Pokaż ze źródeł:
Piątek [19.12.2014, 22:10] Mimo niepewności, Wall Street znów na plusie

Zamykająca tydzień sesja na Wall Street nie miała, do połowy dnia tak optymistycznego przebiegu jak dwie poprzednie. »

Piątek [19.12.2014, 21:38] Instagram wart około 35 mld USD

Instagram jest obecnie wart około 35 mld USD i jest nakierowany na rozpoczęcie generowania znaczących przychodów dla Facebooka, ocenia Mark May, analityk Citi. »

Piątek [19.12.2014, 21:15] Niskie ceny ropy to zła czy dobra wiadomość?

18 grudnia 2013 baryłka ropy Brent kosztowała 110 dolarów. Dzisiaj kosztuje 60. Czy to zła, czy dobra wiadomość? Nie byłbym ekonomistą, gdybym nie odpowiedział, że to zależy ... od przyczyn spadku i jego trwałości oraz od tego, kto pyta. »

Piątek [19.12.2014, 20:32] USA: dobry rok dla giełdowych debiutantów

To najlepszy rok na rynku giełdowych debiutów od czasów pęknięcia wielkiej internetowej bańki spekulacyjnej. »

Piątek [19.12.2014, 17:07] Trzy wiedźmy rozkręciły handel w Warszawie

Piątkowa sesja na GPW, podobnie jak na większości parkietów europejskich, zakończyła się spadkami indeksów. »

Piątek [19.12.2014, 16:38] „Redukuj" Cyfrowy Polsat

DM mBanku obniżył rekomendację dla spółki z „trzymaj" do „redukuj" oraz ustalił nową ceną docelową na poziomie 22 zł (poprzednia 23,84 zł). »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Piątek [19.12.2014, 22:25] FBI oskarża Koreę Północną o atak hakerski na Sony

Prezydent Barack Obama zapowiedział, że Stany Zjednoczone odpowiedzą na tak hakerski z Korei Północnej. Cyberatak na firmę Sony Pictures doprowadził do wycieku dużej ilości informacji oraz odwołania premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu". »

Piątek [19.12.2014, 21:57] Kobiety na pierwszą linię frontu? Wielka Brytania gotowa zreorganizować armię

Brytyjska armia jest gotowa przyjąć kobiety do służby w oddziałach liniowych piechoty i wojsk pancernych. Do tej pory kobiety służyły w armii tylko na stanowiskach niewymagających bezpośredniego udziału w operacjach na froncie. »

Piątek [19.12.2014, 21:43] Obama: Odpowiemy na hakerski atak na Sony

Stany Zjednoczone odpowiedzą na atak hakerów na wytwórnię Sony Pictures - zapowiada Barack Obama. Amerykański prezydent mówił na konferencji prasowej, że wycofanie przez firmę z kin filmu "The Interview" było błędem. "Żaden dyktator nie może nakładać cenzury w naszym społeczeństwie" - mówił Obama. »

Wtorek [16.12.2014, 14:54] Na co powinny postawić nowe marki, by podbić skostniały świat finansów?

Zarówno wychowane na innowacyjnych technologiach pokolenie millenialsów, jak i ich rodzice, szukają dziś nowych metod oszczędzania czasu i pieniędzy. Niewiele ma im do zaoferowania tradycyjna bankowość stacjonarna z rozbudowaną infrastrukturą, którą musi przecież utrzymać sam klient. Wyzwaniem dla nowoczesnych marek wchodzących na nasz rynek staje się zatem mobile banking. »

Czwartek [11.12.2014, 07:23] Morderstwa polityczne i tortury. Brazylia publikuje raport

Powołana w 2012 roku w Brazylii Narodowa Komisja Prawdy, która miała zbadać przypadki łamania praw człowieka za rządów wojskowej junty opublikowała obszerny raport nt. zabójstw politycznych i tortur stosowanych wobec opozycji. »

Czwartek [11.12.2014, 07:21] KNF: Zawieszamy działalność SKOK Wołomin

Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła dziś działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie, bo utraciła ona płynność finansową. »

Kategoria tematyczna: Artykuły - komentarze

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
hotmoney Wątek założony przez: ldath 03.11.10, 00:00 zgłoś

TOP 10: Najlepiej płatne zawody wykonywane w domu

Pracujesz zdalnie? Zobacz, gdzie dobrze zarobisz.
http://www.hotmoney.pl/artykul(...)ne-w-domu-16500

