Pokaż ze źródeł:
Niedziela [20.04.2014, 17:24] Głosuj na najlepszych w 25-leciu

Już tylko tydzień można głosować w naszym plebiscycie na gospodarczych bohaterów 25-lecia. Niesamowitą walkę toczą m.in. PZU z PKO BP oraz czterech najbogatszych Polaków. »

Niedziela [20.04.2014, 17:21] Rekordowa liczba bankructw w naszym regionie

Mniejsza konsumpcja gospodarstw domowych, ograniczona akcja kredytowa, zła sytuacja w strefie euro - wszystko to spowodowało, że w 2013 r. w państwach naszego regionu odnotowano rekordową liczbę bankructw. »

Niedziela [20.04.2014, 16:14] Efekty strzelaniny koło Słowiańska

Strzelanina niedaleko Słowiańska na wschodzie Ukrainy pokazuje, że Kijów nie potrafi powstrzymać i rozbroić nacjonalistów i ekstremistów - oświadczyło w niedzielę rosyjskie MSZ, oskarżając o atak ukraiński Prawy Sektor, który temu kategorycznie zaprzecza. »

Niedziela [20.04.2014, 14:28] Budownictwo odżyje, większe odbicie za rok

Zamówienia współfinansowane z nowej perspektywy unijnej dadzą odetchnąć firmom budowlanym, konkurencja wciąż będzie się im jednak dawać we znaki – oceniają eksperci. »

Niedziela [20.04.2014, 10:21] Robin Hood z Wall Street nadal w dobrej formie

Znany inwestor już od czterech dekad nęka zarządy giełdowych spółek trudnymi pytaniami. Kiedy dysponuje odpowiednią siłą, bez skrupułów wymienia kierownictwo. Cel jest zawsze ten sam – zysk. »

Niedziela [20.04.2014, 09:49] JHM Development - kiedy ruszy budowa Marywilskiej?

Deweloper zapowiada, że w tym roku do klientów trafi co najmniej 200 mieszkań. W 2013 r. przekazał 114 lokali. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Niedziela [20.04.2014, 21:47] Jaceniuk ostrzega świat przed Rosją: Putin chce przywrócenia Związku Radzieckiego

Arsenij Jaceniuk ostrzega świat przed Rosją. W wywiadzie dla amerykańskiej sieci NBC, premier Ukrainy apeluje też do amerykańskich władz o pomoc finansową oraz wsparcie w modernizacji armii. »

Niedziela [20.04.2014, 19:39] Komorowski o Rosji: Jak nie ma współpracy, to jest w zasadzie zimna wojna

Wszyscy w naszym regionie Europy zaczynają rozglądać się z niepokojem czy metoda zastosowana wobec Krymu i wobec Ukrainy nie zostanie upowszechniona przez Rosję w odniesieniu do innych: Estończyków, Łotyszów, Litwinów, Polaków - powiedział prezydent Bronisław Komorowski w rozmowie z Janiną Paradowską dla Telewizji Superstacja. - Jesteśmy chronieni sojuszami. Ale to wcale nie oznacza, że nie będziemy obiektem niedobrego zainteresowania ze strony sąsiada - stwierdził prezydent. »

Niedziela [20.04.2014, 18:05] Wybory prezydenckie w Afganistanie: Były szef dyplomacji prowadzi po podliczeniu połowy głosów

Były minister spraw zagranicznych oraz wieloletni pracownik Banku Światowego mają największe szanse na zastąpienie Hamida Karzaja na stanowisku prezydenta Afganistanu. Po podliczeniu blisko połowy głosów oddanych w pierwszej turze wyborów, prowadzi Abdullah Abdullah, który kierował afgańską dyplomacją w latach 2001-2006. Poparło go ponad 44 procent wyborców. »

Piątek [18.04.2014, 02:30] Czy należy się odszkodowanie za zakaz zabudowy

W wypadku, gdy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego wprowadza ograniczenia związane z zagospodarowaniem nieruchomości – w tym dotyczące zabudowy 
– właścicielowi tej nieruchomości należy się odszkodowanie »

Czwartek [17.04.2014, 04:59] Galerie współtworzące Kompas Sztuki
Wtorek [15.04.2014, 18:25] Moskwa traci rozpęd

Rosyjski minister finansów Anton Siłuanow poinformował we wtorek, że prognozowany wzrost gospodarczy kraju w 2014 roku wyniesie 0 proc. »

Kategoria tematyczna: Prawo

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 09.03.10, 11:11 zgłoś

Wyzwiska teściowej

mam pytanie jak teściowa mnie wyzywa ze jestem( poje....,ogólnie brzydkie słowa)czy moge wezwac policje ?mam dosc tego .czy ona poniesie jakies konsekwentje?

herakles
[09.03.10, 11:24]
69%  31%
(92 - 42)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
herakles
No pewnie, jeśli mieszkasz z teściową, to musisz być nieźle poje....

