Pokaż ze źródeł:
Piątek [02.12.2016, 20:35] Rating agencji S&P zaskoczył ekspertów

Tak jak w styczniu ocena ratingowa Agencji S&P była w nieuzasadniony sposób negatywna, tak piątkowa decyzja jest nadspodziewanie pozytywna - przyznają eksperci, z którymi rozmawiała PAP. »

Piątek [02.12.2016, 20:05] PGG wyda 900 mln zł na inwestycje

Do końca przyszłego roku Polska Grupa Górnicza (PGG) wyda na inwestycje ok. 900 mln zł; zarząd spółki wierzy, że w końcu 2017 r. może ona osiągnąć dodatni wynik - zadeklarował w piątek prezes Grupy Tomasz Rogala. »

Piątek [02.12.2016, 19:35] Bitcoin najdroższy od niemal trzech lat

Piątkowe notowania przyniosły znaczący wzrost wyceny bitcoina. Wirtualna waluta podrożała do ponad 777 USD, co jest najwyższą wartością od lutego 2014 r., kiedy to pojawiły się doniesienia o kradzieży milionów dolarów bitcoinowych klientów na platformie Mt. Gox. Była to swego czasu największa na świecie platforma handlowa cyber waluty. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Piątek [02.12.2016, 19:42] 30 ułatwień dla przedsiębiorców. Oto najważniejsze zmiany

Sejm przyjął dzisiaj projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy otoczenia prawnego przedsiębiorców, podało Ministerstwo Rozwoju. To pierwszy z ośmiu projektów składających się na tzw. pakiet 100 zmian dla firm.  »

Piątek [02.12.2016, 19:32] Rafalska o podwyżkach emerytur i rent: "Będą powszechne i odczuwalne"

Podwyżki emerytur i rent, które przegłosował w piątek Sejm, będą powszechne i odczuwalne, a pieniądze z systemów emerytalnych racjonalnie dzielone - przekonuje minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska. »

Piątek [02.12.2016, 19:15] Oferta publiczna Arrinera. Znamy cenę emisyjną akcji

Środki pozyskane z emisji akcji mają być przeznaczone na dalszy rozwój działalności, w tym na rozpoczęcie produkcji samochodu wyścigowego klasy GT3. »

Piątek [02.12.2016, 20:50] Duda i Poroszenko krytykują decyzję KE ws. gazociągu OPAL

Polska i Ukraina zostały dotknięte decyzją KE ws. gazociągu OPAL, która umożliwia Gazpromowi zwiększenie przesyłu gazu do Europy, z pominięciem Ukrainy – głosi wspólne oświadczenie prezydentów Andrzeja Dudy i Petra Poroszenki przyjęte w piątek w Warszawie. »

Piątek [02.12.2016, 20:45] Oręziak: Wolny handel też ma swoją cenę. Ktoś musi za to zapłacić

Wolny handel też ma swoją cenę, ktoś musi za to zapłacić - mówiła prof. SGH Leokadia Oręziak w czasie piątkowej debaty w Warszawie o porozumieniach handlowych Unii Europejskiej z Kanadą (CETA) oraz USA (TTIP). »

Piątek [02.12.2016, 20:21] Armia iracka natrafiła w Mosulu na ważne dokumenty Państwa Islamskiego

Iraccy żołnierze odkryli w jednym z budynków w odbitej z rąk dżihadystów południowo-wschodniej dzielnicy Mosulu ważne dokumenty dotyczące źródeł finansowania Państwa Islamskiego (IS) - informuje ogłoszony w piątek komunikat dowództwa irackiego. »

Poniedziałek [16.05.2016, 22:00] Trójmiasto z zieloną falą

Nie przeszkadzać samochodom, dopieszczać pasażerów innych środków komunikacji – to priorytety samorządu. »

Niedziela [15.05.2016, 19:16] „Turandot": Lekko odświeżona bajka o miłości

„Turandot" w Łodzi to rzadki przypadek wielkiego widowiska, któremu sukces zapewnił dyrygent. »

Niedziela [15.05.2016, 06:00] KRS do szybkiego wygaszenia

Kiedy bałagan prawny dotknie wymiaru sprawiedliwości, to ten, będąc już dziś w zapaści, może się nie podnieść. A zapłacą za to obywatele. »

Kategoria tematyczna: Własna firma (prowadzenie działalności, podatki, kadry, ZUS)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
poszukiwacz81 Wątek założony przez: poszukiwacz81 10.12.10, 10:19
Tagi: inwestycja biznes Wspólnik interes zgłoś

ZAINWESTUJE 100 tyś, szukam wspólnika z pomysłem !!!

