Pokaż ze źródeł:
Wtorek [02.09.2014, 10:39] 9 rekomendacji dla giełdowych banków

Analitycy Wood zaktualizowali rekomendacje dla giełdowych banków. »

Wtorek [02.09.2014, 10:36] Sfinks do końca roku przedstawi strategię

Sfinks Polska chce do końca tego roku przedstawić nową strategię rozwoju, poinformował prezes spółki Sylwester Cacek. »

Wtorek [02.09.2014, 10:35] Unibep stracił kontrakt na Białorusi

Białoruska firma Promeks odstąpiła od budowy w systemie generalnego wykonawstwa centrum wypoczynkowo-leczniczego w miejscowości Gorodiszcze niedaleko Mińska na Białorusi, podał Unibep, który miał być generalnym wykonawcą tej inwestycji. »

Wtorek [02.09.2014, 13:00] Frankfurt i Wall Street w drodze na kolejne szczyty

W sierpniu najlepsze typy naszych ekspertów pozwoliły zarobić trzy razy więcej niż warszawska giełda. Jeśli te wrześniowe też się sprawdzą, czeka nas dobry czas do inwestowania. »

Poniedziałek [01.09.2014, 21:55] Newag i Muzeum Śląskie laureatami nagród Forum Inwestycyjnego

Firma Newag z Nowego Sącza - producent taboru szynowego oraz Muzeum Śląskie w Katowicach zostały laureatami nagród VII Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. Wręczone w poniedziałek nagrody przyznano w dwóch kategoriach: Inwestor Roku oraz Inwestycja Roku. »

Poniedziałek [01.09.2014, 19:41] Branża chemiczna zabiega o wzmocnienie swojej pozycji

Polskie spółki z branży chemicznej pracują nad szeregiem inwestycji, które mają umocnić ich pozycję i przynieść dodatkowe dochody na zmieniającym się światowym rynku – mówili przedstawiciele największych firm sektora podczas VII Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [02.09.2014, 12:40] Raport Amnesty International: Islamiści przeprowadzają zbiorowe egzekucje i czystki etniczne

Fundamentaliści z Państwa Islamskiego przeprowadzają zbiorowe egzekucje i czystki etniczne - alarmuje Amnesty International w najnowszym raporcie. W dokumencie zamieszczonym na stronie internetowej organizacji są zeznania ocalałych z Północnego Iraku. Opisują oni masowe egzekucje mężczyzn i chłopców z regionu Sindżar, których islamiści wywieźli ciężarówkami na obrzeża wsi i zamordowali. »

Wtorek [02.09.2014, 12:30] Rosja może zająć Kijów w ciągu dwóch tygodni? Kreml: Barroso źle zrozumiał Putina

Kremlowscy urzędnicy tłumaczą Putina. Chodzi o wypowiedź rosyjskiego prezydenta na temat Ukrainy. »

Wtorek [02.09.2014, 12:27] Kidawa-Błońska: Dymisja premiera na pewno we wrześniu

Na pewno we wrześniu - tak rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska odpowiada na pytania, kiedy Donald Tusk złoży dymisję. Zmiana rządu jest konieczna po tym, jak w sobotę premier Donald Tusk został wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej. »

Poniedziałek [01.09.2014, 16:03] Zaadresują i zakleją, tylko za nas treści nie stworzą
Sobota [30.08.2014, 07:17] Gitarzysta wszechstronny

Trio gitarzysty Marka Napiórkowskiego wystąpi w niedzielę w cyklu Wilanów Jazz All Stars- pisze Marek Dusza. »

Czwartek [28.08.2014, 01:00] Kalendarz inwestora

Kategoria tematyczna: Prawo

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 09.03.10, 11:11 zgłoś

Wyzwiska teściowej

mam pytanie jak teściowa mnie wyzywa ze jestem( poje....,ogólnie brzydkie słowa)czy moge wezwac policje ?mam dosc tego .czy ona poniesie jakies konsekwentje?

Najlepsza wypowiedź:

herakles
09.03.10, 11:24
69%  31%
(92 - 42)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
No pewnie, jeśli mieszkasz z teściową, to musisz być nieźle poje....

Może już czas dorosnąć i na swoje odejść?
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

herakles
[09.03.10, 11:24]
69%  31%
(92 - 42)
herakles
No pewnie, jeśli mieszkasz z teściową, to musisz być nieźle poje....