Najlepsza wypowiedź:

Gość
03.11.10, 05:00
100%  0%
(4 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
To prawd ze dojazdy do i z pracy zajmuja mase czasu, fajnie byloby zaczac dzien pracy bez tej nerwowki w korkach!
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[03.11.10, 15:30]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Ja prowadzę firmę w domu , dla mnie to koszmar . Wolałabym dojeżdżać do pracy , przebywać z ludźmi i wyrwać się od dzieci . Praca w domu ma wiele minusów.
Siedzę przy laptopie albo rozmawiam przez telefon a tu nagle wchodzi dziecko i chce chlebka albo prosi o pomoc w lekcjach , kotek miauczy , piesek chce na dwór , wchodzę do kuchni i już myślę co na obiad i jeszcze trzeba poodkurzać albo pranie wstawić i tak zawsze znajdzie się coś do zrobienia . Często praca w domu jest ponad pracą zawodową i wtedy pracuję popołudniami i wieczorami .
Najpierw jestem mamą i gospodynią a później bizneswomen.Każdego dnia przede mną wybory ... co ważniejsze . Ja jako kobieta jestem na ostatnim planie , zaczynam zapominać o makijażu , ciuchach i dbaniu o siebie ... bo i poco skoro ciągle siedzę w domu . Nie mam koleżanek z pracy , nie wyskakuję na kawkę , nie plotkuję , nie gadam o ciuszkach itp - sami powiedzcie czy to fajne ????I to tyle o pracy w domu
Gość
[03.11.10, 15:47]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
iskra
[03.11.10, 15:57]
100%  0%
(1 - 0)
iskra
U nas jest za duzo biurokracji
i utrudnień , a przecież człowiek nie jest samotna wyspą!!!!!!!!!!!!!!!!!
GośćNiedzielny
[03.11.10, 17:31]
0%  0%
(0 - 0)
GośćNiedzielny
Praca w domu - robisz foty, nagrywasz filmy i sprzedajesz je w sieci. Klientela za oglądania płaci krocie.
Gość
[03.11.10, 17:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
praca w domu rowna się gorsze zarobki tak prawda.
Oczywiście co innego jak strony sam wykomujesz to mozesz liczyć i do 20tys, ale to juz musi byc
z bajerami i robiona ewidentnie pod klienta a nie gotowce. Ogolnie za gotowce max 3tys, ale sa i cwaniaki co i to opchna za znacznie wiecej
Roman
[03.11.10, 17:50]
0%  0%
(0 - 0)
Roman
Sam pracuję w domu jako doradca kredytowo-ubezpieczeniowy - nie zarabiam wprawdzie kroci, ale na życie wystarcza. Największe plusy to rzeczywiście 1-1,5 godz. do przodu za dojazd do biura, brak widoku oblicza szefa i nielubianych kolegów, mozliwość ogladania serialu \"Daleko od noszy\"(od 10 do 11,00), lepsze jedzonko ( bo u siebie a nie na miescie), relaks- przerwy w pracy w ogródku,większa opieka nad dzieckiem itd.
Są tez i minusy -np. konieczności większej pracy kreatywnej (trzeba ostro kombinować) i wbrew pozorom w dłuższym wymiarze, cienka granica pomiedZy praca a życiem osobistym :-(. Ale ogólnie do pracy w biurze juz napewno nie wrócę.
Jak by co - mogę pomóc ale tylko w branży: finanse i ubezpieczenia.:hurtowniakredytowa@gazeta.pl
azul18
[03.11.10, 18:04]
0%  0%
(0 - 0)
azul18
ja dojezdzam do pracy 14 godzin tygodniowo :] i wcale nie narzekam... bo po godzinie w kazda strone to nie tak zle miewalem tak ze 2 godziny do pracy a 3 powrot...
Gość
[03.11.10, 18:17]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
najlepiej jest być właśnie takim doradcą co doradzi . w i e l k i e
d z i ę k i
Gość
[03.11.10, 18:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Wszystko ładnie pięknie,ale zapomnieliście dodać o jednym najwspanialszym zawodzie to :sprzedawca.Myślę między innymi o marketingu sieciowym.W dalszym ciągu ludzie tej dziedziny nie doceniają.A po 2 można tam zarobić dużo,dużo kasy.
Gość
[03.11.10, 18:39]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Praca w domu jest tylko dla tłumaczy i programistów. przecież jak ktos jest stolarzem czy murarzem to w domu pracować nie będzie.
Gość
