Pokaż ze źródeł:
Środa [24.09.2014, 00:00] Pioneer i Arka mogą połączyć siły

Włoski UniCredit jest bliski porozumienia w sprawie połączenia Pioneer Investments z hiszpańskim Santander AM. »

Środa [24.09.2014, 00:00] Coccodrillo idzie na GPW

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny sieci sklepów z odzieżą dla dzieci. »

Środa [24.09.2014, 00:00] GTC prosi o pieniądze na nową strategię

Deweloper szykuje kolejną emisję akcji. Analitycy są sceptyczni, a duzi akcjonariusze milczą. »

Wtorek [23.09.2014, 22:43] Nowy Jork przestraszył się wojny

Nowojorska giełda we wtorek zakończyła dzień spadkiem głównych indeksów. Dow Jones stracił 0,68 proc., Nasdaq 0,42 proc. a S&P 500 - 0,58 proc. »

Wtorek [23.09.2014, 19:03] Markiewicz: Potencjał polskiego rynku jest ogromny

Pytania do Waldemara Markiewicza, prezesa Izby Domów Maklerskich »

Wtorek [23.09.2014, 18:43] MSP popiera decyzję GPW

Ministerstwo Skarbu Państwa popiera decyzję GPW w sprawie zawieszenia rozmów z grupą CEESEG. We wtorek przedstawiciele giełdy poinformowali, że będą skupiać się teraz na rozwoju organicznym. »

Środa [31.12.2014, 16:10] Bezpośrednia likwidacja szkód będzie testem dla branży ubezpieczeniowej

Zasady współpracy przy wdrażaniu bezpośredniej likwidacji szkód muszą być identyczne dla wszystkich, Franz Fuchs, prezes VIG Polska. »

Środa [31.12.2014, 16:08] Nie będzie jednej sieci LTE dla wszystkich operatorów

Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił ostateczne warunki aukcji częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz. Cena pasma pod LTE zaczyna się od 1,6 mld zł. »

Środa [31.12.2014, 16:07] Bankructwa dużych firm są rzadsze niż przed rokiem

Liczba bankructw rośnie wolniej niż przed rokiem, ale nasilają się problemy firm średniej wielkości. »

Wtorek [23.09.2014, 23:58] Właściciel Ciechana: Żałuję, że to napisałem. Czasami opanować się nie mogę

– Dzieci to jest taki temat, który trzepie mnie nieprawdopodobnie, że czasami opanować się nie mogę. Ale nie jestem homofobem – powiedział w TVP Info Marek Jakubiak właściciel browaru produkującego piwo Ciechan. »

Wtorek [23.09.2014, 23:42] Elżbieta II zadowolona z wyniku referendum w Szkocji. "Mruczała w słuchawkę"

Brytyjski premier David Cameron dał do zrozumienia, że królowa Elżbieta II była niezwykle zadowolona z wyniku szkockiego referendum niepodległościowego. "Mruczała w słuchawkę" - miał powiedzieć brytyjski premier relacjonując swoją rozmowę telefoniczną z królową. »

Wtorek [23.09.2014, 23:15] Cimoszewicz: Trochę boję się rządów Kopacz. Bieńkowska byłaby lepszym premierem

- Nie ukrywam, że spokojniej bym się czuł, gdyby premierem została Elżbieta Bieńkowska, bo ona dowiodła dużej sprawności - powiedział w TVN24 Włodzimierz Cimoszewicz »

Poniedziałek [22.09.2014, 16:39] Ekoprzepisy na razie nie wstrząsną rynkiem. Rewolucja przyjdzie w 2021 r.

Chcesz sprzedać lub wynająć dom? Musisz wiedzieć, ile energii pochłania budynek. Kwitek wydrukowany z internetu to za mało - wskazuje Michał Sołtyszewski, prawnik w Kancelarii BWW Law & Tax. »

Sobota [20.09.2014, 17:46] Ciepłe słowa Dalajlamy o przywódcy Chin

Dalajlama znalazł słowa uznania dla chińskiego przywódcę Xi Jinpinga, mówiąc, że jest on "bardziej realistyczny" i pryncypialny niż jego poprzednicy. Xi zakończył właśnie trzydniową wizytę w Indiach. »

Czwartek [18.09.2014, 01:00] Kalendarz inwestora

Kategoria tematyczna: Pozostałe

« Poprzedni wątek | Następny wątek »
gość Wątek założony przez: gość 21.08.12, 21:19 zgłoś

życie na Cyprze

znajdzie się może ktoś na tym forum co mieszka na Cyprze , ja się właśnie tam przeprowadziłam i ciekawi mnie czy można znaleść na CYprze polski żłobek czy przedszkole, jak tu wygląda tolerancja wobec Polaków

Nomad
[21.08.12, 22:14]
0%  100%
(0 - 1)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Nomad
Lepiej uciekaj z tamtad bo cie przerobia na wykalaczki , nas Polakow to wszedzie nie lubia .Po miesiacu czasu zrobia z ciebie Polska zlodzieje albo dziwke....
Gość
[22.08.12, 01:30]
0%  0%
(0 - 0)
| LINK » | CYTUJ » | ZGŁOŚ »
Gość
Jak się was zjadą tysiące to będą was tolerować tak jak w Holandii

Dodaj wypowiedź

Zaloguj się! »
Pozostało 1500 znaków.
  • Przeglądaj

Możesz dodać kilka zdjęć naraz.
    Dozwolone są tylko pliki: JPG, PNG lub GIF.
    Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 20 MB.