Pokaż ze źródeł:
Wtorek [27.01.2015, 08:49] Rosja nadal zwiększa rezerwy złota

Rosja już dziewiąty miesiąc z rzędu zwiększyła w grudniu rezerwy złota, wynika z danych Międzynarodowego Funduszu Walutowego. »

Wtorek [27.01.2015, 08:27] Elzab przedstawił politykę dywidendową

Zakład Urządzeń Komputerowych Elzab zamierza w przyszłości rekomendować walnemu zgromadzeniu podejmowanie uchwał w sprawie wypłaty dywidendy w wysokości 30-70% skonsolidowanego zysku netto, jednak nie więcej niż zysk netto spółki wykazany w jednostkowym sprawozdaniu finansowym. »

Wtorek [27.01.2015, 08:12] SNB gotów interweniować na rynku walutowym

Jean-Pierre Danthine, wiceszef SNB powiedział, że bank centralny Szwajcarii jest gotów interweniować na rynku walutowym w celu dalszego złagodzenia polityki pieniężnej, donosi Reuters na swojej stronie internetowej. »

Wtorek [27.01.2015, 08:04] CHF/PLN w dół, PKB za centrum uwagi

Wtorkowy, poranny handel na rynku złotego przynosi kontynuację wczorajszych trendów, czyli lekkiego osłabienia wobec euro oraz wzrostu wartości względem franka szwajcarskiego »

Wtorek [27.01.2015, 07:32] Śnieżyce paraliżują USA. Nowy Jork opustoszał

W oczekiwaniu na nadejście potężnej śnieżycy, o godz. 23 (godz. 5 czasu polskiego) w wielu miastach na Wschodnim Wybrzeżu USA zaczął obowiązywać zakaz ruchu samochodów. Zwykle tętniący życiem Nowy Jork opustoszał; po ulicach jeżdżą głównie pługi śnieżne. »

Wtorek [27.01.2015, 07:20] Nie trzeba statystyk, żeby dobić naród

Wśród najbogatszych klubów piłkarskich na Starym Kontynencie jest tylko jedna drużyna z Włoch 
– to Juventus – wynika z raportu Deloitte. »

Czwartek [31.12.2015, 20:53] Ile dni pracy czeka nas w 2015 roku?

W 2015 roku będziemy musieli spędzić w pracy 252 dni – o 2 dni więcej niż w 2014 roku. Warto jednak pamiętać, że w poniższym zestawieniu nie uwzględniono płatnych urlopów przysługujących pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.  »

Czwartek [31.12.2015, 20:50] Listonosze walczą o 3 mld zł rocznie. Pocztowy monopol chwieje się w posadach

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił we wtorek przetarg, w którym wyłoniony zostanie operator świadczący pocztowe usługi powszechne (w latach 2016–2025). Pod tym terminem kryje się utrzymanie odpowiednio rozbudowanej sieci placówek i dostarczanie paczek i listów przynajmniej pięć dni w tygodniu.  »

Czwartek [31.12.2015, 19:43] Belgia zaostrza przepisy drogowe

Zaostrzone przepisy drogowe w Belgii. Od nowego roku, czyli od jutra, surowiej karani będą piraci drogowi. Na celowniku będą także ci, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. »

Wtorek [27.01.2015, 09:44] Hadaj: Zakaz handlu? Żałujcie, Rosjanie

Handlowa przepychanka z Rosją i skutkujące nią pokazowe embargo dla dużej grupy polskich produktów udowodniły nam ponownie z całą stanowczością, że my, Polacy, w sytuacjach kryzysowych jesteśmy w stanie nie tylko sobie poradzić, ale nawet góry przenosić. Gorzej idzie nam wtedy, gdy nikt na nasze życie i zdrowie nie dybie, ale to już inna opowieść. »

Wtorek [27.01.2015, 09:16] Mamy większą dowolność w nazywaniu dzieci

Wiosną urodzę pierwsze dziecko, spodziewamy się dziewczynki – opowiada pani Monika. – Od dłuższego czasu rozmawiamy z mężem o imionach i wciąż nie możemy zdecydować, jakie nadamy naszej córeczce. Mnie się podobają takie oryginalne, wręcz obcobrzmiące. Czy mamy dowolność w wyborze, czy musimy wybierać z listy imion, tak jak kiedyś? Słyszałam, że katalog imion miał zostać poszerzony, ale czy nadal obowiązuje – zastanawia się przyszła mama »