[03.11.10, 18:56]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Wszystko ładnie tylko praca w domu nigdy się nie kończy.
Gość
[03.11.10, 19:10]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] źenadix [/autor] freelancerzy to nieudacznicy i obiboki ktorym sien ie chce normalnie pracowac. Se znalezli termin i mysla ze to zawod hehe [/cytat]
Pierniczysz.
Gość
[03.11.10, 19:24]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
oh oh cudownie ,tylko nijak to się ma do polskich warunków niestety ,albo pracodawcy naciagacze,oszuści i nie wypłacaja kasy albo tak konstruuja umowy że i tak zostajesz z ręka w nocniku ,i dlatego przestańcie porównywać polski rynek z zagranicznym ,nie ma żadnych norm porównawczych
Gość
[03.11.10, 20:12]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Bzdety
pozycja4
[03.11.10, 21:44]
0%  0%
(0 - 0)
pozycja4
no coz trza sie rzucic choc na grafika :P
Gość
[03.11.10, 22:03]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Wszystko pieknie i ładnie, tylko jak taką pracę znaleźć? A raczej - jak znaleźć w Polsce pracodawcę, który będzie za to płacił? [/cytat]
na przykład:
jedna z firm zajmujących się badaniami rynku szuka pracowników do pracy zdalnej i daje całkiem sensowne pieniążki (no i nie trzeba mieć dużych kwalifikacji)- trzeba wykazać tylko trochę inicjatywy - ofertę można znaleźć na portalu praca-warszawa.pl
Biznesmen
[03.11.10, 22:12]
0%  0%
(0 - 0)
Biznesmen
Najlepszy pomysł przenieść firmę z miasta na prowincję.Jakie atuty czekają pracodawcę? 1)Na prowincji pracownicy są mniej wymagający w stosunku co do płacy.2) Brak korków na drogach. 3)Spokój i cisza.4) Tańsze nieruchomości o 50%. 5) Wszystko zależy od ciebie ,czy potrafisz sobie poradzić i od twojes pomysłowości.Kto nie ryzykuje ten się nie przekona.Początki są trudne,ale jeśli osiągniesz sukces ...To radość jest wtedy wielka.
Gość
[03.11.10, 22:22]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
a gdzie zawod prostytutki ??
Gość
[03.11.10, 22:26]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat][autor] Gość [/autor] Wszystko pieknie i ładnie, tylko jak taką pracę znaleźć? A raczej - jak znaleźć w Polsce pracodawcę, który będzie za to płacił? [/cytat] I tu się mylisz da się. \"Robię\" stronki w domu i mam normalny etat. Jak narazie moje dochody to pół na pół czemu? to proste bo u nas narazie nie liczy się to by liczyć sięw sieci. faktem jest jedno o czym autor zapomniał. Pacujesz sam dla siebie jesteś w pracy w kółko, bo niestety klient nasz Pan. Niestety robiąc coś on-line nie możesz sobie za bardzo pozwolić na przerwę bo wypadasz nie jesteś dostępny on-line na telefon itd. Jedna zaleta etatu i to też nie do końca to to że wychodzisz za bramę i zapominasz, a tu się tak nie da.
Gość
[03.11.10, 22:35]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Co do szeroko rozumianej ameryki miałem okazje tam być jakiś czas. Moje spostrzerzenia: tam są ludzie którzy nie myślą, dlaczego? Bo polak jak mu się coś zepsuje to kombinuje próbuje sam naprawić a tam po prostu dzwoni sie po serwis. Śmieszna sprawa ale tam ludzi \"załamuje\" instalacja głupiego sterownika do komputera, spalony bezpiecznik w lampkach choinkowych bądź instalacja kina domowego. Co jest bardziej śmieszne jeśli komputer nie chce odczytać płyty to trzeba wymienić komputer i nikomu nie przyjdzie do głowy by sprawdzić czy płyta nie jest zarysowana. Spotkałem się z tym i wstyd przyznać brałem za takie \"problemy\" pieniażki, małe bo to znajomi ale... Narazie daleko nam do nich może i niestety patrząc z perspektywy osoby która coś umie (albo i nie :)), ale tu mieszka. PS Zacznijcie się bać!! Tam samoloty produkują ludzie którym nauka tego jak mierzyć suwmiarką zajmuje 3 tygodnie ;)

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.