robiona ewidentnie pod klienta a nie gotowce. Ogolnie za gotowce max 3tys, ale sa i cwaniaki co i to opchna za znacznie wiecej
Roman
[03.11.10, 17:50]
0%  0%
(0 - 0)
Roman
Sam pracuję w domu jako doradca kredytowo-ubezpieczeniowy - nie zarabiam wprawdzie kroci, ale na życie wystarcza. Największe plusy to rzeczywiście 1-1,5 godz. do przodu za dojazd do biura, brak widoku oblicza szefa i nielubianych kolegów, mozliwość ogladania serialu \"Daleko od noszy\"(od 10 do 11,00), lepsze jedzonko ( bo u siebie a nie na miescie), relaks- przerwy w pracy w ogródku,większa opieka nad dzieckiem itd.
Są tez i minusy -np. konieczności większej pracy kreatywnej (trzeba ostro kombinować) i wbrew pozorom w dłuższym wymiarze, cienka granica pomiedZy praca a życiem osobistym :-(. Ale ogólnie do pracy w biurze juz napewno nie wrócę.
Jak by co - mogę pomóc ale tylko w branży: finanse i ubezpieczenia.:hurtowniakredytowa@gazeta.pl
azul18
[03.11.10, 18:04]
0%  0%
(0 - 0)
azul18
ja dojezdzam do pracy 14 godzin tygodniowo :] i wcale nie narzekam... bo po godzinie w kazda strone to nie tak zle miewalem tak ze 2 godziny do pracy a 3 powrot...
Gość
[03.11.10, 18:17]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
najlepiej jest być właśnie takim doradcą co doradzi . w i e l k i e
d z i ę k i
Gość
[03.11.10, 18:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Wszystko ładnie pięknie,ale zapomnieliście dodać o jednym najwspanialszym zawodzie to :sprzedawca.Myślę między innymi o marketingu sieciowym.W dalszym ciągu ludzie tej dziedziny nie doceniają.A po 2 można tam zarobić dużo,dużo kasy.
Gość
[03.11.10, 18:39]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Praca w domu jest tylko dla tłumaczy i programistów. przecież jak ktos jest stolarzem czy murarzem to w domu pracować nie będzie.
Gość
[03.11.10, 18:56]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Wszystko ładnie tylko praca w domu nigdy się nie kończy.
Gość
[03.11.10, 19:10]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] źenadix [/autor] freelancerzy to nieudacznicy i obiboki ktorym sien ie chce normalnie pracowac. Se znalezli termin i mysla ze to zawod hehe [/cytat]
Pierniczysz.
Gość
[03.11.10, 19:24]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
oh oh cudownie ,tylko nijak to się ma do polskich warunków niestety ,albo pracodawcy naciagacze,oszuści i nie wypłacaja kasy albo tak konstruuja umowy że i tak zostajesz z ręka w nocniku ,i dlatego przestańcie porównywać polski rynek z zagranicznym ,nie ma żadnych norm porównawczych
Gość
[03.11.10, 20:12]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Bzdety
pozycja4
[03.11.10, 21:44]
0%  0%
(0 - 0)
pozycja4
no coz trza sie rzucic choc na grafika :P
Gość
[03.11.10, 22:03]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Wszystko pieknie i ładnie, tylko jak taką pracę znaleźć? A raczej - jak znaleźć w Polsce pracodawcę, który będzie za to płacił? [/cytat]
na przykład:
jedna z firm zajmujących się badaniami rynku szuka pracowników do pracy zdalnej i daje całkiem sensowne pieniążki (no i nie trzeba mieć dużych kwalifikacji)- trzeba wykazać tylko trochę inicjatywy - ofertę można znaleźć na portalu praca-warszawa.pl
Biznesmen
[03.11.10, 22:12]
0%  0%
(0 - 0)
Biznesmen
Najlepszy pomysł przenieść firmę z miasta na prowincję.Jakie atuty czekają pracodawcę? 1)Na prowincji pracownicy są mniej wymagający w stosunku co do płacy.2) Brak korków na drogach. 3)Spokój i cisza.4) Tańsze nieruchomości o 50%. 5) Wszystko zależy od ciebie ,czy potrafisz sobie poradzić i od twojes pomysłowości.Kto nie ryzykuje ten się nie przekona.Początki są trudne,ale jeśli osiągniesz sukces ...To radość jest wtedy wielka.
Gość
[03.11.10, 22:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
a gdzie zawod prostytutki ??
Gość
[03.11.10, 22:26]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Wszystko pieknie i ładnie, tylko jak taką pracę znaleźć? A raczej - jak znaleźć w Polsce pracodawcę, który będzie za to płacił? [/cytat] I tu się mylisz da się. \"Robię\" stronki w domu i mam normalny etat. Jak narazie moje dochody to pół na pół czemu? to proste bo u nas narazie nie liczy się to by liczyć sięw sieci. faktem jest jedno o czym autor zapomniał. Pacujesz sam dla siebie jesteś w pracy w kółko, bo niestety klient nasz Pan. Niestety robiąc coś on-line nie możesz sobie za bardzo pozwolić na przerwę bo wypadasz nie jesteś dostępny on-line na telefon itd. Jedna zaleta etatu i to też nie do końca to to że wychodzisz za bramę i zapominasz, a tu się tak nie da.
Gość
[03.11.10, 22:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Co do szeroko rozumianej ameryki miałem okazje tam być jakiś czas. Moje spostrzerzenia: tam są ludzie którzy nie myślą, dlaczego? Bo polak jak mu się coś zepsuje to kombinuje próbuje sam naprawić a tam po prostu dzwoni sie po serwis. Śmieszna sprawa ale tam ludzi \"załamuje\" instalacja głupiego sterownika do komputera, spalony bezpiecznik w lampkach choinkowych bądź instalacja kina domowego. Co jest bardziej śmieszne jeśli komputer nie chce odczytać płyty to trzeba wymienić komputer i nikomu nie przyjdzie do głowy by sprawdzić czy płyta nie jest zarysowana. Spotkałem się z tym i wstyd przyznać brałem za takie \"problemy\" pieniażki, małe bo to znajomi ale... Narazie daleko nam do nich może i niestety patrząc z perspektywy osoby która coś umie (albo i nie :)), ale tu mieszka. PS Zacznijcie się bać!! Tam samoloty produkują ludzie którym nauka tego jak mierzyć suwmiarką zajmuje 3 tygodnie ;)

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.