Wtorek [27.01.2015, 09:16] Umowa przedwstępna to przyrzeczenie kontraktu o pracę

Znalazłam nową, atrakcyjną pracę. Zatrudniono by mnie nawet od razu, ale muszę się rozstać z dotychczasowym pracodawcą – opowiada pani Grażyna. – Obowiązuje mnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia, moja dotychczasowa firma nie chce go skrócić. Nowy pracodawca postanowił na mnie zaczekać, ale spodziewa się, że podpiszę przedwstępną umowę o pracę. Jakie konsekwencje rodzi taka umowa »

Piątek [23.01.2015, 01:00] Polskie Stronnictwo Ludowe pod presją

Ludowcy wciąż nie podjęli decyzji w sprawie kandydata na prezydenta. Dlatego przełożyli posiedzenie NKW. »

Czwartek [22.01.2015, 15:31] Protesty zadłużonych we frankach

W co najmniej sześciu największych polskich miastach odbędą się w sobotę protesty osób zadłużonych we frankach szwajcarskich. »

Wtorek [20.01.2015, 11:18] Sztuka eco-drivingu

Samochód może spalać mniej i równocześnie szybciej docierać do celu. Można jeździć, oszczędzając na kosztach eksploatacyjnych i na własnych nerwach. Taniej, łatwiej, bezpieczniej i bez stresów – oto sztuka eco-drivingu. »

Kategoria tematyczna: Własna firma (prowadzenie działalności, podatki, kadry, ZUS)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
poszukiwacz81 Wątek założony przez: poszukiwacz81 10.12.10, 10:19
Tagi: inwestycja biznes Wspólnik interes zgłoś

ZAINWESTUJE 100 tyś, szukam wspólnika z pomysłem !!!

Witam, mam wolne środki finansowe w wysokości około 100 tyś. zł. zainwestuje w dowolny dochodowy interes, może to być nowo powstający biznes lub już istniejący potrzebujący środków na rozwój. Jeżeli są państwo zainteresowani moją ofertą to bardzo proszę o kontakt na emaila kuchta.maciej(małpa)gmail.com Pozdrawiam czekam na poważne oferty.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
24.02.11, 17:26
88%  13%
(7 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[10.12.10, 23:02]
75%  25%
(6 - 2)
Gość
Wygrałeś te 100 kawałków czy dostałeś ??
Gość
[11.12.10, 18:42]
67%  33%
(6 - 3)
Gość
(małpa ) - hahahahahahaha
Gość
[30.12.10, 12:38]
71%  29%
(5 - 2)
Gość
a może kolejny kanciarz, on ma 100 tys ale ty weź najpierw kredyt jakiś albo coś
Gość
[24.02.11, 17:26]
88%  13%
(7 - 1)
Gość
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
jacu666
[03.03.11, 18:07]
63%  38%
(5 - 3)
jacu666
zainwestuj w import z chin. Naprawde sie opłaca
mogę ci pomóc
Gość
[18.01.12, 00:31]
100%  0%
(7 - 0)
Gość
I had no idea how to approach this bforee-now I'm locked and loaded.
Gość
[20.05.12, 07:18]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
witam mam pomysl na biznes nieistniejacy jeszcze w polsce o wielkim zapotrzebowaniu.nikt na to nie wpadl nie wiem czemu.potrzebuje wspólnika inwestora który dostanie polowe udzialow praca zajme sie ja gdyz to bardzo lubie posiadam pojazd sprzet i polowe pieniedzy na zakupienie dodatkowego urzadzenia.nie odsrzedam pomyslu.po malym rozpaplaniu przy znajomych czym chcialbym sie zajmowac otrzymalem powazne zamowienia.przewidywany rozwoj firmy w duza firme moze sie okazac bardzo szybkim czasie gdyz zadna firma w polsce nie chce sie tego podejmowac dlaczego nie wiem gdyz praca jest bardzo przyjemna.na znalezienie klientow nie bedzie potrzeba specjalistow ludzie sami sie prosza o wykonanie uslugi.brak zezwolen paare klopotow mniej796061866
gość
[23.01.14, 19:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
To zapraszam na www.krzysztof-buchalski.pl

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.