Pokaż ze źródeł:
Czwartek [18.09.2014, 02:56] Referendum w Szkocji (LIVE)

Czwartek to dzień prawdy dla Szkocji i całej Unii Europejskiej. Niepodległościowe referendum z Edynburga relacjonuje Jakub Krupa, specjalny wysłannik pb.pl. »

Czwartek [18.09.2014, 00:00] PPL chce zarabiać w regionach

Porty obsłużą 22 mln pasażerów. Będą zyski, które trzeba w coś inwestować. Już nie tylko w Warszawie, ale także Krakowie i Modlinie »

Czwartek [18.09.2014, 00:00] Św. Andrzej nie lubi św. Jerzego

Ze względu na wyrównany rozkład głosów tak/nie wyniki czwartkowego referendum w sprawie niepodległości Szkocji liczone będą tak dokładnie i pod takim nadzorem społecznym, jak jeszcze nigdy żadne brytyjskie wybory. »

Środa [17.09.2014, 19:15] GPW: WIG20 podstawowym indeksem, długość sesji bez zmian, kontrakty także

Nowy zarząd GPW podjął decyzję, że podstawowym zestawem indeksów będzie WIG20, mWIG40 oraz sWIG80. WIG30 zostaje, ale to na WIG20 będą tworzone kolejne instrumenty. »

Środa [17.09.2014, 17:54] Dolar czeka na Fed, funt na referendum

To wyjątkowo gorący tydzień na rynku walut. Zazwyczaj takie wydarzenie jak decyzja Fed wystarcza, by zapewnić inwestorom odpowiednią dawkę emocji. Tym razem takich wydarzeń jest znacznie więcej. »

Środa [17.09.2014, 17:44] Lentex chce połączyć się z Novitą

Zarząd producenta wykładzin i włóknin podjął decyzję o połączenia ze swoją zielonogórską spółką zależną. Lentex wyda swoje akcje akcjonariuszom Novity. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Środa [17.09.2014, 23:23] Brudziński o Sikorskim: Byłby świetnym sołtysem, nie marszałkiem

Joachim Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Moniką Olejniki ostro skomentował nieoficjalne informacje na temat Radosława Sikorskiego na stanowisku marszałka Sejmu. Ocenił, że Sikorski byłby świetnym sołtysem, a nie marszałkiem. »

Środa [17.09.2014, 22:58] Radosław Sikorski zostanie marszałkiem Sejmu?

Radosław Sikorski zostanie marszałkiem Sejmu - dowiedziały się nieoficjalnie Fakty TVN. Jerzy Koźmiński, były ambasador Polski w USA i wiceszef MSZ, ma zostać Ministrem Spraw Zagranicznych. »

Środa [17.09.2014, 22:43] Macierewicz: Sienkiewicz i Belka złamali konstytucję

– Sienkiewicz i Belka mówili o tym, jak złamać istotę ustroju RP. To jest sprawa dla komisji śledczej i Trybunału Stanu – powiedział w programie „Dziś wieczorem” w TVP Info wiceszef Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz wyjaśniając konieczność powołania komisji śledczej dotyczącej sprawy podsłuchów. »

Czwartek [18.09.2014, 01:00] Kalendarz inwestora
Poniedziałek [15.09.2014, 10:07] Finansowanie Startupów

Wielu młodych ludzi kończy swoje działania związane z zakładaniem spółki na pomyśle. Dlaczego? Ponieważ nie mają kapitału. Jednak coraz popularniejszym źródłem finansowym stają się fundusze venture capital. Czy warto z nich skorzystać? »

Środa [10.09.2014, 13:06] Pod koniec roku ceny mieszkań wzrosną

Pod koniec roku ceny nowych lokali mogą wzrosnąć o ok. 5 proc. Budowlanka narzeka na coraz trudniejszy dostęp do kredytu na inwestycje mieszkaniowe; korzysta z innych źródeł finansowania, w tym m.in. z obligacji. »

Kategoria tematyczna: Własna firma (prowadzenie działalności, podatki, kadry, ZUS)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
poszukiwacz81 Wątek założony przez: poszukiwacz81 10.12.10, 10:19
Tagi: inwestycja biznes Wspólnik interes zgłoś

ZAINWESTUJE 100 tyś, szukam wspólnika z pomysłem !!!

Witam, mam wolne środki finansowe w wysokości około 100 tyś. zł. zainwestuje w dowolny dochodowy interes, może to być nowo powstający biznes lub już istniejący potrzebujący środków na rozwój. Jeżeli są państwo zainteresowani moją ofertą to bardzo proszę o kontakt na emaila kuchta.maciej(małpa)gmail.com Pozdrawiam czekam na poważne oferty.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
24.02.11, 17:26
88%  13%
(7 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[10.12.10, 23:02]
75%  25%
(6 - 2)
Gość
Wygrałeś te 100 kawałków czy dostałeś ??
Gość
[11.12.10, 18:42]
67%  33%
(6 - 3)
Gość
(małpa ) - hahahahahahaha
Gość
[30.12.10, 12:38]
71%  29%
(5 - 2)
Gość
a może kolejny kanciarz, on ma 100 tys ale ty weź najpierw kredyt jakiś albo coś
Gość
[24.02.11, 17:26]
88%  13%
(7 - 1)
Gość
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
jacu666
[03.03.11, 18:07]
63%  38%
(5 - 3)
jacu666
zainwestuj w import z chin. Naprawde sie opłaca
mogę ci pomóc
Gość
[18.01.12, 00:31]
100%  0%
(7 - 0)
Gość
I had no idea how to approach this bforee-now I'm locked and loaded.
Gość
[20.05.12, 07:18]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
witam mam pomysl na biznes nieistniejacy jeszcze w polsce o wielkim zapotrzebowaniu.nikt na to nie wpadl nie wiem czemu.potrzebuje wspólnika inwestora który dostanie polowe udzialow praca zajme sie ja gdyz to bardzo lubie posiadam pojazd sprzet i polowe pieniedzy na zakupienie dodatkowego urzadzenia.nie odsrzedam pomyslu.po malym rozpaplaniu przy znajomych czym chcialbym sie zajmowac otrzymalem powazne zamowienia.przewidywany rozwoj firmy w duza firme moze sie okazac bardzo szybkim czasie gdyz zadna firma w polsce nie chce sie tego podejmowac dlaczego nie wiem gdyz praca jest bardzo przyjemna.na znalezienie klientow nie bedzie potrzeba specjalistow ludzie sami sie prosza o wykonanie uslugi.brak zezwolen paare klopotow mniej796061866
gość
[23.01.14, 19:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
To zapraszam na www.krzysztof-buchalski.pl

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.