Pokaż ze źródeł:
Sobota [01.10.2016, 20:41] Albańczycy protestują przeciwko importowi odpadów

Kilka tysięcy Albańczyków protestowało w sobotę w Tiranie przeciwko importowaniu odpadów, obawiając się, że ich kraj stanie się śmietniskiem Europy. »

Sobota [01.10.2016, 20:34] Erdogan chce zniesienia wiz dla Turków

Unia Europejska powinna jeszcze w październiku znieść wizy dla Turków - domagał się w prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan. »

Sobota [01.10.2016, 20:13] "Czarny protest" przed Sejmem

Pod hasłem "Żarty się skończyły!" odbył się w sobotę przed Sejmem "Czarny protest" będący reakcją na odrzucenie w ubiegłym tygodniu przez Sejm obywatelskiego projektu, który liberalizował przepisy dot. aborcji, oraz na skierowanie do dalszych prac projektu przewidującego jej bezwzględny zakaz. »

Piątek [15.04.2016, 17:42] AC zdecydowało o dywidendzie

Akcjonariusze giełdowego producenta modułów mechanicznych i elektronicznych do samochodowych instalacji gazowych zdecydowali o przeznaczeniu 24,2 mln zł na wypłatę dywidendy z zysku za ubiegły rok. »

Piątek [15.04.2016, 17:17] Niedźwiedzie w przewadze

W piątek WIG20 spadł o 0,6 proc. do 1939 pkt., choć w najgorszym momencie spadał do 1928 pkt. W drugiej części sesji niedźwiedzie zdobyły przewagę. Pomogły im w tym dane z amerykańskiej gospodarki i spadkowy początek sesji na Wall Street. »

Piątek [15.04.2016, 15:49] Grajewo docenione przez analityków

Według analityków TrigonDM walory producenta płyt meblowych mają potencjał wzrostowy. Dlatego w najnowszym raporcie rekomendują kupno akcji spółki wyceniając je na 45,9 zł. »

Sobota [01.10.2016, 17:42] Amnestia podatkowa w Indiach. Nierzetelni podatnicy ujawnili 10 mld dol.

Ogłoszona przez indyjski rząd amnestia podatkowa przyniosła ujawnienie przez dziesiątki tysięcy nierzetelnych podatników niezadeklarowanych dochodów i pieniędzy na kwotę blisko 10 mld dolarów - poinformował w sobotę indyjski minister finansów. »

Sobota [01.10.2016, 14:24] Wybuchła "gorączka jadeitu". Chińczycy oszaleli na punkcie minerału

Ulice graniczącego z Birmą chińskiego Tengchongu zaroiły się od ludzi z wiadrami i łopatami, którzy wyruszają szukać jadeitu. Władze apelują o spokój. Jadeitową gorączkę tłumaczy znaczenie jadeitu w kulturze Chin i jego niebotycznie rosnące ceny. »

Sobota [01.10.2016, 09:47] Chiny: USA zapłacą "wysoką cenę" za umieszczenie systemu THAAD w Korei

USA i Korea Płd. "zapłacą cenę" za podjęcie decyzji o rozmieszczeniu nowoczesnego amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej THAAD (Terminal High-Altitude Area Defense) na terytorium Korei Płd. - podkreślił w sobotę chiński "Dziennik Ludowy". »

Sobota [01.10.2016, 21:06] Węgry: Żywy łańcuch zwolenników opozycji wokół parlamentu

Kilka tysięcy zwolenników opozycyjnej Koalicji Demokratycznej (DK) utworzyło w sobotę wokół gmachu parlamentu w Budapeszcie żywy łańcuch, protestując przeciwko niedzielnemu referendum w sprawie obowiązkowych kwot relokacji uchodźców. »

Sobota [01.10.2016, 21:03] Turcja: Parlament przedłużył o rok mandat swych wojskowych w Iraku i Syrii

Parlament w Ankarze zdecydowaną większością głosów zezwolił w sobotę tureckim wojskowym na prowadzenie przez kolejny rok operacji zbrojnych w Iraku i w Syrii przeciwko kurdyjskim bojownikom i dżihadystom z Państwa Islamskiego (IS). »

Sobota [01.10.2016, 19:48] Francuska aktorka Juliette Binoche przyjechała do Krakowa na Film Spring Open

Francuska aktorka filmowa Juliette Binoche przyjechała do Krakowa by wziąć udział w 11. edycji Plenerów Film Spring Open Sławomira Idziaka w krakowskich Przegorzałach. W sobotę spotkała się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej. »

Poniedziałek [16.05.2016, 22:00] Trójmiasto z zieloną falą

Nie przeszkadzać samochodom, dopieszczać pasażerów innych środków komunikacji – to priorytety samorządu. »

Niedziela [15.05.2016, 19:16] „Turandot": Lekko odświeżona bajka o miłości

„Turandot" w Łodzi to rzadki przypadek wielkiego widowiska, któremu sukces zapewnił dyrygent. »

Niedziela [15.05.2016, 06:00] KRS do szybkiego wygaszenia

Kiedy bałagan prawny dotknie wymiaru sprawiedliwości, to ten, będąc już dziś w zapaści, może się nie podnieść. A zapłacą za to obywatele. »

Kategoria tematyczna: Własna firma (prowadzenie działalności, podatki, kadry, ZUS)

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
poszukiwacz81 Wątek założony przez: poszukiwacz81 10.12.10, 10:19
Tagi: inwestycja biznes Wspólnik interes zgłoś

ZAINWESTUJE 100 tyś, szukam wspólnika z pomysłem !!!