Może już czas dorosnąć i na swoje odejść?
Gość
[09.03.10, 12:48]
64%  36%
(7 - 4)
Gość
Wnieś do sadu sprawę o zniesławienie.Ale w takim przypadku lepiej sie wyprowadź dla swojego bezpieczeństwa
...
http://finanse.nokaut.pl/#pid=38177
Gośćd
[10.03.10, 00:05]
29%  71%
(2 - 5)
Gośćd
A kto żyje pod czyim dachem ?
donna
[10.03.10, 00:41]
100%  0%
(5 - 0)
donna
Nie rozumiem Cie,jestes facetem-nie wiesz co sie robi z tesciowa?Po prostu rozmawiac,ze nie zyczysz sobie takiego wyzywania...tu potrzeba kompromisu.Klotnia nie rozwiaze problemu,pokaz swoja dyplomacje.Powodzenia!
Gość
[10.03.10, 02:37]
73%  27%
(8 - 3)
Gość
Z niektorymi sie nie da rozmawiac, Zmien sobie Teściowa poprostu :P

:D :D :D :D
Gość
[10.03.10, 03:00]
71%  29%
(5 - 2)
Gość
Mam sytuacje odwrotna. Ziec mnie wyzywa, upokarza, jest zlosliwy itd. Corka mnie broni, ale jest gorzej, gdy jej nie ma. Rozmowy nie pomagaja i wytrzymuje wszystko, aby sie nie klocili przeze mnie. Jestem na krawedzi wytrzymalosci i nieraz boje sie, ze moge nie wytrzymac i cos z soba zrobic. Nieraz mysle, ze o to wlasnie mu chodzi. A byl zawsze moim ukochanym zieciem, synusiem. Stracilam chec zycia....
Joanna
[10.03.10, 03:10]
88%  13%
(7 - 1)
Joanna
[cytat] [autor] Gość [/autor] Mam sytuacje odwrotna. Ziec mnie wyzywa, upokarza, jest zlosliwy itd. Corka mnie broni, ale jest gorzej, gdy jej nie ma. Rozmowy nie pomagaja i wytrzymuje wszystko, aby sie nie klocili przeze mnie. Jestem na krawedzi wytrzymalosci i nieraz boje sie, ze moge nie wytrzymac i cos z soba zrobic. Nieraz mysle, ze o to wlasnie mu chodzi. A byl zawsze moim ukochanym zieciem, synusiem. Stracilam chec zycia.... [/cytat]
STRASZNA SYTUACJA :( Może zapytaj go przy świadkach! czemu tak cię ciagle wyzywa. powiedz że sobie tego nie zyczysz. Jesli to twoje mieszkanie zaproponuj ze moze sie wyprowadzic-ale to w ostatecznoisci. Na poczatek powiedz ze sobie NIE ZYCZYSZ - ALE ZROB TO SPOKOJNIE I KULTURALNIE I PRZY SWIADKACH!!! Powodzenia
Gość
[10.03.10, 03:13]
100%  0%
(4 - 0)
Gość
Niestety to nie pomaga, bylo juz milion takich rozmow. Nie daje rady. Zyje tylko dla Corki, ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam.....
Gość
[10.03.10, 04:42]
67%  33%
(4 - 2)
Gość
Nawet ci zrobiła z ryja puzzle jak widać na załączonym zdjęciu... Ja bym sobie jednak odpuścił.
Gość
[10.03.10, 04:47]
60%  40%
(3 - 2)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] Mam sytuacje odwrotna. Ziec mnie wyzywa, upokarza, jest zlosliwy itd. Corka mnie broni, ale jest gorzej, gdy jej nie ma. Rozmowy nie pomagaja i wytrzymuje wszystko, aby sie nie klocili przeze mnie. Jestem na krawedzi wytrzymalosci i nieraz boje sie, ze moge nie wytrzymac i cos z soba zrobic. Nieraz mysle, ze o to wlasnie mu chodzi. A byl zawsze moim ukochanym zieciem, synusiem. Stracilam chec zycia.... [/cytat]

