Pokaż ze źródeł:
Czwartek [02.10.2014, 18:08] Draghi: EBC gotów na niestandardowe kroki, by walczyć z niską inflacją

Europejski Bank Centralny (EBC) gotów jest podjąć niestandardowe kroki, by walczyć ze zbyt niską inflacją w strefie euro, która we wrześniu spadła do poziomu 0,3 proc. - powiedział w czwartek szef EBC Mario Draghi po spotkaniu Rady Prezesów EBC w Neapolu. »

Czwartek [02.10.2014, 18:00] KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Synektik

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Synektik w związku z ubieganiem się o wprowadzenie akcji na rynek regulowany GPW w Warszawie. Do obrotu dopuszczonych zostanie 8.529.129 akcji serii od A do E o wartości nominalnej 0,50 zł każda, co stanowi 100% akcji spółki, podał Synektik. »

Czwartek [02.10.2014, 17:40] S&P500 najniżej od dwóch miesięcy

Giełda nowojorska pogłębia przecenę, po tym jak indeks małych spółek Russell2000 wszedł w terytorium korekty. »

Czwartek [02.10.2014, 17:33] KNF zatwierdziła prospekt Synektika

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła dzisiaj prospekt emisyjny Synektika, dostawcy produktów, usług oraz rozwiązań IT dla diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej »

Czwartek [02.10.2014, 17:20] EBC sprowadziła inwestorów na ziemię

Czwartkowa sesja na europejskich parkietach, w tym w Warszawie, zakończyła się głębokimi spadkami indeksów. »

Czwartek [02.10.2014, 16:57] „W miesiąc flagowy fundusz stracił 10 proc. aktywów"

Total Return Fund wiodący fundusz grupy PIMCO zanotował we wrześniu umorzenia sięgające 23,5 mld USD. Konkurencja już zaciera ręce. Czy to koniec kłopotów giganta należącego do grupy Allianz ? »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Czwartek [02.10.2014, 19:45] Sasin w sobotę przedstawi program wyborczy

Jacek Sasin w sobotę przedstawi swój program wyborczy. Jest kandydatem PiS na prezydenta stolicy. »

Czwartek [02.10.2014, 19:34] e-Deklaracje gotowe na Mini One Stop Shop

Na stronach Ministerstwa Finansów ukazał się komunikat o dostosowaniu systemu e-Deklaracje do przyjmowania zgłoszeń rejestracyjnych w procedurze Mini One Stop Shop (mały punkt kompleksowej obsługi). »

Czwartek [02.10.2014, 19:06] Reforma służb specjalnych będzie kontynuowane

Niedawno media sugerowały, że prace nad reformą służb zostaną przerwane, a zmiany przygotowane przez byłego ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza trafią do kosza.W odpowiedzi na pytania PAP, w przesłanym w czwartek komunikacie CIR napisał, że projekty ustaw o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz o Agencji Wywiadu, które zostały przekazane do Sejmu, będą nadal procedowane. »

Czwartek [02.10.2014, 02:50] Ryzyka wszystkie czy tylko nazwane

Chcę ubezpieczyć majątek przedsiębiorstwa od ognia i innych zdarzeń losowych. Mam do wyboru droższe ubezpieczenie w formule all risks i tańsze na bazie ryzyk nazwanych. Agent namawia mnie na droższą opcję. Który wariant jest korzystniejszy? »

Czwartek [02.10.2014, 01:00] Trzaskowski: Nie godzimy się na dyskryminację

W Europie już utrwaliła się wiarygodność Polski – mówi wiceminister spraw zagranicznych Rafał Trzaskowski »

Wtorek [30.09.2014, 01:00] Separatyści: Lenin to twórca Ukrainy

Rozmowa z 
Mirosławem Rudenko, 
wiceprzewodniczącym samozwańczego parlamentu Donieckiej Republiki »

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 21.08.12, 21:19 zgłoś

życie na Cyprze

znajdzie się może ktoś na tym forum co mieszka na Cyprze , ja się właśnie tam przeprowadziłam i ciekawi mnie czy można znaleść na CYprze polski żłobek czy przedszkole, jak tu wygląda tolerancja wobec Polaków

Nomad
[21.08.12, 22:14]
0%  100%
(0 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Nomad
Lepiej uciekaj z tamtad bo cie przerobia na wykalaczki , nas Polakow to wszedzie nie lubia .Po miesiacu czasu zrobia z ciebie Polska zlodzieje albo dziwke....
Gość
[22.08.12, 01:30]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
Jak się was zjadą tysiące to będą was tolerować tak jak w Holandii

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.