Witam, mam wolne środki finansowe w wysokości około 100 tyś. zł. zainwestuje w dowolny dochodowy interes, może to być nowo powstający biznes lub już istniejący potrzebujący środków na rozwój. Jeżeli są państwo zainteresowani moją ofertą to bardzo proszę o kontakt na emaila kuchta.maciej(małpa)gmail.com Pozdrawiam czekam na poważne oferty.

Najlepsza wypowiedź:

Gość
24.02.11, 17:26
88%  13%
(7 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Pozostałe wypowiedzi

Gość
[10.12.10, 23:02]
75%  25%
(6 - 2)
Gość
Wygrałeś te 100 kawałków czy dostałeś ??
Gość
[11.12.10, 18:42]
67%  33%
(6 - 3)
Gość
(małpa ) - hahahahahahaha
Gość
[30.12.10, 12:38]
71%  29%
(5 - 2)
Gość
a może kolejny kanciarz, on ma 100 tys ale ty weź najpierw kredyt jakiś albo coś
Gość
[24.02.11, 17:26]
88%  13%
(7 - 1)
Gość
@Gość, napisał (małpa) w nawiasie aby uniknąć SPAMu - internetowe roboty, tzw "harvestery" nie potraktują tego jako adres e-mail tylko zwykły tekst.. nie będzie otrzymywał tyle niechcianych e-maili.
jacu666
[03.03.11, 18:07]
63%  38%
(5 - 3)
jacu666
zainwestuj w import z chin. Naprawde sie opłaca
mogę ci pomóc
Gość
[18.01.12, 00:31]
100%  0%
(7 - 0)
Gość
I had no idea how to approach this bforee-now I'm locked and loaded.
Gość
[20.05.12, 07:18]
0%  100%
(0 - 1)
Gość
witam mam pomysl na biznes nieistniejacy jeszcze w polsce o wielkim zapotrzebowaniu.nikt na to nie wpadl nie wiem czemu.potrzebuje wspólnika inwestora który dostanie polowe udzialow praca zajme sie ja gdyz to bardzo lubie posiadam pojazd sprzet i polowe pieniedzy na zakupienie dodatkowego urzadzenia.nie odsrzedam pomyslu.po malym rozpaplaniu przy znajomych czym chcialbym sie zajmowac otrzymalem powazne zamowienia.przewidywany rozwoj firmy w duza firme moze sie okazac bardzo szybkim czasie gdyz zadna firma w polsce nie chce sie tego podejmowac dlaczego nie wiem gdyz praca jest bardzo przyjemna.na znalezienie klientow nie bedzie potrzeba specjalistow ludzie sami sie prosza o wykonanie uslugi.brak zezwolen paare klopotow mniej796061866
gość
[23.01.14, 19:59]
0%  0%
(0 - 0)
gość
To zapraszam na www.krzysztof-buchalski.pl
gość
[23.03.15, 17:04]
0%  0%
(0 - 0)
gość
A ja szukam kogoś kto byłby zainteresowany wejściem w projekt internetowy. Kwota to 60 tysięcy i oddaję w ten sposób 30 proc udziałów. Czy komuś udało się znaleźć wspólnika przez bazarstron.pl?
gość
[21.10.15, 12:47]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Jestem zainteresowany propozycja prosze o kontakt 695041159
bartek
[21.02.16, 09:09]
0%  0%
(0 - 0)
bartek
witam szukam osoby ktora zna czeski jezyk lub angielski w dobrym stopniu i by chciala wraz zemna stworzyc od podstaw nowy biznes prosze zdecydowane osoby o kontakt baters@o2.pl
gość
[19.05.16, 22:19]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Witam
Poszukuje osoby inwestora ktory pomoze mi finansowo w starcie firmy kwota ok 40tys... plan dopracowany w najmniejszych szczegolach czekam na propozycje i chetnie opdpowiem na kazde pytania...
gość
[19.05.16, 22:20]
0%  0%
(0 - 0)
gość
Witam
Poszukuje osoby inwestora ktory pomoze mi finansowo w starcie firmy kwota ok 40tys... plan dopracowany w najmniejszych szczegolach czekam na propozycje i chetnie opdpowiem na kazde pytania...
Jan
[29.09.16, 18:25]
0%  0%
(0 - 0)
Jan
Pisze tutaj może ktoś przeczyta może poinformuje mam taki pomysł co powinień być odrazu w naszym Świecie były by leprze ubrania wszyskich rodzaji były by te ubrania co są były by leprze ludzi by się lepiej widziało kontakt tel:886543386 napiście esemesa muj mail janspica6@gnail.com

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.