To ten koles musi sie wyniesc, najlepiej bez pani corki.
wór
[10.03.10, 04:59]
100%  0%
(5 - 0)
wór
starą do worą, a wór o mur
teść
[10.03.10, 06:03]
0%  100%
(0 - 1)
teść
.... jeżeli teściową jest ruda Hela to masz rzeczywiście .... prz€j€chane ..... pogadaj z teściem!
Gość
[10.03.10, 07:43]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
nie wierzę,że facet pozwaka sobie na takie traktowanie..a co na to twoja żona? a co do teściowej to jest pustą i ograniczoną osobą jeśli używa takich wulgarnych słów to już wystarczająco o niej świadczy..porozmawiaj z nią przy żonie i powiedz,że nie życzysz sobie takiego traktowania a jak to nie pomoże tto spróbuj spytać żonę, jak ona widzi tą całą sytuację bo to jednak żona powinna staanąć w twojej obronie i jeszcze jedno- FACET,BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ,,
Gość
[10.03.10, 07:45]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jestes facetem i pozwalasz na takie traktowanie? a może pora dorosnąć?porozmawiaj z nią i powiedz ze nie życzysz sobie zeby ttak się do ciebie odnosiła, także żona powinna zabrać w tej sprawie głos i stanąć w twojej obronie..
Gość
[10.03.10, 07:46]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
[cytat] [autor] Gość [/autor] jestes facetem i pozwalasz na takie traktowanie? a może pora dorosnąć?porozmawiaj z nią i powiedz ze nie życzysz sobie zeby ttak się do ciebie odnosiła, także żona powinna zabrać w tej sprawie głos i stanąć w twojej obronie.. [/cytat] zgadzam się..
Gość
[10.03.10, 07:49]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
jeśli wezwiesz policję na teściową a jesteś facetem to policja założy tobie niebieską kartę i będziesz notowany jako sprawca przemocy w rodzinie i policja będzie wpisywać tam jak to ty znęcasz się nad teściową a jak to dlużej potrwa to zalożą ci sprawę o znęcanie , nawet nie myśl o tym że policja ci pomoże będzie odwrotnie, mam podobną sytuację i od wielu lat teściowie szantażuja mnie , zastraszają , wyłudzają pieniądze , wszczynają awantury , ublizają i maja pełną świadomość tego że nic im nie grozi a jeśli mi nie wierzysz wezwij policję i przekonaj się
sam .w tym kraju sprawcą przemocy jest zawsze mężczyzna i tak będą prowadzić sprawę że udowodnią każdy absurd.

i nie słuchaj tych głupowatych porad które temat przemocy znaja z mediów
Gość
[10.03.10, 08:11]
100%  0%
(1 - 0)
Gość
i jeszcze coś
jedynym bezpiecznym dla ciebie sposobem jest ucieczka z tego domu, jak sądzę żona wie o wszystkim i pewnie nawet to do pewnego stopnia akceptuje skoro nic nie robi , więc nie masz innego wyjścia jak się wyprowadzić
a te debilne rady typu "facet bądż mężczyzną" puszczaj mimo uszu
ja na komisariacie jak skarżyłem się na teściową to uslyszałem że trzeba spuścić jej manto a policjanty tylko czekają na to żeby zrobić z ciebie przestepcę , wysłuchiwali moich skarg a póżniej sporządzali notatki o przemocy w której sprawcą byłem ja , których nie dadzą ci do przeczytania , będą cię nawet podjudzali do eskalacji konfliktu hasłami typu " bądż mężczyzną" ," nie wiesz co się robi" a póżniej zawezwą teściową i powiedzą jej ze skladasz donosy na nią i ze jak nie będzie się przed toba bronić i musi powiedzieć" prawdę" o tobie i zgadnij co dalej będzie.
pamiętaj w tym kraju sprawcą jest zawsze "facet"
Gość
[10.03.10, 08:23]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
jedynym wyjściem honorowym w stylu" facet bądż mężczyzną" jest samobójstwo i zostawienie teściowej bez obiektu kpin oszczerstw wyzwisk i okradania .myślę o tym na poważnie od wielu lat ale nie mogę tego zrobić dopóki żyje moja matka , tylko jej nie moge tego zrobić
Gość
[10.03.10, 09:00]
0%  0%
(0 - 0)
Gość
Mam identyczną sytuacje. tyle ze ja mieszkam w Niemczech i jeżdżę nie raz z mężem i córką do Polska. Co przyjedziemy , ja i moja 4 letnia córka jesteśmy wyzywane id ku... itd twierdzi ze wzięłam jego syna na pieniądze. Nie wiem co mam już rozbić ;/
Gość
[10.03.10, 09:10]
100%  0%
(3 - 0)
Gość
może ja zabij będzie spokój?

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.