Może już czas dorosnąć i na swoje odejść?
Gość
[09.03.10, 12:48]
64%  36%
(7 - 4)
Gość
Wnieś do sadu sprawę o zniesławienie.Ale w takim przypadku lepiej sie wyprowadź dla swojego bezpieczeństwa
...
http://finanse.nokaut.pl/#pid=38177
Gośćd
[10.03.10, 00:05]
29%  71%
(2 - 5)
Gośćd
A kto żyje pod czyim dachem ?
donna
[10.03.10, 00:41]
100%  0%
(5 - 0)
donna
Nie rozumiem Cie,jestes facetem-nie wiesz co sie robi z tesciowa?Po prostu rozmawiac,ze nie zyczysz sobie takiego wyzywania...tu potrzeba kompromisu.Klotnia nie rozwiaze problemu,pokaz swoja dyplomacje.Powodzenia!
Gość
[10.03.10, 02:37]
73%  27%
(8 - 3)
Gość
Z niektorymi sie nie da rozmawiac, Zmien sobie Teściowa poprostu :P

:D :D :D :D
Gość
[10.03.10, 03:00]
71%  29%
(5 - 2)
Gość
Mam sytuacje odwrotna. Ziec mnie wyzywa, upokarza, jest zlosliwy itd. Corka mnie broni, ale jest gorzej, gdy jej nie ma. Rozmowy nie pomagaja i wytrzymuje wszystko, aby sie nie klocili przeze mnie. Jestem na krawedzi wytrzymalosci i nieraz boje sie, ze moge nie wytrzymac i cos z soba zrobic. Nieraz mysle, ze o to wlasnie mu chodzi. A byl zawsze moim ukochanym zieciem, synusiem. Stracilam chec zycia....
Joanna
[10.03.10, 03:10]
88%  13%
(7 - 1)
Joanna
[cytat] [autor] Gość [/autor] Mam sytuacje odwrotna. Ziec mnie wyzywa, upokarza, jest zlosliwy itd. Corka mnie broni, ale jest gorzej, gdy jej nie ma. Rozmowy nie pomagaja i wytrzymuje wszystko, aby sie nie klocili przeze mnie. Jestem na krawedzi wytrzymalosci i nieraz boje sie, ze moge nie wytrzymac i cos z soba zrobic. Nieraz mysle, ze o to wlasnie mu chodzi. A byl zawsze moim ukochanym zieciem, synusiem. Stracilam chec zycia.... [/cytat]
STRASZNA SYTUACJA :( Może zapytaj go przy świadkach! czemu tak cię ciagle wyzywa. powiedz że sobie tego nie zyczysz. Jesli to twoje mieszkanie zaproponuj ze moze sie wyprowadzic-ale to w ostatecznoisci. Na poczatek powiedz ze sobie NIE ZYCZYSZ - ALE ZROB TO SPOKOJNIE I KULTURALNIE I PRZY SWIADKACH!!! Powodzenia
Gość
[10.03.10, 03:13]
100%  0%
(4 - 0)
Gość
Niestety to nie pomaga, bylo juz milion takich rozmow. Nie daje rady. Zyje tylko dla Corki, ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam.....
Gość
[10.03.10, 04:42]
67%  33%
(4 - 2)
Gość
Nawet ci zrobiła z ryja puzzle jak widać na załączonym zdjęciu... Ja bym sobie jednak odpuścił.
Gość
[10.03.10, 04:47]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Mam sytuacje odwrotna. Ziec mnie wyzywa, upokarza, jest zlosliwy itd. Corka mnie broni, ale jest gorzej, gdy jej nie ma. Rozmowy nie pomagaja i wytrzymuje wszystko, aby sie nie klocili przeze mnie. Jestem na krawedzi wytrzymalosci i nieraz boje sie, ze moge nie wytrzymac i cos z soba zrobic. Nieraz mysle, ze o to wlasnie mu chodzi. A byl zawsze moim ukochanym zieciem, synusiem. Stracilam chec zycia.... [/cytat]