Witam, mam wolne środki finansowe w wysokości około 100 tyś. zł. zainwestuje w dowolny dochodowy interes, może to być nowo powstający biznes lub już istniejący potrzebujący środków na rozwój. Jeżeli są państwo zainteresowani moją ofertą to bardzo proszę o kontakt na emaila kuchta.maciej(małpa)gmail.com Pozdrawiam czekam na poważne oferty.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
24.02.11, 17:26
88%  13%
(7 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[10.12.10, 23:02]
75%  25%
(6 - 2)
Gość
Wygrałeś te 100 kawałków czy dostałeś ??
Gość
[11.12.10, 18:42]
67%  33%
(6 - 3)
Gość
(małpa ) - hahahahahahaha
Gość
[30.12.10, 12:38]
71%  29%
(5 - 2)
Gość
a może kolejny kanciarz, on ma 100 tys ale ty weź najpierw kredyt jakiś albo coś
Gość
[24.02.11, 17:26]
88%  13%
(7 - 1)
Gość
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
jacu666
[03.03.11, 18:07]
63%  38%
(5 - 3)
jacu666
zainwestuj w import z chin. Naprawde sie opłaca
mogę ci pomóc
Gość
[18.01.12, 00:31]
100%  0%
(7 - 0)
Gość
I had no idea how to approach this bforee-now I'm locked and loaded.
Gość
[20.05.12, 07:18]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
witam mam pomysl na biznes nieistniejacy jeszcze w polsce o wielkim zapotrzebowaniu.nikt na to nie wpadl nie wiem czemu.potrzebuje wspólnika inwestora który dostanie polowe udzialow praca zajme sie ja gdyz to bardzo lubie posiadam pojazd sprzet i polowe pieniedzy na zakupienie dodatkowego urzadzenia.nie odsrzedam pomyslu.po malym rozpaplaniu przy znajomych czym chcialbym sie zajmowac otrzymalem powazne zamowienia.przewidywany rozwoj firmy w duza firme moze sie okazac bardzo szybkim czasie gdyz zadna firma w polsce nie chce sie tego podejmowac dlaczego nie wiem gdyz praca jest bardzo przyjemna.na znalezienie klientow nie bedzie potrzeba specjalistow ludzie sami sie prosza o wykonanie uslugi.brak zezwolen paare klopotow mniej796061866
gość
[23.01.14, 19:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
To zapraszam na www.krzysztof-buchalski.pl
gość
[23.03.15, 17:04]
0%  0%
(0 - 0)
gość
A ja szukam kogoś kto byłby zainteresowany wejściem w projekt internetowy. Kwota to 60 tysięcy i oddaję w ten sposób 30 proc udziałów. Czy komuś udało się znaleźć wspólnika przez bazarstron.pl?
gość
[21.10.15, 12:47]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Jestem zainteresowany propozycja prosze o kontakt 695041159
bartek
[21.02.16, 09:09]
0%  0%
(0 - 0)
bartek
witam szukam osoby ktora zna czeski jezyk lub angielski w dobrym stopniu i by chciala wraz zemna stworzyc od podstaw nowy biznes prosze zdecydowane osoby o kontakt baters@o2.pl
gość
[19.05.16, 22:19]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Witam
Poszukuje osoby inwestora ktory pomoze mi finansowo w starcie firmy kwota ok 40tys... plan dopracowany w najmniejszych szczegolach czekam na propozycje i chetnie opdpowiem na kazde pytania...
gość
[19.05.16, 22:20]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Witam
Poszukuje osoby inwestora ktory pomoze mi finansowo w starcie firmy kwota ok 40tys... plan dopracowany w najmniejszych szczegolach czekam na propozycje i chetnie opdpowiem na kazde pytania...
Jan
[29.09.16, 18:25]
0%  0%
(0 - 0)
Jan
Pisze tutaj może ktoś przeczyta może poinformuje mam taki pomysł co powinień być odrazu w naszym Świecie były by leprze ubrania wszyskich rodzaji były by te ubrania co są były by leprze ludzi by się lepiej widziało kontakt tel:886543386 napiście esemesa muj mail janspica6@gnail.com

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.