To ten koles musi sie wyniesc, najlepiej bez pani corki.
wór
[10.03.10, 04:59]
100%  0%
(5 - 0)
wór
starą do worą, a wór o mur
teść
[10.03.10, 06:03]
0%  100%
(0 - 1)
teść
.... jeżeli teściową jest ruda Hela to masz rzeczywiście .... prz€j€chane ..... pogadaj z teściem!
Gość
[10.03.10, 07:43]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
nie wierzę,że facet pozwaka sobie na takie traktowanie..a co na to twoja żona? a co do teściowej to jest pustą i ograniczoną osobą jeśli używa takich wulgarnych słów to już wystarczająco o niej świadczy..porozmawiaj z nią przy żonie i powiedz,że nie życzysz sobie takiego traktowania a jak to nie pomoże tto spróbuj spytać żonę, jak ona widzi tą całą sytuację bo to jednak żona powinna staanąć w twojej obronie i jeszcze jedno- FACET,BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ,,
Gość
[10.03.10, 07:45]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestes facetem i pozwalasz na takie traktowanie? a może pora dorosnąć?porozmawiaj z nią i powiedz ze nie życzysz sobie zeby ttak się do ciebie odnosiła, także żona powinna zabrać w tej sprawie głos i stanąć w twojej obronie..
Gość
[10.03.10, 07:46]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] jestes facetem i pozwalasz na takie traktowanie? a może pora dorosnąć?porozmawiaj z nią i powiedz ze nie życzysz sobie zeby ttak się do ciebie odnosiła, także żona powinna zabrać w tej sprawie głos i stanąć w twojej obronie.. [/cytat] zgadzam się..
Gość
[10.03.10, 07:49]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
jeśli wezwiesz policję na teściową a jesteś facetem to policja założy tobie niebieską kartę i będziesz notowany jako sprawca przemocy w rodzinie i policja będzie wpisywać tam jak to ty znęcasz się nad teściową a jak to dlużej potrwa to zalożą ci sprawę o znęcanie , nawet nie myśl o tym że policja ci pomoże będzie odwrotnie, mam podobną sytuację i od wielu lat teściowie szantażuja mnie , zastraszają , wyłudzają pieniądze , wszczynają awantury , ublizają i maja pełną świadomość tego że nic im nie grozi a jeśli mi nie wierzysz wezwij policję i przekonaj się
sam .w tym kraju sprawcą przemocy jest zawsze mężczyzna i tak będą prowadzić sprawę że udowodnią każdy absurd.

i nie słuchaj tych głupowatych porad które temat przemocy znaja z mediów
Gość
[10.03.10, 08:11]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
i jeszcze coś
jedynym bezpiecznym dla ciebie sposobem jest ucieczka z tego domu, jak sądzę żona wie o wszystkim i pewnie nawet to do pewnego stopnia akceptuje skoro nic nie robi , więc nie masz innego wyjścia jak się wyprowadzić
a te debilne rady typu "facet bądż mężczyzną" puszczaj mimo uszu
ja na komisariacie jak skarżyłem się na teściową to uslyszałem że trzeba spuścić jej manto a policjanty tylko czekają na to żeby zrobić z ciebie przestepcę , wysłuchiwali moich skarg a póżniej sporządzali notatki o przemocy w której sprawcą byłem ja , których nie dadzą ci do przeczytania , będą cię nawet podjudzali do eskalacji konfliktu hasłami typu " bądż mężczyzną" ," nie wiesz co się robi" a póżniej zawezwą teściową i powiedzą jej ze skladasz donosy na nią i ze jak nie będzie się przed toba bronić i musi powiedzieć" prawdę" o tobie i zgadnij co dalej będzie.
pamiętaj w tym kraju sprawcą jest zawsze "facet"
Gość
[10.03.10, 08:23]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jedynym wyjściem honorowym w stylu" facet bądż mężczyzną" jest samobójstwo i zostawienie teściowej bez obiektu kpin oszczerstw wyzwisk i okradania .myślę o tym na poważnie od wielu lat ale nie mogę tego zrobić dopóki żyje moja matka , tylko jej nie moge tego zrobić
Gość
[10.03.10, 09:00]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Mam identyczną sytuacje. tyle ze ja mieszkam w Niemczech i jeżdżę nie raz z mężem i córką do Polska. Co przyjedziemy , ja i moja 4 letnia córka jesteśmy wyzywane id ku... itd twierdzi ze wzięłam jego syna na pieniądze. Nie wiem co mam już rozbić ;/
Gość
[10.03.10, 09:10]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
może ja zabij będzie spokój?

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.